PDA

View Full Version : Най-важното нещо в една дамска чанта



sexy_baby_originale
09-06-2008, 21:00
Кое е най-важното нещо,без което една така себеуважаваща се дама, не може да излезне? Или по-скора ще задам въпроса по следния начин. Без какво вие не можете да излезнете? (Разбира се въпроса се задава към дамите :P )

rakiQ
09-06-2008, 21:03
пууууу басиии 234567890 теми кфо носи една жена в чанана си -вибратор !

tuzaro
09-06-2008, 21:03
те ако има как ше си земат целия гардероб... преди 1-2 седмици една вечер, излизам с една и тя с едни високи токове, ходихме където ходихме и накрая си извади от чантата маратонки и се преобу :-o

hardball
09-06-2008, 21:04
Лекарства, лепенки.
Нож/ножичка
Огниво някакво.
Лист и химикал.
Другото варира, за пушачите цигари, ако е нужно - пари. Не знам защо като чуя какво трябва да има това ми идва на акъла, другото за глезотии. А ако е за няколко дни се добавят тефтерче с номера и вече багажерии, ама то няма да тръгнеш с дамската чанта сигурно де :D

Lacey_66
09-06-2008, 21:06
те ако има как ше си земат целия гардероб... преди 1-2 седмици една вечер, излизам с една и тя с едни високи токове, ходихме където ходихме и накрая си извади от чантата маратонки и се преобу :-o

:razz: :razz: :razz: :razz:

TheNewReligion
09-06-2008, 21:06
Ако, си носи едни ключове от вкъщи, предполагам си има всичко... :-o

SINDEL
09-06-2008, 21:08
Клю4ове, пари и телефон и си готов. То за тея 3 неща дори няма нужда от 4анта.

babity
09-06-2008, 21:08
В моята чанта винаги има:
- телефон
- портмоне с документи и пари
- четка и огледало
- дамска превръзка
- салфетки

Понякога си слагам разни гримове, спрей за тяло и зарядно, но само когато са ми много нужни.

Boot
09-06-2008, 21:16
Задължително нося пари (ако имам де 8-)) и документи, ключове и телефон и слушалки (ако не са се преебали), балсамче за устни, огледалце, тампони, четка за зъби, салфетки и запалка.

TheGirlNextDoor
09-06-2008, 21:20
хауса е важен...всякакви нужни и ненужни неща тряа да се подмятат

Romance
09-06-2008, 21:20
В чантата си нося само тениска...не ми трябва,просто симулирам,че имам нещо в чантата. :)

cherinka
09-06-2008, 21:28
Телефон, ключове, пари и лична карта държа ВИНАГИ, ама АБСОЛЮТНО ВИНАГИ в джобовете на дънките/панталоните ми!!!!

Иначе в моята чанта има огледало, гребен, гланц, презерватив, тампони и четка за зъби и гащи (защото както казва мама "Не знаеш на сутринта къде ще се озовеш").

И наистина според мен не е правилно да носите нещо ценно като телефона, ключовете и документите си в чанта.. Вярно е, че дори да са ви по джобовете възможността да изчезнат я има, но ако са в чанта тая възможност се увеличава многократно..............

slim__shadygirl
09-06-2008, 21:29
те ако има как ше си земат целия гардероб... преди 1-2 седмици една вечер, излизам с една и тя с едни високи токове, ходихме където ходихме и накрая си извади от чантата маратонки и се преобу :-o

:razz: :razz: :razz: :razz:
ahahaah te i moite frs taka pravqt :lol: :lol: :lol:

PsychoPatt
09-06-2008, 21:29
Абе "дами" носете си в чантите и по 1-2 презерватива за всеки случай. Може да ви потрябват. И понеже се казва че "не се бърка в дамска чанта" никой няма да разбере. Вие си бъдете подготвени за всичко. :oops: :oops: :oops:

Swinkenhoffer
09-06-2008, 21:33
Нещата от първа необходимост за мен са: гланц за устни, ключове, телефон, портмоне с всичките му работи вътре, мокри кърпички, дъвки иии тва е. Не е толкова трагично в мойта чанта. 8-)

PsychoPatt
09-06-2008, 21:36
Телефон, ключове, пари и лична карта държа ВИНАГИ, ама АБСОЛЮТНО ВИНАГИ в джобовете на дънките/панталоните ми!!!!

Иначе в моята чанта има огледало, гребен, гланц, презерватив, тампони и четка за зъби и гащи (защото както казва мама "Не знаеш на сутринта къде ще се озовеш").

И наистина според мен не е правилно да носите нещо ценно като телефона, ключовете и документите си в чанта.. Вярно е, че дори да са ви по джобовете възможността да изчезнат я има, но ако са в чанта тая възможност се увеличава многократно..............Брао бе. :razz: :razz: :razz:

babity
09-06-2008, 21:40
...

То хубаво, ама аз по цял ден се клеча или някой седи в мен. Постоянно ми обива нещо или изпада.

PaTeToO
09-06-2008, 21:42
Нещата от първа необходимост за мен са: гланц за устни, ключове, телефон, портмоне с всичките му работи вътре, мокри кърпички, дъвки иии тва е. Не е толкова трагично в мойта чанта. 8-)

и в мойта е така :)

hahavteen
09-06-2008, 21:48
Ключове
Пари
Документи
Телефон

Това за мен са най-важните неща без които не мога да изляза от нас.
Иначе ако говрим за ДАМСКА чанта в мойта винаги има:

Дъвки
Хапчета за глава
Инхалатор
Кутийка с 2 тампона и 2 ежедневни превръзки
Клечки за уши (в случай че ми се размаже молива)
Огледалце
Салфетки
Черен молив, гланц, балсам за устни
Безопасна игла
Лепенки

Иначе номера с обувките в чантата и сестра ми го е правила :-D

mrssmith
09-06-2008, 21:48
аз попринцип рядко нося дрехи с джобове.
а чантите ми винаги са големи и в тях има мнооого неща.
абсолютно винаги имам: 1.ПАРИ 2.ТЕЛЕФОН 3.КЛЮЧОВЕ
иначе си имам огледало, червило, мокри кърпички, сухи кърпички, тампони, хапчета за глава и за корем, лейкопластчета, гребен, парфюм, пиличка за нокти, ластичка, дъвки ииии май това е ама сиг не се сещам за още доста неща... :razz:

cherinka
09-06-2008, 21:51
...

То хубаво, ама аз по цял ден се клеча или някой седи в мен. Постоянно ми обива нещо или изпада.
Парите на банкноти, телефона - някъв плосък, ключовете - 2-3макс и нямаш проблеми......... а личната карта е тънка и плоска тъй, че.... :)

afrodizia4ka
09-06-2008, 21:54
в мойта чанта винаги има : пари,документи,ключове, телефон,гланц за устни,огледалце,мокри кършички,парфюм и дъфки :)

sladkata_bebz
09-06-2008, 23:05
От нас винаги излизам с
ключ
телефон
пари
документи
дъвки
ако говорим за чанта си нося:портмоне,гланц,пудра,п арфюм,огледалце и гребенче,лепенки,мокри и сухи кърпички,2 тампона и химикал,има и др неща,които нося,но тези са винаги...

ааа баща ми винаги е казвал:"В дамската чанта има всичко,сaмо не и ред" :D

brain_stew
09-06-2008, 23:08
Ъъъ...аз винаги нося едно и също в чантата/мешката:
Портмонето,двата телефона,ключовете,жилетка ,дезодорант/парфюм и книга.
Рядко ми трябва друго!

psychopath
09-06-2008, 23:17
капути

brain_stew
09-06-2008, 23:18
капути
капутка! :D

LINKNOT
09-07-2008, 05:52
Спрей за самозащита. Мисля,че е доста необходим.. или пък нож .. малко брутално,ама .. ^^

TERRORMACHINE
09-07-2008, 11:18
Мен нищо не ми требва ако съм с танка!

AFT
09-07-2008, 12:11
Нещата от първа необходимост за мен са: гланц за устни, ключове, телефон, портмоне с всичките му работи вътре, мокри кърпички, дъвки иии тва е. Не е толкова трагично в мойта чанта. 8-)

и в мойта е така :)


И при мен е така. [:

Evanescence_fenka
09-07-2008, 12:24
А в моята чанта е нещо невероятно :D Нека да започвам :
Спирала, черен молив, коректори (два), два-три гланца за устни, парфюм, пинцети имам :D гребен, слушалки,портмонето с боклуците вътре :D , цигари (една-две кутии), запалка (задължително), дъвки и някакви боклуци :D листчета, бандеролите от цигарите :D хауУС :D

viketuyu
09-07-2008, 12:51
моита бива аз нося малко неща
пари, дъвки, телефон ,пудра,гланц, мокри и сухи кърпички, батеерий, мр4, парфум/дезодорант, рексона, бонбонки ,химикал, лисчета ,черен молив ,превразка ,кутика тампони .. и тва е :-D :-D
добре де можи и да перкалявам малко ама :oops: немога без тия неща :grin: