PDA

View Full Version : Как да си я върна ... ???



bladeTBG
09-06-2008, 20:49
Здравейте, казвам се Георги и съм на 14 години.Значи имам нужда от един съвет Какво да направя за да си върна гаджето?Ще започна от самото начало...

Запознахме се на рожденния ден на една моя приятелка (тя и е братовчетка) и след няколко месеца (на 24 или 16 февруари 2008 година) си станахме гаджета.
Един път един я заплаши и аз направо побеснях и ако знаех как така щях да му скапя компа, че да си копува чисто нов (но понеже незнам как помолих един приятел да му хакне компютъра, но той го предопреди да не я заплашва повече и онзи се съгласи) след това незнам какво е станало, дали нещо и е казвал или нещо такова.Тогава аз си навлякох неприятности, но му поисках пълномощно в Скайп и му се извиних няколко пъти, но той незнам какво точно искаше (да ме бие или да се запознаем), защото следващия път когато се срещнах с "гаджето си" тя гледаше да е по далеч от него (да не си навличаме неприятности), но пък на онзи са му казали, че съм бил тогава с нея и на следващия ден ми пише в Скайпа, Защо не съм отишъл да се запознаел с мен и аз го попитах какво точно иска, да ме бие или да се запознаваме и той каза и двете.От тогава не съм чувал за него а и не ми пише.
Връзката ни продължи само 3 месеца и 28 дена.На 22 юни някъде около 23.45часа аз и честитих рождения ден (предварително) и тя тогава ми съобщи, че не желае да сме си гаджета, и че не ме харесва вече.Аз се ядосах и казах някой неща за които на сутринта и се обадих да и се извиня.И я попитах защо точно не иска да сме си гаджета и тя ми каза същото (че не ме харесва вече).Малко по късно и пратих съобщение ако си промени решението да ми каже за да си подновим отношенията, но няколко дена не получих никакъв отговор тя даже ме беше и блокирала.Смених си Скайпа и и пратих пълномощно тя ми го прие на следващия ден.Чатихме си половин час и Аз глупакът ОТНОВО я попитах защо скъса с мен и тогава пак ме блокира.От тогава не чувах а и не исках да чувам нищо за нея мислех си че е по добре че се разделихме, но това беше до преди 3 дена когато тя дойде и ми казва Здрасти все едно нищо не е ставало.Малко ми стана гадно тогава но на вечерта не можах да заспя с мисълта че тя е при братовчетка си (тя живее в същия блок в който и аз и същия вход) тогава се влюбих още повече в нея.(малко преди да дойде разбрах че си имала ново гадже което е било на 17 години)Заради нея ходих до баба ми и дядо ми да взема един фенер (с един приятел играем до 21-22.00 часа вечерта, тенис на маса), (те с братовчетка си ни гледаха) и за да стои по дълго време и да и е интересно предната вечер се качих на едно дърво и там сложих единия фенер, а за днес беше и 2-рия, но чак вечерта разбрах че е отишла отново на море и изгубих всякаква надежда затова пиша тук с надеждата за някой добър съвет.По принцип съм много притеснителен а и тя е такава.Има още една случка в старото ми училище когато щях да си счупя ръката в една стена.
Ако искате да ви обясня още нещо по подробно (защото съм описал много малко неща тук)или ако имате някакви въпроси зададете ми ги с радост ще ви отговоря ако ще това ще ви помогне вие да ми помогнете.
ОБИЧАМ Я С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ макар че приятелите ми не я харесват просто си замълчавам пред тях защото инече ще трябва да ги изпотрепя всичките.

МОЛЯ помогнете
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sanchez
09-08-2008, 03:37
не мисля, че "обичам я" е много точен израз в случая.Много ти е странен разказа, не виждам никва логика в това, че тя е скъсала с теб.без никаква явна причина- не искам да го казвам,ама явно и тя не знае какво иска и какво не.Ти си достатъчно малък и ще минеш достатъчно много такива връзки, за да можеш сам да прецениш, че не е нужно да си чупиш ръцете, или да чупиш нечия глава, а просто да намериш момиче, което да те харесва, за да бъде всичко ок.Без излишни ексцесии,не се хаби - няма смисъл!Успех

sasha_90
09-08-2008, 05:45
1.късате и казва,че не те харесва
2.има си ново гадже

След тези два факта,какво още искаш от нея?Ако имаше желание сама щеше да те потърси.Не го е направила-това какво ти говори?