PDA

View Full Version : Как да си я върна ... ???



bladeTBG
09-06-2008, 20:49
Здравейте, казвам се Георги и съм на 14 години.Значи имам нужда от един съвет Какво да направя за да си върна гаджето?Ще започна от самото начало...

Запознахме се на рожденния ден на една моя приятелка (тя и е братовчетка) и след няколко месеца (на 24 или 16 февруари 2008 година) си станахме гаджета.
Един път един я заплаши и аз направо побеснях и ако знаех как така щях да му скапя компа, че да си копува чисто нов (но понеже незнам как помолих един приятел да му хакне компютъра, но той го предопреди да не я заплашва повече и онзи се съгласи) след това незнам какво е станало, дали нещо и е казвал или нещо такова.Тогава аз си навлякох неприятности, но му поисках пълномощно в Скайп и му се извиних няколко пъти, но той незнам какво точно искаше (да ме бие или да се запознаем), защото следващия път когато се срещнах с "гаджето си" тя гледаше да е по далеч от него (да не си навличаме неприятности), но пък на онзи са му казали, че съм бил тогава с нея и на следващия ден ми пише в Скайпа, Защо не съм отишъл да се запознаел с мен и аз го попитах какво точно иска, да ме бие или да се запознаваме и той каза и двете.От тогава не съм чувал за него а и не ми пише.
Връзката ни продължи само 3 месеца и 28 дена.На 22 юни някъде около 23.45часа аз и честитих рождения ден (предварително) и тя тогава ми съобщи, че не желае да сме си гаджета, и че не ме харесва вече.Аз се ядосах и казах някой неща за които на сутринта и се обадих да и се извиня.И я попитах защо точно не иска да сме си гаджета и тя ми каза същото (че не ме харесва вече).Малко по късно и пратих съобщение ако си промени решението да ми каже за да си подновим отношенията, но няколко дена не получих никакъв отговор тя даже ме беше и блокирала.Смених си Скайпа и и пратих пълномощно тя ми го прие на следващия ден.Чатихме си половин час и Аз глупакът ОТНОВО я попитах защо скъса с мен и тогава пак ме блокира.От тогава не чувах а и не исках да чувам нищо за нея мислех си че е по добре че се разделихме, но това беше до преди 3 дена когато тя дойде и ми казва Здрасти все едно нищо не е ставало.Малко ми стана гадно тогава но на вечерта не можах да заспя с мисълта че тя е при братовчетка си (тя живее в същия блок в който и аз и същия вход) тогава се влюбих още повече в нея.(малко преди да дойде разбрах че си имала ново гадже което е било на 17 години)Заради нея ходих до баба ми и дядо ми да взема един фенер (с един приятел играем до 21-22.00 часа вечерта, тенис на маса), (те с братовчетка си ни гледаха) и за да стои по дълго време и да и е интересно предната вечер се качих на едно дърво и там сложих единия фенер, а за днес беше и 2-рия, но чак вечерта разбрах че е отишла отново на море и изгубих всякаква надежда затова пиша тук с надеждата за някой добър съвет.По принцип съм много притеснителен а и тя е такава.Има още една случка в старото ми училище когато щях да си счупя ръката в една стена.
Ако искате да ви обясня още нещо по подробно (защото съм описал много малко неща тук)или ако имате някакви въпроси зададете ми ги с радост ще ви отговоря ако ще това ще ви помогне вие да ми помогнете.
ОБИЧАМ Я С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ макар че приятелите ми не я харесват просто си замълчавам пред тях защото инече ще трябва да ги изпотрепя всичките.

МОЛЯ помогнете
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

anichkaaaa
09-06-2008, 20:56
Еми виж ся .. момичето ти е показало ясно , че не иска да е с тебе .. остави я малко на мира .. не й върви толкова зад гъза ... :-D Защото оше повече ще я отблъснеш от себе си ... Ако наистина я обичаш толкова колкото казваш ... просто я остави да бъде щастлива ... па макар и да не е с тебе ... :( :?

VampireGirl666
09-06-2008, 21:01
Забравяш,че си на 14 и ще имаш още много момичета,като нея.По-добре мисли за учене,а не за любов.А и се съмнявам да знаеш какво е да обичаш на 14.

Forever Not Yours
09-06-2008, 21:04
значиии.. не разбрах много много как и кво станало с оня дет щял да те бие ..няма значение..
имам 2 теории :D :

1-та. мацката може да те е оставила за да не си навличаш неприятности ти както и тя.. се пак.. от както не си с нея онзи не те е търсил .. така разбрах ..
2-та. просто наистина не иска да сте заедно и не изпитва вече онези чувства..а колкото до това че ти е казала "здрасти" се едно нищо не е станало може да е просто защото иска да поддържате добри отношения.. не я търси просто за определен период от време и я остави тя да те потърси .. :]

bladeTBG
09-06-2008, 21:04
Ами да ти кажа честно ми се струва че ме харесва пак но не ми го казва ... постоянно ме гледаше и т.н а пък с този 17 годишен не ми се вярва да той да издържи дълго днешното поколение мисли само за секс и след 1 година ще му се прийска ..... (сещаш се) тогава тя не ми се вярва (все пак е малка за него) да приеме и той ще си намери друга на неговата възраст и ще и разбие сърцето и ще разбере какво ми е на мен в момента.

охх говоря пълни глупости вече направо не ми се вярва какви неща ми се въртят из главата

Bubles
09-06-2008, 21:05
лапешка история... тоя искал да бие оня ама другия еди си кво... я остяви момичето да си живее живота... :o

bladeTBG
09-06-2008, 21:08
значиии.. не разбрах много много как и кво станало с оня дет щял да те бие ..няма значение..
имам 2 теории :D :

1-та. мацката може да те е оставила за да не си навличаш неприятности ти както и тя.. се пак.. от както не си с нея онзи не те е търсил .. така разбрах ..
2-та. просто наистина не иска да сте заедно и не изпитва вече онези чувства..а колкото до това че ти е казала "здрасти" се едно нищо не е станало може да е просто защото иска да поддържате добри отношения.. не я търси просто за определен период от време и я остави тя да те потърси .. :]

ами 1-вата теория добре но можеше да ми каже да се държа все едно не сме си гаджета мога да го направя

а до 2-рата версия тя се държа грубо с мен и сега като дойде нито се извини нито нищо и минаха почти 2 месеца откакто не съм я търсил

Forever Not Yours
09-06-2008, 21:09
Ами да ти кажа честно ми се струва че ме харесва пак но не ми го казва ... постоянно ме гледаше и т.н а пък с този 17 годишен не ми се вярва да той да издържи дълго днешното поколение мисли само за секс и след 1 година ще му се прийска ..... (сещаш се) тогава тя не ми се вярва (все пак е малка за него) да приеме и той ще си намери друга на неговата възраст и ще и разбие сърцето и ще разбере какво ми е на мен в момента.

охх говоря пълни глупости вече направо не ми се вярва какви неща ми се въртят из главата


aми сам го каза днешното поколение (моми4етата) си търсят батко .. година месец 2 години.. дори и да скъсат ти какво ще я чакаш така ли?когато и го разбият евентуално..не е сигурно..тогава ще се сети но се надявам ти да си си намерил друго момиче..
а и за приятеля и .. не го познаваш може да е свестно момче.. а може би не..

slim__shadygirl
09-06-2008, 21:11
Omfg!Ostavi vs,jivota produljava kfo kat ste skusali 6te ti e kofti izvestno vreme,posle 6te si nameri6 druga i taka!Ne se vprqgai tolkova na 14 si ne na 30

bladeTBG
09-06-2008, 21:12
Ами да ти кажа честно ми се струва че ме харесва пак но не ми го казва ... постоянно ме гледаше и т.н а пък с този 17 годишен не ми се вярва да той да издържи дълго днешното поколение мисли само за секс и след 1 година ще му се прийска ..... (сещаш се) тогава тя не ми се вярва (все пак е малка за него) да приеме и той ще си намери друга на неговата възраст и ще и разбие сърцето и ще разбере какво ми е на мен в момента.

охх говоря пълни глупости вече направо не ми се вярва какви неща ми се въртят из главата


aми сам го каза днешното поколение (моми4етата) си търсят батко .. година месец 2 години.. дори и да скъсат ти какво ще я чакаш така ли?когато и го разбият евентуално..не е сигурно..тогава ще се сети но се надявам ти да си си намерил друго момиче..
а и за приятеля и .. не го познаваш може да е свестно момче.. а може би не..

когато ми пратиха негова снимка той изглежда все едно е някакъв пушач пияч и така нататака и аз се надявам да си намеря друго момиче НО само тя ми е в главата не съм срещнал никъде свестно момиче

bladeTBG
09-06-2008, 21:12
Ами да ти кажа честно ми се струва че ме харесва пак но не ми го казва ... постоянно ме гледаше и т.н а пък с този 17 годишен не ми се вярва да той да издържи дълго днешното поколение мисли само за секс и след 1 година ще му се прийска ..... (сещаш се) тогава тя не ми се вярва (все пак е малка за него) да приеме и той ще си намери друга на неговата възраст и ще и разбие сърцето и ще разбере какво ми е на мен в момента.

охх говоря пълни глупости вече направо не ми се вярва какви неща ми се въртят из главата


aми сам го каза днешното поколение (моми4етата) си търсят батко .. година месец 2 години.. дори и да скъсат ти какво ще я чакаш така ли?когато и го разбият евентуално..не е сигурно..тогава ще се сети но се надявам ти да си си намерил друго момиче..
а и за приятеля и .. не го познаваш може да е свестно момче.. а може би не..

когато ми пратиха негова снимка той изглежда все едно е някакъв пушач пияч и така нататака и аз се надявам да си намеря друго момиче НО само тя ми е в главата не съм срещнал никъде свестно момиче
а и разликата ни е 352 дена :)

bladeTBG
09-06-2008, 21:16
Omfg!Ostavi vs,jivota produljava kfo kat ste skusali 6te ti e kofti izvestno vreme,posle 6te si nameri6 druga i taka!Ne se vprqgai tolkova na 14 si ne na 30

така е само на 14 съм но когато любимия човек те зареже не е толко лесно да се справиш

Forever Not Yours
09-06-2008, 21:17
когато ми пратиха негова снимка той изглежда все едно е някакъв пушач пияч и така нататака и аз се надявам да си намеря друго момиче НО само тя ми е в главата не съм срещнал никъде свестно момиче
а и разликата ни е 352 дена :)[/quote]


абе мани ти разликата няма кой знае какво значение..
еми..явно е от лошите момчета.. този нейния.. ако тя си го харесва няма какво да направиш..
ако чак пък толкова не издържаш без нея.. отиваш и говорите.. питаш я направо какво става ..и толкова...въпреки че не е редно след като е заета вече ти да се мешаш..

в главата ти е в момента знаеш ли защо?защото знаеш че не е при теб и че не е твоя.. винаги това което го нямаш го искаш най много ..
може би утре ще видиш някое момиче което няма да ти разбие сърцето пък и идва 15 септемви .. :)

bladeTBG
09-06-2008, 21:20
когато ми пратиха негова снимка той изглежда все едно е някакъв пушач пияч и така нататака и аз се надявам да си намеря друго момиче НО само тя ми е в главата не съм срещнал никъде свестно момиче
а и разликата ни е 352 дена :)


абе мани ти разликата няма кой знае какво значение..
еми..явно е от лошите момчета.. този нейния.. ако тя си го харесва няма какво да направиш..
ако чак пък толкова не издържаш без нея.. отиваш и говорите.. питаш я направо какво става ..и толкова...въпреки че не е редно след като е заета вече ти да се мешаш..

в главата ти е в момента знаеш ли защо?защото знаеш че не е при теб и че не е твоя.. винаги това което го нямаш го искаш най много ..
може би утре ще видиш някое момиче което няма да ти разбие сърцето пък и идва 15 септемви .. :)[/quote]

сега съм в ново училище и АДСКИ много се надявах да срещна някое момиче но когато тя дойде при братовчетка си забравих адсолютно всичко опитвах се да я забравя но ниюо не става сега е по зле отколкото беще преди

malko_kalpazan4e
09-06-2008, 21:22
леле момче ти си само на 14 години знаеш ли още колко ще има съгласна съм с другите спри да и тичаш по гъза, защото така само я отблъскваш. Ако тя иска пак да сте заедно сама ще те потърси ;)

MaMkaMy
09-06-2008, 21:24
"а пък с този 17 годишен не ми се вярва да той да издържи дълго днешното поколение мисли само за секс и след 1 година ще му се прийска ..... (сещаш се) тогава тя не ми се вярва (все пак е малка за него) да приеме и той ще си намери друга на неговата възраст и ще и разбие сърцето"
Тука от части си прав.Но тоя 17 годишния няма да издържи 1 година без секс.Още на 2-рия 3-тия месец като види, че не става ще я заебе.А по тоя начин ще я разбие.Всичко се връща.

Forever Not Yours
09-06-2008, 21:27
въобразяваш си наистина ..
и аз трябва да забравя едно момче въпреки че чувствата са ни взаимни но има голямо разстояние между нас..
а ти си на 14..как да ти обясня че не си струва да се съсипваш(кой го казва като аз правя същото като теб :D ) но...в крайна сметка..виж..сега си казваш искам я няма друга..ама няма да се жените я..
:? преодолей я..и си помисли докато ти ревеш след нея какво прави тя в момента?най вероятно е с гаджето си..извинявай че малко така ти го казвам направо ама.. така е..

bladeTBG
09-06-2008, 21:31
въобразяваш си наистина ..
и аз трябва да забравя едно момче въпреки че чувствата са ни взаимни но има голямо разстояние между нас..
а ти си на 14..как да ти обясня че не си струва да се съсипваш(кой го казва като аз правя същото като теб :D ) но...в крайна сметка..виж..сега си казваш искам я няма друга..ама няма да се жените я..
:? преодолей я..и си помисли докато ти ревеш след нея какво прави тя в момента?най вероятно е с гаджето си..извинявай че малко така ти го казвам направо ама.. така е..

това се опитвам да направя и нищо че е направо това си го знам само не искам да страда (ако наистина го обича) защото ако съм намерил друго момиче ептен ще го втаса

извинете ме но ще трябва да си лягам утре ще пиша пак

Forever Not Yours
09-06-2008, 21:35
ауч!голяма грешка в тоя случай е че мислиш че щяла да страда ми да страда бе тя се навира в тоя на 17..да втасва колкото си иска..тя си е направила избора избрала е друг не теб..
помисли и за себе си ..

slim__shadygirl
09-06-2008, 22:03
Omfg!Ostavi vs,jivota produljava kfo kat ste skusali 6te ti e kofti izvestno vreme,posle 6te si nameri6 druga i taka!Ne se vprqgai tolkova na 14 si ne na 30

така е само на 14 съм но когато любимия човек те зареже не е толко лесно да се справиш
e pone opitai[/b]

bladeTBG
09-07-2008, 07:07
е да де това се опитвам да направя

cHooOpiHka___
09-07-2008, 07:26
mi togava UspeH... :-)

BaiToq
09-07-2008, 07:29
Четох само до хакването и скайпа....
Тц тц,явно младите не могат да
дишат без скайп...ае бягай оттука.

NaNa_SladuRana
09-07-2008, 07:48
ако все още се обичате,няма начин да не се съберете,ако ли не всичко между вас е било просто лъжа,която трябва да забравиш :cry:

bladeTBG
09-07-2008, 12:48
mi togava UspeH... :-)

еми мерси :):):)