PDA

View Full Version : Не мога да се понасям.



never backdown`
09-06-2008, 21:45
[color=red]Здр.Нз какво ми става по това време да ви занимавам с нещата си но просто и аз незнам какво да направя вече.

Така..правила съм мн грешки в живота си и винаги съм съжелявала за тях..опитвала съм да поправя нещата до максимум.. нз до колко съм успяла...но винаги когато се сетя за това което съм правила и след което винаги съм се наранявала или чрез глупоста ми съм наранила някой друг ми става мн кофти...И сега се замислям за вс неща които съм направила за цялата болка ,която съм причинявала....и виждам,че хората са ми простили за всичко,но аз не спирам да гледам назад..не спирам да се чудя защо живота е такъв че винаги някой страда...
нз нз дали ще ме разберете,защото аз самата не се разбирам..Конкретния ми въпрос...е защо продължавам да съжалявам за неща,които са забравени??/color]

evichka_lonelyy
09-06-2008, 21:48
Az bqh taka predi okolo mesec...prosto te grize savesta...mislish si che e imalo dr izhod ili vse oshte ima...badi spokoina..slushai muzika i ne misli za tova

zaraaa
09-06-2008, 21:49
Твърде навътре приемаш нещата и може би си много чувствителна, ето защо! Миналото си е минало, не трябва да позволяваме да засяга настоящето, защото разрушава бъдещето! :P

never backdown`
09-06-2008, 21:56
Az bqh taka predi okolo mesec...prosto te grize savesta...mislish si che e imalo dr izhod ili vse oshte ima...badi spokoina..slushai muzika i ne misli za tova

е с музика не мога..слушам слушам и хоп по едно време песен ,която с нещо ми напомня на предишните моменти..и почвам пак да..се измъчвам да се обвинявам за разни неща..толкова неща можеха сега да бъдат различни...

ReBEELdE
09-06-2008, 22:04
Твърде навътре приемаш нещата и може би си много чувствителна, ето защо! Миналото си е минало, не трябва да позволяваме да засяга настоящето, защото разрушава бъдещето! :P
+pesten xilqdi :grin: :grin: :grin: :D :D :-P :razz:

slim__shadygirl
09-06-2008, 22:16
Spri da jivee6 v minaloto i pogledni nastoq6teto! :)

cHooOpiHka___
09-06-2008, 22:18
Gledai samo napred!!!

MP
09-06-2008, 22:20
Трябва да седнеш и сериозно да се замислиш за положението си и САМА да пребориш този толкова глупав проблем.

Blab
09-06-2008, 22:20
Познавам такъв човек.
Не ви разбирам.
И аз съм ранявала. Много. И все най-близките ми хора, тези на които държа.
Ще кажа само едно - ако сама не се обичаш, как може да го очакваш от другите(без въпросителна)
Усмихвай се повече! Вярвай в доброто у себе си! Гледай напред!

i_hate_you_but_i_love_you
09-06-2008, 22:24
Като за начало.. спри да се самосъжаляваш! :o

pandelka
09-06-2008, 23:57
Трябва да седнеш и сериозно да се замислиш за положението си и САМА да пребориш този толкова глупав проблем.

PeopleAlwaysLeave
09-07-2008, 00:05
Защото...и аз съм същата 8-) При мен се дължи на факта, че съм прекалено, ама наистина прекалино, чувствителна и приемам всичко навътре. Съжалявам за много неща от миналото и се научих да живея с тях, което не е добре, защото всеки ден се връщам отново и отново... Опитах да преодолея, но не знам...някак си не се получи и просто свикнах с факта, че с всяко събуждане и лягане аз съжалявам за нещичко от миналото...

Попринцип в подобно положение си изпада, когато си изправен пред дилема - да избереш едното или другото, ти избираш едното, нещата се развиват по един начин и след време започваш да се чудиш какво ли щеше да стане ако беше избрала другото...

Не знам какво да те посъветвам освен това: при започването на нещо ново в живота ти добре обмисляй действията си, мисли какво ще стане ако направиш еди какво си и какво ако направиш друго...

cherinka
09-07-2008, 00:07
е защо продължавам да съжалявам за неща,които са забравени??/color]
Толкова ли ти е скучен живот, че отделяш толкова много време на тия простотии и мисли да ти обсебват главата, че и теми да пишеш?!?!?!

258
09-07-2008, 00:09
Защото има едно такова нещо,наречено СЪВЕСТ :)

BaiToq
09-07-2008, 07:41
И ние не те понасяме,спокойно.
8-) 8-) 8-)

cHooOpiHka___
09-07-2008, 07:48
И ние не те понасяме,спокойно.
8-) 8-) 8-)

:D :D :D mN GruBo ...

koalka
09-07-2008, 07:52
Еми, сещаш се, защото ти е гадно за това, което си причинила и се обажда съвестта...
Иначе само ти се тормозиш по тоя начин и трябва да спреш, гледай да не ги мислиш тия неща.

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 07:57
Не гледай назад, каквото е било било. И за да не страдаш, че правиш глупости преди да направиш нещо помисли.

mimz_rap
09-07-2008, 08:33
Аз те разбирам, защото и аз съм така ... ужасно е ! Преди няколко месеца направих нещо , с което нараних адски много най-важните за мен хора.Те ми простиха, но аз не мога да спра да мисля за това колко много ги нараних и как може да съм толкова глупава и да правя такива неща ...Опитах да го преодолея, но не мога.Всеки ден мисля за това и се здухвам...Имам чуството , че никога няма да го забравя .... :(

ndle
09-07-2008, 08:53
омг :shock: ти верно си много тъпа... аз на твое място бих се самоубил... :booooomb:

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 08:55
"ама аз съм много чувствителна"

Работи върху себе си, кво ревеш и искаш да те убеждаваме колко си велика

Ivalinka
09-07-2008, 08:58
и аз съм така понякога,но не винаги.ужасно е да мислиш постоянно за грешките,които си направил...хора сме и постоянно грешим и ще продължаваме да го правим....не си струва да страдаме толкова.по-важното е да си правим изводи и да се учим от грешките си!

MayKyTy
09-07-2008, 10:09
И ние не те понасяме,спокойно.
8-) 8-) 8-)
:razz: :razz: :razz:
По темата: Самоизяж се :-o

BaiToq
09-07-2008, 11:09
И ние не те понасяме,спокойно.
8-) 8-) 8-)
:razz: :razz: :razz:
По темата: Самоизяж се :-o
:lol:
Може и да се самоизпие :-P