PDA

View Full Version : Прекаленото щастие не е ли ненормално ?



Marianella
09-06-2008, 22:24
Напоследък започвам да се питам дали е нормална моята връзка . Чета тук във раздела всякакви драми , отделно слушам от приятели за връзките им и се питам какво става с моята връзка ??? Ние изобщо не се караме , винаги сме в хармония , отношенията ни са перфектни и се познаваме до болка . Вече 4ри години сме заедно и всичко върви по вода и се питам дали това е нормално - да нямаш никакви съмнения за изневяра , да имаш доверие повече на човека до теб , отколкото на теб самия ? Дали няма нещо като буреносен облак накрая да се изсипе не знам и да развали всичко , защото така без караници , истории някак си е като затишие пред буря . Има ли и други като мен , ще ми е интересно да разбера ?

ReBEELdE
09-06-2008, 22:25
Ima edna prikazka mn xubavo ne e na xubavo ponqkoga dori i karanicite sa xubavo ne6to za6toto raznoobrazqvat vrazkite

NaNa_SladuRana
09-06-2008, 22:26
не може без проблеми,ако ги преудолявате ставате по-силни

i_hate_you_but_i_love_you
09-06-2008, 22:27
Нормално е.. но има едно друго нещо.. Когато си мислиш, че всичко е перфектно, все ще се намери нещо да развали всичко :o

suitable
09-06-2008, 22:30
Вместо да се притесняваш дали може да се случи нещо и да развали цялата ви хармония - помисли на къде отива връзката ви и дали винаги може да продължава така.. дали може да стане още по-съвършена - точно защото се водим по такива поговорки съсипваме нещото, което имаме и то само от притесненията си.. бъди си спокойна и се наслаждавай на това, което имаш ;}

never backdown`
09-06-2008, 22:31
Колкото повече..толкова повече 8)

MP
09-06-2008, 22:32
Не е нормално,да се оплакваш от идеалното...

Bellatrix
09-06-2008, 22:35
Споко, всичко ще е наред. Щом сте изтраяли 4 години едва ли проблемите ще дойдат баш сега \:D/ И аз се чудя кво става. С моя сме заедно едва от 4 месеца и малко ама и ние не сме се карали за нищо и напротив, винаги се разбираме и се смеем на проблемите :D Даже вече нз мога ли изобщо да му се разсърдя 8-) Радвай се на щастието и не му мисли много много... \:D/

cHooOpiHka___
09-06-2008, 22:39
moga samo da kaja .... Blaze ti... :)

ReBEELdE
09-06-2008, 22:41
tova vie li ste na snimkite prosto mi e lubopitno :P :P :P

zaraaa
09-06-2008, 22:53
какво го мислиш, я си живей хубавия животец с този свестен момък и толкова, за лощото не мисли, не предизвиквай съдбата :P :P :P

258
09-06-2008, 23:16
Едно се оплакватза едно,други точно за обратното... :lol:

pandelka
09-06-2008, 23:17
По-добре щастлив отколкото нещастен.

cherinka
09-07-2008, 00:14
Недей така, за да не си предизвикаш проблемите.. :(
Веднъж, докато си вървях по улицата се разревах.. и то знаеш ли заради какво!? Само защото всичко ми беше наред.. няма да изреждам са, обаче всичко беше по-перфектно от всякога. И си казах "Боже, от кога не съм имала някакви спънки, проблеми и прочие".
..и след седмица се оказах в точно противоположната посока.

Така, че не обръщай внимание на хората около себе си, нито недей се занимава тука с тоя "изстрадал" форум.
Хубавото си е хубаво и винаги ще си остане хубаво ако съумеем да го запазимхубаво.
Сру за тафталогията. 8-)

BaiToq
09-07-2008, 07:40
Ако всичко ви е наред,
ако светът е розов,
ако имате човек,който да ви обича,
ако всичките ви желания се сбъдват,то...
...е време да спрете с наркотиците 8-)

SINDEL
09-07-2008, 08:46
Дрън, дрън! Много хубаво не било на хубаво, ала бала.
Я си се радвай на връзката :) Толкова двойки постоянно се карат и си правят мизерии и късат, а вие 4етири години се разбирате идеално. За завиждане сте си :)

Dqvolitata
09-07-2008, 08:58
prikaskata v koqto jivee6 neveroqtna i tova e mn hybavo :) no pak kazvat 4e ako dvama vliobeni se karat za ne6ty zna4i i na dvamata gi e grija :) neznam moqta prikaska be6e ABSOLIOTNO sa6tata e nakraq se izdani no az saam si kara4e :-D prodaljavaite vse tfai i vsi4ko nai hybavo :-)

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 09:05
Прекаленото щастие не е ли ненормално ?


Моят съвет е - Скъсай го - Изневерява ти!

krem4et0
09-08-2008, 10:53
Нали знаеш, че не може да ти върви навсякъде. Все нещо ти куца друго-здраве, пари, късмет.....просто в живота има баланс. Радвай се на щастието си. В твоя случай мисля, че е просто плод на характери-може би сте тихи и кротки двамата. Ако някой беше бурен и емоционален, едва ли щяхте да се разминете и 4 дни без спор или караница. И аз съм с мъжа 4 години вече(днес ги правим), но се караме доста често. Понякога за глупости, понякога и за по-сериозни неща. И няма как да е иначе, защото съм раним и открит човек, не си поплювам и си казвам всичко на сърце. Вие явно и двамата не сте от този тип хора и е нормално да нямате караници и спорове. Но и прекалената монотонност не е хубава. От днешна гледна точка оценявам всеки спор и скандал много повече от всеки интимен и роментичен миг. за мен те са били крачката, която ни е засилвала да продължим напред с нова сила, да направим нужната промяна, ако щеш да има за какво да се сдобрим, да се гушнем и да си кажеме, че не можем 1 без друг.......Ако не се караме 1 седмица, ще излудея.....ще си помисля, че нещо съм болна или че съм се дрогирала.........В крайна сметка всяка връзка е индивидуална. Аз обаче предпочитам "камъни да влачи любовта", както пее кака Преславка....

RoCkSpOt
09-08-2008, 10:57
Много лошо не е на хубаво,но и много хубаво не е хубаво :-o

Marianella
09-08-2008, 12:12
Нали знаеш, че не може да ти върви навсякъде. Все нещо ти куца друго-здраве, пари, късмет.....просто в живота има баланс. Радвай се на щастието си. В твоя случай мисля, че е просто плод на характери-може би сте тихи и кротки двамата. Ако някой беше бурен и емоционален, едва ли щяхте да се разминете и 4 дни без спор или караница. И аз съм с мъжа 4 години вече(днес ги правим), но се караме доста често. Понякога за глупости, понякога и за по-сериозни неща. И няма как да е иначе, защото съм раним и открит човек, не си поплювам и си казвам всичко на сърце. Вие явно и двамата не сте от този тип хора и е нормално да нямате караници и спорове. Но и прекалената монотонност не е хубава. От днешна гледна точка оценявам всеки спор и скандал много повече от всеки интимен и роментичен миг. за мен те са били крачката, която ни е засилвала да продължим напред с нова сила, да направим нужната промяна, ако щеш да има за какво да се сдобрим, да се гушнем и да си кажеме, че не можем 1 без друг.......Ако не се караме 1 седмица, ще излудея.....ще си помисля, че нещо съм болна или че съм се дрогирала.........В крайна сметка всяка връзка е индивидуална. Аз обаче предпочитам "камъни да влачи любовта", както пее кака Преславка....


Да и аз понякога точно това съм се замисляла , дали няма да внесе някоя караница свежест във всичко . Просто ние за всичко се оказва , че сме на едно мнение не знам как става тая работа . Отделно водещото при нас от самото начало е най вече приятелството и опита да се разберем един с друг е над емоционалните различия в дадена ситуация . Той е от хората , които изслушват , а аз съм от тези , които не млъкват и някак си става допълване . Много се радвам , че има и др. човек с такава дълга връзка , моите поздравления и добре дошла в клуба .

porky
09-08-2008, 12:19
Да ти имам проблемите :?

JahSoldier
09-08-2008, 12:21
Знаеш ли колко е трудно човек да намери сродната си душа, другата си половина или както искаш го наричай. Радвай се, че си от малкото и не се оплаквай. Няма да има буря. А ако случайно се появи съм сигурна, че ще сте достатъчно силни и ще я преодолеете. Просто се остави на течението .. 8)

krem4et0
09-08-2008, 14:53
Е, не е нужно да си създаваш проблеми, след като се разбирате. Друг е въпросът ако усещаш някаква липса от каквото и да е естество във връзката. След като сте щастливи, обичате се и се разбирате, не виждам защо да се тормозите. Просто аз за себе си без пролебм не мога. А като нямам си ги създавам :D Това е лоша практика, защото някой ден може на мъжа просто да му писне от вечното ми мрънкане. не се тормози с глупави мисли, а си живей живот с твоето момче и дано поне още 20х4 години да сте заедно :-)

de_bella
09-08-2008, 14:57
Ако си открила Човека с главно Ч,не виждам какво е странното,че сте щаствили. :)

Не мисли за тези неща,защото само мътят главата ти и накрая да не се получи обратния ефект.

ImmortalForever
09-08-2008, 14:58
Изгубена тръпка?=> късай го!

Lysit0
09-08-2008, 15:02
Това е хубаво,че не се карате,и е напълно нормално според мен,защото явно още не сте спрели да се обичате,и едно от най- важните неща...не сте си oмръэнали.

krem4et0
09-08-2008, 15:11
Това е хубаво,че не се карате,и е напълно нормално според мен,защото явно още не сте спрели да се обичате,и едно от най- важните неща...не сте си oмръэнали.

Аз обичам много приятеля си, той също мен. Не сме си омръзнали изобщо, но се караме. И какво от това? В спорът се ражда истината, а и все пак сме двама души, които трябва някак си да се нагодят 1 към друг......Не съм много съгласна с твърдението ти, че ако не се карат 2-ма души, значи се обичат, а почнат ли кавгите-няма любов.....