PDA

View Full Version : Ох..... искам си го за мен



make_you_mine
09-06-2008, 23:23
Аз си харесах едно момче напоследък...запознахме се наскоро...не си бяхме говорили повече,ама...оня ден той ме заговори...ии такова,мн е готин той,пък и аз съм свястна(не че нещо,ама си е така) и някак си държа се мило и вс 6,сега се чудя...искам да му направя някъв по-деликатен намек... не е онова момче от предната ми тема 'ебача',тоя не го знам какъв е точно,ама не ми изглежда на такъв..знам,че ако се настройвам нищо няма да излезе,ама ми се иска наистина ми се иска да се получи нещо ... :-)

MP
09-06-2008, 23:26
Това е една от безсмислените теми,защото ти знаеш какво искаш,а какво трябва да направиш е изключително очевидно.

make_you_mine
09-06-2008, 23:32
Това е една от безсмислените теми,защото ти знаеш какво искаш,а какво трябва да направиш е изключително очевидно.
Еми работата е там,че за мен не е изключително очевидно какво точно трябва да направя,затова пускам и темата..

cherinka
09-06-2008, 23:35
Деа знам бе, девойко.
То в твоя случай освен да използваш некви женски трикчета за съблазняване, кво друго си мислиш, че можеш да направиш!?
За да го впечатлиш по някакъв начин - се налага да излезете.
Ся, за впечатление не е нужно да сте излезли, но за да му покажеш някво Умствено такова се налага да излезете.
Всеки случай недей го кани ти.
деа са, не можеш ли д анаправиш нещо някак си да те покани той сам ?!?
офм, и аз нз кво написах :shock:

make_you_mine
09-06-2008, 23:45
Деа знам бе, девойко.
То в твоя случай освен да използваш некви женски трикчета за съблазняване, кво друго си мислиш, че можеш да направиш!?
За да го впечатлиш по някакъв начин - се налага да излезете.
Ся, за впечатление не е нужно да сте излезли, но за да му покажеш някво Умствено такова се налага да излезете.
Всеки случай недей го кани ти.
деа са, не можеш ли д анаправиш нещо някак си да те покани той сам ?!?
офм, и аз нз кво написах :shock:
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем? :? Иначе може да си чакам...или да го съблазнявам...пак все тая... :?

Take_That
09-06-2008, 23:49
Деа знам бе, девойко.
То в твоя случай освен да използваш некви женски трикчета за съблазняване, кво друго си мислиш, че можеш да направиш!?
За да го впечатлиш по някакъв начин - се налага да излезете.
Ся, за впечатление не е нужно да сте излезли, но за да му покажеш някво Умствено такова се налага да излезете.
Всеки случай недей го кани ти.
деа са, не можеш ли д анаправиш нещо някак си да те покани той сам ?!?
офм, и аз нз кво написах :shock:
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем? :? Иначе може да си чакам...или да го съблазнявам...пак все тая... :?

Е, че що пък да е все тая бе, като е все тая, защо по дяволите се занимаваш с неща, от които знаеш, че няма нищо да излезе?

258
09-06-2008, 23:49
Деа знам бе, девойко.
То в твоя случай освен да използваш некви женски трикчета за съблазняване, кво друго си мислиш, че можеш да направиш!?
За да го впечатлиш по някакъв начин - се налага да излезете.
Ся, за впечатление не е нужно да сте излезли, но за да му покажеш някво Умствено такова се налага да излезете.
Всеки случай недей го кани ти.
деа са, не можеш ли д анаправиш нещо някак си да те покани той сам ?!?
офм, и аз нз кво написах :shock:
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем? :? Иначе може да си чакам...или да го съблазнявам...пак все тая... :?
А защо (като за начало) не му намекнеш,че искаш да излезеш с него :-D пък после му намеквай други неща... 8-)

PeopleAlwaysLeave
09-06-2008, 23:51
Деа знам бе, девойко.
То в твоя случай освен да използваш некви женски трикчета за съблазняване, кво друго си мислиш, че можеш да направиш!?
За да го впечатлиш по някакъв начин - се налага да излезете.
Ся, за впечатление не е нужно да сте излезли, но за да му покажеш някво Умствено такова се налага да излезете.
Всеки случай недей го кани ти.
деа са, не можеш ли д анаправиш нещо някак си да те покани той сам ?!?
офм, и аз нз кво написах :shock:
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем? :? Иначе може да си чакам...или да го съблазнявам...пак все тая... :?

Еми ти какво друго искаш да правиш ? Де да знам и аз... Пишете си по скайп, опознавайте се...ако излизате често в една компания си лафете и те нещата сами ще станат ако е писано. Пускай си там чара, трикчетата тва онова... Ако и той има някакви намерения към теб няма да чака много, за да ти ги покаже :)

Blab
09-06-2008, 23:51
Кой ви каза да пускате лИбовни теми посред нощите, бе?:Д
Няк'ва конспирация надушвам, да не наближава пълнолуние?

МП кефи! Днес само неговите(предполагам) мъдри слова чета.

make_you_mine
09-06-2008, 23:51
Деа знам бе, девойко.
То в твоя случай освен да използваш некви женски трикчета за съблазняване, кво друго си мислиш, че можеш да направиш!?
За да го впечатлиш по някакъв начин - се налага да излезете.
Ся, за впечатление не е нужно да сте излезли, но за да му покажеш някво Умствено такова се налага да излезете.
Всеки случай недей го кани ти.
деа са, не можеш ли д анаправиш нещо някак си да те покани той сам ?!?
офм, и аз нз кво написах :shock:
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем? :? Иначе може да си чакам...или да го съблазнявам...пак все тая... :?

Е, че що пък да е все тая бе, като е все тая, защо по дяволите се занимаваш с неща, от които знаеш, че няма нищо да излезе?
В смисъл...едва ли много ше ми падне гарда,ако го поканя...е,може и с намек за покана де,така си е...на място ше преценя..сякаш..

cherinka
09-06-2008, 23:54
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем?
И аз, едно време като теб, твърдях, че не само мъжете са длъжни да ни канят първи на среща, но с времето осъзнавах все повече и повече колко много съм грешала :)

Добре, ве майна, представи си, че той НЕ те харесва и НЕ изпитва нищо към теб и НЕ му е до теб и да се занимава с теб. Като го поканиш мислиш ли, че няма да си каже "Епа, тая май бая ме харесва", смисъл.. искам да кажа, че не е хубаво да позволяваш на някого да си мисли, че го харесваш повече отколкото той теб! Тва е златно правило, а бива нарушавано като се опитваме да поканиме някой момък на среща.

Естествено, историята е виждала и обрати на тая ситуация, ама както и да е. Важното е, че булшинството не приема жена да кани мъж.
Тъй, че се стегни и ако искаш ти д абъдеш търсената, канената, сваляната, като за начало започни с некви прости намеци.

]
А защо (като за начало) не му намекнеш,че искаш да излезеш с него :-D пък после му намеквай други неща... 8-)
и аз това й повтарям от одеве...

Take_That
09-06-2008, 23:59
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем?
И аз, едно време като теб, твърдях, че не само мъжете са длъжни да ни канят първи на среща, но с времето осъзнавах все повече и повече колко много съм грешала :)

Добре, ве майна, представи си, че той НЕ те харесва и НЕ изпитва нищо към теб и НЕ му е до теб и да се занимава с теб. Като го поканиш мислиш ли, че няма да си каже "Епа, тая май бая ме харесва", смисъл.. искам да кажа, че не е хубаво да позволяваш на някого да си мисли, че го харесваш повече отколкото той теб! Тва е златно правило, а бива нарушавано като се опитваме да поканиме някой момък на среща.

Естествено, историята е виждала и обрати на тая ситуация, ама както и да е. Важното е, че булшинството не приема жена да кани мъж.
Тъй, че се стегни и ако искаш ти д абъдеш търсената, канената, сваляната, като за начало започни с некви прости намеци.

]
А защо (като за начало) не му намекнеш,че искаш да излезеш с него :-D пък после му намеквай други неща... 8-)
и аз това й повтарям от одеве...

Ми някой от днешните момчета са такива сухари, че трябва Ние - Момичетата да направим 1-та крачка! 8-)

make_you_mine
09-07-2008, 00:01
И що,кво ще стане,ако аз го поканя да излезем?
И аз, едно време като теб, твърдях, че не само мъжете са длъжни да ни канят първи на среща, но с времето осъзнавах все повече и повече колко много съм грешала :)

Добре, ве майна, представи си, че той НЕ те харесва и НЕ изпитва нищо към теб и НЕ му е до теб и да се занимава с теб. Като го поканиш мислиш ли, че няма да си каже "Епа, тая май бая ме харесва", смисъл.. искам да кажа, че не е хубаво да позволяваш на някого да си мисли, че го харесваш повече отколкото той теб! Тва е златно правило, а бива нарушавано като се опитваме да поканиме някой момък на среща.

Естествено, историята е виждала и обрати на тая ситуация, ама както и да е. Важното е, че булшинството не приема жена да кани мъж.
Тъй, че се стегни и ако искаш ти д абъдеш търсената, канената, сваляната, като за начало започни с некви прости намеци.

]
А защо (като за начало) не му намекнеш,че искаш да излезеш с него :-D пък после му намеквай други неща... 8-)
и аз това й повтарям от одеве...
Ами...мила на колко си? Щото аз горе-долу преценявам,че едва ли е безразличен ..така поне ми изглежда...аз съм на 18 и въпреки това на моменти се чувствам несигурна и се чудя дали да поема инициативата или не..

cherinka
09-07-2008, 00:05
въпреки това на моменти се чувствам несигурна и се чудя дали да поема инициативата или не..
Ест, че и аз съм се чувствала така.
Просто не мога да ти обесня как с течение на времето съм стигнала до това мое мнение, че не си заслужава ние да правиме първата крачка.
Просто нещо, което наистина си заслужава в нашия живот то ще ни покани първо ахаха.
Карай ся, тва не е замисъла на темата ти кой какво кога що.
И все пак, някой с нещо помогна ли ти поне Малко? С нещо насърчиха ли те?
едва ли сме ти казали нещо ново, но както и да е.. :)

BaiToq
09-07-2008, 07:43
Аз си харесах едно момче напоследък...запознахме се наскоро...не си бяхме говорили повече,ама...оня ден той ме заговори...ии такова,мн е готин той,пък и аз съм свястна(не че нещо,ама си е така) и някак си държа се мило и вс 6,сега се чудя...искам да му направя някъв по-деликатен намек... не е онова момче от предната ми тема 'ебача',тоя не го знам какъв е точно,ама не ми изглежда на такъв..знам,че ако се настройвам нищо няма да излезе,ама ми се иска наистина ми се иска да се получи нещо ... :-)
Еми почвай да му обръщаш
повечко и по-специално внимание,
смс-и,звънкй му,излизайте,забавлявайте се...
И ще си проличи какво ще стане.

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 08:00
ами да, защо не го поканиш да излезете и така. Или по някакъв начин да започнете да се зарибявате

LINKNOT
09-07-2008, 08:06
То и аз искам Linkin Park за мене си само,ама .. 8-) :-|

ndle
09-07-2008, 08:54
нали си мн свЕсна измисли си сама :booooomb:

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 09:00
Според мен не си достатъчно "Готина" за този пич, моят съвет е - Откажи се! Хвани си зубър, те са на твойто ниво, нямат никакви критерий, биха взели всяка, защото осъзнават, че са гнусни и ще умрат сами!

Bellatrix
09-07-2008, 09:05
Това е една от безсмислените теми,защото ти знаеш какво искаш,а какво трябва да направиш е изключително очевидно.
+1, ест, че като толкова го харесваш трябва или да го поканиш ти или да го накараш той теб по някакъв начин. Какво толко сложно има?
1. Ти го каниш, той не те ще THE END
2. Ти го каниш, той те е харесвал, ама като види, че си хлътнала по него, му ставаш безинтересна и THE END
3. Въртиш го, съблазняваш го, подлудяваш го, той те кани и HAPPY END
И всичко това 100 на 100 и сама си го знаеше...

Dqvolitata
09-07-2008, 09:12
vij mila tva 4e ti e govoril milo neozna4ava 4e si pada po teb :-D is4akai malko i togava si vadi izvodi gledai ne samy kak ti govori ami vij da li ti pravi nameci dali te gy6ka i takiva ne6ta :) da ne stane taka4e nakraq da izglejda6 katy glopa4ka pred negy i da govorqt tas pak i kazaha dve mili dymi i si misli 4e q haresvat :) is4akai malko :-)

make_you_mine
09-07-2008, 09:47
Аз пък да ви кажа,като преспах :D , ми дойдоха гениални идеи. Смятам,че нямам какво да губя. Квото и да направя,ще го опитам. Да си го кажа в прав текст,имам си достатъчно самочувствие и независимо как ще реагира той, не ми пука. Принципно мога да си имам,което си поискам момче,не ми се е случвало да ми отказват. Но както и да е,специално с този мисля и се надявам,че ще излезе нещо хубаво. :)

make_you_mine
09-07-2008, 09:54
Пък и да не е ГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ,за да не ме иска,бе. Хаха. Всичките ми приятели викат,че някой трябва да е мн изпаднал,за да не ме поиска,а и аз самата смятам така. 8) Виж,дали и с него ще се получи,само силно го искам,дано стане...

MayKyTy
09-07-2008, 09:58
Леле, бахти самочувствието ... ще видим дали ще си го запазиш, ако те отреже :-o

Dqvolitata
09-07-2008, 09:58
katy si tolkova jelana ko sa nadqva6 :D protivore4i6 si mili4ka parvo obesnqva6 kolko si varvejna posle 4e se nadqva6 da te iska :-D poslednu

Dqvolitata
09-07-2008, 10:00
a i davai go po skromno :razz: ne hubavo da se isfarlq6 :-D 6toto izglehda 4e ima6 fal6ivo samy4yvstvie :-D

ndle
09-07-2008, 10:12
Ти ли може да има6 секи който поиска6 бе ПАЧА!? ти си тъпа като гъз бе виж се кфа си жалка нали може да имаш който си поиска6 бе !? Що влизаш във форумчето да иска6 съвети бе! нали си голема путка ама не6то не знае6 кфо да прави6 с момчетата ! ЖАЛКА СИ !

mel4ety
09-07-2008, 10:14
да басиии и готината пичка не може да се сети какво да прави за да свали едно момче :shock: сори ама наистина много си противоречиш,както и спомена Dqvolitata

Bellatrix
09-07-2008, 10:21
TцТцТц... леле великото маце... как ли не... Истински готините момичета не задават въпроси от типа на "Ама аз кво да правя" Те просто ЗНАЯТ.

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 10:21
Аре среща на НДК в 17:00, ше се хванем на 100 лв, имаш 30 минути да ме свалиш, ако не успееш - губиш и ше се окаже, че не си толко готина пичка!

make_you_mine
09-07-2008, 10:48
Леле, бахти самочувствието ... ще видим дали ще си го запазиш, ако те отреже :-o
И да ме отреже,слабо ме засяга,смисъл харесва ми,ама категорично не е от такова значение...самочувствие си имам,а просто попитах нещо,защото всеки понякога се чувства леко объркан, а вие какво ми се нахвърлихте,аз нямам думи. Знам,че ви дразнят хора,които си имат конкретно мнение за себе си,ама какво да се прави. В темата ми не беше това целта,да изтъкваме колко аз съм готина или не. Не смятам,че някой тук го засяга. Като толкова съм ви издразнила,ми не пишете бе,пфф. Иначе не съм от София... Както и да е.... Не е от значение,аз смятам,че от опит глава не боли.

Dqvolitata
09-07-2008, 11:31
mili4ka tova "ISFARLQNE" det my odari po rany napray gi razbi vsi4ki :D:D

make_you_mine
09-07-2008, 12:19
mili4ka tova "ISFARLQNE" det my odari po rany napray gi razbi vsi4ki :D:D
Просто съм надъхана,насърчена,окрилен а...каквото щете му викайте. :D :)

Dqvolitata
09-07-2008, 12:31
naaa kakvo si nadahana,nasar4ena i tai natataka :-D

make_you_mine
09-07-2008, 12:38
naaa kakvo si nadahana,nasar4ena i tai natataka :-D
Ми за него де..пфф повече няма да го приказвам,че да не вземе да се оплеска сичко накрая. Както и да е. Пожелайте ми късмет. ;)

malko_dqvol4e_14
09-07-2008, 14:40
1во се сближете след тва му искай скайпа или номера на GSM-a... пишете си в скайпа и ако мислиш 4е си готова му кажи 4е ти е симпатичен .... после всичко е в негови ръце :P :-P

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 14:41
Направи света по-добър, стани съветник на Буш!