PDA

View Full Version : Посъветвайте ме



Take_That
09-06-2008, 23:28
Здравейте отново на всички :) Още веднъж ми се иска да се допитам до вас :) Преди време пуснах една тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=190954&highlight=
Нещата са свъразни, понеже става въпрос за същото момче :) Ние с него изяснихме всичко по м/у си, каза ми, че ме харесва, но разстоянието го притеснявало и иска да оставим нещата както са в момента - приятелски отнощения, долколкото това е възможно, за хора, които изпитват привличане по м/у си :) Скоро мисля, че отново ще излезем и се питам дали да не го целуна, защото адски много ми се иска, но има нещо, което ме спира - да не би да ме помисли за нахална и да си каже:"Тая пък, казах и че искам да оставим нещата така, а тя ме целува!" Та какво ще ме посъветвате вие :):):)
Благодаря предварително за помоща! :)

ReBEELdE
09-06-2008, 23:30
deistvai masko ne ma se pla6i6 :grin: :grin: :grin: :grin: pusni se po te4enieto :D :D :-) :-)

cherinka
09-06-2008, 23:32
Една прегръдка и целувка по бузата ще свършат по-добра работа.
Не мислиш ли?

Но не такава изгугущяла прегрудка, ама силна.. страстна..
Защото, както сама каза, може да те помисли за нахална, макар, че ти ако не го беше написала това в кавичките, аз въобще нямаше да се сетя за него.
Но всъщност като се замисля, на твое място наистина бих го прегърнала едно такова изпепеляващо, щом за в момента не можем да сме заедно.
А тва разстояние скоро ще се скъси? Така ли? Аз така поне разбрах.
Защото ако е така, няма смисъл още от сега да избързваш. :)

ReBEELdE
09-06-2008, 23:35
Една прегръдка и целувка по бузата ще свършат по-добра работа.
Не мислиш ли?

Но не такава изгугущяла прегрудка, ама силна.. страстна..
Защото, както сама каза, може да те помисли за нахална, макар, че ти ако не го беше написала това в кавичките, аз въобще нямаше да се сетя за него.
Но всъщност като се замисля, на твое място наистина бих го прегърнала едно такова изпепеляващо, щом за в момента не можем да сме заедно.
А тва разстояние скоро ще се скъси? Така ли? Аз така поне разбрах.
Защото ако е така, няма смисъл още от сега да избързваш. :)

+1 :grin: :grin:

preichetoy
09-06-2008, 23:37
Тоутъли ъгрий уит Черинка.

Take_That
09-06-2008, 23:38
Една прегръдка и целувка по бузата ще свършат по-добра работа.
Не мислиш ли?

Но не такава изгугущяла прегрудка, ама силна.. страстна..
Защото, както сама каза, може да те помисли за нахална, макар, че ти ако не го беше написала това в кавичките, аз въобще нямаше да се сетя за него.
Но всъщност като се замисля, на твое място наистина бих го прегърнала едно такова изпепеляващо, щом за в момента не можем да сме заедно.
А тва разстояние скоро ще се скъси? Така ли? Аз така поне разбрах.
Защото ако е така, няма смисъл още от сега да избързваш. :)

Не мога да кажа, че ще се съкрати, защото аз може и да отида да уча там където е той, но това е доста далеч във времето и няма гаранция и затова може би ще си остана с това лято, тази прегръдка и целувка :) макар че той ми каза, че ще се виждаме, когато си идва :)

cherinka
09-06-2008, 23:48
Еми замисли се.. удоволствие можеш да изпиташ и от прегръдка и целувчица по бузката.
Защото евентуално целунеш го - той ти отвърне, после ще пишеш теми как да поддържаш връзката си от не знам си колко километри и ще ти е криво пак.
То, сега пак ти е криво, то после пък пак ще ти е хептен още по-криво...


той ми каза, че ще се виждаме, когато си идва
Гааадно...
Да го имаш за малко и толкова кратко време. 8-)
тцтцтц, не ви завиждам.
Ма и вие къде си ги избирате едни такива ..

Take_That
09-06-2008, 23:50
Еми замисли се.. удоволствие можеш да изпиташ и от прегръдка и целувчица по бузката.
Защото евентуално целунеш го - той ти отвърне, после ще пишеш теми как да поддържаш връзката си от не знам си колко километри и ще ти е криво пак.
То, сега пак ти е криво, то после пък пак ще ти е хептен още по-криво...


той ми каза, че ще се виждаме, когато си идва
Гааадно...
Да го имаш за малко и толкова кратко време. 8-)
тцтцтц, не ви завиждам.
Ма и вие къде си ги избирате едни такива ..

Ами карък бе, карък 8-) 8-) 8-) То аз си виках:"недей се привързва, бе, недей!" Ама то кой ти го слуша разума 8-)

cherinka
09-07-2008, 00:00
Ами карък бе, карък 8-) 8-) 8-) То аз си виках:"недей се привързва, бе, недей!" Ама то кой ти го слуша разума 8-)
малко оф:
тва "разум" като го видях и ме навя на мисълта, че аз си ги разделям на "разум, сърце и п*тка" в зависимост от това какво ти се прави ахахахха

Take_That
09-07-2008, 00:04
Ами карък бе, карък 8-) 8-) 8-) То аз си виках:"недей се привързва, бе, недей!" Ама то кой ти го слуша разума 8-)
малко оф:
тва "разум" като го видях и ме навя на мисълта, че аз си ги разделям на "разум, сърце и п*тка" в зависимост от това какво ти се прави ахахахха

8-) 8-) 8-) То на мене всичко ми се прави, ама за 1-н ден може ли всичко? 8-) Каквото ще да става, рискувам и тва е!

zaraaa
09-07-2008, 12:05
Слушай сега, какво мацка, от една :-) по бузката няма да се уплаши, пък и остави срещата недовършена - целуваш го и си заминаваш! Той ако не е пън ще дойде и ще те целуне като истинско момче, ако си замине и той, ами тогава, поне си опитала и ще знаеш какво е щяло да стане и няя се плашиш ако си тръгне - Стръхльо 8-)