PDA

View Full Version : Тя ми го взе!!!



preichetoy
09-06-2008, 23:33
Ох, не знам дали темата е за тук, но така предполагам, все пак ''любов'' не означава само взаимоотношенията мъж-жена... Та, да си дойдем на думата. Най-добрият ми приятел (до скоро) е голям егоцентрик. Никога не се извинява на хората, не има казва, че ги обича, не показва чувствата си, но с мен направи и трите... ''Заедно'' сме от години. Обаче се появи една госпожичка, която уж го харесвала, обаче му се прави на приятелка и постоянно чувам ''Алекс ми е най-добирият приятел, Алек това, Алекс онова..." и ми писна! Обаче той наистина ме забрави или по-скоро тя му се натиска постоянно. Те са съседи, а аз не живея много близо до тях и тя все му ходи на гости, вика го да излизат... Сега ние сме леееко скарани с него и тя се възпозлва максимално. УМИРАМ ОТ РЕВНОСТ! Какво да направя?

cherinka
09-06-2008, 23:37
МОже би тряа да поговориш с него, а нея да я заплашиш нещо.
Деда знам, аз поне така бих направила.
Естествено, първо ще пробвам с добро към нея, ако не разбере - тогава по лошия начин. Естественото също е, че няма да разбере от добро.
Който има нерви нека го прави.. хаха

Скарани били, еми тогава кво чакаш та не се сдобрите!?

preichetoy
09-06-2008, 23:39
Пробвах с добро. Не става. Говорих с него, той ми се извини, каза, че няма повече да става така и ОТНОВО стана. Не искам да се сдобря с него сега, защото се правя на силна, преди той беше властния в отношенията ни, сега няма да ходя да му се моля... Трябва да има малко респект. Ние се скарахме, точно, защото аз ревнувам от нея.

Take_That
09-06-2008, 23:41
Обясни му, че тя го МАНИПУЛИРА! И вземете се сдобрете, иначе, по-зле за Теб, а за нея тва е Златна Възможност! Ако не иска да те чуе и не иска да се сдобрите и то ЗАРАДИ НЕЯ, ще разбереш колко Истински приятел ти е бил!

preichetoy
09-06-2008, 23:44
Мне, тя не го манипулира, аз малко преувеличих, явно. Тя наистина го харесва и той скоро разбра, благодарение на мен, естествено.. :smt059 обаче работата е там, че той предпочита мен, само че тп като се пльосне при него, аз не искам да ходя, той не може да я изгони и така...

Blab
09-06-2008, 23:45
защото се правя на силна
после 'що приличаш на мен
НЕ се прави!(знам, че не е лесно)
Другите просто не те разбират! Не чувстват нещата така!
Преглътни я тая гордост!
И не допускай да ти вземат твоето!(колкото и зле да звучи. Знам какво е да държиш/ревнуваш(при мен вървят ръка за ръка) на приятелите си. Да ги чувстваш толкова специални и близки, знаейки колко "лесно" си ги намерила, обикнала, запазила, че да ги споделяш с тоя и ония. Как пък не!)

cherinka
09-06-2008, 23:45
Тогава чрез трето лице й намекни, че не е на хубаво това, което прави и току-виж някой ден не се озовала в някоя канафка.
Чесно казано от бой файда няма. Но когато думите не вършат работа остава единствено той и игнора.
Ти си избери. 8-)

Take_That
09-06-2008, 23:46
Мне, тя не го манипулира, аз малко преувеличих, явно. Тя наистина го харесва и той скоро разбра, благодарение на мен, естествено.. :smt059 обаче работата е там, че той предпочита мен, само че тп като се пльосне при него, аз не искам да ходя, той не може да я изгони и така...

Ааа няма не искам, няма недей!!! Отиваш и толкова, Тя като е НАХАЛНА -БЪДИ И ТИ!!!

preichetoy
09-06-2008, 23:48
Не, няма да му се извиня, защото ако го направя пак, той ще знае, че пак може да прави каквото пожелае... Преди правех всичко за него и той прекаляваше с желанията, сега, след като той се върна няма дса бъде така.

Take_That
09-06-2008, 23:53
Не, няма да му се извиня, защото ако го направя пак, той ще знае, че пак може да прави каквото пожелае... Преди правех всичко за него и той прекаляваше с желанията, сега, след като той се върна няма дса бъде така.


Точно така, няма да му вървиш след гъза, я! Но това ти трябва да го обмислиш добре, да прецениш до каква степен ти е приятел и дали ти е Истински приятел и дали ще съжаляваш ако го изгубиш заради една Шафрантия!

preichetoy
09-06-2008, 23:55
Ще съжалявам! Много повече, ще се срина...

Take_That
09-07-2008, 00:01
Ще съжалявам! Много повече, ще се срина...

Тогава, горния случай, бъди НАХАЛНА и ОТНОВО ТИ ОСТЪПИ! Пък и нали знаеш, по-мъдрият винаги ОТСТЪПВАЛ! Можеш да му намекнеш, че ако продължава така, ще се зароби с една нахалница, пък ще изгуби една истинска приятелка

Vilsy
09-07-2008, 05:06
Spored men trqbva da sednete i da mu obqshish kakvo 4ustvash.Uspeh!

Lysit0
09-07-2008, 05:18
Обясни му,че не искаш повече да се карате,и че ревнуваш от другата.Седнете да поговорите,но този път му кажи сериозно,че ти писна да те заменя с нея.[/b]

LINKNOT
09-07-2008, 05:28
Я уточни обаче какви приятели сте? Говориш за него "приятеля ми" .. Как да го разбираме? ;>

aka6a_vamp
09-07-2008, 07:13
мисля 4е си пада6 по най-добрия си приятел

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 08:11
Еми щом ти е най-добър приятел не би трябвало да те пренебрегва, заради няква кифла дет му се праела на приятелка, пък му се натискала, бля бля бля. Поговорете си и си изяснете "приятелството".

SiNiStEr
09-07-2008, 09:12
Я уточни обаче какви приятели сте? Говориш за него "приятеля ми" .. Как да го разбираме? ;>
и аз това не разбрах :-o

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 09:23
Секи си гони целите, не обвинявай нея, че ти го е взела, обвинявай себе си, че си балъчка! Щото ти си го позволила!

Dqvolitata
09-07-2008, 09:26
az specialno 6te i s4ypa glavata ot boi :D :D :D mi za6to ne go nakara6 toi da revnyva pak i glei da ne se karate i da badite zaedno pove4e tu vreme vles my pod kojata i onaq 6te bade katy ritano ky4e :-D i naktaq happy end :grin:

MayKyTy
09-07-2008, 09:50
На бас, че авторката харесва най-добрия си приятел и се къса от злоба, понже другото момиче стига по-далеч от нея. Що се отнася до момчето - пак съм готова да се хвана на бас, че разиграва и 2-те ... ако толкова не я харесва другата и не му пука за нея, щеше да намери начин да я изгони. Тъй че ... оправяй се 8)

preichetoy
09-07-2008, 10:57
В буквален смисъл. Като брат и сестра сме... или поня бяхме...

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 11:08
В буквален смисъл. Като брат и сестра сме... или поня бяхме...


Какво е да искаш да засмучеш на брат си?

zaraaa
09-07-2008, 11:36
Обясни му,че не искаш повече да се карате,и че ревнуваш от другата.Седнете да поговорите,но този път му кажи сериозно,че ти писна да те заменя с нея.[/b]

+5

MayKyTy
09-07-2008, 13:27
В буквален смисъл. Като брат и сестра сме... или поня бяхме...


Какво е да искаш да засмучеш на брат си?
+1
и ако беше така нямаше да ревнуваш толкова

Blab
09-07-2008, 13:29
В буквален смисъл. Като брат и сестра сме... или поня бяхме...


Какво е да искаш да засмучеш на брат си?
+1
и ако беше така нямаше да ревнуваш толкова
пхаха, 'кей, щом казваш, всяка твоя дума е закон, о, господарке
:lol:

MayKyTy
09-07-2008, 13:33
В буквален смисъл. Като брат и сестра сме... или поня бяхме...


Какво е да искаш да засмучеш на брат си?
+1
и ако беше така нямаше да ревнуваш толкова
пхаха, 'кей, щом казваш, всяка твоя дума е закон, о, господарке
:lol:
О_o Пък аз си мислех, че мене ме боли главата ...
Девойко да ти кажа за тва е форум, всеки да си казва мнението! Като не ти изнася недей да четеш. Айде със здраве :lol: :lol: :lol:

preichetoy
09-07-2008, 13:35
Неее, наистина ми е като брат, убедила съм се с времето, че нямам други чувства към него.