PDA

View Full Version : не знам какво да мисля .....



mimoza16
09-07-2008, 09:33
проблема ми е следния: цяло лято прекарах с най-добрата ми приятелка С. постоянно говорим по тела и по skype или излизаме заедно и ни е мн приятно. но ме е страх, че когато започнем училище, тя ще се отдалечи от мен, няма да сме най- добри приятелки и тя ще се сприятели с друго момиче от класа ни и аз пак ще си седя сама!

п.с. точно това се случи миналата година- тя се сприятели с Г. и започна да ме пренебрегва!

Г. е от едно село и лятото не идва в моя град. Според вас С. използва ли ме за през лятото и истинска приятелка ли ми е?

моля ако ще ми се подигравате, не отговаряйте!

xXxScreamxXx
09-07-2008, 09:49
Хммм ... зависи :?

Може и да ти е изтинска приятелка може и да те използва :? знае ли 4овек ...
щом непрекъснато сте заедно говорите по тел-а и скайпа може наистина да се е привързала към теб и да е оставила Г. на заден план :)

mimoza16
09-07-2008, 09:54
хмх нз.... когато сме излезли някъде и ми говори за Г имам чувството че предпочита Г да е от моя град и да излиза с нея....

Bellatrix
09-07-2008, 09:56
Според мен няма как да разбереш сега, като почнете даскало, времето ще си покаже... То женското приятелство често е нестабилно. Винаги нещо става и единия е прецакан... :?

xXxScreamxXx
09-07-2008, 10:17
хмх нз.... когато сме излезли някъде и ми говори за Г имам чувството че предпочита Г да е от моя град и да излиза с нея....

то4но заради това се възпозлвай 4е Г я няма и се опитай да укрепиш приятелството си със С :)

Lysit0
09-07-2008, 10:35
Като почнете училище,виж при кой ще седи и с кой ще дружи повече и ще разбереш сама.Но според мен те използва за лятото.

~Violet~fairy~
09-07-2008, 23:30
Всичко ще се изясни, когато започнете училище. Дотогава се опитай да укрепих приятелството между със С.(както споменаха) Соуу...гоу! :D

it_ends_tonight_
09-08-2008, 09:58
Може би си тровиш съзнанието със неща, които не са верни ;) едва ли приятелката ти те използва, а ако е така, значи не ти е била никаква приятелка. Е, ще ти е малко кофти кат за начало, ако е така, но псоле ще осъзнаеш, че тя не заслужава, даже да мислиш за нея :)

nefchi_bs
09-08-2008, 10:38
Може би си тровиш съзнанието със неща, които не са верни ;) едва ли приятелката ти те използва, а ако е така, значи не ти е била никаква приятелка. Е, ще ти е малко кофти кат за начало, ако е така, но псоле ще осъзнаеш, че тя не заслужава, даже да мислиш за нея :)

+1 :)

AceXe
09-08-2008, 12:33
Може би си тровиш съзнанието със неща, които не са верни ;) едва ли приятелката ти те използва, а ако е така, значи не ти е била никаква приятелка. Е, ще ти е малко кофти кат за начало, ако е така, но псоле ще осъзнаеш, че тя не заслужава, даже да мислиш за нея :)

+1 :)

+1

Boyd
09-08-2008, 14:27
Не си трови живота да мислиш какво ще стане. Изчакай да започнете училище и ще видиш дали ще седне при друг/а или ще остане при теб. Не си прави прибързани изводи.