PDA

View Full Version : Скъсах с гаджето...ЭащотооО...??



cHooOpiHka___
09-07-2008, 10:41
Причината поради която скъсах с гаджето беше.....??

П.П:Извинявам се ако има такава тема...който желае може да сподели... :)

mechtaq_za_teb
09-07-2008, 10:42
С бившия скъсах,защото не ми пукаше за него.Нямаше смисъл да продължаваме просто. :)

MayKyTy
09-07-2008, 10:46
Защото ми омръзна :oops:

ndle
09-07-2008, 10:47
за да не си вдига самочувствието.

Kaos_Urbano
09-07-2008, 10:53
Защото ми писна,да се съобразям с него.

niquetamere
09-07-2008, 10:53
защото въртеше курвенски номерца ~

sladka_______
09-07-2008, 10:56
защото начина му на мислене за връзките беше по децки от моят..

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 10:57
Щото се изака в нас и не си пусна водата!

westggirl
09-07-2008, 11:00
щот ме излъга

xXxScreamxXx
09-07-2008, 11:03
Щот не се разбирахме 8-)

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 11:05
щот ме излъга


Казвах ти, ма ти не ми вярваше, докато ти беше ясно, че с мен нямаше да има скрито покрито!

BaiToq
09-07-2008, 11:06
Защото тя не ме обичаше т.е.
нямаше смисъл да бъдем заедно.

П.П.Темата се харесва на Бай Тоя,
имаш неговата благословия!

BaiToq
09-07-2008, 11:07
защото начина му на мислене за връзките беше по децки от моят..
ОФФ
А твоят правопис е по-детски
от на първолак.
ОФФ

258
09-07-2008, 11:12
Защото нямах чувства към него. :(

cHooOpiHka___
09-07-2008, 11:16
Защото тя не ме обичаше т.е.
нямаше смисъл да бъдем заедно.

П.П.Темата се харесва на Бай Тоя,
имаш неговата благословия!

radvam se ... msS :-)

zaraaa
09-07-2008, 11:26
Защото ми писна,да се съобразям с него.

+1 и защото все ми правеше забележки, пък и на всичкото отгоре последното време го чувствах, че се е отчуждил, започна да се държи като Леке - обиждаше ме, правеше ми номерца, търсеше си поводи да скъсаме :? :? :?

cHooOpiHka___
09-07-2008, 11:43
znachi ne te e zaslujaval..nqma za kakvo da s1jalqvai... :)

westggirl
09-07-2008, 11:52
щот ме излъга


Казвах ти, ма ти не ми вярваше, докато ти беше ясно, че с мен нямаше да има скрито покрито!
мда

InnchetO
09-07-2008, 11:58
с бившия скъсах защото имаше друг :oops:

zaraaa
09-07-2008, 12:00
щото е пача 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: ехх кефиш ме, честно :lol: :lol: :lol: 8-) как само говори за бившата си прияелка 8-)

HardlyAwakened
09-07-2008, 12:10
]Защото нямах чувства към него. :(

Извинявам се ако ще обидя някой с поста си, по специално се обръщам към хората от женски пол. Защо тръгвате с човек който ви "КЕФИ", или не харесвате, а искате да се изфукате ?..сигурен съм че има такива и тук в този форум. Бил и омръзнал, не го харесвала, после почват да се чукат с момчета за една нощ ..направо ми се гади от тея истории.. Защо изобщо наранявате човека до себе си като знаете какво ще причините. Има толкова безчувстени жени, че направо ми е чудно как се гледат в огледалото!

По темата, Аз зарязах гаджето си, защото въпростната ходеше с още един.. :?

ImmortalForever
09-07-2008, 12:11
Щото ми изневери! Не съжалявам че сме разделени междодругото! Живота бил по-хубав без тиранин до мен! :grin: :smt001 :smt003

cHooOpiHka___
09-07-2008, 12:29
]Защото нямах чувства към него. :(

Извинявам се ако ще обидя някой с поста си, по специално се обръщам към хората от женски пол. Защо тръгвате с човек който ви "КЕФИ", или не харесвате, а искате да се изфукате ?..сигурен съм че има такива и тук в този форум. Бил и омръзнал, не го харесвала, после почват да се чукат с момчета за една нощ ..направо ми се гади от тея истории.. Защо изобщо наранявате човека до себе си като знаете какво ще причините. Има толкова безчувстени жени, че направо ми е чудно как се гледат в огледалото!

По темата, Аз зарязах гаджето си, защото въпростната ходеше с още един.. :?

nikoi nqma pravo da si igrae s 4ove6kite 4uvstva...tova e nai-podloto... :(

FlashMX
09-07-2008, 12:30
Защото искаше да спра с това с което се занимавам! И ме накара да избирам! И това не ми хареса. Значи не иска да си осъщества мечтата.....

purple__love
09-07-2008, 12:41
s purvoto gadje zaradi iznevqra...s drugiq...6toto be6e mn prost i sam si propilq 6ansa s men...imah edin deto prosto edin den se subudih i razbrah ,4e dori ne go haresvam....drugite mi dvama bqha seriozni....i ne6tata bqha suvsem drugi!

isedd
09-07-2008, 12:42
Щото ми изневери! Не съжалявам че сме разделени междодругото! Живота бил по-хубав без тиранин до мен! :grin: :smt001 :smt003

извинявам се много, но и до днес незнаем дали ти е изневерил :o :lol:

ImmortalForever
09-07-2008, 12:45
Щото ми изневери! Не съжалявам че сме разделени междодругото! Живота бил по-хубав без тиранин до мен! :grin: :smt001 :smt003

извинявам се много, но и до днес незнаем дали ти е изневерил :o :lol:

Знаем просто ние трудно да го приемем! ;)

isedd
09-07-2008, 12:46
съгласна! :grin:

`summer_kiss`
09-07-2008, 13:00
Защото осъзнах, че имам чувства към друг

ludi4koty
09-07-2008, 13:11
Защтото играеше двойна игра... 8)

puffy
09-07-2008, 13:17
]Защото нямах чувства към него. :(

Извинявам се ако ще обидя някой с поста си, по специално се обръщам към хората от женски пол. Защо тръгвате с човек който ви "КЕФИ", или не харесвате, а искате да се изфукате ?..сигурен съм че има такива и тук в този форум. Бил и омръзнал, не го харесвала, после почват да се чукат с момчета за една нощ ..направо ми се гади от тея истории.. Защо изобщо наранявате човека до себе си като знаете какво ще причините. Има толкова безчувстени жени, че направо ми е чудно как се гледат в огледалото!

По темата, Аз зарязах гаджето си, защото въпростната ходеше с още един.. :?


A искаш ли да ти кажа ,че в голяма част от случаите "хората от женски пол" постъпват така,защото в миналото някой хора от мъжки пол са ги наранили прекалено много и то не веднъж.По-лесно е да започнеш да нараняваш,отколкото да вярваш,отново

sexy_eJlz
09-07-2008, 13:30
]Защото нямах чувства към него. :(

Извинявам се ако ще обидя някой с поста си, по специално се обръщам към хората от женски пол. Защо тръгвате с човек който ви "КЕФИ", или не харесвате, а искате да се изфукате ?..сигурен съм че има такива и тук в този форум. Бил и омръзнал, не го харесвала, после почват да се чукат с момчета за една нощ ..направо ми се гади от тея истории.. Защо изобщо наранявате човека до себе си като знаете какво ще причините. Има толкова безчувстени жени, че направо ми е чудно как се гледат в огледалото!

По темата, Аз зарязах гаджето си, защото въпростната ходеше с още един.. :?


A искаш ли да ти кажа ,че в голяма част от случаите "хората от женски пол" постъпват така,защото в миналото някой хора от мъжки пол са ги наранили прекалено много и то не веднъж.По-лесно е да започнеш да нараняваш,отколкото да вярваш,отново

100000000...% съгласна! \:D/

MaMkaMy
09-07-2008, 14:09
]Защото нямах чувства към него. :(

Извинявам се ако ще обидя някой с поста си, по специално се обръщам към хората от женски пол. Защо тръгвате с човек който ви "КЕФИ", или не харесвате, а искате да се изфукате ?..сигурен съм че има такива и тук в този форум. Бил и омръзнал, не го харесвала, после почват да се чукат с момчета за една нощ ..направо ми се гади от тея истории.. Защо изобщо наранявате човека до себе си като знаете какво ще причините. Има толкова безчувстени жени, че направо ми е чудно как се гледат в огледалото!

По темата, Аз зарязах гаджето си, защото въпростната ходеше с още един.. :?


A искаш ли да ти кажа ,че в голяма част от случаите "хората от женски пол" постъпват така,защото в миналото някой хора от мъжки пол са ги наранили прекалено много и то не веднъж.По-лесно е да започнеш да нараняваш,отколкото да вярваш,отново
Ами като са те наранили тия хора от мъжки пол,страдай си сама.Другите хора от мъжки пол не са ти виновни за станалото.изкарвай си го на виновните,а не на невинните... :smt068

Crazytu
09-07-2008, 17:43
Отчуждихме се и напоследък бях направо невидима за него,един вид не му пукаше за мен. :?

puffy
09-07-2008, 18:31
]Защото нямах чувства към него. :(

Извинявам се ако ще обидя някой с поста си, по специално се обръщам към хората от женски пол. Защо тръгвате с човек който ви "КЕФИ", или не харесвате, а искате да се изфукате ?..сигурен съм че има такива и тук в този форум. Бил и омръзнал, не го харесвала, после почват да се чукат с момчета за една нощ ..направо ми се гади от тея истории.. Защо изобщо наранявате човека до себе си като знаете какво ще причините. Има толкова безчувстени жени, че направо ми е чудно как се гледат в огледалото!

По темата, Аз зарязах гаджето си, защото въпростната ходеше с още един.. :?


A искаш ли да ти кажа ,че в голяма част от случаите "хората от женски пол" постъпват така,защото в миналото някой хора от мъжки пол са ги наранили прекалено много и то не веднъж.По-лесно е да започнеш да нараняваш,отколкото да вярваш,отново
Ами като са те наранили тия хора от мъжки пол,страдай си сама.Другите хора от мъжки пол не са ти виновни за станалото.изкарвай си го на виновните,а не на невинните... :smt068

Там е работата,че НЯМА невинни мъже,такова чудо не съществува.Всеки мъж заслужа болката която му е причинена от една жена...

de_bella
09-07-2008, 18:45
Щото си повярва,че съм негова собственост и ме обиди.

ger4o88
09-07-2008, 23:54
Ами чисто и просто празнувахме си Нова Година и той преспа с "най-добрата" ми приятелка,която имаше "добрината" да ми признае 8) Но,въпреки че постъпи като пълна кучка,май трябва да и благодаря,че ме отърва от едно истинско леке.




keep smiling :)

Reality_Seeker
09-08-2008, 01:52
KillSwitchEngage:щото е пача Cool

:D Tuka sum na edno mnenie s kolegata :D