PDA

View Full Version : Малко проблемче...



Lily23
09-07-2008, 12:03
Всъщност не чак толкова малко, но нвм. Та проблемът е там, че съм ужасно подута последните 2 дни... нещо подобно, примерно като не си правил коремни преси половин година и изведнъж обърнеш едни 150...
Бях леко настинала, нямах апетит и не съм се хранила особено, смисъл плодове, зеленчуци, солети малко, колкото да хапна нещо... и все пак, не мога да си обясня... не се подувам толкова дори след коледните празници :(
А странното е, че дори кантарът ми показва, че съм свалила половин-един килограм съответните 2-3 дни. Та плс, някой да даде съвет, защото дори не мога да си свия корема... че даже и гледката е смешна, имам чувството, че изглеждам като бременна.. Смисъл че не съм едра - 164 см и 49 кг, и е супер странно - слабички ръце и крака на такъв корем =/

Lysit0
09-07-2008, 12:07
Упражнение за паласките ,което става и за корема: сядаш на пода и сядаш на ляво ,после на дясно със свити колене,също така са си и коремни преси най- ефикасни.

Goddess
09-07-2008, 12:56
Тъп въпрос,но - ходила ли си по голяма нужда през тези 2 дни ?
Иначе и моят корем се подува често,когато се наям. (нормално)
Но за да не ти се подува,знам че помага ако сутрин изпиеш едно зрънце суров ориз с чаша хладка вода.След което 15 минути не ядеш нищо.
А всеки ден увеличаваш броят на зрънцата.Примерно - днес си взела 1,утре взимаш 2,а в другиден взимаш 3.Честно казано - помага.
Оризът обира мазнините.

Lily23
09-07-2008, 12:59
Тъп въпрос,но - ходила ли си по голяма нужда през тези 2 дни ?
Ами.. с малки затруднения, честно казано^^
Но точно там е работата, че почти не ям тези дни, тъй че няма как да е от преяждане..
Иначе мерси и на двете :)