PDA

View Full Version : Пъпки по лицето ?



DoomShadow
09-07-2008, 12:40
Хора някой може ли да ми каже дали има ефект от лептен.
Наистина ли премахва акне и комедони ? Някой пробвал ли е ? Има ли ефект ? И знае ля с нещо друго дали може да се маьат пъпките от лицето ?

Благодаря предварително! :)

bube7y
09-07-2008, 12:56
Ами аз имам една позната,която използваше Лептен,но се оплакваше,че няма много голям ефект..Може би не е толкова добър,колкото казват ! Незнам..нека някой с опит да каже..Аз личко мисля,че не помага !!

Sensuality
09-07-2008, 13:02
Тоя "Лептен" е пълен БОКЛУК :-x

*˚ەLad
09-07-2008, 13:11
Един приятел го ползва и е страшно доволен :grin:

s3xy
09-07-2008, 13:21
знам, че със сиг. ше ти се стори доста странно, но има едно лекарство - ихтиол с казва, мирише на катран и май вътре има, но намажеш ли го на пъпка след няколко часа я няма :] продават го в аптеките и хич не е скъпо, а ефект гарантирам :)

krisiiiiito
09-07-2008, 13:51
ами така като сметна за лептен - при всеки човек е различно .. зависи все пак от типа кожаа .. пъпкитее и т.н.
пример- имам две познати които са го ползвали-на едната помогна а на другата изобщо :-o така че няма гаранция че ще ти помогне

акоо искаш крем за обикновени пъпчици ти препоръчвам - Vita Sin
поне от него съм доволна ама мирише малко гадничко 8-)
иначе и Ихтиола може да върши работа просто не съм го ползвала :)

но моя съвет е не си давай парите за този лептен .. има къде къде по хубави кремове

vikitu
09-12-2008, 13:46
Аз след толкова много кремове и лекарства и какво ли не мислех да си взема лептен но мои познати които са го използвали казват че на са доволни и то изобщо за това и аз се отказах да си го купувам :)

electroclashh
09-12-2008, 14:53
принципно ексфолиантите са добри. като тоя на Джонсънс примерно.
Ама много си зависи от типа кожа,де. Всъщност тва е най-важното.
Щото аз примерно си почиствам лицето със Сейвгард,обаче има и такива дет отделят по часове на ден, за да се мажат с кви ли не боклуци и мазила...

pilenagril
09-12-2008, 14:55
сестра ми ползваше...нулев ефект...иди на дерматолог или си вземи Зинерит..ама много изсушава лицето...може да си вземеш сребърна вода...много е полезна а и ако я пиеш действа благоприятно не само на кожата на лицето :)

the_slayer93
09-12-2008, 21:08
Едно момиче ми каза ,че имало страничен ефект някакви огромни петна.И пъпките си останали.

MissIndependent
09-12-2008, 21:12
Лептен не помага изобщо.По-добре не се залъгвай и не го взимай. Две приятелки го купиха и въобще не им помогна. Иди в аптеката и вземи Ихтиол. Перфектно е за гнойни пъпки, защото издарпва гнойта и тя изчезва. :) [/i]