PDA

View Full Version : Този път към момчетата :P



258
09-07-2008, 12:41
Искам да попитам момчетата...Прави ли ви впечатление как е облечено гаджето ви (момичето,което харесвате) или ако има някое ново бижу или нова прическа? Защото ние момичетата забелязваме такива неща и често преди да излезем се чудим 5 часа какво да облечем и т.н. Е...?

MaMkaMy
09-07-2008, 13:11
Разбира се, че се забелязва :) Някои просто не го казват,други го отбелязват...трети се радват.

haterkata
09-07-2008, 13:14
хъх ми нз ама някой момчета избщо не ги ебе с кво е мацката (:

S_L_A_D_U_R_K_A
09-07-2008, 13:15
Има момчета, които въобще не забелязват или поне не отбелязват с какво си облечена, новата ти прическа и т.н 8)

MaMkaMy
09-07-2008, 13:17
Абе най-добре, направете някоя фрапантна промяна,например от супер дълга коса се подстрижете мн късо и няма начин да не се забележи :lol: Не че сами не се хвалите де като имате нещо ново ама айде :wink:

MakeMeLaugh
09-07-2008, 13:32
Много ясно. :)
Абс. винаги ;)

Като започна от дрехи, коса, парфюм, грим, а бе всичко бе :)

MayKyTy
09-07-2008, 13:35
Много ясно. :)
Абс. винаги ;)

Като започна от дрехи, коса, парфюм, грим, а бе всичко бе :)
Браво!!! Малко са тези като теб ;)

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 13:38
Когато мацката си купува по 30 нови дранкулки секи ден, кво да й ги забелязвам

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 13:44
Прическата - Ооо ти си яко наблюдателен! Стани детектив!

preichetoy
09-07-2008, 13:46
Прическата - Ооо ти си яко наблюдателен! Стани детектив! Ами има някои, които не забелязват дори това...

BaiToq
09-07-2008, 18:12
Да,на мен ми прави впечатление.

На Бай Тоя му е все тая.

s@suk3
09-07-2008, 18:12
As li4no zabelqzvam oblekloto,pri4eskata,i obuvkite,takia ubeci,grimove,grivni,prasteni...NE! :? :? 8)

suitable
09-07-2008, 18:17
Разбира се, че забелязваме.. опа.. говоря за себе си.. но предполагам има и други момчета, които се интересуват от тези подробности.. естествено, че ако момичето има примерно нещо ново по себе си.. някой нов аксесоар или просто различна прическа - веднага ще забележа и в повечето случеи - ще спомена или направя комплимент, но някой път се случва така, че забелязвам още в началото, но не говоря аз и след това като дойде моя ред да кажа нещо и вече съм забравил и после, когато тя забележи, че аз не реагирам по никакъв начин и ми казва нещо от сорта - "ее, ама не забеляза, че имам нова прическа.." и аз казвам - "нее, глупости.. исках да ти кажа, ама ти ми говореше и не исках да те прекъсвам.." и тя "да бе да.. ок.." и се получават недоразумения :}

MP
09-07-2008, 18:27
Забелязваме,защото не сме сляпи,демек виждаме,но за какво да го отбелязваме?Ваш проблем е,че се обличате 5 часа,ние обичаме вас,не дрехите ви...

bladeTBG
09-07-2008, 18:33
ами забелязвам с какво се облича но не го споменавам или нещо подобно тя изглеждаше добре във всичките си дрехи :) :) :) :) (поне за мен) :D :D :D :D

258
09-07-2008, 18:50
И аз не смятам,че трябва да се отбелязва,но просто се чудех дали забелязвате. :) Защото нали знаете момичетата : " 0о нова блузка! 0о нова чанта!" :lol:

Boyd
09-07-2008, 19:20
Правят ми впечатление нещата, които трябва най-малко да ми правят. Понякога виждам неща, които не е трябвало и т.н. Винаги забелязвам, дори и да е нещо много малко.

bladeTBG
09-07-2008, 19:36
дам последния път когато я видях забелязах че е с нова тениска нови дънки и нови обувки :D :D :D

bladeTBG
09-07-2008, 19:39
]И аз не смятам,че трябва да се отбелязва,но просто се чудех дали забелязвате. :) Защото нали знаете момичетата : " 0о нова блузка! 0о нова чанта!" :lol:

е струва си един комплимент :smt029 изглеждаш чудесно с новата блузка и си много секси с тези дънки :-D

258
09-07-2008, 20:56
]И аз не смятам,че трябва да се отбелязва,но просто се чудех дали забелязвате. :) Защото нали знаете момичетата : " 0о нова блузка! 0о нова чанта!" :lol:

е струва си един комплимент :smt029 изглеждаш чудесно с новата блузка и си много секси с тези дънки :-D
Или..." Мм ква хубава блузка и кво хубаво деколте.Само такива искам да носиш!" :razz:

GreenFairy
09-07-2008, 21:34
Забелязвам, но не винаги го казвам, просто констатирам факта... Но винаги когато реши да не се бръсне няколко дни си казвам, че тая лека брадица която драска нежно супер много ме радва

lqlqlqq
09-07-2008, 23:20
Забелязвам, но не винаги го казвам, просто констатирам факта... Но винаги когато реши да не се бръсне няколко дни си казвам, че тая лека брадица която драска нежно супер много ме радва
стаа вапрос момчетата дали забелязват момичетата аа не кога тфоя са е убраснал , кво те радва ии т.н. :razz: :razz: :razz:

MaMkaMy
09-07-2008, 23:25
забелязват се промените, някои имаме набито око ;) а момичетата дали забелязват промените в момчетата? :P

sladkata_bebz
09-07-2008, 23:25
Мойто слънце често забелязва промените..Ако става въпрос за прическата (той има невероятно отношение към косата ми)забелязва винаги. :smt008


А момичетата със сиг забелязват повече от момчетата.Поне аз съм така...

lqlqlqq
09-07-2008, 23:29
забелязват се промените, някои имаме набито око ;) а момичетата дали забелязват промените в момчетата? :P

есТ .. поне аз винаги .. :grin:

Reality_Seeker
09-08-2008, 02:19
em..... obiknovno sum prekaleno razseqn ot samata neq 4e da obrushtam vnimanie na pricheska i pro4ie,no ponqkoga zabelqzvam 8-) 8-)

GreenFairy
09-08-2008, 09:25
Забелязвам, но не винаги го казвам, просто констатирам факта... Но винаги когато реши да не се бръсне няколко дни си казвам, че тая лека брадица която драска нежно супер много ме радва
стаа вапрос момчетата дали забелязват момичетата аа не кога тфоя са е убраснал , кво те радва ии т.н. :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ама колко съм проста не е истина :lol: :lol: :lol: :lol: Въобще не съм разбрала за какво става дума.

miss_asi
09-08-2008, 09:48
Ми някои момчета забелязват други-не.

pet_14
09-08-2008, 10:32
Много ясно ,че се забелязва ;) Е повечето момчета предпочитат момичетата да са голи,ама....тва е друг въпрос...Поне на мен ми прави впечатление с ква прическа е,облекло,ала бала....Абе естествено ,че забелязваме ;) нищо ,че в повечето случаи не казваме ;)

Abs0lute
09-08-2008, 11:08
]Искам да попитам момчетата...Прави ли ви впечатление как е облечено гаджето ви (момичето,което харесвате) или ако има някое ново бижу или нова прическа? Защото ние момичетата забелязваме такива неща и често преди да излезем се чудим 5 часа какво да облечем и т.н. Е...?
Не си правя труда да забелязвам новите неща по нея.. Тя има мания за пазар, и адски трудно успявам да смогвам с информацията. Но винаги констатирам когато изглежда прекрасно, а мисля че това е далеч по стойностно.

lqlqlqq
09-08-2008, 20:09
Забелязвам, но не винаги го казвам, просто констатирам факта... Но винаги когато реши да не се бръсне няколко дни си казвам, че тая лека брадица която драска нежно супер много ме радва
стаа вапрос момчетата дали забелязват момичетата аа не кога тфоя са е убраснал , кво те радва ии т.н. :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ама колко съм проста не е истина :lol: :lol: :lol: :lol: Въобще не съм разбрала за какво става дума.

hahaxha sLuchwa se :)

tuzaro
09-08-2008, 20:11
ше ми направи ако е само по без нищо 8-)