PDA

View Full Version : MOLQ POMOGNETE SPESHNO E ;(



tweeetyreni
09-07-2008, 12:50
Znachi haresvah mnogo edno momche i v momenta hodq s nego.Obache oshte v nachaloto kato spodelih s moqta priqtelka che iskam da sym s nego tq si napravi falsihv skype ot koito zapochna da mu pishe.V posledsvtie i az zapochnah da si pisha s nego razbira se ot moq si skype.I taka toi poznavashe bratovched mi zapoznahme se izlizahme nqkolko pyti i sega hodim. :( Samo che vednyj moqta priqtelka ako moje taka da se nareche beshe pri men i sig bez da se useti vleze vyv falshiviq skype ot koito pishe na moq priqtel.Sled tova kato tq izleze az izklucih komp no kato go vkluchih pak se otvori neiniq skype.I kakvo da vidq tq mu beshe pisala razni raboti che go vidqla v diskotekata obache toi bil s gadjeto t.e s men a tq znaeshe che sme zaedno syshtata vecher.I tq mu pishe che shtqla da otide pri nego samo che toi bil a gadjeto.Pisala mu mn gotino gadje imash a toi ne chak tolkova ama e mn stabilna.Kakvo da pravq da mu kaja li che sym prochela vsichko.A na priqtelkata mi uj tq neznae che sym go prochela.Molq kajete neshto.Ako imate vyprosi pitaite. :(

anichkaaaa
09-07-2008, 12:59
Много объркано ми стана .. От къв зор тая твойта "приятелка" си е направила фалшив скайп откойто да му пише ?! Защо не е писала от своя си скайп ? :-o

zaraaa
09-07-2008, 13:00
Чакай сега, аз не разбрах, тази твоя приятелка харесва ли гаджето ти, за какво му пише и се прави на ударена с мокър парцал? :-o :-o :-o

Lysit0
09-07-2008, 13:01
Това не ти е никаква приятелка.А пък най- добре му кажи,че тя влезла от твойто пц в този skyp,и че има фалшив skyp,отп който му пише,и се язяснете.

sladur4etyYy
09-07-2008, 13:01
ами да, аз имам въпрос- откъде ги намирате тия ''приятелки'' 4е да не си търся там ? :?

S_L_A_D_U_R_K_A
09-07-2008, 13:02
Говори и с двамата за това какво са си писали, но според мен и двамата не са стока :? !

258
09-07-2008, 13:03
Според мен трябва да питаш "приятелката си" от каф зор го е направила :x А относно него...незнам.Може да помисли,че ти си накарала приятелката си или нещо такова :-o

anichkaaaa
09-07-2008, 13:03
Говори и с двамата за това какво са си писали, но според мен и двамата не са стока :? !

+1

slim__shadygirl
09-07-2008, 13:37
Говори и с двамата за това какво са си писали, но според мен и двамата не са стока :? !

+1
+2

porky
09-07-2008, 14:01
Ама "приятелката" ти харесва ли го? `щото май така излиза :?

preichetoy
09-07-2008, 14:04
Ама "приятелката" ти харесва ли го? `щото май така излиза :? Аз имам подозрения, че го харесва, но е прекалено неуверена и може би с причина и е направила фалшивия скайп, за да бъде друго момиче, сигурно е гепила чужди снимки от някой сайт за запознанства и ги праща...

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 14:07
Почни да му пишеш някакви свалки от чуждия скайп и се уговорете среща. Ако се навие - му е*и майката. А на приятелката си й убий кучето без да разбере и после й подари ново, за да излезеш много мила.

tweeetyreni
09-07-2008, 14:07
Shtom ne mi e kazala znachi go haresva.Tq kato vidq che se intresuvam ot nego pyrva go beshe namerila i mu beshe pisala.

porky
09-07-2008, 14:07
Ама "приятелката" ти харесва ли го? `щото май така излиза :? Аз имам подозрения, че го харесва, но е прекалено неуверена и може би с причина и е направила фалшивия скайп, за да бъде друго момиче, сигурно е гепила чужди снимки от някой сайт за запознанства и ги праща...

Възможно е... все пак всякакви ги има :? Постъпи така: отвори и пак скайпа и им прочети цялата хронология :D Така всичко ще ти се изясни :)

dimanushka
09-07-2008, 14:09
spored mene tq go haresva i iska da vi razdeli ama bez da se usumni6 v neq. i zatova mu pi6e ot 4ujd skype za da moje kogato eventualno vi razdeli posle tq da trugne s nego i uj za ni6to nqma da e vinovna... mn podlo ako e taka... ne ti e nikakva priqtelka.. spored men trqbva da pogovori6 purvo s neq a posle s gadjeto...

dreaml1nd_
09-07-2008, 14:20
Ама "приятелката" ти харесва ли го? `щото май така излиза :? Аз имам подозрения, че го харесва, но е прекалено неуверена и може би с причина и е направила фалшивия скайп, за да бъде друго момиче, сигурно е гепила чужди снимки от някой сайт за запознанства и ги праща...

Възможно е... все пак всякакви ги има :? Постъпи така: отвори и пак скайпа и им прочети цялата хронология :D Така всичко ще ти се изясни :)

това няма как да стане...ще й се отвори хронология на чата, дето е писала от тоз комп ... т'ва е супер тъпо .. напомня ми една моя приятелка :lol: ... такива са мн блъснати :? Ама той нали с тебе ходи :) кажи му вс, дето е станало и го помоли да ти обясни кво стаа иии тей всичко ще ти се изясни :)

porky
09-07-2008, 14:24
Ама "приятелката" ти харесва ли го? `щото май така излиза :? Аз имам подозрения, че го харесва, но е прекалено неуверена и може би с причина и е направила фалшивия скайп, за да бъде друго момиче, сигурно е гепила чужди снимки от някой сайт за запознанства и ги праща...

Възможно е... все пак всякакви ги има :? Постъпи така: отвори и пак скайпа и им прочети цялата хронология :D Така всичко ще ти се изясни :)

това няма как да стане...ще й се отвори хронология на чата, дето е писала от тоз комп ... т'ва е супер тъпо .. напомня ми една моя приятелка :lol: ... такива са мн блъснати :? Ама той нали с тебе ходи :) кажи му вс, дето е станало и го помоли да ти обясни кво стаа иии тей всичко ще ти се изясни :)


Ухх да бе верно :D Малее акъл на буци братче :D

tweeetyreni
09-07-2008, 14:25
da shte govorq s nego