PDA

View Full Version : MTV



baby_v_
09-07-2008, 13:59
Еми въпроса ми е кога са наградите на MTV знам че са днес ама от колко часа и ако може да ми кажете от колко часа българско време.Мерси предварително :)

RottenFlesh
09-07-2008, 14:03
Мисля , че са 2 през ноща , тоест в 3.

ArcticMonkey
09-07-2008, 14:11
в мойта програма не пише :smt012 жалко..никога досега не ме е предавала :D а само да питам..за видео наградите ли става въпрос?защото знам, че ЕМА са по-късно през годината..

LINKNOT
09-07-2008, 14:54
Абе някой да каже сайт,от който мога да гледам наградите онлайн. Досега нищо,което да ми свърши работа,не намерих .. x_x

rehab
09-07-2008, 15:01
И аз знам че са днес ,но незнам от колко часа.Миналата започнаха към 1:30.За тази година незнам :(
Но пък какво толкова в Замунда има ги има качени :-)

baby_v_
09-07-2008, 16:06
Абе някой да каже сайт,от който мога да гледам наградите онлайн. Досега нищо,което да ми свърши работа,не намерих .. x_x защо не ги гледаш по MTV

RottenFlesh
09-07-2008, 16:14
Аз ще им гледам повторението. :D Няма да вися цяла нощ.

rehab
09-07-2008, 16:33
Аз ще им гледам повторението. :D Няма да вися цяла нощ.

Кога е то ???? Просто не ми се седи до 1-2 и после до 3:30-4 докато свършат.

RottenFlesh
09-07-2008, 16:37
Аз ще им гледам повторението. :D Няма да вися цяла нощ.

Кога е то ???? Просто не ми се седи до 1-2 и после до 3:30-4 докато свършат.


Ами до колкото си спомням , го даваха в 4 часа следобед , но не знам кои дни.Повтарят го по хиляда пъти , все някой трябва да оцелиш 8-)

LINKNOT
09-08-2008, 02:18
.. and the prize for the best rock video for 2008 goes toooo ...










































LINKIN PAAAAAAAAAAAARK!!!!



:grin: :grin: :grin:


Всъщност го очаквах,но моментът ме трогна. ;>

baby_v_
09-08-2008, 07:02
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......

rehab
09-08-2008, 09:35
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......


Еми явно са по-харесвани от нея.
А питате ли ме мен...Ри не взе нито една награда но с изпълнението си на Disturbia ме накефи на макс :grin:


Ето линк,ако някой не е успял да ги гледа

http://zamunda.net/details.php?id=139755&hit=1

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:37
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......
ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР ЕДНО, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ :grin: :grin: :grin: :grin:

rehab
09-08-2008, 09:41
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......
ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР ЕДНО, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ :grin: :grin: :grin: :grin:

Може ли някой да ми обесни как те печелят наградата за най-добър нов изпълнител като са група и не са нови на сцената. :-o

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:43
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......
ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР ЕДНО, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ :grin: :grin: :grin: :grin:

Може ли някой да ми обесни как те печелят наградата за най-добър нов изпълнител като са група и не са нови на сцената. :-oВиж за това не знам :grin: :grin: важното е че моите идоли спечелиха и размазаха другите :grin: :grin: :grin: :grin:

baby_v_
09-08-2008, 09:46
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......
ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР ЕДНО, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ :grin: :grin: :grin: :grin:

Може ли някой да ми обесни как те печелят наградата за най-добър нов изпълнител като са група и не са нови на сцената. :-o да наистина много странно :?

rehab
09-08-2008, 09:46
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......
ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР ЕДНО, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ :grin: :grin: :grin: :grin:

Може ли някой да ми обесни как те печелят наградата за най-добър нов изпълнител като са група и не са нови на сцената. :-oВиж за това не знам :grin: :grin: важното е че моите идоли спечелиха и размазаха другите :grin: :grin: :grin: :grin:

Еми честито :)

rehab
09-08-2008, 09:47
Ох аз го гледах вечерта от 4 до някаде 6и30.Незнам нещо много не ми хареса.Най ме хвана яд че Токио хотел спечели а не Маили.Това още не мога да си го обясна как стаана......
ТОКИО ХОТЕЛ СА НОМЕР ЕДНО, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ :grin: :grin: :grin: :grin:

Може ли някой да ми обесни как те печелят наградата за най-добър нов изпълнител като са група и не са нови на сцената. :-o да наистина много странно :?

Да ги оставим да се радват там :D :D :D

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:47
Благодаря :grin: :grin: :grin: честито и на ТХ и всички фенове :grin:

ArcticMonkey
09-08-2008, 11:01
..малко ненужна тема според мен.По тази логика и аз трябва да направя тема че Арктик Мънкийз имат номинация за МТВ ЕМА понеже и аз се радвам че са номинирани а не са супер известни.. :D

baby_v_
09-08-2008, 13:52
..малко ненужна тема според мен.По тази логика и аз трябва да направя тема че Арктик Мънкийз имат номинация за МТВ ЕМА понеже и аз се радвам че са номинирани а не са супер известни.. :DТи май не си прочел внимателно за кво е темата :-o

ArcticMonkey
09-08-2008, 13:58
..малко ненужна тема според мен.По тази логика и аз трябва да направя тема че Арктик Мънкийз имат номинация за МТВ ЕМА понеже и аз се радвам че са номинирани а не са супер известни.. :DТи май не си прочел внимателно за кво е темата :-o
обърках темата.Извинявай :D исках да го напиша в темата за ТХ които били спечелили награда на МТВ :oops: простете.И съм момиче

baby_v_
09-08-2008, 14:10
..малко ненужна тема според мен.По тази логика и аз трябва да направя тема че Арктик Мънкийз имат номинация за МТВ ЕМА понеже и аз се радвам че са номинирани а не са супер известни.. :DТи май не си прочел внимателно за кво е темата :-o
обърках темата.Извинявай :D исках да го напиша в темата за ТХ които били спечелили награда на МТВ :oops: простете.И съм момиче
ок простено ти е :-D сори че ти обърках пола :-D

miley_cyrus
09-08-2008, 19:27
Аз гледах наградите в Youtube и мисля че Бритни маи се завръща :grin: е спечели 3 награди тва е много добре ! А Токио Хотел не трябваше те да спечелят ама нищо е според мен защото са група ама нищо :-D