PDA

View Full Version : не мога да го приживея ;(



malko_dqvol4e_14
09-07-2008, 14:57
с най-добрата ми приятелка почнахме да излизаме с друга компания....тя тръгна с едно от момчетата а неговия най-добър приятел ме харесва6е мене.. аз харесвах на най-добрата ми приятелка гаджето и... и тои мене ме харесва6е но не искаше да къса с нея поради причината 4е няма да се вижда с мене... докато още ходеха аз и Н. се целунахме... тя разбра... казах и защото ми е най-добра приятелка и не мога да крия от нея такова нещо..... тя не ме разбра наистина ми беше гадно... плаках пред о4ите и.... тя ми натякваше за какво сам го направила... направих го защото това ми дойде отвътре... и аз и той го искахме........ после скъсаха... тя спря да се събира 4есто с нас... аз тръгнах с него... след време се скарах с нея мн жестоко.... дори се стигна и до бой.... не си заслужава6е да се бием заради мом4е......после г/д си оправихме отно6енията... скъсах с Н. защото решихме 4е не искаме пове4е да стават такива интриги... сега не сам в града и тя ми се обади да ме попита каде сам... в същия момент тя беше с него и компанията.... какво да правя ядосвам се само при мисълта 4е е близо до него....

MostHated
09-07-2008, 15:01
ти си некфа тъпа лапетийка за мен! Проблема ти е че искаш всичко... е не става! Просто гледай да си запазиш приятелсвтото!

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 15:10
Проблема ти е че искаш всичко... е не става!
И за това сега нямаш нищо! ХА-ХА-ХА!

krisiiiiito
09-07-2008, 15:19
а от нас какво искаш??

.. тя може да прави всичко както и да се събира в компанията на Н.
а ти си си виновна защото си се целувала с него :-o

dolce_lady94
09-07-2008, 15:32
amii.. vij kakfo mom4eta shte namerish na put i pod put .. no... verni priqteli.. rqdko taka 4e spored men ne triabva da rushish priqtelstvo zaradi mom4e az li4no sam si kazala 4e zaradi mom4e nikoga nqma da pla4a ili puk da se karam s priqteli/ki

z1n4i7y
09-07-2008, 15:44
Ами ние освен да ти съчувстваме за тъжната исторя кво можем да ти помогнем :?

mArMaLaDkA
09-07-2008, 16:05
Какво приятелство да запазва,като то вече не съществува ? :shock: Слушай сега:ако си ми най-добрата приятелка и ми награбиш гаджето,не очаквай разбиране.Не ти ли се побира в детския акъл,че може би тя го е харесвала,обичала или каквото е там-държала е на него,и ти като си го целунала си й съсипала връзката,а и вашите отношения?За да ти прости след такова нещо,е трябвало въобще да не държи на приятеля си.Ти даже и не си била приятелка на това момиче!И как така решихТЕ да скъсаш с него ? Обаче приятелката ти е хитра.Накарала те е да скъсаш с него,уж да нямате интриги,а всъщност...Ти си я предала,опитала си се да вземеш чуждото,ама на !..ударила си на камък.Сега ти си нямаш нито приятелка,нито въпросния Н.,защото той се е осъзнал и се е върнал при гаджето си !Честито!

zvezdichkaaa
09-07-2008, 16:30
Първо тъпо е,че си го целунала,второ МНОГО тъпо е,че си и казала.Въобщее имаш късмет,че ти говори.Загърби миналото,след като вече не си с него ревнуваш ли,че тя може би е?!

SUNSHINEmags
09-07-2008, 16:40
не трябваше да си съсипваш приятелствово ... явно не знаеш колко милярди момчета има на този свят...а истиснки приятели??те се намират трудно!!!
тва да ти е за урок ;)
друг път се запитай дали има смисъл да рискуваш едно приятелство заради едно момче с което ще скъсаш след седмица.... :)

rehab
09-07-2008, 16:43
Ние нищо не можем да направим за да подобрим отношенията ви.Просто се постарай да запазиш и малкото което имаш.

Bubbly
09-07-2008, 18:29
Според мен е нормално понякога всеки да прави глупости. Добре си направила, че си и казала, няма защо да се ядосваш вече за минали неща. :) Опитай се да поговориш с нея и ако ти е истинска приятелка, се отделете от групата на Н. Ако ли не иска, най-добре забрави и за нея и за Н. Успех!

tapaka
09-07-2008, 18:31
6a doida y vas da pla4kame zaedno bez tva nqma kvo da prava

Lysit0
09-07-2008, 19:22
malko_dqvol4e_14
по - добре се эближете пак с приятелката си,и не си го съспвайте приятелството пак ,защото истински приятели в днешно време е почти невъзможно да се намерят.

~Violet~fairy~
09-07-2008, 22:59
Много лошо си направила, че си го целунала, но те разбирам-Понякога ти идва от вътре. Просто първо е трябвало да поговориш с нея!(не че и сега не трябва)
Тя постъпва мн подло като пак се събира с въпросната компания, докато теб те няма. Накарала те е да скъсаш с момчето, а после тя пак отива при него зад гърба ти. Соуу...ти не трябва да чувстваш никаква вина, а тя!
Поговорете, ако решите оправете си отношенията и не се занимавайте с този Н. Но, не и разрешавай така да те манипулира и ти да правиш каквото ти каже! :)

malko_dqvol4e_14
09-08-2008, 15:01
razbrali ste me pogre6no... az i N. re6ixme da skysame a ne 4e tq mi e kazala... of nqma zna4enie ve4e naistina mn sam obyrkana i az... no ve4e po4ti go zabravix.... sq kato zapo4nem daskalo 6e e po razli4no.... iskam da izjiveq poslednata si godina s klasa mi.. posle se razdelqme i ne samo na mene 6e mi e gadnu 4e nqma otnovo da sme zaedno....

sladur4etyYy
09-08-2008, 15:10
:roll: егати детските истории, се едно си на 12 , така разсъждаваш- първо целуваш гаджето на приятелката си, после й казваш , а накрая се 4уди6 защо по дяволите тя ти се сърди?!

TheCookie
09-08-2008, 17:22
Само не схванах що си объркана след като си го преодоляла... :D

Haunted.
09-08-2008, 17:40
Пуберски тъпотии.. Никакви приятелки не сте, щом се карате за момче.

In_And_Out_of_Love
09-09-2008, 14:25
Хахахахахахахахахахаха Някви шибани лапешки пуберски истории дето никога не сам ги преживявал и слава Богу... щото ако бях преживял нещо такова щях да се самоубия от срам!!!! БАХТИ ИДИОТЩИНИТЕ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ЩЕ ТИ МИНЕ МАЛКАТА....тва са глупости за които не си струва да се тормозиш...

SuNsEt
09-09-2008, 14:35
Малко,мило момиченце:Живота е радост и тъга 8-) ...