PDA

View Full Version : Да ги приема ли или е недостойно?



claraa
09-07-2008, 16:16
Здравете...Искам да попитам за мнението ви относно един проблем,ако мога да го нарека така....Август месец ходих при вече бившия си приятел,който живее в Бургас(аз съм от Плевен)...10 дни бяхме заедно почти постоянно,след това нещата се прецакаха,разби ми сърцето и така..Но през тези 10 дни може да се каже,че беше на моя издръжка.Въпреки че не съм от много имотно семейство,точно тогава имах и прецених,че трябва да ги дам,защото това е моето момче...И така преди няколко дни се чухме,каза,че щял да ми прати пари(250-300 лв),въпреки че по мои сметки би трябвало да са по-малко,аз отговорих"стига глупости,няма да даваш нищо".Не се съгласи с това.Въпросът ми е,дали да ги приема,недостойно ли е,ако го направя.Мислех си също да купя някакъв подарък или ...знам ли....Аа между другото,ще ги прати по една обща приятелка

Ето и малко допълнение:
ами..ето как стоят нещата...бяхме се разбрали лятото да направя всичко възможно да се видим,отидох на един лагер,на място близко до Бургас.Уговорката беше да идва при мен всеки ден,за да изживеем едни страхотни 10 дни.Обаче...дойде един ден,след това ми заяви,че не можел да идва,помоли аз да ходя и въпреки че беше много рисковано,аз го направих.И така от общо 10 дни,той дойде 2 пъти,а аз останалите 8,за да може да сме заедно постоянно.Отделен въпрос е,че не плати нито едно кафе....Отделно...през цялото време звънях аз...След това се прибрах и разбрах,че се е целувал с някакво момиче около месец преди да ида аз"защото му липсвало присъствието ми и трябвало да запълни празнината някак,но това не значело,че не ме обича".Отклоних се малко

Dreammy
09-07-2008, 16:18
Приеми ги. :)

rehab
09-07-2008, 16:19
Щом той е изявил желание да ти ги даде. :) Приеми ги.

HONDA
09-07-2008, 16:25
Приеми ги. И без подаръци. Дръж се на ниво. Той ще ти разбива сърцето, а ти ще му копуваш плюшени сърчица... Някак си не върви

mrssmith
09-07-2008, 16:35
приеми ги, щом вече не ходите отношенията ви са само "делови" така да се каже. 8) все пак не ти си му ги поискала. и не му купувай никакви подаръци!

Lysit0
09-07-2008, 16:40
Приеми ги. Няма какво да се срамуваш.Той ти е разбил сърцето,той би трябвало да се срамува ,поне да те компенсира малко.

Marianella
09-07-2008, 16:44
Здравете...Искам да попитам за мнението ви относно един проблем,ако мога да го нарека така....Август месец ходих при вече бившия си приятел,който живее в Бургас(аз съм от Плевен)...10 дни бяхме заедно почти постоянно,след това нещата се прецакаха,разби ми сърцето и така..Но през тези 10 дни може да се каже,че беше на моя издръжка.Въпреки че не съм от много имотно семейство,точно тогава имах и прецених,че трябва да ги дам,защото това е моето момче...И така преди няколко дни се чухме,каза,че щял да ми прати пари(250-300 лв),въпреки че по мои сметки би трябвало да са по-малко,аз отговорих"стига глупости,няма да даваш нищо".Не се съгласи с това.Въпросът ми е,дали да ги приема,недостойно ли е,ако го направя.Мислех си също да купя някакъв подарък или ...знам ли....Аа между другото,ще ги прати по една обща приятелка

Щом е бил на твоя издръжка , което е срамно при положение , че той е момчето е редно да ти върне парите . Достойна постъпка от негова страна , приеми ги задължително .

claraa
09-07-2008, 16:45
приеми ги, щом вече не ходите отношенията ви са само "делови" така да се каже. 8) все пак не ти си му ги поискала. и не му купувай никакви подаръци!

В момента сме в приятелски отношения,ако въобще могат да се нарекът такива...Но все пак се чуваме,ако не всеки ден,то поне през ден.А иначе не искаше да ме нарани,затова прикри нещо,което е направил,но аз го разбрах случайно и именно това,че ме лъже ме нарани повече.

Сетих се още нещо...когато правехме 4 месеца,бяхме заедно,подарих му нещо,той обаче не направи същото,въпреки че си тръгнах 5 дни след това и имаше достатъчно време да пообиколи за някоя дрънкулка,но това няма значение :)

Boyd
09-07-2008, 16:46
Мойто мнение е следното:

Когато преценя, че някой заслужава да се дадат тези пари ги давам, защото така съм решил, а не защото чакам да ми се върнат. Щом си решила си ги дала, ако ги вземеш според мен ще е някаква циганска работа. Аз лично никога не бих ги взел, не че няма да им намеря приложение или че не ми трябват, че имам или нещо подобно. Просто съм на такова мнение. Щом реша нещо - значи така ще е.

zaraaa
09-07-2008, 16:48
Мойто мнение е следното:

Когато преценя, че някой заслужава да се дадат тези пари ги давам, защото така съм решил, а не защото чакам да ми се върнат. Щом си решила си ги дала, ако ги вземеш според мен ще е някаква циганска работа. Аз лично никога не бих ги взел, не че няма да им намеря приложение или че не ми трябват, че имам или нещо подобно. Просто съм на такова мнение. Щом реша нещо - значи така ще е.

+1 И аз така мисля

anichkaaaa
09-07-2008, 16:49
Приеми ги много ясно ... Това е най - малкото , което може да направи за тебе след като ти е разбил сърцето .. Не е недостойно ... :)

HONDA
09-07-2008, 16:51
В момента сме в приятелски отношения,ако въобще могат да се нарекът такива...Но все пак се чуваме,ако не всеки ден,то поне през ден.А иначе не искаше да ме нарани,затова прикри нещо,което е направил,но аз го разбрах случайно и именно това,че ме лъже ме нарани повече.

Сетих се още нещо...когато правехме 4 месеца,бяхме заедно,подарих му нещо,той обаче не направи същото,въпреки че си тръгнах 5 дни след това и имаше достатъчно време да пообиколи за някоя дрънкулка,но това няма значение :)
Няма от какво да се притесняваш. Парите са си твои и той е длъжен да ти ги върне. Няма значение, че ти звани през ден.

Gnidi4ka
09-07-2008, 16:58
razbira se 4e trqbva da gi vzeme6 aa i6tom nqma da ti gi dade li4no toi e ideqlno prosto si vzima6 parite pra6ta6 mu mn pozdravi i taka :)

claraa
09-07-2008, 17:01
В момента сме в приятелски отношения,ако въобще могат да се нарекът такива...Но все пак се чуваме,ако не всеки ден,то поне през ден.А иначе не искаше да ме нарани,затова прикри нещо,което е направил,но аз го разбрах случайно и именно това,че ме лъже ме нарани повече.

Сетих се още нещо...когато правехме 4 месеца,бяхме заедно,подарих му нещо,той обаче не направи същото,въпреки че си тръгнах 5 дни след това и имаше достатъчно време да пообиколи за някоя дрънкулка,но това няма значение :)
Няма от какво да се притесняваш. Парите са си твои и той е длъжен да ти ги върне. Няма значение, че ти звани през ден.

Длъжен не бих казала....прочетох едно от мненията по-горе и се чудя,дали младежът,който го е написал,не е прав,че става циганска работа.Пък и го приемам като тотален край на всичко,все едно нищо вече не ни свързва.Той бившият искаше да върне и подаръка.Направо се ужасих,като чух това и казах"ако ми го върнеш,ще го приема като знак,че некога не си изпитвал нищо към мен и "обичам те" е било една от всичките ти лъжи"

Marianella
09-07-2008, 17:05
приеми ги, щом вече не ходите отношенията ви са само "делови" така да се каже. 8) все пак не ти си му ги поискала. и не му купувай никакви подаръци!

В момента сме в приятелски отношения,ако въобще могат да се нарекът такива...Но все пак се чуваме,ако не всеки ден,то поне през ден.А иначе не искаше да ме нарани,затова прикри нещо,което е направил,но аз го разбрах случайно и именно това,че ме лъже ме нарани повече.

Сетих се още нещо...когато правехме 4 месеца,бяхме заедно,подарих му нещо,той обаче не направи същото,въпреки че си тръгнах 5 дни след това и имаше достатъчно време да пообиколи за някоя дрънкулка,но това няма значение :)

Абе момиче знай си цената , не подарявай ти , нека на тебе ти подаряват . Мили Боже , приятеля ми постоянно ме пита какво да ти купя ? За Коледа и на Египет екскурзия ми подготвя . На мъж само за празник се купува нещо , жената е тази , което трябва да глезят .

claraa
09-07-2008, 17:08
приеми ги, щом вече не ходите отношенията ви са само "делови" така да се каже. 8) все пак не ти си му ги поискала. и не му купувай никакви подаръци!

В момента сме в приятелски отношения,ако въобще могат да се нарекът такива...Но все пак се чуваме,ако не всеки ден,то поне през ден.А иначе не искаше да ме нарани,затова прикри нещо,което е направил,но аз го разбрах случайно и именно това,че ме лъже ме нарани повече.

Сетих се още нещо...когато правехме 4 месеца,бяхме заедно,подарих му нещо,той обаче не направи същото,въпреки че си тръгнах 5 дни след това и имаше достатъчно време да пообиколи за някоя дрънкулка,но това няма значение :)

Абе момиче знай си цената , не подарявай ти , нека на тебе ти подаряват . Мили Боже , приятеля ми постоянно ме пита какво да ти купя ? За Коледа и на Египет екскурзия ми подготвя . На мъж само за празник се купува нещо , жената е тази , което трябва да глезят .

4 месеца мисля,че са достатъчен повод,пък и не се знаеше кога ще се видим отново....

hahavteen
09-07-2008, 17:30
Аз не бих ги приела. Тогава така си преценила и си ги дала без да се замисляш дали ще имаш изгода и какво ще ти даде в замяна. Няма смисъл да ги приемаш.

sasha_90
09-07-2008, 17:41
Дават ли ти-взимай,гонят ли те бягай!

slun4ice_90
09-07-2008, 17:49
Мойто мнение е следното:

Когато преценя, че някой заслужава да се дадат тези пари ги давам, защото така съм решил, а не защото чакам да ми се върнат. Щом си решила си ги дала, ако ги вземеш според мен ще е някаква циганска работа. Аз лично никога не бих ги взел, не че няма да им намеря приложение или че не ми трябват, че имам или нещо подобно. Просто съм на такова мнение. Щом реша нещо - значи така ще е. На такова мнение съм и аз! :)

claraa
09-07-2008, 17:53
Дообърках се! :-D

BaiToq
09-07-2008, 17:56
Той постъпва достойно,
като пич...
Можеш да приемеш(като гледам
на първо четене,без детайли).

claraa
09-07-2008, 17:58
Той постъпва достойно,
като пич...
Можеш да приемеш(като гледам
на първо четене,без детайли).

А не смяташ ли,че е след дъжд качулка...Толково неща съм направила...не говоря за материалното...

BaiToq
09-07-2008, 18:01
Той постъпва достойно,
като пич...
Можеш да приемеш(като гледам
на първо четене,без детайли).

А не смяташ ли,че е след дъжд качулка...Толково неща съм направила...не говоря за материалното...
Не.
Смятам,че просто иска да ти се издължи.
Все едно аз и ти да сме на море,
аз да ти платя хотела,защото ти
нямаш в момента и да ти кажа:
"Много ме кефиш,майната им на парите,
няма да ми ги връщаш".
После ако ми ги изпратиш,
ще ги взема и ще ти кажа-ок,
нямаше нужда и така.

НО,пак ти казвам,не знам какво точно е
станало между вас.

xxxSnowflakexxx
09-07-2008, 18:01
Щом той е изявил желание да ти ги даде. :) Приеми ги.

claraa
09-07-2008, 18:09
Той постъпва достойно,
като пич...
Можеш да приемеш(като гледам
на първо четене,без детайли).

А не смяташ ли,че е след дъжд качулка...Толково неща съм направила...не говоря за материалното...
Не.
Смятам,че просто иска да ти се издължи.
Все едно аз и ти да сме на море,
аз да ти платя хотела,защото ти
нямаш в момента и да ти кажа:
"Много ме кефиш,майната им на парите,
няма да ми ги връщаш".
После ако ми ги изпратиш,
ще ги взема и ще ти кажа-ок,
нямаше нужда и така.

НО,пак ти казвам,не знам какво точно е
станало между вас.

да,между другото ме накара да се замисля за това,но се замислям също и за изгубеното време,доверието,което имах,а се оказа,че не е оправдано,всички сълзи,депресията в коята съм от доста време насам...И не е ли това най-малкото,което може да направи за мен.Вярно е,че парите не променят ситуацията,нито емоционалното ми състояние,но все пак...

BaiToq
09-07-2008, 18:18
Парите нищо не променят,
той едва ли ге праща,
за да те "купи".
Просто се издължава.

claraa
09-07-2008, 18:23
Парите нищо не променят,
той едва ли ге праща,
за да те "купи".
Просто се издължава.

А това какво трябва да значи за мен?

BaiToq
09-07-2008, 18:25
Парите нищо не променят,
той едва ли ге праща,
за да те "купи".
Просто се издължава.

А това какво трябва да значи за мен?
Ами взимаш ги и това е.
Нали вече е минало за теб?
Мемеnto Mori и тва е...
Не се живее с миналото.

BaiToq
09-07-2008, 18:28
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

claraa
09-07-2008, 18:39
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента

BaiToq
09-07-2008, 18:40
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента
На ЛС давай оферта .
Може и в натура 8-) :D

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 18:40
Щом ти дават зимай аз съм на тоя принцип 8-)

jillyybonkyy
09-07-2008, 18:43
Щом ти дават зимай аз съм на тоя принцип 8-)
ха и аз :D

JahSoldier
09-07-2008, 18:45
Взимай ги! Точно така ще му докажеш, че не ти пука вече за него .. А и с тия пари можеш да отидеш на шопинг и така и депресията ще ти мине ( поне малко ) Глупаво ще е да не ги приемеш! :)

claraa
09-07-2008, 18:50
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента
На ЛС давай оферта .
Може и в натура 8-) :D

АА никаква натура,да се разберем :D Говори с числа :D :D :D

Ivalinka
09-07-2008, 18:50
според мен не трябва да ги приемаш...няма да е много хубаво.

claraa
09-07-2008, 18:53
според мен не трябва да ги приемаш...няма да е много хубаво.

Стига де,дообърках се...

BaiToq
09-07-2008, 18:55
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента
На ЛС давай оферта .
Може и в натура 8-) :D

АА никаква натура,да се разберем :D Говори с числа :D :D :D
Е щом няма натура...7%

claraa
09-07-2008, 18:57
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента
На ЛС давай оферта .
Може и в натура 8-) :D

АА никаква натура,да се разберем :D Говори с числа :D :D :D
Е щом няма натура...7%

Как реши точно 7%...това прави 17,50 лв.Доволен? :D

BaiToq
09-07-2008, 19:02
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента
На ЛС давай оферта .
Може и в натура 8-) :D

АА никаква натура,да се разберем :D Говори с числа :D :D :D
Е щом няма натура...7%

Как реши точно 7%...това прави 17,50 лв.Доволен? :D
Да.
Имаме сделка.
Изпрати ми ги на ул.Кукуриго №Намери го :-P

slun4ice_90
09-07-2008, 19:30
според мен не трябва да ги приемаш...няма да е много хубаво.

Стига де,дообърках се... Ние само ти даваме съвет,ти решаваш. 8)

sextazy_baby
09-07-2008, 19:34
Приеми ги,няма нищо лошо в това,но без подаръци и подобни

claraa
09-07-2008, 20:58
ще има шопинг и пиенИе ала-бала усещам :-o
И Бай Тоя ще иска процент 8-)

Може и да има...зависи от процента
На ЛС давай оферта .
Може и в натура 8-) :D

АА никаква натура,да се разберем :D Говори с числа :D :D :D
Е щом няма натура...7%

Как реши точно 7%...това прави 17,50 лв.Доволен? :D
Да.
Имаме сделка.
Изпрати ми ги на ул.Кукуриго №Намери го :-P

6te opitam da gi pratq vuzm0jn0 nai-skoro...sled kat0 gi polu4a ot vuprosniq gospodin :D xa

kuklichka_bg
09-07-2008, 21:33
Здравете...Искам да попитам за мнението ви относно един проблем,ако мога да го нарека така....Август месец ходих при вече бившия си приятел,който живее в Бургас(аз съм от Плевен)...10 дни бяхме заедно почти постоянно,след това нещата се прецакаха,разби ми сърцето и така..Но през тези 10 дни може да се каже,че беше на моя издръжка.Въпреки че не съм от много имотно семейство,точно тогава имах и прецених,че трябва да ги дам,защото това е моето момче...И така преди няколко дни се чухме,каза,че щял да ми прати пари(250-300 лв),въпреки че по мои сметки би трябвало да са по-малко,аз отговорих"стига глупости,няма да даваш нищо".Не се съгласи с това.Въпросът ми е,дали да ги приема,недостойно ли е,ако го направя.Мислех си също да купя някакъв подарък или ...знам ли....Аа между другото,ще ги прати по една обща приятелка


dosta kofti az bih gi vzela moje bi :oops: 8-)

kuklichka_bg
09-07-2008, 21:33
Здравете...Искам да попитам за мнението ви относно един проблем,ако мога да го нарека така....Август месец ходих при вече бившия си приятел,който живее в Бургас(аз съм от Плевен)...10 дни бяхме заедно почти постоянно,след това нещата се прецакаха,разби ми сърцето и така..Но през тези 10 дни може да се каже,че беше на моя издръжка.Въпреки че не съм от много имотно семейство,точно тогава имах и прецених,че трябва да ги дам,защото това е моето момче...И така преди няколко дни се чухме,каза,че щял да ми прати пари(250-300 лв),въпреки че по мои сметки би трябвало да са по-малко,аз отговорих"стига глупости,няма да даваш нищо".Не се съгласи с това.Въпросът ми е,дали да ги приема,недостойно ли е,ако го направя.Мислех си също да купя някакъв подарък или ...знам ли....Аа между другото,ще ги прати по една обща приятелка


dosta kofti az bih gi vzela moje bi :oops: 8-)

TheGirlNextDoor
09-07-2008, 21:38
като ти дават-вземай...като те гонят бягай ;) :-D

258
09-07-2008, 21:59
Нали знаеш: "Кат та гонат-бягай,кат ти даат-зимай" 8-)

Viche
09-07-2008, 22:11
Щом иска да ти ги даде си ги приеми кво 8-)

SunShinePearl
09-07-2008, 22:28
Аз не бих ги приела. Тогава така си преценила и си ги дала без да се замисляш дали ще имаш изгода и какво ще ти даде в замяна. Няма смисъл да ги приемаш.
и аз така мисля

evichka_lonelyy
09-07-2008, 22:31
Приеми ги. И без подаръци. Дръж се на ниво. Той ще ти разбива сърцето, а ти ще му копуваш плюшени сърчица... Някак си не върви

+1 8)

amerikanec
09-07-2008, 22:35
Здравете...Искам да попитам за мнението ви относно един проблем,ако мога да го нарека така....Август месец ходих при вече бившия си приятел,който живее в Бургас(аз съм от Плевен)...10 дни бяхме заедно почти постоянно,след това нещата се прецакаха,разби ми сърцето и така..Но през тези 10 дни може да се каже,че беше на моя издръжка.Въпреки че не съм от много имотно семейство,точно тогава имах и прецених,че трябва да ги дам,защото това е моето момче...И така преди няколко дни се чухме,каза,че щял да ми прати пари(250-300 лв),въпреки че по мои сметки би трябвало да са по-малко,аз отговорих"стига глупости,няма да даваш нищо".Не се съгласи с това.Въпросът ми е,дали да ги приема,недостойно ли е,ако го направя.Мислех си също да купя някакъв подарък или ...знам ли....Аа между другото,ще ги прати по една обща приятелка


ЕЙ момиче за какво достойнство говориш :-o :-o :D :D РАДВАЙ СЕ че все пак не е някой тиняк който няма и да ти предложи да ти ги върне .

amerikanec
09-07-2008, 22:40
Аз не бих ги приела. Тогава така си преценила и си ги дала без да се замисляш дали ще имаш изгода и какво ще ти даде в замяна. Няма смисъл да ги приемаш.
и аз така мисля Разбирам че искате да сте горди но не смятате ли по този начин че момчето което сте черпили толкова време и иска да ви върне парите като ЕДИН ИСТИНСКИ МЪЖ ще го изкарате точно като ПУТКА! така че в този случай е по-добре да ги приемете!!

sladka__droga
09-08-2008, 06:05
Приеми ги! :)

balu4ka
09-08-2008, 06:15
Щом той е изявил желание да ти ги даде. :) Приеми ги.



+1

sasha_90
09-08-2008, 06:18
Дообърках се! :-D
Решението си е твое.Ако искаш ги вземи,ако искаш недей.

miss_asi
09-08-2008, 06:46
Щом той е изявил желание да ти ги даде. :) Приеми ги.

pyfpaff
09-08-2008, 08:39
Ако бях на теб бих ги приела..

vamp
09-08-2008, 08:45
Мойто мнение е следното:

Когато преценя, че някой заслужава да се дадат тези пари ги давам, защото така съм решил, а не защото чакам да ми се върнат. Щом си решила си ги дала, ако ги вземеш според мен ще е някаква циганска работа. Аз лично никога не бих ги взел, не че няма да им намеря приложение или че не ми трябват, че имам или нещо подобно. Просто съм на такова мнение. Щом реша нещо - значи така ще е.

+1 И аз така мисля

и аз,освен ако не сме се разбрали,че са на заем.

devil_feel_f
09-08-2008, 09:33
Ти си си харчила парите за него от сърце, а не защото си очаквала да ти ги връща после.Ако ги приемеш сега, ще изглежда така, сякаш си очаквала да ти ги върне.Той ти е разбил сърцето, но кажи ми, с тези пари сърцето ти ще стане ли каквото е било преди това, т.е. тези пари ще ти оправят ли емоционалното състояние?Но в крайна сметка решението си е твое.

claraa
09-08-2008, 10:56
Мойто мнение е следното:

Когато преценя, че някой заслужава да се дадат тези пари ги давам, защото така съм решил, а не защото чакам да ми се върнат. Щом си решила си ги дала, ако ги вземеш според мен ще е някаква циганска работа. Аз лично никога не бих ги взел, не че няма да им намеря приложение или че не ми трябват, че имам или нещо подобно. Просто съм на такова мнение. Щом реша нещо - значи така ще е.

+1 И аз така мисля

и аз,освен ако не сме се разбрали,че са на заем.

ами..ето как стоят нещата...бяхме се разбрали лятото да направя всичко възможно да се видим,отидох на един лагер,на място близко до Бургас.Уговорката беше да идва при мен всеки ден,за да изживеем едни страхотни 10 дни.Обаче...дойде един ден,след това ми заяви,че не можел да идва,помоли аз да ходя и въпреки че беше много рисковано,аз го направих.И така от общо 10 дни,той дойде 2 пъти,а аз останалите 8,за да може да сме заедно постоянно.Отделен въпрос е,че не плати нито едно кафе....Отделно...през цялото време звънях аз...След това се прибрах и разбрах,че се е целувал с някакво момиче около месец преди да ида аз"защото му липсвало присъствието ми и трябвало да запълни празнината някак,но това не значело,че не ме обича".Отклоних се малко

SmiLee .. ))
09-08-2008, 11:25
приеми ги, щом вече не ходите отношенията ви са само "делови" така да се каже. 8) все пак не ти си му ги поискала. и не му купувай никакви подаръци!

+126512 :P

JahSoldier
09-08-2008, 11:33
Зимай ги! :-)

Naughty_
09-08-2008, 11:36
оо я си взимай парите !!! тва са си твойте пари в крайна сметка..ако найстина си ги получиш значи човека с който си била е просто бокук 8-) иначе ако не си ги поучиш е голям боклук.. сеш се?? 8-)

dark_player
09-08-2008, 15:37
Дават ли ти взимай....
както той ги е приел от теб...така и ти сега трябва да ги приемеш от него!