PDA

View Full Version : Нямам мускули на корема



wolfin44444
09-07-2008, 16:35
хора, аве защо нямам мускули на корема като другите момчета. Днес се къпя в морето и направо цамбурнах с големите си крака. Гледам се в огледалото немам мускули май и на ръцете. Всъщност май това не са мускули, а е просто месо. Кожата ми се разтяга все едно е на малко дете. Кажете това нормално ли е.

j_adore2
09-07-2008, 16:36
хора, аве защо нямам мускули на корема като другите момчета. Днес се къпя в морето и направо цамбурнах с големите си крака. Гледам се в огледалото немам мускули май и на ръцете. Всъщност май това не са мускули, а е просто месо. Кожата ми се разтяга все едно е на малко дете. Кажете това нормално ли е.
Ходи на фитнес и ти ще имаш мускули.. Никой не се е родил с плочките на корема :)

krisiiiiito
09-07-2008, 16:38
ее като не тренираш как искаш да имаш мускулии :D :razz: :lol:
аа ти няма ли да престанеш с тия теми .. хората имат къде къде по-големи проблеми - нямал мускули .. не знаел как да си махне космите по краката ... имал пъпки около оная работа ... веждите му били големии и т.н.
:-x

wolfin44444
09-07-2008, 16:38
Ходя на фитнес веднъж на седмица от доста време.
През свободното си време вървя доста.

Мога да си извия корема направо.Все едно немам черва

Плетеница
09-07-2008, 16:39
Нямаш мускули?! :-o :-o
И с кво се движиш? :lol:

j_adore2
09-07-2008, 16:40
Ходя на фитнес веднъж на седмица от доста време.
През свободното си време вървя доста.

Мога да си извия корема направо.Все едно немам черва
Говори с инструктор по този въпрос.А за първи път чувам,че се правят плочки от ходене :razz:

sprider
09-07-2008, 16:41
Имам чувството че си тъп :? Ти кво си мислиш че като станеш на съответните години ти се появяват мускули :shock: Ае помисли си как се правят мускули

wolfin44444
09-07-2008, 16:43
Аз ходя на фитнес.

Ама се чувствам тъпо така.

krisiiiiito
09-07-2008, 16:44
:razz: :razz:

g1rl4eto_
09-07-2008, 16:54
:smt043 neshto mai ti zakluchvat temite a?

xaxaxxa

slim__shadygirl
09-07-2008, 17:05
хора, аве защо нямам мускули на корема като другите момчета. Днес се къпя в морето и направо цамбурнах с големите си крака. Гледам се в огледалото немам мускули май и на ръцете. Всъщност май това не са мускули, а е просто месо. Кожата ми се разтяга все едно е на малко дете. Кажете това нормално ли е.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1 put sedmi4no ne e dostatu4no!Ako ne trenira6 vseki den,to pone prez den..ahaha nqmam muskoli vika :razz: :razz: :razz:

s3xy
09-07-2008, 17:05
абе ти само спамиш ми се струва :D иначе увеличи тренировките :)

rehab
09-07-2008, 17:09
Магическата дума е ФИТНЕС.

И престани с тези теми.Съмнявам се да ги имаш тези проблеми :D

sexa_na_kompleksa
09-07-2008, 17:09
Трябват ти повече тренировки. Наистина веднъж в седмицата е малко.

wolfin44444
09-07-2008, 17:12
Трябват ти повече тренировки. Наистина веднъж в седмицата е малко.

Играя баскет. Преди няколко години редовно играех тенис на маса, а там се изисква да си подвижен.

Иначе съм добре. Вдигам цяла печка стига да поискам. И това го правя сам, ама се чудя що не виждам мускули, а съм доста силен.

sexa_na_kompleksa
09-07-2008, 17:14
Трябват ти повече тренировки. Наистина веднъж в седмицата е малко.

Играя баскет. Преди няколко години редовно играех тенис на маса, а там се изисква да си подвижен.

Иначе съм добре. Вдигам цяла печка стига да поискам. И това го правя сам, ама се чудя що не виждам мускули, а съм доста силен.

Поговори с някой фитнес инстурктор. Той ще ти каже как да направиш релеф.

Gnidi4ka
09-07-2008, 17:15
ее като не тренираш как искаш да имаш мускулии :D :razz: :lol:
аа ти няма ли да престанеш с тия теми .. хората имат къде къде по-големи проблеми - нямал мускули .. не знаел как да си махне космите по краката ... имал пъпки около оная работа ... веждите му били големии и т.н.
:-x
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wolfin44444
09-07-2008, 17:15
Трябват ти повече тренировки. Наистина веднъж в седмицата е малко.

Играя баскет. Преди няколко години редовно играех тенис на маса, а там се изисква да си подвижен.

Иначе съм добре. Вдигам цяла печка стига да поискам. И това го правя сам, ама се чудя що не виждам мускули, а съм доста силен.

Поговори с някой фитнес инстурктор. Той ще ти каже как да направиш релеф.

еми той ми казва да треним, а аз това правя. А корема ми все прилича на женски и няма мускули

j_adore2
09-07-2008, 17:16
Трябват ти повече тренировки. Наистина веднъж в седмицата е малко.

Играя баскет. Преди няколко години редовно играех тенис на маса, а там се изисква да си подвижен.

Иначе съм добре. Вдигам цяла печка стига да поискам. И това го правя сам, ама се чудя що не виждам мускули, а съм доста силен.

Поговори с някой фитнес инстурктор. Той ще ти каже как да направиш релеф.

еми той ми казва да треним, а аз това правя. А корема ми все прилича на женски и няма мускули
Пресички му е майката .. :)

wolfin44444
09-07-2008, 17:18
И пресички съм правил.

:-D

j_adore2
09-07-2008, 17:23
И пресички съм правил.

:-D
Хахх .. Една сутрин и една вечер :D

wolfin44444
09-07-2008, 17:24
И пресички съм правил.

:-D
Хахх .. Една сутрин и една вечер :D

То само ако от пресички ставаше.
:D :D

Isabelle
09-07-2008, 18:22
Имам чувството че си тъп :?
аз съм убедена

sladku_bebzi
09-07-2008, 18:51
Ходя на фитнес веднъж на седмица от доста време.
През свободното си време вървя доста.

Мога да си извия корема направо.Все едно немам черва

:lol: :lol: :lol:
Всеки има мускули,
просто твойте сиг не се виждат
заради мазнинките в/у тях.
А тва за фитнеса веднъж в седмица
според мен е малко.
Някои момчета ходят всеки ден.
И виж кво става за 1 месец те са ходили 30 пъти,
а ти 4 и искаш мускулите ти да са във форма :-D

kuklichka_bg
09-07-2008, 21:29
хора, аве защо нямам мускули на корема като другите момчета. Днес се къпя в морето и направо цамбурнах с големите си крака. Гледам се в огледалото немам мускули май и на ръцете. Всъщност май това не са мускули, а е просто месо. Кожата ми се разтяга все едно е на малко дете. Кажете това нормално ли е.

6TO ZA TAPAK SI?SAMO KATO PRO4ETOH ZAGLAVIETO IRAZBRAH KO IMASH POD KOSTAA-NISHTO!
PARVO VSEKI IMA MUSKULI NA KOREMA TUI 4E TVOITE NE SA OFORMENI I NQMASH MOJE BI PLO4KI SI E OTDELNA RABOTA

kuklichka_bg
09-07-2008, 21:30
Нямаш мускули?! :-o :-o
И с кво се движиш? :lol:

na mene mi e int s ko misli 6tot mai i nego go nqma

motg
09-07-2008, 21:33
абе момче ти маи не си в ред :D имаш мускули на корема,но за да изкараш наяве плочките ти трябва фитнес през ден,и всяка сутрин упражнения(и преди плаж направи няколко коремни 8)

Viche
09-07-2008, 23:00
Един път на седмица не е нищо...почни да ходиш поне по 3 пъти и също така няква диета за релеф щом толкоз искаш да изглеждаш як :D

P.S Не се обиждай ама си бая зле 8-) "Нямам мускули :razz: "

MissitY
09-08-2008, 10:46
Пич,спри да спамиш.Хуу де...нямаш мускули...и мозък немаш брат...Всеки има мускули :lol: .Твойте просто са паднали по пътя за фитнеса :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: