PDA

View Full Version : Език



girl4eety
09-07-2008, 17:11
IMAM NE6TO BQLO NA EZIKA KAK MOGA DA GO MAXNA MN GROZNO SEDI SAMIQ EZIK MI E BQL I SEDI KATO NA PETNA OT KFO MOJE DA E I KAK DA GO MAXNA TFA BQLO :-x :-x :-x

Dundy
09-07-2008, 17:13
ми измий си езика.Това май е плака(май така се казваше).Ако имаш четка с такова отдолу за език супер

Love0nlyMyself
09-07-2008, 17:19
микроби


мий си езика

fenkatakrisi952
09-07-2008, 17:39
ми измий си езика.Това май е плака(май така се казваше).Ако имаш четка с такова отдолу за език супер

+1
пробвай и с вода за уста :)

krisiiiiito
09-07-2008, 17:41
пробвай и с вода за уста :)
;-)

FeelMe
09-07-2008, 18:06
az puk moga da kaja na vsi4ki umnici tuk,4e tova ne e plaka i ne e ot ne miene na zubite.tova zavisi su6to ot hormonite i nqma kak da go promeni6.tva ne e ne6to nenormalno.kakto nqkoi hora sa rusi,a drugi 4ernokosi,taka i na nqkoi ezikut im e bql,na drugi-ne.i da si kupi6 4etka specialno za ezika i polovin 4as da go turka6,sled 10 min pak 6te se poqvi bqloto.ne se pritesnqvai ot takiva nezna4itelni raboti.tva e normalno. :P

s3xy
09-07-2008, 18:15
na men mi stava taka kato sam bolna, 6ti mine skoro :)

Isabelle
09-07-2008, 18:25
na men mi stava taka kato sam bolna, 6ti mine skoro :)

Dundy
09-07-2008, 18:26
az puk moga da kaja na vsi4ki umnici tuk,4e tova ne e plaka i ne e ot ne miene na zubite.tova zavisi su6to ot hormonite i nqma kak da go promeni6.tva ne e ne6to nenormalno.kakto nqkoi hora sa rusi,a drugi 4ernokosi,taka i na nqkoi ezikut im e bql,na drugi-ne.i da si kupi6 4etka specialno za ezika i polovin 4as da go turka6,sled 10 min pak 6te se poqvi bqloto.ne se pritesnqvai ot takiva nezna4itelni raboti.tva e normalno. :P
е споко де,ние просто като имаме тоя проблем така правиме,да не сме гадатели,че да знаеме какви хормони има и т.н

sladka_______
09-07-2008, 18:27
няма да ти се махне еи така от едното миене, но се пак като си миеш зъбите си го търкаи с четка и него ( но с дръга четка)

FeelMe
09-07-2008, 18:29
az puk moga da kaja na vsi4ki umnici tuk,4e tova ne e plaka i ne e ot ne miene na zubite.tova zavisi su6to ot hormonite i nqma kak da go promeni6.tva ne e ne6to nenormalno.kakto nqkoi hora sa rusi,a drugi 4ernokosi,taka i na nqkoi ezikut im e bql,na drugi-ne.i da si kupi6 4etka specialno za ezika i polovin 4as da go turka6,sled 10 min pak 6te se poqvi bqloto.ne se pritesnqvai ot takiva nezna4itelni raboti.tva e normalno. :P
е споко де,ние просто като имаме тоя проблем така правиме,да не сме гадатели,че да знаеме какви хормони има и т.н
az sum si spokoina,no prosto mi omruzna v toq sait vseki da burza da si izkaje mnenieto bez da e osobeno zapoznat s temata.ni6to li4no :wink:

endless
09-07-2008, 19:01
езика ти е обложен , тва е когат не пиеш достатъчно вода , липса на витамини може и от възпалено гърло и от още 1000 работи , просто си мии езика с 4етката и паста и 6се махне

Bianca
09-07-2008, 19:31
:booooomb: Егати тъпите сте.. Да си миел/а зъбите и езика.. :booooomb:
Боли ли те? Ако да, това е афта. :( Много е коварно това нещо и ако искаш да ти се махне, го намажи с гранофорин. /Оле, дано се пише така. :D /

harabelka
09-07-2008, 19:32
Mii si vseki den ezika s 4etka i pasta za zabi

preichetoy
09-07-2008, 21:38
Или ти е обложен, защото си болна, или не го миеш, когато си миеш зъбите. Много хора не го правят, а всъщност е дори по-важно да си измиеш езика, пред зъбите.

Fickle
09-07-2008, 22:55
:booooomb: Егати тъпите сте.. Умната не виждаш ли, че никой не те иска тук? Ако ще даваш акъл изчезвай... не са те тъпите в момента.. ти ги биеш..

Madness
09-08-2008, 06:03
А моят език си е такъв.Е не винаги,обаче като по-малка му имаше нещо,мазах го,излекува се обаче още има нещо като..белези.И от някои храни ми става на петна и нацепен..гадна работа.
Мисъллта ми е,иди на лекар ако има петна и те боли.Ако е само бялото,не знам,може и данямаш проблем.

Bianca
09-08-2008, 07:04
:booooomb: Егати тъпите сте.. Умната не виждаш ли, че никой не те иска тук? Ако ще даваш акъл изчезвай... не са те тъпите в момента.. ти ги биеш..
Точно ТИ няма да ми казваш какво да правя, окей? Ти си най-тъпа, пръкнала се преди няколко дена и ми казва какво да правя. :lol:
И какво като не ме иска никой тук? :razz: Аз да не живея заради хората, ма, пача? :lol:

krisiiiiito
09-08-2008, 07:16
:booooomb: Егати тъпите сте.. Умната не виждаш ли, че никой не те иска тук? Ако ще даваш акъл изчезвай... не са те тъпите в момента.. ти ги биеш..
Точно ТИ няма да ми казваш какво да правя, окей? Ти си най-тъпа, пръкнала се преди няколко дена и ми казва какво да правя. :lol:
И какво като не ме иска никой тук? :razz: Аз да не живея заради хората, ма, пача? :lol:

охх не ти ли омръзна да се заяждаш ... във всяка втора тема която видяя се закачаш с някой
изобщо не искам да влизам в спорове но не се сдържах

Dundy
09-08-2008, 08:08
:booooomb: Егати тъпите сте.. Умната не виждаш ли, че никой не те иска тук? Ако ще даваш акъл изчезвай... не са те тъпите в момента.. ти ги биеш..
Точно ТИ няма да ми казваш какво да правя, окей? Ти си най-тъпа, пръкнала се преди няколко дена и ми казва какво да правя. :lol:
И какво като не ме иска никой тук? :razz: Аз да не живея заради хората, ма, пача? :lol:
а и не че нещо,но тя е по-отдавна тука,а ти се заяждаш във всяка тема така че...

Bianca
09-08-2008, 08:10
Това ми е новият акаунт. ;)
Иначе съм от година и половина тук. ;)

Fickle
09-08-2008, 22:22
Това ми е новият акаунт. ;)
Иначе съм от година и половина тук. ;) SORRY, но съм тук преди теб.
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=107452
МОЯТ АКАУНТ, старият ми акаунт.
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1017860
ТВОЯТ АКАУНТ.
Сравни датите.
Малоумно създание.

Bianca
09-09-2008, 06:30
Е и? Имам повече мнения от твоите. [-( 8-)

Fickle
09-09-2008, 11:17
Е и? Имам повече мнения от твоите. [-( 8-) Аа, ти си от ония, дето само за мненията влизат.
Ясна си ми... :-o :-o :-o

FeelMe
09-09-2008, 11:22
:booooomb: Егати тъпите сте.. Да си миел/а зъбите и езика.. :booooomb:
Боли ли те? Ако да, това е афта. :( Много е коварно това нещо и ако искаш да ти се махне, го намажи с гранофорин. /Оле, дано се пише така. :D /ne mislq 4e ima 4ovek koito da ne znae kakvo e avta...malko se sumnqvam 4e avtorkata pita to4no za tova... :? i stiga si spamila i stiga si se zaqjdala.ne ti li omruzna vuv vsqka vtora tema da spami6?!? :x

Ko_ti_PuKa
09-09-2008, 11:41
значи някой хора имат така наречения "географски език" и той е точно като карта на петна а когато се разболееш тези петна стават бели след това се маха де но зависи вече твоито какво е по добре питай лекарката

Bianca
09-09-2008, 17:52
Е и? Имам повече мнения от твоите. [-( 8-) Аа, ти си от ония, дето само за мненията влизат.
Ясна си ми... :-o :-o :-o
Нали? Ама не аз се фукам с нарицанието "кралица на флуда".
Това беше ирония, но явно няма достатъчно сиво, за да го проумее някой. :)

Fickle
09-10-2008, 12:20
Е и? Имам повече мнения от твоите. [-( 8-) Аа, ти си от ония, дето само за мненията влизат.
Ясна си ми... :-o :-o :-o
Нали? Ама не аз се фукам с нарицанието "кралица на флуда".
Това беше ирония, но явно няма достатъчно сиво, за да го проумее някой. :) Its gettin old babyyyyy ;]
Млъквай, грозно създание!

Civilizationruller
09-10-2008, 13:01
ц ц мии се... и вода за уста ползвай може и да е шото си болна

BTW нещо любопитно :D чух че в устата има повече микроби отколкото на интимните части (това го каам за такива дет нещат да лижат шото ги било гнус )

6emet4e
09-10-2008, 14:11
az puk moga da kaja na vsi4ki umnici tuk,4e tova ne e plaka i ne e ot ne miene na zubite.tova zavisi su6to ot hormonite i nqma kak da go promeni6.tva ne e ne6to nenormalno.kakto nqkoi hora sa rusi,a drugi 4ernokosi,taka i na nqkoi ezikut im e bql,na drugi-ne.i da si kupi6 4etka specialno za ezika i polovin 4as da go turka6,sled 10 min pak 6te se poqvi bqloto.ne se pritesnqvai ot takiva nezna4itelni raboti.tva e normalno. :P
е споко де,ние просто като имаме тоя проблем така правиме,да не сме гадатели,че да знаеме какви хормони има и т.н
az sum si spokoina,no prosto mi omruzna v toq sait vseki da burza da si izkaje mnenieto bez da e osobeno zapoznat s temata.ni6to li4no :wink:
а съжалявам ама ти пък от къде си сигурна че е тва?познаваш ли я,видя ли и езика за да се запознаеш най-добре с темата?! ами ако наистина е болна и е от това?! тогава кой се изказва неподготвен...не че ти оспорвам мнението,но това че ТИ смяташ така,не значи че трябва да отхвърлиш всички други мнения на "умниците"

Bianca
09-10-2008, 17:52
Е и? Имам повече мнения от твоите. [-( 8-) Аа, ти си от ония, дето само за мненията влизат.
Ясна си ми... :-o :-o :-o
Нали? Ама не аз се фукам с нарицанието "кралица на флуда".
Това беше ирония, но явно няма достатъчно сиво, за да го проумее някой. :) Its gettin old babyyyyy ;]
Млъквай, грозно създание!
Аз съм млъкнала, просто пиша, тъпо създание!
Не съм убедена в достоверността на това, че съм грозна в сравнение с теб. (:

Civilizationruller
09-10-2008, 19:01
Е и? Имам повече мнения от твоите. [-( 8-) Аа, ти си от ония, дето само за мненията влизат.
Ясна си ми... :-o :-o :-o
Нали? Ама не аз се фукам с нарицанието "кралица на флуда".
Това беше ирония, но явно няма достатъчно сиво, за да го проумее някой. :) Its gettin old babyyyyy ;]
Млъквай, грозно създание!
Аз съм млъкнала, просто пиша, тъпо създание!
Не съм убедена в достоверността на това, че съм грозна в сравнение с теб. (:
Момичета момичета не се карайте за мен ще ви дойде реда за всяка има по малко от мен 8) (шегувам се) но верно стига безсмислен спор и фло.од в тази толкоз "хубава" тема :D

cHooOpiHka___
09-10-2008, 22:43
ako pu6i6 e ot tva...

FeelMe
09-12-2008, 08:35
az puk moga da kaja na vsi4ki umnici tuk,4e tova ne e plaka i ne e ot ne miene na zubite.tova zavisi su6to ot hormonite i nqma kak da go promeni6.tva ne e ne6to nenormalno.kakto nqkoi hora sa rusi,a drugi 4ernokosi,taka i na nqkoi ezikut im e bql,na drugi-ne.i da si kupi6 4etka specialno za ezika i polovin 4as da go turka6,sled 10 min pak 6te se poqvi bqloto.ne se pritesnqvai ot takiva nezna4itelni raboti.tva e normalno. :P
е споко де,ние просто като имаме тоя проблем така правиме,да не сме гадатели,че да знаеме какви хормони има и т.н
az sum si spokoina,no prosto mi omruzna v toq sait vseki da burza da si izkaje mnenieto bez da e osobeno zapoznat s temata.ni6to li4no :wink:
а съжалявам ама ти пък от къде си сигурна че е тва?познаваш ли я,видя ли и езика за да се запознаеш най-добре с темата?! ами ако наистина е болна и е от това?! тогава кой се изказва неподготвен...не че ти оспорвам мнението,но това че ТИ смяташ така,не значи че трябва да отхвърлиш всички други мнения на "умниците"

ne sum kazvala 4e ne moje da e ot tva 4e e bolna-vuzmojno e .kazah samo 4e predlojeniq ot sorta na "po-4esto si mii zubite" ili"mii si ezika" sa adski tupi,no za tva 4e moje da e ot bolest-ni6to ne sum kazala.i est 4e kato az imam mnenie tva ne zna4i 4e e pravilnoto,no tqhnoto (na tezi koito i kazvat da si mie zubite)opredeleno ne e.bqlotot moje i da e ot lekarstva ili ot naskoro prekaran virus-tva ne go usporvam.

6emet4e
09-12-2008, 08:53
az puk moga da kaja na vsi4ki umnici tuk,4e tova ne e plaka i ne e ot ne miene na zubite.tova zavisi su6to ot hormonite i nqma kak da go promeni6.tva ne e ne6to nenormalno.kakto nqkoi hora sa rusi,a drugi 4ernokosi,taka i na nqkoi ezikut im e bql,na drugi-ne.i da si kupi6 4etka specialno za ezika i polovin 4as da go turka6,sled 10 min pak 6te se poqvi bqloto.ne se pritesnqvai ot takiva nezna4itelni raboti.tva e normalno. :P
е споко де,ние просто като имаме тоя проблем така правиме,да не сме гадатели,че да знаеме какви хормони има и т.н
az sum si spokoina,no prosto mi omruzna v toq sait vseki da burza da si izkaje mnenieto bez da e osobeno zapoznat s temata.ni6to li4no :wink:
а съжалявам ама ти пък от къде си сигурна че е тва?познаваш ли я,видя ли и езика за да се запознаеш най-добре с темата?! ами ако наистина е болна и е от това?! тогава кой се изказва неподготвен...не че ти оспорвам мнението,но това че ТИ смяташ така,не значи че трябва да отхвърлиш всички други мнения на "умниците"

ne sum kazvala 4e ne moje da e ot tva 4e e bolna-vuzmojno e .kazah samo 4e predlojeniq ot sorta na "po-4esto si mii zubite" ili"mii si ezika" sa adski tupi,no za tva 4e moje da e ot bolest-ni6to ne sum kazala.i est 4e kato az imam mnenie tva ne zna4i 4e e pravilnoto,no tqhnoto (na tezi koito i kazvat da si mie zubite)opredeleno ne e.bqlotot moje i da e ot lekarstva ili ot naskoro prekaran virus-tva ne go usporvam.

а така тва е друго.... :)