PDA

View Full Version : За първия път на момчетата...



torba
09-07-2008, 17:32
Здравейте...аз съм момче...на нормална тийнейджърска възраст....та въпросът ми е...тъй като предстои в скоро време да си направя севтето...неизбежно ли е да свърша бързо...и дали момичето ще ме приеме за пълен смешник ако тфа стане...питам защото съм чувал че при първия път като го вкараш 4-5 пъти и свършваш..та искам да разбера дали в действителност е така..и как да се предпазя от бързото свършване ;) мерси ;Р

SpOrTs_GiRl
09-07-2008, 17:35
Нормално е и се случва почти при всеки... да не кажа при всички. Не се притеснявай.

girl_in_black
09-07-2008, 17:36
Нормално е при първия път да свършиш бъзро.Мисля, че момичето би го приело съвсем нормално.

Bellatrix
09-07-2008, 18:08
Нормално е при първия път да свършиш бъзро.Мисля, че момичето би го приело съвсем нормално.
+1, а и можеш да говориш с нея и да я предупредиш. :D И бтв какво е "нормална тийнейджърска възраст"? Тва е от 13 до 19...

Chokoev
09-07-2008, 18:11
Нормално да е бързо, но можеш да повториш след това...

s3xy
09-07-2008, 18:24
ами ако не искаш толкова бързо да свършиш потренирай малко сам, за да си сигурен :D

batty
09-07-2008, 18:29
to 4e e normalno normalno si e ama ne e kazano ne 4e ne moje da go povtorite sled tva i togava ve4e se nadqvame da e po-dobre kasmet :)

zero
09-07-2008, 18:56
Зависи много от температурата във влагалището ;)
Сигурно неме разбираш
при някой жени е по-топло от колкото при
други а именно това предизвиква още
по-бързо семеизпразването :)

Имаше едни презервативи дето уж ти
задържат ерекцията, ама нети ги препоръчвам ..
чурката ти става някаква такава
безчувствена изтръпнала :lol:
Само ще си развалиш кефа и
твоя и нейния :lol:

То е ясно, че ще бъдеш
като заек
за 1.30 макс ще свършиш, но
пък щом ти е сефте защо да не им се насладиш ? ;)

Sapphire_Illusion
09-07-2008, 19:30
Не е задължително. На мен първият път ми отне 20 минути, и след това още доста време ми отнемаше много дълго... Без да се опитвам да забавям или нещо такова.


Но пък и да свършиш бързо спокойно - нормално е.

Swingswing
09-07-2008, 19:36
Еми не е задължително, аз като го направих за първи път, мацката ми имаше опит, ама аз квото бях гледал от порнетките и тн. И кво да кажа, беше ми толкова сконфузно и объркано, че не знаех какво трябва да чувствам точно, а мацката е супер готина и много ме възбужда, но просто ми беше некво странно и към 10 минути го правихме през, което не осетих дори и най-малкия признак, че тръгвам да свършвам и тя като стана да сменим позата и имаше малко кръв и решихме да пробваме по-късно и така. Осрах си сефтето така да се каже, ама вече като загрях кво трябва да става и почнах първо бързо да свършвам(5-10мин) и постепенно с времето си изградих техника и сега минимума ми е нещо от сорта на 30мин а максимума около 1:30 - 2 часа. :)

Абе с 2 думи, не се притеснявай, не е задължително да изтреляш още преди да си го вкарал :).

Ronnie
09-07-2008, 20:09
momi4eto shte go prieme normalno :)

6okolad4e
09-07-2008, 20:13
mmmm spored men e normalno nooo imam edni poznati deto skasaha sled tva i to po-to4no momi4eto skasa s mom4eto (mackata be6e kurvi4ka de) ako momi4eto e svqstno nqma da ima6 problem :-)

Stelcho
09-07-2008, 22:29
Нормално е и се случва почти при всеки... да не кажа при всички. Не се притеснявай.
Да бре.. при мен първият път беше повече от 30 минути :lol:

SpOrTs_GiRl
09-07-2008, 23:01
Нормално е и се случва почти при всеки... да не кажа при всички. Не се притеснявай.
Да бре.. при мен първият път беше повече от 30 минути :lol:
Е хубаво. То си е индивидуално. Просто болшинството не издържат повече от 5-10 минутки макс.

qwer4e
01-25-2010, 13:15
мм да тази тема наистина е много добра :) аз имам същия проблем ама е малко по различно смисал и аз несъм го правил и ми предстои да го направя.приятелката ми не е девствена и има опит но проблема при мен е че и казах че съм го правил :D смисал казах и че несъм девствен ама несъм го правил от мн време има няма 5,6 месеца притеснявам се да не се издъня първия път попринцип не се срамувам нито от тялото си нито от нищо не ме е срам да се събличам пред хора или нещо такова единственото за което се притеснявам е че ще свърша мн бързо първия път... знам че е нормално но дали ще се получи ако и кажа че е заради това че несъм го правил от много време смисал ние ще повторим после.... ама се пак ми е някво притеснено незнам.

playboyche
01-25-2010, 13:42
Нормално е и се случва почти при всеки... да не кажа при всички. Не се притеснявай.
Да бре.. при мен първият път беше повече от 30 минути :lol:

qwer4e
01-25-2010, 14:30
е да де аз и тва прочетох ама смисал приятелката ми си мисли че съм го правил пък аз несъм и има ли начин да се усети ;]

Chuck
01-26-2010, 21:17
Зависи от човека, говорите за 1вия път ... има някой попринцип дето са били с над 10-15 момичета .. и свършват пак за около минута-две.. (жив пример: Аз) не ме срам от това .. аз МОГА .. подчертавам МОГА и съм правил 3тека за около 20на минути така че не се притеснявай ;)

Adr3nal1n
01-26-2010, 21:23
а мислил ли си да мастурбираш преди да го направиш :-o

jubbacca
01-26-2010, 22:48
мм да тази тема наистина е много добра :) аз имам същия проблем ама е малко по различно смисал и аз несъм го правил и ми предстои да го направя.приятелката ми не е девствена и има опит но проблема при мен е че и казах че съм го правил :D смисал казах и че несъм девствен ама несъм го правил от мн време има няма 5,6 месеца притеснявам се да не се издъня първия път попринцип не се срамувам нито от тялото си нито от нищо не ме е срам да се събличам пред хора или нещо такова единственото за което се притеснявам е че ще свърша мн бързо първия път... знам че е нормално но дали ще се получи ако и кажа че е заради това че несъм го правил от много време смисал ние ще повторим после.... ама се пак ми е някво притеснено незнам.

Кажи и (ако вземеш ,че свършиш бързо) ,че ще ти трябва време да свикнеш с нея и че от превъзбуда си свършил по-бързо ; след 10-15 мин като повторите няма да свършиш бързо , повярвай ми 8) ... пък след това ,ако искаш и казвай ,че ти е била сефте ...

dimi93
01-26-2010, 23:15
Ми масторбирай няколко пъти преди да правите секс и готово... максимум 4ти пъти и после ще си като картечница и може и дори да не успееш да свършип хД

WhiteOneBG
01-27-2010, 01:50
Нормално е и се случва почти при всеки... да не кажа при всички. Не се притеснявай.

Айде бе.

bqsna_teenagerka
01-27-2010, 09:23
От много неща зависи. Принципно е нормално да свършиш бързо,защото все пак за първи път опитваш този вид удоволствие ии възбудата ще ти дойде в повечко. Не е нужно "да стискаш" само,защото се притесняваш да не изглеждаш "смешен" . Кажи на момичето,че ще ти е за пръв път,тя ще те разбере. Освен това,някои момичета се поласкават,когато момчето свърши бързо. Но ако толквоа държиш да не изригнеш след първите няколко вкарвания,преди това може да си удариш една чекия,сменяйте позите. Или момичето първо да ти духа,след това да се чукате.

Bukmop
01-27-2010, 09:28
Здравейте...аз съм момче...на нормална тийнейджърска възраст....та въпросът ми е...тъй като предстои в скоро време да си направя севтето...неизбежно ли е да свърша бързо...и дали момичето ще ме приеме за пълен смешник ако тфа стане...питам защото съм чувал че при първия път като го вкараш 4-5 пъти и свършваш..та искам да разбера дали в действителност е така..и как да се предпазя от бързото свършване ;) мерси ;Р

До сега секс без презерватив не съм правил но 1вия ми път беше около час такачее... когато свършиш тогава ...

ifilinnchica
01-27-2010, 14:04
Нормално е и се случва почти при всеки... да не кажа при всички. Не се притеснявай.

expose69
01-27-2010, 15:33
нормално :D ако свършиш бързо - 2ри рунд :D

p3ca7a
01-27-2010, 16:29
Няма нищо лошо да свършип бързо първия път момичето няма да ти се смее даже до някаде ще се стимолира че ти харесва и си така .. :) 2рия път опитаи да се контролираш като го осетиш още от рано забави малко зада се здаржиш ... бих те посаветвал даже малко да :P ако осетиш че неможеш да се спреш ... Успех \:D/

miss_kiss181
01-27-2010, 16:50
Не мисля, че тя ще го приеме зле. Какво пък толкова, след това можете да повторите. На приятеля ми също му се е случвало 1-2 пъти и не е болка за умиране. :)

drebosacheto
01-27-2010, 18:33
ne e trqbvalo da q lyjesh,po dobre si i go priznai i ako e svqsna i si te obicha shte te razbere i shte go prieme :P

playboyche
01-27-2010, 18:43
to 4e e normalno normalno si e ama ne e kazano ne 4e ne moje da go povtorite sled tva i togava ve4e se nadqvame da e po-dobre kasmet :)
8)

Neopitom3na
01-29-2010, 12:09
по- добре и кажи, че ще ти е за първи път
ии да нормално е :wink:

syveti iskam
06-28-2017, 18:26
здравейте искам да споделя и да получа мнения. Исках да го направя и една курва се нави и дойде в нас и трябваше само за 20мин обаче на мен ми беше за пъри път и не ми стана дали защотот не ме привличаше и не я познавах или защото беше тясна и сега се чувствам тъпо от случилото се. Помощ

EffinSick
07-19-2017, 23:20
Тя щом знае, че си девствен със сигурност ще го очаква така че не се притеснявай. То и като не си девствен можеш да свършиш за 5-10 минути, случва се

Грозния
07-20-2017, 22:06
Темата е стара :? .

EffinSick
07-30-2017, 23:34
Не съм обърнала внимание, 'щото е up-ната :D

muhatacece
08-05-2017, 01:21
Пак ще я ъпна. На мене първия път беше без презерватив, около 2-3 минути. Нямах намерение да свършвам, ма спряхме, шот пичката я болеше и тва беше, дори не свърших :(

sp0rt666
08-30-2017, 21:43
Трол радара засече:
"без презарватив"
"нямах търпение да свърша"
"пичката я болеше"

като за първи път в твоето съзнание е доста добре :D

influ3nc3
08-30-2017, 23:59
Вие дайте тема "Как да имаме първи път", а не "Нормално ли е за първи път". :Д