PDA

View Full Version : dir glog



ThEKiNgG
09-07-2008, 19:10
аве хора как да си направя дизаина на дир саита ми друг а не от тези които ги има в менюто :-o

Voodo_doll
09-07-2008, 19:46
Не че съм много компетентна , но не се ли казва ,,blog''?

ThEKiNgG
09-07-2008, 19:52
нееееееееееееееееееееееее еееееее :D

ThEKiNgG
09-08-2008, 10:29
не съм пробвал

XaMcTePKa
09-08-2008, 10:39
Като искаш с твой дизайн, отваряш Notebook пишеш си го и upload в hit.bg 8)

ThEKiNgG
09-08-2008, 10:40
да да аз ще си го напиша а били ми казал как да го кача в хит.бг

XaMcTePKa
09-08-2008, 10:42
Правиш си регистрация, влизаш си в акаунта, създаваш нова страница и ъплоудваш с врадения ъплоуд мениджър 8)

XaMcTePKa
09-08-2008, 10:55
Правиш си регистрация, влизаш си в акаунта, създаваш нова страница и ъплоудваш с врадения ъплоуд мениджър 8)ау ти много знаеш :)

имам едно предложение...що не си го начукаш а или те е гнус? или никой не е навит да ти го сложи в миризливата уста...

AceXe
09-08-2008, 12:36
Правиш си регистрация, влизаш си в акаунта, създаваш нова страница и ъплоудваш с врадения ъплоуд мениджър 8)ау ти много знаеш :)

имам едно предложение...що не си го начукаш а или те е гнус? или никой не е навит да ти го сложи в миризливата уста...По скоро ме е гнус някои да ми го сложи в устата.


Провай с сорс кодчета :)

:D :D :D

Като гледам как пишеш, ти си нямаш и хабер от уеб проектиране ;)
Не се заемай.

ThEKiNgG
09-08-2008, 17:05
да да аз нерзбирам ако :D :D абе аз просто исках да си сменя дизаина на дир саита иначе аз имам истински саит :P

AceXe
09-08-2008, 17:41
Правиш си регистрация, влизаш си в акаунта, създаваш нова страница и ъплоудваш с врадения ъплоуд мениджър 8)ау ти много знаеш :)

имам едно предложение...що не си го начукаш а или те е гнус? или никой не е навит да ти го сложи в миризливата уста...По скоро ме е гнус някои да ми го сложи в устата.


Провай с сорс кодчета :)

:D :D :D

Като гледам как пишеш, ти си нямаш и хабер от уеб проектиране ;)
Не се заемай.Mдам така е като знам колко може да се знае а аз колко от това знам.. нищо не знам.
В интерес на истината поне не използвам готови системи. ;) И сега не спами след мен, че не е така защото много добре знам как е.

Аз не говорих на теб, а на автора на тази тема. :)

Казвам му го от личен опит, тъй като от доста време се занимавам точно с това - създаването и поддържането на един уебсайт и по мое мнение, за да го правиш трябва да имаш търпение, усет и до някаква степен познания. Иначе ей така от нищото... Само се пълни нета с простотии.