PDA

View Full Version : Хелп ми.



soulfly
09-07-2008, 19:50
Значи приятелката ми отиде на лагер на морето преди месец и не се сещаше за мен.Като и пращах смс-и да ми обърне внимание тя пишеше че няма време.Аз и писах и хубави и гадни смс-и защото тя все не намираше време за мен.Като се върна разбрах че последната вечер се е напила и се е целувала с някакво момче.Казва ми че ме обича и аз и вярвам, но защо го скри от мен и продължаваше да му пише тайно докато не разбах :(. Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?

sexy_eJlz
09-07-2008, 19:52
Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?

ООопределено ДА!

(S) AINT
09-07-2008, 19:53
От къде знаеш че не се е сещала? ??

soulfly
09-07-2008, 19:56
няма щото тя беше с мен 9 месеца и отказа на момчета заради мен и и вярвам още...

Bellatrix
09-07-2008, 20:01
Еми писнал си и... За да ти изневери едва ли вярно отказва чак толко сериозно на други момчета... :? Тъй че бии и шута и не се занимавай повече. И щом му пише на оня, значи го харесва и не съжелява за забивката... :?

soulfly
09-07-2008, 20:08
Еми писнал си и... За да ти изневери едва ли вярно отказва чак толко сериозно на други момчета... :? Тъй че бии и шута и не се занимавай повече. И щом му пише на оня, значи го харесва и не съжелява за забивката... :?
Като не знаех му пишеше но след като разбрах спря всякакви контакти с него.Казва ми че е било грешка това.

Crazytu
09-07-2008, 20:08
Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?
Питай я директно.
Ама все пак тя ти е изневерила и продължава да му пише,значи наистина го харесва.

soulfly
09-07-2008, 20:10
Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?
Питай я директно.
Ама все пак тя ти е изневерила и продължава да му пише,значи наистина го харесва.

е била е пияна и не е мислила много много, но защо му е писала после :(

Prophecy
09-07-2008, 20:10
Праскай и патката и е зарязвай .. аман от тъпи пачи :?

Crazytu
09-07-2008, 20:11
Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?
Питай я директно.
Ама все пак тя ти е изневерила и продължава да му пише,значи наистина го харесва.

е била е пияна и не е мислила много много, но защо му е писала после :(

Еми очевидно не е безразлична към него.Сигурен ли си,че не продължава да му пише :?

zaraaa
09-07-2008, 20:12
Зарежи я, тя никога не те е Обичала и никога няма да те обикне! :?

soulfly
09-07-2008, 20:13
Зарежи я, тя никога не те е Обичала и никога няма да те обикне! :?
Ми защо вече 9 месеца е с мен и иска още да сме заедно ?

zaraaa
09-07-2008, 20:14
Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?
Питай я директно.
Ама все пак тя ти е изневерила и продължава да му пише,значи наистина го харесва.

е била е пияна и не е мислила много много, но защо му е писала после :(

Просто е - защото е поредната глезла, която Не Знае Какво Иска и защото е ШАФРАНТИЯ! (съжалявам за грубото отношение, но това е за мен Истината, ако искаш можеш да ми се обииш авторе на темата, но аз за добро ти го казвам!) Ааааа да и Алкохолът Не е ИЗВИНЕНИЕ!

devil_feel_f
09-07-2008, 20:15
Изневярата е тъпо нещо.Но може би наистина има чувства към теб, щом е спряла да му пише след като си я разкрил.Но това, което изпитва към теб, със сигурност не е любов, защото е крила от теб изневярата си и това, че си е писала с него докато си я хванал в крачка.Така че ти сам трябва да прецениш дали си струва да си с такъв човек.

Crazytu
09-07-2008, 20:18
А дори и да й простиш и да се съберете,ще й имаш ли доверие след тази изневяра?

Просто е - защото е поредната глезла, която Не Знае Какво Иска
Май наистина не знае какво иска :?

soulfly
09-07-2008, 20:20
А дори и да й простиш и да се съберете,ще й имаш ли доверие след тази изневяра?

Ми ко да прая като я обичам

touchin'me softly
09-07-2008, 20:20
moje da i e bilo typo deto e izneverila

Gnidi4ka
09-07-2008, 20:31
emi mislq 4e prosot e iskala da se napravi na interesna na tupiq lager est 4e 6e se napravi na golqmata rabota pred mom4etata tam em sori 4e ti ko kazvam ama e bahti tupata ovca ...

Crazytu
09-07-2008, 20:33
А дори и да й простиш и да се съберете,ще й имаш ли доверие след тази изневяра?

Ми ко да прая като я обичам

Ти познаваш приятелката си най-добре,мислиш ли че наистина съжалява за това което се е случило.Ако е така,обичаш я и й вярваш,тогава й прости и се съберете,ама според мен така нараняваш себе си.

П.С. Ако моя приятел ми изневери,колкото й да го обичам,не бих му простила такова нещо,още повече,че го е крил от мен.Но това бих направила аз.Ти си решаваш. :?

Kostadin_682
09-07-2008, 20:34
Според мен по добре да я зарежеш...такива "повлекани" (поне на мен) не ти трябат... :?

soulfly
09-07-2008, 20:37
Аз и простих,просто искам да разбере колко ме боля, за да не се повтори никога вече ;(

258
09-07-2008, 20:43
Ние не можем да ти кажем кво да правиш :? Ти си реши...ако искаш найстина да си с нея-бъди,ако не-не. 8)

Crazytu
09-07-2008, 20:45
Аз и простих,просто искам да разбере колко ме боля, за да не се повтори никога вече ;(

Щом си й простил се надявам да не се повтаря това. :)

MP
09-07-2008, 20:58
Трябва да и отмъстиш,за да разбере как те е боляло. Напиваш се на някоя дискотека ,хващаш някоя мацка и се целувате яко ,после се постарай приятелката ти да го разбере без да и го казваш.

(S) AINT
09-07-2008, 22:13
Poznavam momi4eto.
Ob4a te istinski !

Victorya
09-07-2008, 22:41
Абе стига сте се оправдавали с алкохол!Алкохола на никого не е виновен,че не е свестен,аман!Като толкова не можете да пиете-не пийте.И аз ще застана на страната на много антифеминистичното мнение,че приятелката ти е пачавра,че е с тебе 9 месеца,защото й е удобно и че всичко,което заслужава е на патката главата и после вратата!

evichka_lonelyy
09-07-2008, 22:47
Той е от друг град и дали щеше да ме замени с него ако беше от същия град ?

ООопределено ДА!


+1

lqlqlqq
09-07-2008, 22:48
Абе стига сте се оправдавали с алкохол!Алкохола на никого не е виновен,че не е свестен,аман!Като толкова не можете да пиете-не пийте.И аз ще застана на страната на много антифеминистичното мнение,че приятелката ти е пачавра,че е с тебе 9 месеца,защото й е удобно и че всичко,което заслужава е на патката главата и после вратата!

+1 :-D

и аз съм на същото мнение .. стига сте се оправдавали с алкохола ... относно приятелката ти да би те зарязала заради него .. от каде си сиг че е спряла сякакъв контакт с него .. ?!
Според мен си и умразнал ии иска нещо ново или даите си почивка хахах :-D
абее не най-добрия вариянт е да и бииш шута .. и и гледаи сиира :lol: 8-)

Reality_Seeker
09-08-2008, 02:24
Pi4 kopeleto det se e celuvala s nego mi e fr..... zatui ot sq ti kazvam : ne!!!! :D ama ne se ebavam ako ti trqbva adres i drugi danni za da go scepish mi pishi 8-)

HONDA
09-08-2008, 02:29
Аз пък мисля, че всеки има право на 2ри шанс. Може наистина да е сгрешила и да й е кофти за това. Но пък може и да не е така. Според мен трябва да й дадеш визможност да се поправи, но ако я пропилее... прошка няма...