PDA

View Full Version : Странна сухота :S



angel4eto0oy
09-07-2008, 20:13
Здравейте :( на 16 години съм и водя полов живот от 9 месеца , но последните два дена ми се случва нещо ,за което нямам обяснение. При контакт с приятеля ми просто не мога да се подмокря (вчера и днес) и дори да се случи то пак не е достатъчно влажно. Сега може би ще си кажете ми като не ти е хубаво с него хвани си друг,но въпроса е друг. Въпроса е ето в това,че ми е адски хубаво (напримен като миналата седмица или просто преди тези два дена) но някак си съм много суха и почвам да се притеснявам.Нещата които ми прави приятеля ми нямат грешка, възбуждат ме супер бързо и лесно,но днес и вчера нещо се случва с мен и просто ми е приятно от тези негови действия, но не мога да се подмокря. :(

CenCe
09-07-2008, 20:42
в месечния цъкъл на всяка жена има така наречените "сухи дни" (особено ако скоро е свършила последната ти менструация, ако не се лъжа бяха тогава)...Може от дова да е. Спокойно не мсиля, че е нещо сериозно :)

TinkyWinky
09-07-2008, 21:25
в месечния цъкъл на всяка жена има така наречените "сухи дни" (особено ако скоро е свършила последната ти менструация, ако не се лъжа бяха тогава)...Може от дова да е. Спокойно не мсиля, че е нещо сериозно :)
+ 1