PDA

View Full Version : Тръгва си, не искам да го губя...



Addicted^to^you
09-07-2008, 22:48
Това лято започнах работа в една печатница.3-4 дни след мен на работа дойде Той, един напално непознат до този момент, чаровен батко.
И тъка си остана, симпатичния батко, заради който ходех по често до долния етаж,не го харесвах, просто радваше окото и не само моето, а на почти цялата пецатница.Постепенно той започна да се навърта на 2-я еатж където работех аз, започна да ме побутва, да ме хваща през кръста ...Започнах да го харесвам, беше ми приятно да е наоколо. Споделих със приятелки за него, но се разочаровах – нищо хубаво не ми казаха за него, не го познават, но са чували разни неща за. Само, че постепенно увличението ми уби страхът от всичко останало, а и нищо лошо не виждах в него. Целувки, прегрътки няколко дни, радваха ни се всички, излизахме няколко пъти с неговите и с мойте приятели и това беше ... всяко чудо за 3 дни. От печатницата казаха, че вече не сме им нужни ( бяхме временно наети ). Последния работен ден, след като ни казаха, че сме последно на работа, видях как той промени държанието си, качваше се на 2-я етаж, но просто отминаваше.Като си тръгвахме го попитах 'Има ли нещо между нас или всичко беше за на работа ?' А той се почуди как да ми отговори след което чух, че билo по-добре да няма нищо защото после щяло да боли. Каза, че нямало да ме захвърли ей тъка мога да го потърся когато реша, няма да откаже да ми обърне внимание, просто ако сме продължали щели да се случат някой неща и после щяло да ни е гаднo и на двамата.Потърсих го няколко пъти, видяхме се, но го виждам, че страни. Явно твърдо е решил, да няма нищо.
Знам, че тъка е по-добре, знам че после ще боли, но проблемът е че мен от сега ме боли.Не си харесвам някого всеки ден и не искам да го губя.Виждам го едва ли не като идеалния. Боли ме да знам, че няма да се върне, бих го чакала, имам му пълно доверие, но немога да го задържа, самия той не иска.Промених се много откакто се случи всичко, немога да се позная, минаха ми през ума какви ли не неща.А сега се плаша, че е тук още 5 дни, ако реша, че трябва да му кажа нещо сега е момента после ми остава само 1 телефон.
Сега да вмъкна, аз съм на 18, той на 21. Живее в едно село близо до моя град и всеки ден пътува до града понеже приятерлите му са тук. А освен това учи в един съседен град. Казва, че между нас неможе да се получи защото като замине сега на 15 му започва семестъра няма да го има 3-4 месеца. Казва, че не иска връзка от разтояние защото е имал и знае какво е. Не ми е казвал цялата история, но доколкото разбрах, много са се обичали тя е заминала, предполагам са си обещали да се чакат, но явно не е станало тъка защото ми е казвал, че това момиче му е разбила сърцето.Един ден като стоях при него ( вече не бяхме заедно ) и той каза, че веднъж са му разбили сърцето – изплувало е, втори път са го разбивали – пак е изплувало, но трети път нямало да може.

Извинявам се за дългата ( и може би отеглителна тема ) просто вече се чудя на кого още да споделя за да чуя различни мнения и ако мога да направя нещо.
Благодаря предварително на всички.

sanchez
09-08-2008, 03:24
:smt022 :smt012 бахти тъпото ... :x че се ядосах... гррр..
Сега по темата...ми от една страна знам какво е връзка от разтояние-приятеля ми учи на 300км от мен... и вече една година прекарахме така, с виждане през уикенда,ужасно е,няма да лъжа и да казвам клишета от сорта на това, че щом се обичаме и бля бля... ОТВРАТИТЕЛНО Е!!!Но проблемът при теб, е че нямате достатъчно време да сте заедно,за да положите една основа на връзката си , примерно половин година най-малко да сте нормална двойка,така да го кажа...а вие нямате време,тъкмо ще тръгнете и той ще замине.Моят съвет е да се опиташ да се примириш, за да не страдаш после,защото си си дала някакви шансове.Да не забравяме,че тои е мъж...лятото е имал някакво увлечение и се връща после към стария студентски живот...към купоните,дискотеките, пияните студентки, ако щеш...разбираш ли,просто едва ли за такова кратко време, той ще ти стане предан.Мъжете се влюбват с времето, а не от пръв поглед, това е от мен.Съжелявам за разхвърляните ми мисли, но е 6часа и жадувам да стане 8 и да се прибера вкъщи от работа.Айде успех и вярвам, че можеш да намериш друг също толкова готин!!!

BaiToq
09-08-2008, 05:19
С твоя правопис дано не си
писала нещо в печатницата :lol:
Сори за оффтопика.

sextazy_baby
09-08-2008, 08:56
Аз също мисля че така ще е по-добре,защото връзките от разстояние много трудно се задържат

Wrathchild
09-08-2008, 09:06
С твоя правопис дано не си
писала нещо в печатницата :lol:
Сори за оффтопика.Взе ми думите.

sasha_90
09-08-2008, 09:11
Прав си е,че не може да имате връзка от разстояние.По-добре се примири.Защото с връзката от разстояние нямаше да ти е по-леко.

Crazytu
09-08-2008, 11:15
Връзка от растояние не е добре,по-добре се примири от сега.После ще ти е по-тежко.

JahSoldier
09-08-2008, 11:31
По - добре се примири. Не виждам какво друго можеш да направиш .. :o

HONDA
09-08-2008, 12:32
Няма смилъл. Той ти е казал, че не иска нищо. Край. Няма какво повече да направиш. Пък и както казаха по-горе, връзка от разстояние :?

zaraaa
09-08-2008, 13:10
Прав си е,че не може да имате връзка от разстояние.По-добре се примири.Защото с връзката от разстояние нямаше да ти е по-леко.

Съгласна съм :cry:

Whyniser
09-08-2008, 13:13
Остави го , не си му интересна (нека си казва , че ако дойдеш ще те вземе (че кой мъж би отказал :lol: ) . Ще боли ама така е лятото нещо с тез връзки от разстояние :-o

FreeSpirit
09-08-2008, 14:35
Според мене е по-добре да си останете фр и така :)
Вярно, че когато харесваш някога, боли да не си с него...но при вашата ситуация приятелстовото е по-доброто решение ;)
Нямате време да полагате основи за здрава връзка, а колкото и да се харесвате без да сте с еопознали наистина 3 месеца ще са прекалено мн и накрая наистина ще ви боли....

slanceto1122
09-08-2008, 21:41
Ако живота беше лесен нямаше да е интересен продалжавай напре д останете си приятели и така :-)

vicious
09-09-2008, 08:19
единствено времето лекува :smt008
първите дни ти е едно такова криво, не ти се живее и се чувстваш като парцал, който е ненужен на никой
след седмица -две осъзнаваш вече, че наистина е било по-добре така да се случи, защото в противен случай болката ще е два пъти по-голяма.. , а пък ако не можеш да повярваш на всичките му думи и не искаш да се предадеш и си казваш,че ше се бориш за него до край.. ти е достатъчно да го видиш един два пъти с различна мацка.. и просто по-добър лечител от очите няма :oops: успех

Lysit0
09-09-2008, 08:39
Според мен ще е добре да си останете приятели,отколкото да се опитваш да създадеш връзка,после нищо да не излезе от нея,и от горе на вичкото да загубиш един верен приятел.Не си съсипвай приятелството.