PDA

View Full Version : Моля помогнете ://



dinkoff
09-07-2008, 23:40
Лесно ли може момче 185-187 см 90 кг не първа красота да си намери приятелка ?! ://

www.d1nk0.aha.bg

Нямам никакъв късмет, моля дайте и някакви предложения какво да правя. Благодаря предварително.

П.С. Моля тея дето ще обиждат да не пишат!

MaMkaMy
09-08-2008, 00:31
да ти кажа за 185-187 см 90 кг не знам... обаче за 185-187 70 кг с атлетично тяло - твърдо да! :) абе човек, и си млад... на 15 си и имаш супер много време за приятелки и такива неща... ако ме питаш мене хич не ти трябва още сега.

CenCe
09-08-2008, 00:40
да ти кажа за 185-187 см 90 кг не знам... обаче за 185-187 70 кг с атлетично тяло - твърдо да! :) абе човек, и си млад... на 15 си и имаш супер много време за приятелки и такива неща... ако ме питаш мене хич не ти трябва още сега.
подкрепям

Reality_Seeker
09-08-2008, 01:32
I az sum gore dolo visok kolkoto teb s razlikata 4e sum 15 kila po lek xx ..... ama i mne me grozi sushtata sadba ^^ zatui ne se pritesnqvai.

BaiToq
09-08-2008, 05:26
Спокойно!
Тренирай си,ръгай шопската салата,
Радо Шишарката и всичко ще е ок.

П.П.5 кила ако свалиш ще ти гила,
ама не те знам за категория ли,
за какво ти трябват.
Щото по 2-3 км крос и скачане
на въже после ще ти идва добре.
И за външен вид,и за пъргавина...

HardlyAwakened
09-08-2008, 05:35
Тръгни на фитнес, за няколко месеца ще заякнеш..ходи напред и не му мисли, защото колкото повече искаш толкова повече се отдалечаваш от целта си :) И аз нямам гадже, е И !? И на мен ми е самотно .. голяма работа, запълни си времето с друго нещо, чети, спортувай, занимавай се с нещо.Не си мисли че оплаквайки се тук ще промениш нещо.Всичко си зависи от теб

slun4ice_90
09-08-2008, 08:29
Тръгни на фитнес, за няколко месеца ще заякнеш..ходи напред и не му мисли, защото колкото повече искаш толкова повече се отдалечаваш от целта си :) И аз нямам гадже, е И !? И на мен ми е самотно .. голяма работа, запълни си времето с друго нещо, чети, спортувай, занимавай се с нещо.Не си мисли че оплаквайки се тук ще промениш нещо.Всичко си зависи от теб +1

anichkaaaa
09-08-2008, 09:00
Първата стъпка , за да бъдеш харесван от другите е ти да започнеш да харесваш себе си :) Когато имаш самочуствие ( но не прекалено се пак .. тогава е отблъскващо ;) ) хората около тебе го забелязват , виждат че се харесваш и това им прави впечатление ... Ти може би сам си забелязал по улиците .. хора, които вървят със наведена глава, съзерцавайки обувките си никой не ги забелязва ... Така че ... Научи се да харесваш себе си ... за да могат и останалите да те харесват :)

sasha_90
09-08-2008, 09:04
Лесно ли може момче 185-187 см 90 кг не първа красота да си намери приятелка ?! ://


Само ако имаш мозъчно вещество в главата,ако си добър и не си женкар.Дръж се естествено и подходящата ще дойде рано или късно.

Rossmary
09-08-2008, 10:41
Не ме кефиш. Искаш ли секс?

dinkoff
09-08-2008, 12:05
Спокойно!
Тренирай си,ръгай шопската салата,
Радо Шишарката и всичко ще е ок.

П.П.5 кила ако свалиш ще ти гила,
ама не те знам за категория ли,
за какво ти трябват.
Щото по 2-3 км крос и скачане
на въже после ще ти идва добре.
И за външен вид,и за пъргавина...

Аз си имам пъргавината, килограмите ми са добре за спорта който тренирам.

dinkoff
09-08-2008, 12:08
Значи само искам да кажа, че аз не съм женкар нито имам голямо самочувствие.Аз съм си най простовато момче. Държа си се много мило с момичетата но пак ... нз какво да правя :/

mon4eto
09-08-2008, 15:12
Za vseki vlak si ima patnici...6te si nameri6 momi4e spoh badi optimist :)

sladur4etyYy
09-08-2008, 15:36
не, за да забиеш някоя мацка трябва да си 1.20, 130 кг, ина4е не става

miloto_Pilence
09-08-2008, 15:40
Покажи малко повече самочувствие - това се усеща от околните ...

И питаш лесно ли е да си намериш приятелка - де да имеше нещо лесно. Не търси просто приятелка, а човек които ще те разбира и уважава, любовта идва по-късно....

mechtaq_za_teb
09-08-2008, 15:45
Не се притеснявай. Ще си намериш момиче точно,когато най-малко го очакваш. :)

MaMkaMy
09-08-2008, 15:50
Първата стъпка , за да бъдеш харесван от другите е ти да започнеш да харесваш себе си :) Когато имаш самочуствие ( но не прекалено се пак .. тогава е отблъскващо ;) ) хората около тебе го забелязват , виждат че се харесваш и това им прави впечатление ... Ти може би сам си забелязал по улиците .. хора, които вървят със наведена глава, съзерцавайки обувките си никой не ги забелязва ... Така че ... Научи се да харесваш себе си ... за да могат и останалите да те харесват :)
Ти случайно да не си гледала един филм: The Secret , че нещо много позната ми се вижда твоята първа стъпка. :-|

HardlyAwakened
09-08-2008, 16:09
Първата стъпка , за да бъдеш харесван от другите е ти да започнеш да харесваш себе си :) Когато имаш самочуствие ( но не прекалено се пак .. тогава е отблъскващо ;) ) хората около тебе го забелязват , виждат че се харесваш и това им прави впечатление ... Ти може би сам си забелязал по улиците .. хора, които вървят със наведена глава, съзерцавайки обувките си никой не ги забелязва ... Така че ... Научи се да харесваш себе си ... за да могат и останалите да те харесват :)
Ти случайно да не си гледала един филм: The Secret , че нещо много позната ми се вижда твоята първа стъпка. :-|

Въпросният "The secret" е невероятен филм, мен ме промени коренно ..

BaiToq
09-08-2008, 17:02
Първата стъпка , за да бъдеш харесван от другите е ти да започнеш да харесваш себе си :) Когато имаш самочуствие ( но не прекалено се пак .. тогава е отблъскващо ;) ) хората около тебе го забелязват , виждат че се харесваш и това им прави впечатление ... Ти може би сам си забелязал по улиците .. хора, които вървят със наведена глава, съзерцавайки обувките си никой не ги забелязва ... Така че ... Научи се да харесваш себе си ... за да могат и останалите да те харесват :)
Сладурче,Бай Тоя много се харесва,
има самочувствие,всичко му е на 6 :grin:

HardlyAwakened
09-08-2008, 17:02
:lol: :lol: :lol: :lol: eвала

class
09-08-2008, 17:08
Първата стъпка , за да бъдеш харесван от другите е ти да започнеш да харесваш себе си :) Когато имаш самочуствие ( но не прекалено се пак .. тогава е отблъскващо ;) ) хората около тебе го забелязват , виждат че се харесваш и това им прави впечатление ... Ти може би сам си забелязал по улиците .. хора, които вървят със наведена глава, съзерцавайки обувките си никой не ги забелязва ... Така че ... Научи се да харесваш себе си ... за да могат и останалите да те харесват :)


Ти щото си от хората с малко самочувствие и много сиво вещество в главата...

cHooOpiHka___
09-08-2008, 17:19
s1glasih se s anichkaaaa :-)

anichkaaaa
09-08-2008, 18:17
Първата стъпка , за да бъдеш харесван от другите е ти да започнеш да харесваш себе си :) Когато имаш самочуствие ( но не прекалено се пак .. тогава е отблъскващо ;) ) хората около тебе го забелязват , виждат че се харесваш и това им прави впечатление ... Ти може би сам си забелязал по улиците .. хора, които вървят със наведена глава, съзерцавайки обувките си никой не ги забелязва ... Така че ... Научи се да харесваш себе си ... за да могат и останалите да те харесват :)


Ти щото си от хората с малко самочувствие и много сиво вещество в главата...

Ми не аз съм от хората със достатъчно голямо самочувствие , но не прекалено :) А колкото за "сивото вещество" мисля че е тъпо да говориш, предположение че не ме познаваш :)

dinkoff
09-08-2008, 18:54
are da ne mi prevrushtate temata v chat a ?!?! ....

ImmortalForever
09-08-2008, 18:58
Пич, само като прочетох че се казваш Динко и ти се отщях! :lol:

dinkoff
09-08-2008, 21:53
Пич, само като прочетох че се казваш Динко и ти се отщях! :lol:

Интересното е че.... Динко ми е прякорче от фамилията, а пък името ми е Михаил и ако ся ми изръсиш простотията,че тфа име е тъпо нз....

Suncho
09-08-2008, 22:09
Абе човек огледай се кво значи "може ли" еми как да ти кажа в днешно време и 200 кила да си при 1.50 пак си намираш приятелка така че те слон и магаре ще тръгнат още малко та ти се чудиш не се чуди всичко е възможно любовта прави и невъзможното айде отивай да забиваш мацки ;)