PDA

View Full Version : Какво стана...Токио Хотел пак взеха награда best new artist



NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:34
Мразите ги, псувате ги, гейове били, ама където идат винаги печелят :smt038 :smt038 :smt038 Снощи спечелиха наградата на mtv best new artist :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hello12345
09-08-2008, 09:35
mnoo qsno...TH the best!Teq det gi psyvate-izqjte saaaa.....

Swinkenhoffer
09-08-2008, 09:37
Награда от MTV е такова невероятно признание!!! :grin:

baby_v_
09-08-2008, 09:37
м не се заяждам ама мисля че не те трябваха да спечелят. ама....

rehab
09-08-2008, 09:38
Каква награда за The Best New Artist като тея отдавна са на сцената :-D

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:41
м не се заяждам ама мисля че не те трябваха да спечелят. ама....Ами сори мила, ама който е трябвало да спечели-спечели :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

rehab
09-08-2008, 09:43
м не се заяждам ама мисля че не те трябваха да спечелят. ама....Ами сори мила, ама който е трябвало да спечели-спечели :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Е кво спечелили са 1 награда :-D А кака Бритни дето я нямаше доста време спечели 3 награди :-)

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:45
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin:

BornFromPain
09-08-2008, 09:46
Хахха MTV награда е доста отрицателно нещо и си е напълно логично допълнение към това, че са педали и загубеняци.

z1n4i7y
09-08-2008, 09:50
Ами бритнито дето всички я марзим успя да земе 3 награди апък прехвалените ТH взеха 1 :( :(

xXxScreamxXx
09-08-2008, 09:51
Ааайде 4естито нии :grin: :grin: :grin: Напълно заслужена награда ;)

и ся кои са най - добрите бееееее 8) 8)
Пу деебЪ анти феновете :D

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:52
Ами бритнито дето всички я марзим успя да земе 3 награди апък прехвалените ТH взеха 1 :( :(ами някой и толкова не взеха :D

baby_v_
09-08-2008, 09:52
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin: Еми това като са спечелиле не означава че тея който ги мразят ще почнат да ги обичат

SilentDeath
09-08-2008, 09:52
Ок. :-o

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:53
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin: Еми това като са спечелиле не означава че тея който ги мразят ще почнат да ги обичатне съм казал това, просто доказаха на света че са дъ бест :grin: :grin:

rehab
09-08-2008, 09:53
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin:


Ееее айде малко уважение :-x Защото няма да ти е приятно да наричам Тоалетна Хартия твоите любимци,нали????

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:54
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin:


Ееее айде малко уважение :-x Защото няма да ти е приятно да наричам Тоалетна Хартия твоите любимци,нали????Ами някой хора го правят и вече свикнах :D

rehab
09-08-2008, 09:57
Ааайде 4естито нии :grin: :grin: :grin: Напълно заслужена награда ;)

и ся кои са най - добрите бееееее 8) 8)
Пу деебЪ анти феновете :D

Кви антифенове :D Просто коментираме факта ,че Токио Хотел не са нова група ,а печелят награда за нов изпълнител.

Disrespect
09-08-2008, 09:57
педали награждават педали..

shadow_
09-08-2008, 09:57
объркал си раздела...... :smt069

baby_v_
09-08-2008, 09:58
педали награждават педали.. :D :D :D :D

NaskoKaulitz
09-08-2008, 09:59
педали награждават педали..да те е яд :D :D :D

rehab
09-08-2008, 10:00
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin:


Ееее айде малко уважение :-x Защото няма да ти е приятно да наричам Тоалетна Хартия твоите любимци,нали????Ами някой хора го правят и вече свикнах :D

Свикнал,но не можеш да кажеш че ти е приятно.

Jumbie483
09-08-2008, 10:01
Радвайте се 8) Мен ме е яд на всички фенове :D Нали уж гласувахте и давахте по 1000 гласа за тях (сериозно така ми казаха някои, че дали 1000 гласа за 1 ден) а я гледайте, че ТХ не спечелиха и за поп видео :-x Ако ви сметна гласовете по приказки ще получим сигурно 10 цифрено число, ама само на приказки :x От нощес още си ме е яд на вас :x

KrisiBep
09-08-2008, 10:16
Тъй,тъй..браво на педалчетата :)
А аз да питам,че снощи не ги гледах наградите..някъде да е казано кой какво е спечелил смисъл...абе най ме интересува Фърги ,SP,BEP...а даже не знам дали някой от тях е бил номиниран....

NaughtyWhisper
09-08-2008, 10:29
педали награждават педали..

+1

BlackaTBW
09-08-2008, 10:29
И мен тва кво ме топли?
Мой любими групи също спечелиха награди, въпреки, че не от MTV. И какво, дай сега и аз да направя хиляда теми за тва?! То ващо е голяма позьорщина и тва си е :lol:

MostHated
09-08-2008, 10:34
Емиииииии да Бритни Спиърс (Бръкни с пръст) взела 3 ама Токио Хотел нали уж всички ги мразят....а какво стана :grin: :grin: :grin: Еми това като са спечелиле не означава че тея който ги мразят ще почнат да ги обичатне съм казал това, просто доказаха на света че са дъ бест :grin: :grin:

You PUNKASS MUTHAF*CKA! 1 награда Da best ли ги прави...? И к'фо се фукаш, да не си я взел ти?! Тея педалчета комерсиални, не ги сърбят пишките, пък ти още малко ще си дадеш живота за тях...
SHUT DA F*CK UP! :-x

1 award=the best... :-x

LINKNOT
09-08-2008, 10:55
Честито на Токио Хотел,но наистина не беше необходимо да правиш нова тема и да ни обесняваш,че били дъ бест. ;>

Като казваха номинираните коя група беше преди ТХ? Мисля,че бяха група де .. с женски вокал .. Направиха ми впечатление,макар и за малко .. :-o

krisscha
09-08-2008, 11:08
Ой,ой,ой :razz: Какво правите бе,хора :-o Голяяма работа като са спечелили награда...Бритни Спиърс като е спечелила три-какво,ще почна да я харесвам ли? :shock: Да печелят,нека се радват там лудите фенчета.Това не би доказало,че са нещо кой знае какво!Псуват ги,щото им били приличали на педалчета,щото правели лигава музика..Аз ся като съм се заслушала на Хенсън нямам право да си отварям устата :lol: Кво те таковат тебе другите?Би хепи,никой няа накараш да си промени мнението с тая тема... :-D

Deliverance
09-08-2008, 11:21
Как беше лафът, използван в подобни случаи...
"Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд го вали"

Същата история с тоя мтв шит, наско каулиц (ти да не си дъщеря на тия двамата?). Ако тва се беше случило преди 10-15 години, може би щеше да значи нещо хубаво, ама сега, след като въпросната телевизийка е със статус, сходен с този на планета или веселина... мноо молим.

krisscha
09-08-2008, 11:50
Как беше лафът, използван в подобни случаи...
"Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд го вали"

Същата история с тоя мтв шит, наско каулиц (ти да не си дъщеря на тия двамата?). Ако тва се беше случило преди 10-15 години, може би щеше да значи нещо хубаво, ама сега, след като въпросната телевизийка е със статус, сходен с този на планета или веселина... мноо молим.
Имаш право...Доста неща вече не са същите.Едно клише,което отсега нататък май винаги ще си важи с пълна сила-It's all about money.Не че преди 10 години пак не е било така.И аз не знам защо вече всеки втори бездарник е фрашкана с мангизи мюзик стар...Нещата в музикалната индустрия отиват доста на зле и ако скоро някой не се опомни,в музикалния магазин ще останат само новите сд-та на Ейкън и Шакира,а фенове ще мрат от кеф,че любимцита им са спечелили признанието на МТВ! .=/ :(

Pedigree
09-08-2008, 11:56
педали награждават педали..да те е яд :D :D :D
Оу, със сигурност умира от яд...

То понеже е голяма гордост да получиш награда от МТВ.

Deliverance
09-08-2008, 12:03
Нещата в музикалната индустрия отиват доста на зле и ако скоро някой не се опомни,в музикалния магазин ще останат само новите сд-та на Ейкън и Шакира,а фенове ще мрат от кеф,че любимцита им са спечелили признанието на МТВ! .=/ Sad

Тва не е музикална, а мейнстрийм индустрия ;)
Нека бъде колкото си иска зле, то там музика няма и бездруго - за да я правиш, не стигат само някви си сухи формални познания от сорта 'до-ре-ми-фа', а трябва да вложиш и нещо от себе си, емоция няква... а в това всичкото безспирно дране и грозни лъскави дрешки така и не се появи нищо истинско.

Да си зимат там смешните наградки, да си пеят еднодневчиците, хич не ме вълнуват, само да не се превъзнасят и да не се земат за много големи творци с тия евтинии ;)

retwerts
09-08-2008, 12:06
Епа много ясно ,че ще спечелят.МТВ са комерсиална телевизия и си гледат интересите.След като виждат,че има достатъчно венорезачи,които да има се кефят,МТВ ще се опитат още повече да спечелят от тази "група".А че наградите на МТВ отдавна нямат никаква стойност си е отделен въпрос.Иначе групата е адски бездарна,имиджа им наистина е гейски и няма уважаващ себе си човек,който да ги слуша.

Black Tears
09-08-2008, 12:12
Хич не ме бърка каква награда са взели тъпите педалчета! :-P

ChevyShark
09-08-2008, 12:15
ахаха МТВ съкс хард.Нали се сещаш кой е гласувал за тях - 10-14 годишни бесни фенки и 13 годишни момченца с педалски наклонности като автора :?

Black Tears
09-08-2008, 12:18
ахаха МТВ съкс хард.Нали се сещаш кой е гласувал за тях - 10-14 годишни бесни фенки и 13 годишни момченца с педалски наклонности като автора :?

:lol: :lol: :lol: Така си е! :lol: :lol: :lol:

_LacrymoSa_
09-08-2008, 12:59
Пак ли тема за Токио Мотел ве :?

TellMeYourName
09-08-2008, 13:02
да, ама от наградите на MTV :razz:

SuNsEt
09-08-2008, 14:45
А на теб не ти ли умръзна да правиш теми за тях???Щото на мен ДА.Аре престани.Видяхме,разбрахме ,че харесваш педерасти и би си дал живота за тях,ама тва вече е...върха на нахалството! :-x
Кво стана,а???На мен ми казваше да престана,за да нямам бан,ама май ти го заслужаваш най-много!Смотан гъзолизец...дееба и педераса прост!Няма да спра да те обиждам,докато ти не престанеш с дебилизъма си.Айде у левоооо :-x

b0Nb0n
09-08-2008, 15:11
vai seriozno li e spe4eliha li e vai neeeeeeeeeeeeee maleeeeeeeeeeeeee superrrrrrrrrrrr naprao nqmam dumi bezkraino 6tastliv sym 4ak 6te si odreja venite superrrrrrrrr qkoooooooooooooooooo maniqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq th the bestttttttttt ludnicaaaaaaaaaaaa 4udnicaaaaaaaaaa :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

RiseGirl
09-08-2008, 15:18
Поредната тема за Токио Хотел, която прераства в нищо хубаво освен в безсмислени спорове и караници. :)