PDA

View Full Version : Avon-за мазна кожа



touchin'me softly
09-08-2008, 10:26
Здравейте,
имам продукти на ейвън за мазна кожа от серията тийн клийн :лосион за премахване на черни точки и нощна терапия за пъпки.Имам чувството обаче,че колко повече ги употрябявам толкова по-зле става положението :(
При вас как е?

k1sS_mY_aSs
09-08-2008, 11:09
Сигурна ли си че кожата ти е мазна ? :D

Cvetito53
09-08-2008, 11:32
Zna4i az neznam tezi produkti deto polzva6 4e sa za mazna koja!Imam katalog na Avon pred sebe si i na produktite ne pi6e 4e sa za mazna koja!!I az sa6to izpolzvam gela protiv 4erni to4ki na sa6tata seriq i ne se oplakvam a i nqmam mazna koja!!Mislq 4e za mazna koja bqha nqkoi ot produktite na Solutions!

Voodo_doll
09-08-2008, 13:08
Аз съм и дистрибутор...наистина тези продукти не са за мазна кожа. Освен това не трябва да ги ползваш прекалено често (да предозираш) защото по този начин също се получава обратен ефект.Аз лично смятам че самите продукти са добри :-)

VerryBerry
09-08-2008, 16:20
Ползвала съм тези продукти и при мен имаше ефект,вероятно проблемът ти е в това,че много често се мажеш с тях(както вече казаха).Може да пробваш да направиш "почивка" от 1-2 седмици и после да започнеш пак да ги ползваш,но 1-2 пъти седмично.Така е възможно да разрешиш проблема ;)