PDA

View Full Version : imam vapros!



anjeliz
09-08-2008, 12:00
zna4i sega otivam v drugo u4ilishte,a nito edin 4ovek koito da poznavam i se 4uvstvam malko izplashena.vie kak se 4uvstvahte kato zapo4vah te 8 klas v novo u4ilishte??

sheilsis
09-08-2008, 12:06
ми аз също като теб не познавах никого и ест бях уплашена ;) за това на 15 ходих с баща ми и вече като се запознах с 2-3 зайци се почувствах по-добре :-D

krisiiiiito
09-08-2008, 12:09
случая е почти същия но не съм се местила в осми клас а по-рано
трябваше да се местя в ново учлище заради обстоятелствата и аз като теб се притеснявах .. при теб е по-различно защото всички сте непознати а при мен беше че всички си имаха опредлени приятели защото са били повече от 4-5 години заедно и аз така да с каже щях да им се натреса .. поне аз така мислех 8-) ии отидох всичко мина нормално оттам ме заговорихаа много хора и създадох нови приятели .. сега най-добрият ми приятел е от класа ми също и другите от моята компания ... с времето се свиква няма защо да се притесняваш пък и ти не си единствена :)

П.С. - струва ми се че май имаше такава тема :-o

AceXe
09-08-2008, 12:27
Винаги е така. В началото е много тъпо. Чувстваш се неловко, не познаваш никого, седиш и гледаш тъпо... Аз съм минавал през това 5 пъти, така че... Свиква се. Просто не показвай, че си изплашена. Първото впечатление е много важно. Покажи, че си сериозно момиче, а не мърла и бързо ще се впишеш :)

Voodo_doll
09-08-2008, 13:16
и аз тая година ще съм в нов клас....мерси за съветите :D

sasha_90
09-08-2008, 13:56
И аз се чувствах странно.Бързо ще свикнеш,даже ще ти омръзне да виждаш едни и същи физиономии.

Crazytu
09-08-2008, 14:01
И аз бях доста изплашена,ама се запознах с доста хора и ми мина.Спкс лесно се свиква с ново даскало

malko_kalpazan4e
09-08-2008, 14:23
по същия начин, нервна, дори изплашена щото все пак ще съм с нов клас в който не познавам съучениците си ама после като ги опознах ги прая диви и щастливи 8) :grin:

eveto_xx
09-08-2008, 14:28
zna4i sega otivam v drugo u4ilishte,a nito edin 4ovek koito da poznavam i se 4uvstvam malko izplashena.vie kak se 4uvstvahte kato zapo4vah te 8 klas v novo u4ilishte??
Аз съм от Самоков, но уча в София...И никой не познавах в новото училище, освен една мацка от моя клас, с която си пишехме по скайп, и се намерихме на първия учебен...Беше много забавно,всеки заек гледаше странно..Изплашена не се чувствах, чувствах се добре, защото се бях разкарала от тъпия роден град...

emily_1234
09-08-2008, 19:09
Винаги е така. В началото е много тъпо. Чувстваш се неловко, не познаваш никого, седиш и гледаш тъпо... Аз съм минавал през това 5 пъти, така че... Свиква се. Просто не показвай, че си изплашена. Първото впечатление е много важно. Покажи, че си сериозно момиче, а не мърла и бързо ще се впишеш :)

аа защо 5 пъти ...аз 3 пъти само :-D сега ще ми е 3рия 8)

Sisito941
09-09-2008, 08:08
и аз тая година ще съм в нов клас....мерси за съветите :D
аз също :grin:

Viche
09-09-2008, 21:16
Ми бях притеснен дали ще има поне един нормален в класа ми,и останах доволен-има един :D другите всички са идиоти...не исках особенно да се запознавам с тях ама кво да се прави...