PDA

View Full Version : Чувствам се адски виновна...



c0oLcaT
09-08-2008, 14:42
Просто искам да споделя как се чувствам ии се надявам да се отнесете сериозно към историята ми...Та значи...имам приятел,който беше влюбен в мен(а може би все още е).Та проблема идва от там,че аз адски много го обичам,но просто не можех да си обясня,дали чувствата ми са просто приятелски или има нещо повече.Имахме пробни периоди,за да разбера какво изпитвам към него ии честно казано освен приятелските чувства имаше ии някакъв друг трепет,но може би не беше достатъчен,за да започна сериозна връзка с него.По едно време се отдалечихме един от друг ии тогава аз харесах едно момче,това момче ми обърна внимание ии когато моят приятел разбра,че между мен ии това момче се случва нещо повече,той се отдръпна от мен,започна да ме подминава...спряхме всякакъв контакт...Мен адски ме боли от цялата тази история,защото наистина държа адски много на него...това може би е най-доброто момче което някога съм срещала...опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто не можах да отвърна на чувстата му...Сега се опитваме поне да възтановим приятелството ни,но от вътре нещо ме задушава...чувствам се зле...виновна...Моля ви,дайте ми съвети как да се държа...какво да правя...

de_bella
09-08-2008, 14:48
До болка позната история.Щом си си задавала въпроса дали чувствата ти са приятелски или нещо повече очевидно това е далеч от истинската любов.По-скоро си харесвала качествата му,но от чисто приятелска гледна точка.И още повече,че и сега продължаваш да твърдиш,че искаш поне приятелството му.Разбирам те.Била съм в същата ситуация,осъзнаваш,че той е перфектния приятел,но човека,който събужда у теб друг вид чувства е друг.Ако искаш да си го върнеш като приятел,което ме съмнява ще се чувства много зле като знае,че си остава само такъв.Нормално е да се чувстваш виновна,но от съжаление не си заслужава да му даваш надежди.Запазете добрия тон,но и добри приятели не бива да сте,ако си сигурна,че нищо повече не искаш от него.

get_nasty_
09-08-2008, 14:50
аз съм в същата ситуация...просто си поговорете вярвам че ти е кофти но няма какво да правиш не може да го залъгваш с чуваствата си... защото после като разбере че си го лъгала ще го боли още повече... успех ти желая дано останете добри приятели както преди (което е навъзможно) :)

FreeSpirit
09-08-2008, 14:52
Аз също имах подобен проблем и аз се чувствах малко виновна, но после разбрах, че не трябва.
Замисли се, по-добре ли е щяло да бъде ако само външно отвръщаш на чувствата му, а всъшност го чувстваш само като приятел.
Не винаги можем да отвърнем на чувствата на др, но това не трябва да ни кара да страдаме!
Щом държиш на него, се опитай да равържеш разговор и да му обясниш как стоят нещата, но не очаквай да те разбере напълно....
Не можеш да искаш просто приятелство от него(постави се на негово място и ще разбереш, че е невъзможно)
Той няма право да се сърди, че го обичаш само като приятел, а трябва да се радва, че може да разчита на теб :)

MaMkaMy
09-08-2008, 15:03
Просто искам да споделя как се чувствам ии се надявам да се отнесете сериозно към историята ми...Та значи...имам приятел,който беше влюбен в мен(а може би все още е).Та проблема идва от там,че аз адски много го обичам,но просто не можех да си обясня,дали чувствата ми са просто приятелски или има нещо повече.Имахме пробни периоди,за да разбера какво изпитвам към него ии честно казано освен приятелските чувства имаше ии някакъв друг трепет,но може би не беше достатъчен,за да започна сериозна връзка с него.По едно време се отдалечихме един от друг ии тогава аз харесах едно момче,това момче ми обърна внимание ии когато моят приятел разбра,че между мен ии това момче се случва нещо повече,той се отдръпна от мен,започна да ме подминава...спряхме всякакъв контакт...Мен адски ме боли от цялата тази история,защото наистина държа адски много на него...това може би е най-доброто момче което някога съм срещала...опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто не можах да отвърна на чувстата му...Сега се опитваме поне да възтановим приятелството ни,но от вътре нещо ме задушава...чувствам се зле...виновна...Моля ви,дайте ми съвети как да се държа...какво да правя...
В никакъв случай не си мисли,че нарочно те обвинявам,но си си виновна.Постави се ти на негово място и си представи на тебе какво щеше да ти е ако приятеля ти който ти толкова много обичаш и държиш на него и няма други момчета за тебе на света, той е единствения- си хареса друго момиче.... е каде отиваш ти може би??? Поставила ли си се на негово място? Ей тва най-много го мразя начи-свестните момчета които държат на момичетата и за тях са готови на всичко, да ги нараняват и после жените ми реват,че всички мъже били еднакви и били груби и всякакви такива неща.... ами съжалявам обаче вие ги правите такива. А колкото до това,че се чустваш виновта-нормално е и е дори най-малкото което ти се случва.Хора не забравяйте!! Всичко се връща....

tigity
09-08-2008, 15:37
oh i az sum f takofa bestfeno polujenie :D samo det pri mene e po zle shot i az ne moga da si obqsnq kfo 4ustfam i e edno oburkano! ama she ti mine samo det priqtelskite vi otnosheniq nqma da sa kakto predi! :P

Lysit0
09-08-2008, 16:17
Просто искам да споделя как се чувствам ии се надявам да се отнесете сериозно към историята ми...Та значи...имам приятел,който беше влюбен в мен(а може би все още е).Та проблема идва от там,че аз адски много го обичам,но просто не можех да си обясня,дали чувствата ми са просто приятелски или има нещо повече.Имахме пробни периоди,за да разбера какво изпитвам към него ии честно казано освен приятелските чувства имаше ии някакъв друг трепет,но може би не беше достатъчен,за да започна сериозна връзка с него.По едно време се отдалечихме един от друг ии тогава аз харесах едно момче,това момче ми обърна внимание ии когато моят приятел разбра,че между мен ии това момче се случва нещо повече,той се отдръпна от мен,започна да ме подминава...спряхме всякакъв контакт...Мен адски ме боли от цялата тази история,защото наистина държа адски много на него...това може би е най-доброто момче което някога съм срещала...опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто не можах да отвърна на чувстата му...Сега се опитваме поне да възтановим приятелството ни,но от вътре нещо ме задушава...чувствам се зле...виновна...Моля ви,дайте ми съвети как да се държа...какво да правя...

Опитай се някой път като го срещнеш,да го заговориш и му обясни всичко,как стоят нeщата.

c0oLcaT
09-08-2008, 16:31
Ми,то се очертава днес да излезем...каза ми,че преди му е било кофти,но сега иска да пробваме да възтановим приятелството си...Между другото каза ми,че си има гадже...ии явно не е държал толкова на мен или просто я е хванал,за да ме забрави...ама аз честно казано се издразних...щото тая е няква супер лигла...ама може би това е от ревност...офф къф егойст съм...

BaiToq
09-08-2008, 16:35
Просто искам да споделя как се чувствам ии се надявам да се отнесете сериозно към историята ми...Та значи...имам приятел,който беше влюбен в мен(а може би все още е).Та проблема идва от там,че аз адски много го обичам,но просто не можех да си обясня,дали чувствата ми са просто приятелски или има нещо повече.Имахме пробни периоди,за да разбера какво изпитвам към него ии честно казано освен приятелските чувства имаше ии някакъв друг трепет,но може би не беше достатъчен,за да започна сериозна връзка с него.По едно време се отдалечихме един от друг ии тогава аз харесах едно момче,това момче ми обърна внимание ии когато моят приятел разбра,че между мен ии това момче се случва нещо повече,той се отдръпна от мен,започна да ме подминава...спряхме всякакъв контакт...Мен адски ме боли от цялата тази история,защото наистина държа адски много на него...това може би е най-доброто момче което някога съм срещала...опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто не можах да отвърна на чувстата му...Сега се опитваме поне да възтановим приятелството ни,но от вътре нещо ме задушава...чувствам се зле...виновна...Моля ви,дайте ми съвети как да се държа...какво да правя...
Тищо не можеш да направиш.
Ако бях аз на мястото на този първия,
никакъв шанс нямаше да имаш.
Но той ако е по-мекушав
може и да си го върнеш.

class
09-08-2008, 16:38
АЗ пък мисля че си за бой ... кво го въртиш това момче ? НЯМА ДА СТЕ ПРИЯТЕЛИ , това не ти ли ти е ясно ? АЗ бях по същия начин преди година с 1 момиче и накрая кво , в момента сме скарани , а аз намерих МНОГО ПО-ХУБАВО вътрешно и външно момиче от това по което ходех 1 година зад гъза и не ми обръщаше внимание . Сега само се нервирам колко нерви съм изхабил напразно и ме хваща яд на това момиче , затова и не мога да я погледна вече... Просто се ядосвам като я видя

de_bella
09-08-2008, 16:43
Абе ти май наистина не знаш какво искаш.Помислих си,че проблема ти е сериозен,пък очевидно не падаш по-долу от всяка втора лигла.Дразниш се,че си има гадже,а какво?да се тръшка заради теб цял живот ли.Пф,добре познатата мания колкото се може повече момчета да въздишат по мен.Скрий се.

c0oLcaT
09-08-2008, 16:46
АЗ пък мисля че си за бой ... кво го въртиш това момче ? НЯМА ДА СТЕ ПРИЯТЕЛИ , това не ти ли ти е ясно ? АЗ бях по същия начин преди година с 1 момиче и накрая кво , в момента сме скарани , а аз намерих МНОГО ПО-ХУБАВО вътрешно и външно момиче от това по което ходех 1 година зад гъза и не ми обръщаше внимание . Сега само се нервирам колко нерви съм изхабил напразно и ме хваща яд на това момиче , затова и не мога да я погледна вече... Просто се ядосвам като я видя
Виж какво,аз не съм го карала да се влюбва в мен...Просто нали се сещаш,че аз не мога да се принудя да се влюбя в него...Найстина ме е яд,че не можах да отвърна на чувствата му,защото това е най-свястното момче което познавам,но преди да си дадем пробните периоди си обещахме каквото ии да става,да останем приятели...Той се чувстваше(или може би все още се чувства)зле,но сега ще пробваме да оправим нещата.

c0oLcaT
09-08-2008, 16:49
Абе ти май наистина не знаш какво искаш.Помислих си,че проблема ти е сериозен,пък очевидно не падаш по-долу от всяка втора лигла.Дразниш се,че си има гадже,а какво?да се тръшка заради теб цял живот ли.Пф,добре познатата мания колкото се може повече момчета да въздишат по мен.Скрий се.
Не,просто искам да си намери идеалната,а познавам момичето много добре ии мисля,че ще го нарани...Нямам мания да имам колкото се може повече.Пък ии аз съм свикнала да ревнувам ии приятелите ми...смисъл,искам те да си намерят идеалната приятелка...Но щом той я харесва,аз съм длъжна да се примиря ии да го подкрепя...

BaiToq
09-08-2008, 16:50
Да,но ти беше яко да те
ухажва,да ти угажда,да те сваля,
нали????????????????
А не му каза истината,нали???
Ееееее,ся духай!

c0oLcaT
09-08-2008, 16:53
защото наистина държа адски много на него...
да си му го показала на време , пача



опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто

ти просто си прережи вените и ни оттърви от присъствието си защото сама си си виновна и е добре че поне се чувстваш така
Ми да,той значи адски много за мен,но не и като гадже...И не съм тук,за да ме съди някой,който не ме познава....

class
09-08-2008, 16:56
АЗ пък мисля че си за бой ... кво го въртиш това момче ? НЯМА ДА СТЕ ПРИЯТЕЛИ , това не ти ли ти е ясно ? АЗ бях по същия начин преди година с 1 момиче и накрая кво , в момента сме скарани , а аз намерих МНОГО ПО-ХУБАВО вътрешно и външно момиче от това по което ходех 1 година зад гъза и не ми обръщаше внимание . Сега само се нервирам колко нерви съм изхабил напразно и ме хваща яд на това момиче , затова и не мога да я погледна вече... Просто се ядосвам като я видя
Виж какво,аз не съм го карала да се влюбва в мен...Просто нали се сещаш,че аз не мога да се принудя да се влюбя в него...Найстина ме е яд,че не можах да отвърна на чувствата му,защото това е най-свястното момче което познавам,но преди да си дадем пробните периоди си обещахме каквото ии да става,да останем приятели...Той се чувстваше(или може би все още се чувства)зле,но сега ще пробваме да оправим нещата.


Виж аз ти го казвам от гледната точка на момчето ... Няма да си върнеш приятеля който си познавала и който ти харесвал. И не ми се оправдавай тука ... Просот ти казвам че си му дала шанс , и той в момента се чувства виновен за дето не те е съблазнил и си мисли че грешката е в него ... ОСТАВИ ЧОВЕКА НА МИРА , моля те ... ПРИМИРИ СЕ ЧЕ НЕ СИ ЗА НЕГО И КАТО ПРИЯТЕЛ ВЕЧЕ ( така дума няма в моя речник към това момиче което ме нарани така ... )

c0oLcaT
09-08-2008, 16:56
Да,но ти беше яко да те
ухажва,да ти угажда,да те сваля,
нали????????????????
А не му каза истината,нали???
Ееееее,ся духай!
Глупости,никога не ми е било кеф да го въртя...И преди да пробваме,аз му казах,че не съм сигурна,че го приемам като нещо повече от приятел...

BaiToq
09-08-2008, 16:56
защото наистина държа адски много на него...
да си му го показала на време , пача



опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто

ти просто си прережи вените и ни оттърви от присъствието си защото сама си си виновна и е добре че поне се чувстваш така
Ми да,той значи адски много за мен,но не и като гадже...И не съм тук,за да ме съди някой,който не ме познава....
Ами за какво си тук тогава???
Ти пишеш,ние даваме мнения.
Ама не ти харесват...
И на мен много работи не ми харесват.
Да би мирно седяло,не би чудо видяло,
казват стааарите хора като стааария Бай Тоя.

c0oLcaT
09-08-2008, 17:07
не го харесва ама не го дава на друга ко е тфа нещо.играеш ролята на кучката маи :-o
Давам го на друга,но както казах,познавам момичето добре ии мисля,че той пак ще бъде наранен...А може би в случея не постъпвам добре...но след като искам да бъда негова приятелка ще го подкрепя ии ще стискам палци да бъде щастлив...

Bellatrix
09-08-2008, 17:23
Остави момчето на мира за известно време, за да те забрави! Така е много кофти да го преследваш по цял ден с разни номера от типа на: "Бъди ми приятел, обичкам тееее" и да му връщаш старите чувства.
И много сори ама не си ти тая която решава коя е лигава за него и коя не. Той щом си я харесва, остави ги намира. :evil:
И бтв е кофти за неговото момиче, щом ти (момиче, което сегашния и е харсвал) постоянно го преследва като уж не го обича, ама го ревнува. :evil:

PeopleAlwaysLeave
09-08-2008, 17:38
Просто искам да споделя как се чувствам ии се надявам да се отнесете сериозно към историята ми...Та значи...имам приятел,който беше влюбен в мен(а може би все още е).Та проблема идва от там,че аз адски много го обичам,но просто не можех да си обясня,дали чувствата ми са просто приятелски или има нещо повече.Имахме пробни периоди,за да разбера какво изпитвам към него ии честно казано освен приятелските чувства имаше ии някакъв друг трепет,но може би не беше достатъчен,за да започна сериозна връзка с него.По едно време се отдалечихме един от друг ии тогава аз харесах едно момче,това момче ми обърна внимание ии когато моят приятел разбра,че между мен ии това момче се случва нещо повече,той се отдръпна от мен,започна да ме подминава...спряхме всякакъв контакт...Мен адски ме боли от цялата тази история,защото наистина държа адски много на него...това може би е най-доброто момче което някога съм срещала...опитваше се да ми докаже по абсолютно всякакви начини,колко много означавам аз за него...но аз просто не можах да отвърна на чувстата му...Сега се опитваме поне да възтановим приятелството ни,но от вътре нещо ме задушава...чувствам се зле...виновна...Моля ви,дайте ми съвети как да се държа...какво да правя...
В никакъв случай не си мисли,че нарочно те обвинявам,но си си виновна.Постави се ти на негово място и си представи на тебе какво щеше да ти е ако приятеля ти който ти толкова много обичаш и държиш на него и няма други момчета за тебе на света, той е единствения- си хареса друго момиче.... е каде отиваш ти може би??? Поставила ли си се на негово място? Ей тва най-много го мразя начи-свестните момчета които държат на момичетата и за тях са готови на всичко, да ги нараняват и после жените ми реват,че всички мъже били еднакви и били груби и всякакви такива неща.... ами съжалявам обаче вие ги правите такива. А колкото до това,че се чустваш виновта-нормално е и е дори най-малкото което ти се случва.Хора не забравяйте!! Всичко се връща....

Не си прав/а !!! Тя с какво е виновна, че не изпитва същото към него ? И защо да е виновна, че се е влюбила в друг? Чувства насила не стават, разберете го... След като го обича само като приятел няма какво да направи и няма смисъл да насилва нещата... Това, че той прави всичко за нея е много хубаво и съм сигурна, че тя го оценява, но като не го обича какво да прави ? Не мисля, че е виновна... Не мисля, че изобщо има някой виновен от цялата работа... По-добре да остави нещата така - да си говорят с приятеля й, но да не го насилва отново всичко да бъде както преди, защото в едно приятелство при появата и на най-малки чувства (не чувства между приятели) и всичко отива на кино...

Мила, нормално е да ти е кофти, защото ти самата сигурно искаш нещата да се получат, но сърцето ти не може да го обикне като повече от приятел... Говорете си, запазете добрият тон, но не искай от него отново да ти бъде този приятел, който е бил преди...

cHooOpiHka___
09-08-2008, 17:39
ne se vijdaite nqkolko meseca i posle 6te sse zabravite ...kakto kazvat horata...:"Ne vijdanite o4i s azabraveni o4i.." taka 4e ..UspeH!!

class
09-08-2008, 17:46
Относно това което naduta ети там какво си , нищо лично не ми се гледа как беше



Какво е виновна тя ли ? Ами тя е виновна че е опитала ?! Щом нямаш чувства казвайте ги направо , така по-малко ще ни боли , и нас и вас... Както вас ви боли като ви отрежем отначало - по-малко , от колкото да видите някой ден да се лигавим с някое друго момиче ?! НЕ мислите ли , че и ние заслужаваме това нещо ? ЧЕСТНОСТ ? Или за вас таз дума я няма в речника, м/удругото който и да ми обеснява тук че не е виновна няма да се съглася и ще оспорвам , защото поне искам да ПРЕДПАЗА момчето , а не да му се случи това което ми се случи на мен. ( а и от части момичето , защото АЗ в момента мразя толкова много това момиче , че някой път ако я видя в момента си я поставям винаги на мястото без много много да му мисля...)

PeopleAlwaysLeave
09-08-2008, 17:57
Може би и тя самата е искала нещата да се получат ?! Никога не губиш ако опиташ !!! И кое му е нечестното ? Тя не го е лъгала, че го обича, не му е казала, че всичко е ок - тя просто не е била сигурна в себе си и чрез опита е намерила отговор на въпроса дали го обича. След като нещата не са станали веднага както трябва той самият е бил наясно, че нещо не е наред и само факта, че тя е поискала пробно е трябвало да го накара да не се хвърля веднага и да си мисли, че чувствата са взаимни, а да си има едно на ум. Са да не кажеш, че го съдя...Нищо подобно - попадала съм в подобна ситуация и знам какво му е на момчето...Но не трялбва да съдите и момичето - не е виновна, че нещата са се развили така...

class
09-08-2008, 18:01
Виновна е за дето не знае какво иска?! Още искаш ли да спорим ;)

Виж когато гледаш с розовите очички няма друг , който да ти каже какво да правиш , освен човека към който гледаш така !

sasha_90
09-08-2008, 18:07
Ти си си играла с чувствата му!Сега търсиш приятелство.Беше ли постъпил някой така с мен изобщо нямаше да му обърна внимание повече.За приятелство няма място.

Antonio Montana
09-08-2008, 19:44
Не заслужаваш неговото приятелство.

c0oLcaT
09-09-2008, 11:29
Можете да ме наречете егоист...или да ми кажете,че не знам какво искам,ама с право съм се притеснявала,че е с това момиче,защото тя се е целувала ии натискала с негов приятел,с който са от бебета заедно...Той явно не му е приятел,ама ии момичето,май не е съвсем честно с него...