PDA

View Full Version : Кога сме готови да кажем "Обичам те"?



miloto_Pilence
09-08-2008, 15:12
Мили момчета, как се решихте да кажете тези заветни две думички "Обичам те", на своята половинка? Защо съм останала с впечатление, че точно вие мъжете трудно го казвате? А момичетата-вие ли първи го казахте или изчакахте той да го каже? След колко време от връзката разбрахте, че сте влюбени? Имам приятел от няколко месеца и започвам да усещам как наистина се влюбвам. Той скоро ми намекна нещо от сорта на Обичам те, но не го каза в прав текст. Да изчакам ли той да се реши да го каже първи или аз да действам...
:( :-) :P

ImmortalForever
09-08-2008, 15:25
ЧАКАЙ! КАКВОТО И ДА СТАВА!!!
ако щеш се насираш от обич-ще траеш! Нека неговия гьон се огъне да ти ги каже..не очаквай да е скоро...Те бавно загряват кога какво и къде да го кажат... До половин година (дай боже да сте заедно) може и да се усети...Но ти си дръж езикът зад зъбите...Щото няма ти казвам колко ГИГА ГЛУПАВо ще ти стане , когато той ти каже: "ДОбре!" или още по-тъпнята " Благодаря!" , но ако очакваш да чуеш "и Аз теб" или е лъжа или е време да спреш с тревата.. have fun! :-)

MaMkaMy
09-08-2008, 15:30
Ами ако и него го е срам да го каже?Или просто не е дошъл подходящия момент... Нека се увери напълно в чуствата си.Не можете да накарате никого на сила да ви каже обичам те. За да ти го каже наистина трябва да го почуства.Щом като той ти прави намеци, ти също можеш... Пък изобщо ако не се обичахте нямаше да сте заедно... замисли се :)

miloto_Pilence
09-08-2008, 15:36
ЧАКАЙ! КАКВОТО И ДА СТАВА!!!

Това ще го запомня ;]]] Права си

de_bella
09-08-2008, 15:40
Изчаках гаджето да ми го каже.Аз чувствах,че съм влюбена още след първия месец,а на втория той го направи.Жените усещаме тези неща и аз бях почти на 100% сигурна,че и той ме обича,но още не се е решил да ми го каже и за това си траех.Моя съвет е и ти да го направиш,защото когато той го каже първи чувството е с хиляди пъти по-уникално от това ти да се "издъниш" преди него.

miloto_Pilence
09-08-2008, 15:59
Моя съвет е и ти да го направиш,защото когато той го каже първи чувството е с хиляди пъти по-уникално от това ти да се "издъниш" преди него.

Ммм не разбрах, според теб, по-добре е аз да кажа първа или той?

Lysander
09-08-2008, 16:05
Номера е следния. Броиш до 20, правиш циганско колело, след това скачаш един път на въже, клякаш и вече драги студенти сте готови за "Обичам те" 8-)

Сериозно вече: А замисляла ли си се, утре вече може да е късно да му го кажеш, ако стане нещо например?

ПП:Гледай филма "If only" :wink:

HardlyAwakened
09-08-2008, 16:11
Мили момчета, как се решихте да кажете тези заветни две думички "Обичам те", на своята половинка? Защо съм останала с впечатление, че точно вие мъжете трудно го казвате? А момичетата-вие ли първи го казахте или изчакахте той да го каже? След колко време от връзката разбрахте, че сте влюбени? Имам приятел от няколко месеца и започвам да усещам как наистина се влюбвам. Той скоро ми намекна нещо от сорта на Обичам те, но не го каза в прав текст. Да изчакам ли той да се реши да го каже първи или аз да действам...
:( :-) :P

Мило пиленце, останала си с грешно впечатление.. колко точно примера имаш, че реши да заключиш че сме безчувстени ?

ReBEELdE
09-08-2008, 16:12
vsqko vtoro jensko sa6testvo kazva obi4amte nalqvo i na dqsno :razz: :razz:

haterkata
09-08-2008, 16:14
ти си открила топлата вода. мажете по трудно го казвали 8-) ми като е фулл макс с курваляк кво да казват 8-)

дееба днеска съм мн съгласна с тебе 8-)

BaiToq
09-08-2008, 16:15
Когато почувствам обич,може би... :-o

HardlyAwakened
09-08-2008, 16:15
vsqko vtoro jensko sa6testvo kazva obi4amte nalqvo i na dqsno :razz: :razz:

с разтворени крака..

MayKyTy
09-08-2008, 16:16
vsqko vtoro jensko sa6testvo kazva obi4amte nalqvo i na dqsno :razz: :razz:

с разтворени крака..
май май :lol:

miloto_Pilence
09-08-2008, 16:26
Мили момчета, как се решихте да кажете тези заветни две думички "Обичам те", на своята половинка? Защо съм останала с впечатление, че точно вие мъжете трудно го казвате? А момичетата-вие ли първи го казахте или изчакахте той да го каже? След колко време от връзката разбрахте, че сте влюбени? Имам приятел от няколко месеца и започвам да усещам как наистина се влюбвам. Той скоро ми намекна нещо от сорта на Обичам те, но не го каза в прав текст. Да изчакам ли той да се реши да го каже първи или аз да действам...
:( :-) :P

Мило пиленце, останала си с грешно впечатление.. колко точно примера имаш, че реши да заключиш че сме безчувстени ?

Не виждам някъде да съм споменала, че сте безчувствени. :]

cherinka
09-08-2008, 16:27
Недей признава първа чувствата си.


CBupen`3aeK, ReBэLdE, hardly_awakened , KillSwitchEngage, haterkata, и мъжете с надървен хуй го казват.... ;)

de_bella
09-08-2008, 16:28
Моя съвет е и ти да го направиш,защото когато той го каже първи чувството е с хиляди пъти по-уникално от това ти да се "издъниш" преди него.

Ммм не разбрах, според теб, по-добре е аз да кажа първа или той?
Да изчакаш той пръв да го направи.

miloto_Pilence
09-08-2008, 19:55
Моя съвет е и ти да го направиш,защото когато той го каже първи чувството е с хиляди пъти по-уникално от това ти да се "издъниш" преди него.

Ммм не разбрах, според теб, по-добре е аз да кажа първа или той?
Да изчакаш той пръв да го направи.

;]] Определено ще изчакам .... дано не е дълго чакането :}}

Lysit0
09-08-2008, 20:27
Готови сме да кажем ''обичам те'',когато наистинa почувстваме със сърцето си,че е така (:

MP
09-08-2008, 20:34
ЧАКАЙ! КАКВОТО И ДА СТАВА!!!
ако щеш се насираш от обич-ще траеш! Нека неговия гьон се огъне да ти ги каже..не очаквай да е скоро...Те бавно загряват кога какво и къде да го кажат... До половин година (дай боже да сте заедно) може и да се усети...Но ти си дръж езикът зад зъбите...Щото няма ти казвам колко ГИГА ГЛУПАВо ще ти стане , когато той ти каже: "ДОбре!" или още по-тъпнята " Благодаря!" , но ако очакваш да чуеш "и Аз теб" или е лъжа или е време да спреш с тревата.. have fun! :-)

Една от най-голямите глупости,които съм чел.Най-малкото,защото ако ни кажете,че ни обичате,със сигурност няма да ви отговориме "добре!" или "благодаря".Ако си получила такива отговори,проблемът е в теб.А авторке,ти чакай,но после да не съжаляваш.Защо ние сме длъжни да го казваме ?Вие постоянно мислите,че криеме нещо от вас и ревнувате за абсолютно всичко и си мислите,че не ви обичаме.Не сте ли се замисляли,колко досадно е постоянно да искате да ви го казваме,като е ясно,че щом сме с вас ви обичаме?Пък и ако искаш той да го каже пръв,направи нещо по въпроса,подари му нещо супер яко за него,да се изкефи максимално,а не да му вадиш думите от устата.

GreenFairy
09-09-2008, 09:41
И според мен е по-добре да изчакаш, защото не знаеш каква ще бъде реакцията на човека срещу теб.

sasha_90
09-09-2008, 09:49
Аз бих изчакала.

miss_asi
09-09-2008, 10:02
Недей признава първа чувствата си.


CBupen`3aeK, ReBэLdE, hardly_awakened , KillSwitchEngage, haterkata, и мъжете с надървен хуй го казват.... ;)

Познавам само KillSwitchEngage ама знам че "Обичам те!" го казва като "Здравей!".Нищо лично Жоро :oops: Дано не ми се сърдиш дългооооо :oops: Иначе и аз бих изчакала.

miss_asi
09-09-2008, 10:11
Бе тфа ще кажеш ти! :D

ImmortalForever
09-09-2008, 16:27
ЧАКАЙ! КАКВОТО И ДА СТАВА!!!
ако щеш се насираш от обич-ще траеш! Нека неговия гьон се огъне да ти ги каже..не очаквай да е скоро...Те бавно загряват кога какво и къде да го кажат... До половин година (дай боже да сте заедно) може и да се усети...Но ти си дръж езикът зад зъбите...Щото няма ти казвам колко ГИГА ГЛУПАВо ще ти стане , когато той ти каже: "ДОбре!" или още по-тъпнята " Благодаря!" , но ако очакваш да чуеш "и Аз теб" или е лъжа или е време да спреш с тревата.. have fun! :-)

Една от най-голямите глупости,които съм чел.Най-малкото,защото ако ни кажете,че ни обичате,със сигурност няма да ви отговориме "добре!" или "благодаря".Ако си получила такива отговори,проблемът е в теб.А авторке,ти чакай,но после да не съжаляваш.Защо ние сме длъжни да го казваме ?Вие постоянно мислите,че криеме нещо от вас и ревнувате за абсолютно всичко и си мислите,че не ви обичаме.Не сте ли се замисляли,колко досадно е постоянно да искате да ви го казваме,като е ясно,че щом сме с вас ви обичаме?Пък и ако искаш той да го каже пръв,направи нещо по въпроса,подари му нещо супер яко за него,да се изкефи максимално,а не да му вадиш думите от устата.

Ах вие милички, невинни ангелчета..Вие никога не лъжете, не изневерявате и се държите с нас като с рохко яйце...направо да ви съжали човек ;) ТОЛКОВА СМЕ ЛОШИ НИЕ!!КАК НЕ НИ Е СРАМ!!БАЛИ СМЕ СЕ В ДОСАДНИЦИТЕ!!

Escarina
09-09-2008, 16:32
Кой казва, че само на мъжете им е трудно да кажат "обичам те"? Просто сега е много модерно да сме влюбени, без да осъзнаваме силата на думите които използваме. Изчакай да ви се развие връзката, а мечтаното "обичам те" ще се появи като му дойде времето.

samoubiika
09-09-2008, 16:54
ЧАКАЙ! КАКВОТО И ДА СТАВА!!!
ако щеш се насираш от обич-ще траеш! Нека неговия гьон се огъне да ти ги каже..не очаквай да е скоро...Те бавно загряват кога какво и къде да го кажат... До половин година (дай боже да сте заедно) може и да се усети...Но ти си дръж езикът зад зъбите...Щото няма ти казвам колко ГИГА ГЛУПАВо ще ти стане , когато той ти каже: "ДОбре!" или още по-тъпнята " Благодаря!" , но ако очакваш да чуеш "и Аз теб" или е лъжа или е време да спреш с тревата.. have fun! :-)

:razz: :razz: +1