PDA

View Full Version : Възможно ли е да има такава програма



masterbin
09-08-2008, 19:49
hi abe hora edin fr mi spomena 4e imalo nqkfa programa 4rez koqto si hakva6 kompa i se vruzva6 kum nqkfo validno ip kogato nqma6 net i 4erpi6 ot net-a na koito 4ovek e suotfetnoto ip .Vuzmojno li e tova ii kak stava :)


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

tuzaro
09-08-2008, 20:22
:lol: :lol:

AceXe
09-08-2008, 21:04
Преди години това беше наистина възможно със супер бавните модеми, и абсолютно нулевите защити. Но сега... Няма нужда да се опитваш. Безполезно е. ;)

UNrealPoWeR
09-10-2008, 08:23
Възможно е... ако знаеш на чуждо ИП USERNAME и парола можеш ако си близо да го накараш да излъчва WiFi и да ползваш нета... аве мн е трудно ама е възможно :>

п.с. за времето което ще исхарчиш по добре го вложи в някаква работа да си платиш НЕТА :>

tuzaro
09-10-2008, 08:45
Възможно е... ако знаеш на чуждо ИП USERNAME и парола можеш ако си близо да го накараш да излъчва WiFi и да ползваш нета... аве мн е трудно ама е възможно :>

п.с. за времето което ще исхарчиш по добре го вложи в някаква работа да си платиш НЕТА :>И ако няма рутер как ше го накараш да излъчва wi fi?? :lol:

UNrealPoWeR
09-10-2008, 08:58
Възможно е... ако знаеш на чуждо ИП USERNAME и парола можеш ако си близо да го накараш да излъчва WiFi и да ползваш нета... аве мн е трудно ама е възможно :>

п.с. за времето което ще исхарчиш по добре го вложи в някаква работа да си платиш НЕТА :>И ако няма рутер как ше го накараш да излъчва wi fi?? :lol:

ми това искам да кажа! да накараш рутера да излъчва и ти да приемаш...

tuzaro
09-10-2008, 09:00
Възможно е... ако знаеш на чуждо ИП USERNAME и парола можеш ако си близо да го накараш да излъчва WiFi и да ползваш нета... аве мн е трудно ама е възможно :>

п.с. за времето което ще исхарчиш по добре го вложи в някаква работа да си платиш НЕТА :>И ако няма рутер как ше го накараш да излъчва wi fi?? :lol:

ми това искам да кажа! да накараш рутера да излъчва и ти да приемаш...ама той никъде не споменава за рутер, иска от кабела да си пусне 8-)