PDA

View Full Version : Съвет,моля....



RoCkSpOt
09-08-2008, 19:30
Значи май сички знаят моят проблем с момичето....значи от 1 седмица тя и той(този с който ходи) нито се гушкат нищо не си казват нищо.....но като я питам дали ходат тя ми казва нз....искам да ви питам защото днес пак я питах и тя ми каза:"еми нз виж че ние нито си говорим нищо не правим виждаш ли..." тва и бяха думите и си мисля това "виждаш ли" дали може да е намек,че треа да действам...утре мисля да и предложа не съм събрал смелост.... мисля да и предложа и да й кажа,че не искам да бързаме и ще и дам време колкото и трябва... искам да ви питам нещо да й дам ли подаръка който съм купил утре или да не и го давам и просто като и признея какво чуствам да я целуна и така

radito0
09-08-2008, 19:51
Priznai i i q celuni.Podaruka go ostavi za po natatuk 6toto ako te otreje 6te e malky tupo da visi6 tam i s podaryk v ruka. ;)

Lysit0
09-08-2008, 19:54
Първо я покани на среща,и я целуни.

MP
09-08-2008, 20:01
По-добре разбери със сигурност как стои положението, да не те резне.

tuzaro
09-08-2008, 20:07
питай я първо дали те харесва а у, не и казвай ай да ходим 8)

Seducti0n
09-08-2008, 20:10
Според мен, би било по-добре ако разбереш на какъв етап точно са отношенията между твоята девойка и другия момък.
Целувка е може би леко прибързано, зависи от нейната реакция, когато и признаеш за чувствата/симпатии си.
Подаръка може да изчака, не мисля, че момента е особено подходящ за да и го поднесеш. :wink:

tuzaro
09-08-2008, 20:16
Според мен, би било по-добре ако разбереш на какъв етап точно са отношенията между твоята девойка и другия момък.
Целувка е може би леко прибързано, зависи от нейната реакция, когато и признаеш за чувствата/симпатии си.
Подаръка може да изчака, не мисля, че момента е особено подходящ за да и го поднесеш. :wink:Влюбен съм в тебе :oops: :-)

RoCkSpOt
09-08-2008, 20:26
Значи сега с нея си пишех по скипе...и си се бъзикахме и тя ми вика преставяш ли си да се оженим.. и аз нз кво да кажа и викам хах има време и тя ее да има време са ти ще си харесаш др и мене ще ме забравиш обясних и някой неща и тя ми пита коя смяна съм в даскало и аз и викам 1-ва и тя вика ее супер ще идваш да ме зимаш от даскало :grin: :grin: :grin: нз как точно да приема тоя чат,но мн се накефих :)

tuzaro
09-08-2008, 20:28
Значи сега с нея си пишех по скипе...и си се бъзикахме и тя ми вика преставяш ли си да се оженим.. и аз нз кво да кажа и викам хах има време и тя ее да има време са ти ще си харесаш др и мене ще ме забравиш обясних и някой неща и тя ми пита коя смяна съм в даскало и аз и викам 1-ва и тя вика ее супер ще идваш да ме зимаш от даскало :grin: :grin: :grin: нз как точно да приема тоя чат,но мн се накефих :)на колко каза че си?

RoCkSpOt
09-08-2008, 20:33
15

MP
09-08-2008, 20:50
Определено има време 8)

TheGirlNextDoor
09-08-2008, 20:55
странни свалки за 15 годишни :-D

Suncho
09-08-2008, 21:59
мой човек внимавай как ще приемеш знаците от нейна страна да не се разминете някъде в представата за всичко карай го по леко има време за подаръци и целувки :)

RoCkSpOt
09-08-2008, 22:01
мой човек внимавай как ще приемеш знаците от нейна страна да не се разминете някъде в представата за всичко карай го по леко има време за подаръци и целувки :)

Абе треа по-бързо да действам... защото почваме даскало и нема да сме толкоз често заедно... за тва искам сега да тръгна с нея но ще видим мс на всички за съветите :)

Suncho
09-08-2008, 22:14
мой човек внимавай как ще приемеш знаците от нейна страна да не се разминете някъде в представата за всичко карай го по леко има време за подаръци и целувки :)

Абе треа по-бързо да действам... защото почваме даскало и нема да сме толкоз често заедно... за тва искам сега да тръгна с нея но ще видим мс на всички за съветите :)
Аз не казвам да чакаш да остареете просто внимавай а и тва че няма да се виждате непрекъснато не е чак толко голям проблем се ще се намерите нали ти ще я зимаш от даскало :p

evichka_lonelyy
09-08-2008, 22:49
Priznai i i q celuni.Podaruka go ostavi za po natatuk 6toto ako te otreje 6te e malky tupo da visi6 tam i s podaryk v ruka. ;)

+1

zaraaa
09-08-2008, 22:56
Priznai i i q celuni.Podaruka go ostavi za po natatuk 6toto ako te otreje 6te e malky tupo da visi6 tam i s podaryk v ruka. ;)

+1

In Love
09-08-2008, 23:17
Priznai i i q celuni.Podaruka go ostavi za po natatuk 6toto ako te otreje 6te e malky tupo da visi6 tam i s podaryk v ruka. ;)
+1 :D 8-)