PDA

View Full Version : Хванати в изневяра?



bEbsI
09-08-2008, 19:34
Е гледахте ли първия епизод по диема плюс.Какво ви е мнението? Аз лично съм възмутена. ( ставаше на въпрос за мъж,който изневерява на бременната си жена с 2-ро дете в собствения им апартамент и тичаше да и посяга.)

eclipseee
09-08-2008, 22:01
Ми аз видях само малко и също като теб съм възмутена, но само такива работи ще има в "предаването". Кфо ли не измислят вече..

PeopleAlwaysLeave
09-09-2008, 07:19
Тия и двамата бяха ебати селяндурите - как зяе по жена му и как псува екипа на предаването... А пък тази русичката (любовницата) аз ако бях на мястото на бременното момиче тая направо щях да и изкъртя ченето - ше й вика изрод, фригидна кучка и не знам си кво още. Такива нямат грам морал, нямат никви ценностни системи - само бой оправя работата Cool И тоя мъжа й лелеле нагъл бе - не стига, че го хвана в леглото с друга, ами продължава да се обеснява, че я бил обичал - тва винаги много ме е нервело в мъжете (или в част от тях) като ги хванат в крачка и си мислят, че едно "ама аз обичам тебе не нея" ще оправи нещата...

shokolad_4eto
09-10-2008, 16:03
ХаХаХаХаХаХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: голям смях ще пада с тези 8-) 8-) 8-)