PDA

View Full Version : СПЕШНО !!!



salama
09-08-2008, 19:37
Значи останах на изпит по география утре ми е изпита и ако не го взема ще повтарам годината значи искам да си ка4а уроците на телефона ама никаде в нета не мога да ги намера ;( и затова ще ви помоля ваз да ми помогнете моля ви от това зависи кой клас ще бада 9 ти или 10 ти ;( значи уроците са това

1.Световен природноресурсен потенциал
2.Видове продни ресурси - енергийни, материални
3.Видове ресурси - поземлени
4.Съвремана полетическа карта
5.Брой,гъстота и разделение на населението на Земята
6.Видове структора на населението
7.Селища - възникване,развитие
8.Световно и национално стопанство
9.Първичен сектор
10.Вторичен сектор
11.Металургия,машиностроене
12.География на леката промишленост
13.Третичен сектор
14.Заподноевропейски регион

Ще съм ви ацки благодарен ако някой намери някой от уроците.Просто спешно ми трябва от това зависи кой клас ще бада ;(.Благодаря ви много :)

cvetituuuuuu
09-08-2008, 19:55
vij sega-vmesto da si igrae6 da se rovi6 v neta i da si gubi6 vremeto-vzemi da si nau4i6 urocite :D

nastyangel
09-08-2008, 19:58
абе то се е разбрало, че ще си в 9-ти, ми кво се мъчиш още :lol:

s3xy
09-08-2008, 20:00
абе вземи да си научиш уроците, вместо да се надяваш на чудо!

Dundy
09-08-2008, 20:04
Значи останах на изпит по география утре ми е изпита и ако не го взема ще повтарам годината значи искам да си ка4а уроците на телефона ама никаде в нета не мога да ги намера ;( и затова ще ви помоля ваз да ми помогнете моля ви от това зависи кой клас ще бада 9 ти или 10 ти ;( значи уроците са това

1.Световен природноресурсен потенциал
2.Видове продни ресурси - енергийни, материални
3.Видове ресурси - поземлени
4.Съвремана полетическа карта
5.Брой,гъстота и разделение на населението на Земята
6.Видове структора на населението
7.Селища - възникване,развитие
8.Световно и национално стопанство
9.Първичен сектор
10.Вторичен сектор
11.Металургия,машиностроене
12.География на леката промишленост
13.Третичен сектор
14.Заподноевропейски регион

Ще съм ви аЦки благодарен ако някой намери някой от уроците.Просто спешно ми трябва от това зависи кой клас ще бада ;(.Благодаря ви много :)
Значи значи можеше значи да си научиш урока вместо да се чудиш как да си качиш на телефона 14 урока ...значи...сори ама не мога да ти помогна

kuklichka_bg
09-08-2008, 21:47
Значи останах на изпит по география утре ми е изпита и ако не го взема ще повтарам годината значи искам да си ка4а уроците на телефона ама никаде в нета не мога да ги намера ;( и затова ще ви помоля ваз да ми помогнете моля ви от това зависи кой клас ще бада 9 ти или 10 ти ;( значи уроците са това

1.Световен природноресурсен потенциал
2.Видове продни ресурси - енергийни, материални
3.Видове ресурси - поземлени
4.Съвремана полетическа карта
5.Брой,гъстота и разделение на населението на Земята
6.Видове структора на населението
7.Селища - възникване,развитие
8.Световно и национално стопанство
9.Първичен сектор
10.Вторичен сектор
11.Металургия,машиностроене
12.География на леката промишленост
13.Третичен сектор
14.Заподноевропейски регион

Ще съм ви ацки благодарен ако някой намери някой от уроците.Просто спешно ми трябва от това зависи кой клас ще бада ;(.Благодаря ви много :)

от това зависи кой клас ще бада 9 ти или 10 ти

Ei ti za kfa sa misli6 ot nas zaviselo 4e e nqmalo koi da si otvori u4ebnika za 30 min ili nai malkoto da si napri pi6tov da hvani 3 tolkoz li nqmahs nikoi v glavata be bahti kuhata kifla!NA si4koto otgore v poslednata minuta si se setila da si u4i6 za izpita i pak iskash si4ko na gotovo ti ne sti tapa TI SI MEGA TAPA bati OFCATa kak me qdosvat takiva marli kato tebe det za n6 ne stavat 4akat si4ko na govtovo sq za gazarka li se misli6 kato si ostanala na izpit i kato ne si u4ila cqla godina kato svarshi daskalo ko sha praish _)_ li sha lapash 4e da si izkara6 pari 6toto kat gledam akal nqmash bahti `kuhata kak si stignala do 9 ti klas neznam!

sweet_bunny
09-08-2008, 21:58
Това е една безмислена тема.Авторката й има нужда да остане в 9-ти клас.Тогава може би когато пак се запита-Сега да си уча ли или да изляза навън?-ще знае отговора.

ValzZi
09-08-2008, 22:05
еи деветокласника я не ни занимавай с глупости! :-x

sasha_90
09-09-2008, 05:37
Вземи и си научи.Дори и да си качиш 14 теми в телефона не е гаранция дали ще препишеш.Т.е. преписването е трудно.А не препишеш ли и особенно не си ли си научил-ще си пак в 9 клас.

Bubbly
09-09-2008, 08:30
абе то се е разбрало, че ще си в 9-ти, ми кво се мъчиш още :lol:

BeBsItO
09-09-2008, 08:50
Ти последният ден ли се сети да учиш (преписваш) ???

леле.....заслужаваш да повтаряш :D безотговорна работа

Wrathchild
09-09-2008, 09:37
Като си безотговорна ще повтаряш. Искала на телефона да си качи уроците наш'та...
Я сядай да учиш... утре висше ще искаш и ще питаш 'Как да си напиша курсовата работа?'...

Samotno_Angel4e
09-09-2008, 10:56
абе то се е разбрало, че ще си в 9-ти, ми кво се мъчиш още :lol: