PDA

View Full Version : Тривитаминол ? :)



InnchetO
09-08-2008, 19:44
Прочетох доста за този прочут ТРИВИТАМИНОЛ и имам следните въпроси :

:arrow: Най-добрата от всичките казани рецепти или с какво да направя маската ?
:arrow: Ще има ли разлика в ефекта ако използвам само тривитаминол ?
:arrow: Колко пъти на седмица трябва да се използва ?
:arrow: Колко месеца трябва да се ползва и колко да се почива ?
:arrow: Колко сантиметра г/д расте косата за месец ?
:arrow: Трябва ли да се спре употребата на преси за коса , лакове , кристали ?
:arrow: Има ли странични ефекти ?
:arrow: Прави ли косата по-гъста или просто по-обемна ?
:arrow: Съставки като газ и маз с какво биха могли да се заменят ?
:arrow: Каква беше разликата когато ВИЕ го ползвахте ?

Мерси предварително :-)

slim__shadygirl
09-08-2008, 20:13
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202
vij nqkoi ot mneniqta i 6te razbere6 kfoto ti trqq 8)

s3xy
09-08-2008, 20:17
:arrow: Най-добрата от всичките казани рецепти или с какво да направя маската ?
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л мас
1 суп.л ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ.
това е най-добрата изпитана рецепта
:arrow: Ще има ли разлика в ефекта ако използвам само тривитаминол ?
със сиг резултатът ще се забави повече ако не е на маска
:arrow: Колко пъти на седмица трябва да се използва ?
два пъти в седмицата, през 3-4 дни
:arrow: Колко месеца трябва да се ползва и колко да се почива ?
няма ограничения, състава е изцяло от витамини
:arrow: Колко сантиметра г/д расте косата за месец ?
зависи, 3-6
:arrow: Трябва ли да се спре употребата на преси за коса , лакове , кристали ?
мисля че няма ограничения
:arrow: Има ли странични ефекти ?
абсолютно никакви
:arrow: Прави ли косата по-гъста или просто по-обемна ?
сгъстява я
:arrow: Съставки като газ и маз с какво биха могли да се заменят ?
няма как да се заменят с друго, ако си си изрусявала косата или си й правила кичури ЗАДЪЛЖИТЕЛНО БЕЗ ГАЗ!
:arrow: Каква беше разликата когато ВИЕ го ползвахте ?
косата става мн по-пухкава, бляскава и расте бързо


дано да съм била полезна :) :) :)

ELFIQ
09-08-2008, 20:45
аз го ползвам от скоро (скоро ,скоро вече месец стана сигурно :D ) и съм мн доволна,косата ми има такав блясък,толкова е мека че нямам думи :-) разбрах за тривитаминола от този форум и никак не съжалявам че се навих и зпочнах да си правя такава маска :-) :-) :-) :grin:

splendour
09-08-2008, 20:45
s3xy... taq maska kak se polzv KOGa se slaga i kolko vreme sedi ako nqkoi dryg znae molq kajete

p3t3to
09-09-2008, 05:49
HELP kaje te za tazi maska naistina...na men sa6to mi trqbva xaxa...PlS :booooomb:

InnchetO
09-09-2008, 09:13
:arrow: Най-добрата от всичките казани рецепти или с какво да направя маската ?
2 суп.л. тривитаминол
1 суп.л мас
1 суп.л ракия
1 суп.л оцет
2-3 капки газ.
това е най-добрата изпитана рецепта
:arrow: Ще има ли разлика в ефекта ако използвам само тривитаминол ?
със сиг резултатът ще се забави повече ако не е на маска
:arrow: Колко пъти на седмица трябва да се използва ?
два пъти в седмицата, през 3-4 дни
:arrow: Колко месеца трябва да се ползва и колко да се почива ?
няма ограничения, състава е изцяло от витамини
:arrow: Колко сантиметра г/д расте косата за месец ?
зависи, 3-6
:arrow: Трябва ли да се спре употребата на преси за коса , лакове , кристали ?
мисля че няма ограничения
:arrow: Има ли странични ефекти ?
абсолютно никакви
:arrow: Прави ли косата по-гъста или просто по-обемна ?
сгъстява я
:arrow: Съставки като газ и маз с какво биха могли да се заменят ?
няма как да се заменят с друго, ако си си изрусявала косата или си й правила кичури ЗАДЪЛЖИТЕЛНО БЕЗ ГАЗ!
:arrow: Каква беше разликата когато ВИЕ го ползвахте ?
косата става мн по-пухкава, бляскава и расте бързо


дано да съм била полезна :) :) :)


Мерси много :-) :-) :-)

Just_me_91
09-13-2008, 17:32
Информацията е много полезна- и аз реших да пробвам,но имам няколко въпроса. :) Ще има ли ефект ако се ползва само тривитаминол?Газта от къде може да се купи и дали маската може да се направи и без нея?Бих искала да попитам тези,които я ползват като си намажете главата с маската слагате ли си найлон,кърпа или нещо от сорта? :) Надявам се някой да ми отговори :oops:

shmatka888
03-24-2009, 18:23
Ще има ефект ако се използва само тривитаминол, но другите продукти също са полезни и е по добре с тях.
Газ има в железарийте и такива подобни магазини(тривитаминол за животни, газ от железария..хахах)А без газ може, да :)
Попринцип всички маски се мажат в корените и после по дължината на косата.Аз си слагам найлонова торбична на главата, отгоре вестник и шапка или хавлия.Престоява се поне час-час и половина...това си се отнася за всички маски :)
Аз днес си купих тривитаминол и почвам с маските :)
може да добавиш и жълтък и мед..примерно :)
:-)

co0L_gIrL
03-25-2009, 15:36
Прочетох доста за този прочут ТРИВИТАМИНОЛ и имам следните въпроси :

:arrow: Най-добрата от всичките казани рецепти или с какво да направя маската ?
:arrow: Ще има ли разлика в ефекта ако използвам само тривитаминол ?
:arrow: Колко пъти на седмица трябва да се използва ?
:arrow: Колко месеца трябва да се ползва и колко да се почива ?
:arrow: Колко сантиметра г/д расте косата за месец ?
:arrow: Трябва ли да се спре употребата на преси за коса , лакове , кристали ?
:arrow: Има ли странични ефекти ?
:arrow: Прави ли косата по-гъста или просто по-обемна ?
:arrow: Съставки като газ и маз с какво биха могли да се заменят ?
:arrow: Каква беше разликата когато ВИЕ го ползвахте ?

Мерси предварително :-)


1. Моята рецепта:
2 с.л. Тривитаминол
1 с.л. алкохол (ракия, водка)
1 с.л. бадемово масло
1 с.л лимонов сок
1. с.л. кисело мляко (за еластичност на косъма)


2. Разлика не знам дали ще има, но съм сигурност косата ще се омазнява по- бързо тъй като това са витамини на мастна основа
3. Ами ако го използваш 2 пъти в седмицата, го ползвай 1 месец и направи месец или два почивка, а ако го ползвам по веднъж в седмицата, си прави маската 2 месеца, след това отново почивка, тъй като може да започне да ти капе косата.
4. Написах по- горе
5. За месец? различно.. при мен се наблюдаваше около 2-3 см.. :) .
6. Не. Можеш да си използваш свободно каквото си искаш- и преса, и лак, пяна..
7. Не, няма странични ефекти.
8. Сгъстява косата, и заздравява накъсаната и увредена коса.
9. Лично аз не слагам нито газ нито мас.
10. Разликата? Ами започна да ми расте нова коса, в началото беше смешно тъй като новите косъмчета бяха късички и стърчаха, но сега всичко е ОК. Лично аз препоръчвам маската с Тривитаминол, тъй като наистина помага и действа. Дано съм помогнала с нещо. :)

Loshotia
03-25-2009, 15:50
Отговорите на всички въпроси се съдържат в темата за дългата и гъста коса с 32 страници.

cherinka
03-25-2009, 16:15
Прочетох доста за този прочут ТРИВИТАМИНОЛ и имам следните въпроси :

:arrow: Най-добрата от всичките казани рецепти или с какво да направя маската ?
:arrow: Ще има ли разлика в ефекта ако използвам само тривитаминол ?
:arrow: Колко пъти на седмица трябва да се използва ?
:arrow: Колко месеца трябва да се ползва и колко да се почива ?
:arrow: Колко сантиметра г/д расте косата за месец ?
:arrow: Трябва ли да се спре употребата на преси за коса , лакове , кристали ?
:arrow: Има ли странични ефекти ?
:arrow: Прави ли косата по-гъста или просто по-обемна ?
:arrow: Съставки като газ и маз с какво биха могли да се заменят ?
:arrow: Каква беше разликата когато ВИЕ го ползвахте ?

Мерси предварително :-)
може и само с тривитаминол да се мажеш, без газ и маз, но е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО и ЖЕЛАТЕЛНО дае с газ и маз. Два пъти в седмицата се използва. Както по-горе едно девойче каза - през 3-4 дни. :) След 6тия месец ще забележиш КОРЕННА, КОРЕННА промяна в косата. Всичко е постепенно. След първия месец ще си доволна. Слд втрия ще ти стане тъпо, че след първия си се радвала така, защото след втория ще е още по-добре. После и така с третия, четвъртия и така нататък месеци.
При него няма почивка пимерно като да се използва един месец, един месец - неи т.н. Ползваш го когато си искаш. Не еобезателно задължително да спреш с пресите, ютиите, лаковете и т.н. продукти за коса. Просто ще е добре да ги НАМАЛИШ. Все пак красотатаиска жертви. Естествено, че прави косата по-обемна. Та нали засилва растежа й, нормално... Относно обема .. всеки има различни виждания за обем. Но не си и мисли, че примерно, ще ти стане спескана. Косата просто ще изглежда добре.. :)

Magichkaa_
03-25-2009, 16:37
Благодаря много на всички,който отговориха на темата,макар и да не съм аз авторката отговорите бяха много точни.Мисля да го опитам,пък каквото ще да става 8)

Zehtinka
03-25-2009, 17:23
Даа,мерси много само да питам има ли някакви други продукти,които да могат да се смесят с тривитаминола,щото тея с газта и другите работи мама ше се противи,чудя се дали само тривитаминол да си слагам,нали е същото?Просто ефекта почва да си личи по-късно? :-o :-o

Beb4e__to
03-25-2009, 20:01
охх сега как ме напла6ихте някой спомена 4е при по 4еста употреба без по4ивка може да окапе косата...наистина ли е възможно???

shmatka888
03-26-2009, 08:33
...тъй като може да започне да ти капе косата.[/i]


Какво?!?! :shock: да окапе? това наистина ли е така....вижда ми се малко..тъпо...как ще окапе това са витамини...

Loshotia
03-26-2009, 09:51
Ако не се отмина хубаво маската, запушва порите и косата пада- не може да диша корена

Zehtinka
03-26-2009, 16:40
ее хубу ше търкам като ненормална кратуната и готово 8-) а и аз ше слагам само тривитаминола без разните му маски :)

jghgh
03-26-2009, 16:48
На мен от Тривитаминол ми изпада косата...

Само на мен ли така ми влияе зле? :-o :?

XTREMEFREERIDE
03-26-2009, 18:49
Много ли сгъстява?!

billytalent
03-26-2009, 18:51
Аз като го използвах самостоятелно ми правеше косата ужасно мазна и гадна,но като го добавях към маската с газ беше супер

shmatka888
03-27-2009, 07:51
На мен от Тривитаминол ми изпада косата...

Само на мен ли така ми влияе зле? :-o :?

Оле гора защо ме плашите...ти как го използва, че ти изпада косата...по колко пъти и с какво.. :(

co0L_gIrL
03-27-2009, 08:05
На мен от Тривитаминол ми изпада косата...

Само на мен ли така ми влияе зле? :-o :?

Оле гора защо ме плашите...ти как го използва, че ти изпада косата...по колко пъти и с какво.. :(

На всеки му влияе различно. На мен никога не ми е падала косата от него, но ви казах- правете почивки, защото в Тривитаминола има витамин А, а той в големи количества може да доведе до обратен ефект- вместо растеж, опадване..

adkis
03-27-2009, 15:42
А да попитам в тази маска може ли да се сложи балсам за коса..защото аз досега така сам си правила маските с балсам, но сега като сложа тривитаминола и незнам .. ааа и другия ми въпрос маската на суха или мокра коса се слага? Аз мисля че е на мокра но все пак да попитам :)

lipstik
03-27-2009, 17:14
А да попитам в тази маска може ли да се сложи балсам за коса..защото аз досега така сам си правила маските с балсам, но сега като сложа тривитаминола и незнам .. ааа и другия ми въпрос маската на суха или мокра коса се слага? Аз мисля че е на мокра но все пак да попитам :)

Суха и след 2 часа я измиваш хубаво с шампуан.

GerYy
03-27-2009, 18:11
аз използвам тривитаминола или така наречения витамин а де 3. Вече повече от месец го ползвам и вийдам наистина голяма разлика..косата ми порасна може би с 5,6 см. За сгъстяване немога да кажа, защото косата ми беше гъста и преди да съм го използвала. Мажа се само с него с 1 тампонче в корените 2 пъти в седмицата и това е ;) Надявам се да съм ви била полезна :-)

adkis
03-27-2009, 19:29
А да попитам в тази маска може ли да се сложи балсам за коса..защото аз досега така сам си правила маските с балсам, но сега като сложа тривитаминола и незнам .. ааа и другия ми въпрос маската на суха или мокра коса се слага? Аз мисля че е на мокра но все пак да попитам :)

Суха и след 2 часа я измиваш хубаво с шампуан.

Нали говорим за маска как ще сложиш толкова малко количество на суха коса и тя ще се разнесе навсякъде това е невъзможно..

lipstik
03-28-2009, 09:44
А да попитам в тази маска може ли да се сложи балсам за коса..защото аз досега така сам си правила маските с балсам, но сега като сложа тривитаминола и незнам .. ааа и другия ми въпрос маската на суха или мокра коса се слага? Аз мисля че е на мокра но все пак да попитам :)

Суха и след 2 часа я измиваш хубаво с шампуан.

Нали говорим за маска как ще сложиш толкова малко количество на суха коса и тя ще се разнесе навсякъде това е невъзможно..
Ами аз досега не съм си слага каквато и да било маска на мокра коса.Пък ти го прави както си искаш.

billytalent
03-28-2009, 09:45
Маската се нанася на суха коса!!!

adkis
03-28-2009, 13:01
Маската се нанася на суха коса!!!

така де ама как успяваш изобщо да нанесеш толкова малко количесто на цялата коса и то да се разнесе навсякъде равномерно..?

billytalent
03-28-2009, 13:12
Ами успявам аз я нанасям с четка за боядисване на косата

adkis
03-28-2009, 13:13
Ами каква е разликата когато косата е суха или мокра тоест защо е по добре да е суха??!?

(S) AINT
06-13-2009, 15:27
Искам да попитам в коя аптека във Варна мога да си го купя ? :(

billytalent
06-13-2009, 15:33
Има го във всяка ветеринарна аптека

tWiLigHtgIrL
06-13-2009, 18:04
А цената на този Травитаминол каква е?

WildGirl
06-13-2009, 18:10
Около 6 лева :)

shmatka888
06-18-2009, 10:32
На мен не ми помага ;(

therichbitch
06-18-2009, 12:45
хмм няколко въпроса
1 някои може ли да ми каже точна аптека в софия където мога да си го купя, в смисъл някъде близо до центъра да е
2. каква мас точно трябва да е? в смисъл чиста или...

mimooz
01-11-2010, 21:39
amii az da pitamm ima li nqkfi stranichni efekti kato naprimerr nqkwoo drygo okosmqvanee samo kosataa li zaasqgat teqq vitamini ili ii drygi 4asti kato krakataa,liceeto .. ? :D

BuBa33333
01-12-2010, 12:38
Ами каква е разликата когато косата е суха или мокра тоест защо е по добре да е суха??!?

Защоото няма никакъв смисъл да я мокриш.Мажеш се с маската,стоиш 2 часа и влизаш в банята.

BuBa33333
01-12-2010, 12:41
amii az da pitamm ima li nqkfi stranichni efekti kato naprimerr nqkwoo drygo okosmqvanee samo kosataa li zaasqgat teqq vitamini ili ii drygi 4asti kato krakataa,liceeto .. ? :D


По-горе беше казано,че няма странични ефекти.Няма как да ти поникнат на други части от тялото.Това може да се случи само ако си го инжектираш.А и ти не си мажеш краката и лицето, за да имаш и там повече косми нали ? Така,че спокойно.

BuBa33333
01-12-2010, 12:44
На мен не ми помага ;(

Колко време си я ползвала?

BuBa33333
01-12-2010, 12:50
А да попитам в тази маска може ли да се сложи балсам за коса..защото аз досега така сам си правила маските с балсам, но сега като сложа тривитаминола и незнам .. ааа и другия ми въпрос маската на суха или мокра коса се слага? Аз мисля че е на мокра но все пак да попитам :)

Суха и след 2 часа я измиваш хубаво с шампуан.

Нали говорим за маска как ще сложиш толкова малко количество на суха коса и тя ще се разнесе навсякъде това е невъзможно..


Като разджуркаш съставките на маската се получава достатъчно количество.По-важно е да бъдат намазани корените.Като гледаш да ти остане малко за дължината.[/b]

BuBa33333
01-12-2010, 12:54
Само,че аз моята маска я правя по малко по-различен начин :

2 суп.лъжици тревитаминол
1 с.л. алкохол
1 с.л. кисело мляко
1 с.л. зехтин
1 с.л. оцет

Стои се пак 2 часа.След като се направи маската се завива главата с найлонова торбичка и върху торбата се завива с хавлиена кърпа.

slynchoo
01-12-2010, 16:54
Само,че аз моята маска я правя по малко по-различен начин :

2 суп.лъжици тревитаминол
1 с.л. алкохол
1 с.л. кисело мляко
1 с.л. зехтин
1 с.л. оцет

Стои се пак 2 часа.След като се направи маската се завива главата с найлонова торбичка и върху торбата се завива с хавлиена кърпа.

и аз я правя по същия начин и съм мн доволна. :)

titinkaa
01-12-2010, 17:09
Аз ползвам тази маска,но в последно време слагам само Тривитаминола,защото едн аот моя клас има много дълга коса и я питах как я е пуснала толкова и тя ми каза че се маже с Тривитаминола,но само с него без маска и косата и е наистина удивителна,ето маската която аз съм правила:

Оригиналната маска:
2 с.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека, струва около 4-5 лв за 100 мл.
1 с.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса), масло от шеа/карите , масло от жожоба, .... Информация за маслата тук
1 с.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром, коняк
1 с.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ - за блясък ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо. Купува се от железария или евентуално магазин за домашни потреби.

Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави:
кисело мляко - за еластичност на косъма
мед – за всеки тип коса, прави косата мека и подхранена
жълтък - подхранва, но „извлича” боята от боядисаната коса , затова ще се наложи да се боядисвате по – често. Изсушава леко. Да се измива внимателно с хладка вода, тъй като ако започнете с гореща, ще се пресече и „свари” – ще останат малки топченца, които трудно се премахват и започват да гният в косата.
аспирин – за растеж и п-в пърхот
хума - за мазна коса (има различни видове хума - зелена, жълта, бяла, розова, синя, ....информация) - консистенцията е подобна на кашичка. Ще е необходимо по - голямо количество, за да се покрие цялата коса

Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти седмично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочените по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да не се предизвика обратен ефект.

Маската може да се редува с готови маски. След измиване, при желание се нанася подходящ балсам в краищата на косата. За по - лесно разресване може да се втрият две-три капки кристали/масло от жожоба/карите. Против цъфтящи връхчета е подходящо втриването на пшенично масло (има лек "мокър" ефект).



:)

a1a2b3v
01-12-2010, 17:52
Въпросче
За какво са алкололът и лимона.. в смисъл какво правят? :?

FuCkInBuBbLeGuM
01-12-2010, 18:53
Алкохолът мисля, че е за затопляне..
Лимон.. може би, за да намали омазняването... де да знам

heiress
01-12-2010, 22:40
Да.. и за блясък е лимона.

bissstra
03-16-2010, 15:06
А колко време трябва да се ползва и след това да се почива? Смисъл, бях чела че може да се ползва месец, след това се прави някаква пауза.... известно колко време :-o

kriska18765
08-07-2011, 15:28
[b] :!: В повечето случай Тривитаминола е в течен варянт, и няма проблем да си намажеш косата с него да изчакаш да изсъхне след това да я изплакнеш със шампоан и като допълнително подхранване да се намажеж със хининова вода тя се продава във аптеките 1.50 - 2.00 лева най-много тривитаминола е 5.00 - 6.00лв. Той съдържа само витамини и няма странични ефекти лично аз си правя ' маска ' 3-пъти седмично косата ми беше изтощена, третирана, тънка и къса сега има обем , блясък за 1 месец порасна със 7-8см и най - важното сгъсти се .. :) :-)

kriska18765
08-07-2011, 15:29
забравих да кажа че няма ефект ако не престанеш да си третираш косата, не казвам изобщо да не ползваш , преси маши и такива неща просто да намалиш и е много по полезно за косата ако я изплакнеш със студена вода. :smt023

koshtramba
08-07-2011, 15:38
:!: В повечето случай Тривитаминола е в течен варянт, и няма проблем да си намажеш косата с него да изчакаш да изсъхне след това да я изплакнеш със шампоан и като допълнително подхранване да се намажеж със хининова вода тя се продава във аптеките 1.50 - 2.00 лева най-много тривитаминола е 5.00 - 6.00лв. Той съдържа само витамини и няма странични ефекти лично аз си правя ' маска ' 3-пъти седмично косата ми беше изтощена, третирана, тънка и къса сега има обем , блясък за 1 месец порасна със 7-8см и най - важното сгъсти се .. :) :-)

Да бе, десет. :lol:

shanell1
08-07-2011, 16:10
а колко време да стоя с тази маска , някои казват цяла нощ, други 2-3 часа ?

katii
08-07-2011, 16:15
Както решиш :) Може и 2часа (минимум) или да спиш с нея.

Colombia
08-07-2011, 16:29
Аз ползвам тази маска,но в последно време слагам само Тривитаминола,защото едн аот моя клас има много дълга коса и я питах как я е пуснала толкова и тя ми каза че се маже с Тривитаминола,но само с него без маска и косата и е наистина удивителна,ето маската която аз съм правила:



:)

Да попитам.Виждаш ли разлика наистина между маска с Тривитаминол и разни други неща и само Тривитаминола?

katii
08-07-2011, 16:41
Снощи си намазах косата само с тривитаминол и сега ми е направо уникална :grin: И преди съм го ползвала, но като маска и определено така, когато ползвам само от него, косата ми става по-хубава :) Въпреки,че и др. продукти, които се слагат за маската доста подхранват, явно на мойта коса и се отразява по-добре само тривитаминол.

Colombia
08-07-2011, 16:46
Ще взема и аз да пробвам,като си купя пак Тривитаминола :)

Смятам да го нанеса само в корените,а по дължината да речем кисело мляко с още нещо...каквото имам под ръка :) :D :)

katii
08-07-2011, 17:47
Защо не го нанесеш по цялата коса ? :) Много хубаво действа на крайщата. Някои даже казват, че от тривитаминола косата им е спряла да съфти :)

Colombia
08-07-2011, 17:49
И така ще пробвам :)
Само да си купя 8-)

katii
08-07-2011, 17:53
Добрем :) После пиши да кажеш какъв е бил резултатът :P

Colombia
08-07-2011, 17:54
Задължително :)

pressiana
08-08-2011, 16:54
Ами ако стане обратният ефект, като си намажете целите коси с тривитаминол? :? Пък и така 1 шишенце ще ми стигне за дооста по-малко време.

HellOfaHottie
10-31-2011, 11:55
Айде, една година ми трябваше за този резултат, но чакането си струваше... Този месец - цели 3см. ми порасна косата.
Дерзайте!
Тривитаминола помага, но иска псотоянство.

Shizaya
10-31-2011, 12:02
@HellOfaHottie: Искаш да кажеш, че след 1 година мазане косата ти е започнала да расте с 3 см. на месец, или през цялата година ти е растяла с толкова (в резултат от мазането)? :-o

XxInn0cencexX
10-31-2011, 16:32
Искаш да кажеш,че цяла една година си ползвала тривитаминол ? :shock:

Nithael
10-31-2011, 16:54
а по колко пъти на седмица/месец се прави (говорим само за тривитаминол, без нищо друго) и има ли някакви почивки?

gabri3lla
10-31-2011, 18:34
а по колко пъти на седмица/месец се прави (говорим само за тривитаминол, без нищо друго) и има ли някакви почивки?

Аз се мажех веднъж седмично. Принципно, за да не привикне косата трябва да се редува, примерно, два месеца правиш маска - два месеца-не :)

marilyn
10-31-2011, 18:36
а по колко пъти на седмица/месец се прави (говорим само за тривитаминол, без нищо друго) и има ли някакви почивки?

Аз през седмица си правя.

Nithael
10-31-2011, 19:48
аха, мерси :Р

dalitooo
11-01-2011, 06:47
По принцип аз използвах само тривитаминол (без други премесени продукти), намазвах си го в корените само и стоях така поне два часа(може и повече) с торбичка и кърпа на главата, но после трябва обило със шампоана да си измиеш, че остава мазно. Поне 2 пъти седмично си правех в началото.. При мене лично разликата беше в самото състояние на косата, а не в дулжината(въпреки че точно заради това го почнах..).Косата ми стана мн мека, лъскава и със мн здрав вид. Относно разтежа, аз отдавна исках да ми попоразне косата (а мойта е от бавнорастящите) и какво ли не съм и слагала , но ефект - супер минимален. Успя да порасне това лято, защото просто бях оставила да почива (никакви преси и лакове).Само я решех редовно (в корените- да усетиш масажа на скалпа) и за 2 месеца порасна около 3 см. :)

ana19
01-04-2012, 10:40
Може ли вместо кърпа, след като се намажа, да сложа шапка?
Слагам някакъв найлонов плик и отгоре 2 шапки, ще има ли същия ефект?

loliipops
01-04-2012, 10:53
при мен все още няма ефект

Монии
01-04-2012, 13:08
А дали ще стане нещо ако се използва тривитаминола след като му изтече срока на годност ?

Cucko0
01-04-2012, 14:02
2008 година .