PDA

View Full Version : Срамно ли е?



sw3et_babyY
09-08-2008, 22:07
az sam na 13 god i imam bqlo te4enie i mn me e sram! vse oshte ne sam trugnala da pravq sex no se pak aky mi se naloji i po gashti4kite mi ima petno.... :( shte umra aky toi gy vidi :oops: pri si4ki li e tka?? normalny li e? :oops:

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

SpOrTs_GiRl
09-08-2008, 22:08
Аа .. викаш аку ти се наложи да правиш секс..

CucuTy
09-08-2008, 22:09
Милата.. дано да ти се наложи де.. Пък ако не ти се наложи.. пфф :?

Rofl4e
09-08-2008, 22:09
И какво му е срамното?!Още си на 13 а за секс мислиш.. и затова те е срам защото не си достатачно порастнала когато станеш на 16-17-18 едва ли ще мислиш така!

sw3et_babyY
09-08-2008, 22:10
smiss imam seriozen priqtel i toi naposleduk mi namekfa :oops: a misla 4e oshte mi
e rany no... aky resha 4e gy iskam ... dali toi nqma da me zareje aky go vidi... neznam prosty...

SpOrTs_GiRl
09-08-2008, 22:11
OMG .. не не не :razz: :razz: :razz:

П.П. Извинявам се, но .... ох :lol:

CucuTy
09-08-2008, 22:15
Оохх, милУтУ тоО! Ии катуУ видиИ.. напраФУУу!!! Ужас! Ще се разплачиИ и шИ си УтудиИ!

sw3et_babyY
09-08-2008, 22:15
sorry 4e predizvikvam prismeh no.... 8-)

vaseto0o
09-08-2008, 22:17
Ако се разплачка бебчо ще го цункаш по главичката и ще му мине, нали така :D
Баси трябва да участвате във филма "Деца правят деца' :razz:

SpOrTs_GiRl
09-08-2008, 22:17
Оохх, милУтУ тоО! Ии катуУ видиИ.. напраФУУу!!! Ужас! Ще се разплачиИ и шИ си УтудиИ!
НИдей така брИе .. Те имат сИриознЪ фръзкЪ! .. няма тъй да си отиди .. кат' й види гащите .. :?


П.П. Авторке, извинявам се .. обаче определено се замисли преди ' да решиш, че искаш, щотУ той ти прай намеци' ...... Леко си малко малка.

`SunFlower`
09-08-2008, 22:18
абе не, че нещо момиченце ,ама то пича кат ти сваля бельото определено ще е възбуден и няам мн мн да го гледа...но иначе пък ако ти е много силно иди на лекар... аз преди имах,но сега от няколко месеца хич ама само се оправи ддз.. :grin: :oops:

batty
09-08-2008, 22:18
smehat ni idva o tam 4e si malka za tova.parvo na 13 si 2 ro ako b6e dosta4no golqma da go napravi6 nqma6e da misli6 dali 6te vidi to4no tova
i kakvo e ser priqtel ot koga ste zaedno toi na kolko e ?
stegni se na 13 si malka dano ne ti se naloji skoro

SpOrTs_GiRl
09-08-2008, 22:19
Да, и на мен ми е интересно той на колко е години и от кога сте заедно?

s3xy
09-08-2008, 22:22
мм на 13 и сериозен приятел... :lol: ако мислиш че ше те зареже заради 1 петънце я отсега се замисляй как да скъсате, преди да те е изе*ал и да стане страшно 8-)

sw3et_babyY
09-08-2008, 22:22
mmmmm imam cikal i opredeleny znam 4e sam malka :D i az neiskam da se stiga dy tam !! prosty pitam aky za napred imam i se okaje problem...

Rofl4e
09-08-2008, 22:24
Ми като знаеш че си малка кфи са тез тъпи въпроси е?!А и някои съфорумници попитаха от колко време сте заедно и той на колко е .. плс отговори ни (:

SpOrTs_GiRl
09-08-2008, 22:24
Та кажи ни все пак той на колко е и от колко време ходите?

CucuTy
09-08-2008, 22:26
Та кажи ни все пак той на колко е и от колко време ходите?

Той сигурно е баткооооооо!! на 14!

haterkata
09-08-2008, 22:28
олеле спуках се да се хиля на тая тема :D

sw3et_babyY
09-08-2008, 22:28
mmmm toi e na 15 i hodim ot godina i neshty...

CucuTy
09-08-2008, 22:29
олеле спуках се да се хиля на тая тема :D

Да ти кажа то и за смях не е.. :(

s3xy
09-08-2008, 22:35
^ хах :lol: SexyTka вече за пореден път ми крадеш думите от клавиатурата :D

Rofl4e
09-08-2008, 22:37
Оффф и как ходите държите се за ръчичка и се цункате по бузката ли?!Вече година и нещо?!

sw3et_babyY
09-08-2008, 22:38
do kolkoty toi mi kaza e devstven :) nadali shte me izluje v tova otnoshenie ;]] puk i za men godina i neshty e mn zashtoto az za 1vi put sam tolkova dulgy s edno mom4e :) :oops:

Rofl4e
09-08-2008, 22:42
SexyTka да бе направо.. :grin: ама и той е девствен дее пик щом ходят вече година и нещо значи си била на 11 и нещо а преди него си имала и др момчета щом не си се задържала толкова дълго с момче пък и ти опит нямаш бе момиче! Та от 1 кл ли имаш гаджета :grin:

Геша
09-08-2008, 22:49
Засърбяло го момичето (по-скоро момиченцето) на едно място и решило да се почеше...
Така де, ако искаш да се хвалиш пред приятелките си от предучилищната
и да вдигнеш акциите на твоя седмокластник давай...
Ще ти бъде тъпо от безчувственото лашкане и мушкане .
Препоръчвам ти едно - първо да се влюбиш и/или наистина те привлече физически някого (ще разбереш, че си готова за това и няма да ти се наложи да се излагаш по форумите с такива въпроси), не от някакъв дълг, че си ходила с него колко-си-там месеца...

Rofl4e
09-08-2008, 22:50
Офф иска тя съвети от нас..тя е дете още .. то и се допикало тя си мисли че и се е доебало Апък с SexyTka съм съгласна нищо чудно от децката градина да ги е подкарала :razz:

shady^baby
09-08-2008, 22:50
Чудя се защо ни иска съвети като тя е с по-голям опит от повечето тук ... :-D :lol: :lol: :lol: не се сдържах :lol:

s3xy
09-08-2008, 22:55
лелеее SexyTka наистина ми четеш мислите :D как го правиш? :razz:

sexY_g1rl
09-08-2008, 23:08
pfffff az misla 4e ne trqbva da se gavrim taka s neq shot sig i na neq ne i e mn lesno ;) naistina e malka no tq ima pravy da pita za napred ne mislite li ? :) 8)

s3xy
09-08-2008, 23:11
pfffff az misla 4e ne trqbva da se gavrim taka s neq shot sig i na neq ne i e mn lesno ;) naistina e malka no tq ima pravy da pita za napred ne mislite li ? :) 8)
sexY_g1rl ти да не си авторката с нов nickname, а? :razz: :razz: :razz:

sexY_g1rl
09-08-2008, 23:16
Hyahahyahyh az za Razlika ot neq ne sam lape na 13/14 godinki mila .Az izkazvam sobstveno mnenie i ako vie ne go priemate nqmam namerenie da vi se burkam pfff :x

s3xy
09-08-2008, 23:18
ne sam lape na 13/14 godinki mila .
ух радвам се, че нещо зачестиха фалшивите nickname-ове :D иначе права си, имаш твое мнение и го казваш, сичко е ок

Jumbie483
09-08-2008, 23:19
Аплодисменти за момичето със сериозния приятел =D>

s3xy
09-08-2008, 23:20
само не разбрах авторката защо тряваше да немесва "сериозната им връзка" за да попита дали е нормално да има бяло течение, ама айде, явно аз не разбирам нещо :razz: :razz: :razz:

s3xy
09-08-2008, 23:24
Иска да прави сееееекс!!!!!! Разберете я!!! Тя е на 13 години и е достатъчно голяма да взима решения сама!!!! Само дано ни покани на сватбата със *сериозния си приятел* ... Искам едно от децата да е кръстено на мен! :-P :oops:
ааами ако са само момчета :razz: иначе второто момиче да е на мен! :razz: :razz: :razz:

Rebirthing
09-08-2008, 23:30
Пхаха авторката е зле с централния 8-) бялото течение е сериозно нещо, трябва ти гинеколог.

s3xy
09-08-2008, 23:31
пфф пожелавам ти да не ти се случва, че виж случайно той те изебал и зарязъл... :razz: Life`s Hard Sometimes...
като се замисля тоя пич в днешно време на 15 да е девствен или му е малка, или е дебел, нисък и грозен :razz: :lol: :razz:
авторке, погледно първо в неговите гащички ако стигнете до там! после ако не си разочарована му дай да погледне и той :razz: :D :lol: :D :razz:

anSsito
09-08-2008, 23:48
Ама чакайте малко.. Как не обеснихте на момичнцето най-същественото..
Слушай ся,авторке..Той след като ти сабуе гащичките ще ги огледа едно хубаво,че и с лупа и под микроскоп ще ги гледа и после ще почне да ги души.. някъде 5 минути ще продължи душенето.. и накрая.. минаваме към съществената част.. Той ще пробва вкуса на гащичките.. .. И ако е доволен.. чак тогава ще имаш достъп до секретната информация,която той крие в своите гащи.. :lol: :lol: :lol:

s3xy
09-08-2008, 23:51
Ама чакайте малко.. Как не обеснихте на момичнцето най-същественото..
Слушай ся,авторке..Той след като ти сабуе гащичките ще ги огледа едно хубаво,че и с лупа и под микроскоп ще ги гледа и после ще почне да ги души.. някъде 5 минути ще продължи душенето.. и накрая.. минаваме към съществената част.. Той ще пробва вкуса на гащичките.. .. И ако е доволен.. чак тогава ще имаш достъп до секретната информация,която той крие в своите гащи.. :lol: :lol: :lol:

аааа щом ше е така няма сделка, трява ти първо! :razz: да не забравиш второто момиченце на мен :razz:

fireprincess
09-09-2008, 05:57
Засърбяло го момичето (по-скоро момиченцето) на едно място и решило да се почеше...
Така де, ако искаш да се хвалиш пред приятелките си от предучилищната
и да вдигнеш акциите на твоя седмокластник давай...
Ще ти бъде тъпо от безчувственото лашкане и мушкане .
Препоръчвам ти едно - първо да се влюбиш и/или наистина те привлече физически някого (ще разбереш, че си готова за това и няма да ти се наложи да се излагаш по форумите с такива въпроси), не от някакъв дълг, че си ходила с него колко-си-там месеца... omg,az sam po-malka i ot teb(na 12 sam)oba4e ne mislq sledva6tata godina da trugna da se la6kam s "batkovcite" :shock: :shock: :shock:

marlboro276
09-09-2008, 06:12
ХАХА скъсах се да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(от другите отговори, не от авторката)

jghgh
09-09-2008, 06:15
И все пак вие наистина прекалихте с ебавките.
Момичето дори не ви отвръща, а се съмнявам да е чак толкова тъпа че да не загрява. Отговаря като човек, но вие продължавате.. Грозно е.
Да, и на мен ми е смешно че пише малкУ страннУ и че иска да прави секс на 13, но един човек не можеш да го убедиш в правотата си като го иронизираш и му се присмиваш.
Мисля че повече ще обърне внимание на думите ни ако я посъветваме с добро...
Аз лично на такъв проблем бих отговорила хладнокръвно, абстрахирайки се от възрастта, начина на писане и т.н.

Мила, НЕ ГО ПРАВИ. После много ще съжаляваш.
Малка си.
Не позволявай някой да те притиска.
Тва че на хлапака му се ебе не значи че трябва да му пускаш, особено след като не си готова (когато човек е готов се усеща, не се задават тъпи въпроси!)
ЧАКАЙ. Може да ти отнеме 3 години, може 4... но когато се почувстваш спокойна и готова, когато познаваш достатъчно добре тялото си - тогава го направи.
Бас държа че ти даже не маструбираш. Закъде си се засилила за секс?
Не го прави.

За бялото течение - всяка жена има, и доколкото знам почти всяка си мисли че това е нещо нормално и го оставя настрана. Отиди с майка си на преглед при гинеколог, да каже специалист дали е за лечение или не тека.
Също така, пак да повторя - не прави секс на 13 :razz: !!

пп. Едва ли ще е проблем и ще е отблъскащо да имаш секрет по гащичките, но според мен е по-добре да няма петна. Тва ти го казвам само информативно, да не тръгнеш дами правиш секс... :D

BurningDesire
09-09-2008, 06:30
smiss imam seriozen priqtel i toi naposleduk mi namekfa :oops: a misla 4e oshte mi
e rany no... aky resha 4e gy iskam ... dali toi nqma da me zareje aky go vidi... neznam prosty...
Аха, да бе, на 13 години и имала "сериозен" приятел. Знаеш ли изобщо значението на тая дума? И щом е толкова "сериозен", на колко години тръгнахте - на 10 ли?! Ти си само една тъпа малка пикла. Няма кво да кажа повече...

love'sux..
09-09-2008, 08:44
Da naistina si malka za sex.No se pak ne mislq 4e e za podigrafka :) Vij edno mom4e ako te obi4a kakto kazvash i durji na teb nadali shte se oplashi ot edno petunce{ako izobshto go vidi} taka4e ne se pritesnqvai.Az imam edna priqtelka koqto spa s mom4e na 13 no tazi vuzrast ... Iz4akai pone oshte 1 god! nai malko ...

Bubbly
09-09-2008, 08:59
Много е срамно ти си първата с такъв проблем :-o

the_godfather
09-09-2008, 09:01
Не виждам какво толкова смешно има ... пубери !!!

Към авторката:
ти сигурна ли си че имаш бяло течение или просто си забелязала петна по бельото си??

Бялото течение, въпреки че доста жени си живеят с него .. може да е индикатор на сериозно възпъление .. отиди при специалист за консултация и преглед.

Иначе за секс наистина е малко рано, но .. знам ли какво е нормалното вече за сегашното поколение :-o

belphegor
09-09-2008, 09:16
Искаш ли да ти се наложи? Няма проблеми, само накарай вашите да не ме съдят после.

Има ли значение дали някой ще го види. Хвани се занеси на доктор да види кво може да направи. И да няма "срам ме е"!

samoubiika
09-09-2008, 09:26
ти колко седмици стоиш с едни гащи извинявай??
или пък на 13 години и 'ако случайно го поискам'...чуваш ли се кфи глупости говориш?или го искаш или не!така или иначе той ВСЕ някога ше те зареже...няма да се жени за тебе я ;д ако всеки ден си сменяш бельото и ползваш ежедневни превръзки(от ония тъничките на олуейс) неа да имаш проблеми ;д парфюмирай си гащите за да не му прай впечетление ;д;д;д

K_O_L_E_V
09-09-2008, 09:56
Mоже да и се наложи на момичето да прави секс :D :D

love'sux..
09-09-2008, 12:00
leleleell dokade e stignal sveta we :razz: :razz: na 13 misli za sex :? mila tolkova li go obi4ash tova mom4e ? ?

love'sux..
09-09-2008, 12:48
Не виждам какво толкова смешно има ... пубери !!!

Към авторката:
ти сигурна ли си че имаш бяло течение или просто си забелязала петна по бельото си??

Бялото течение, въпреки че доста жени си живеят с него .. може да е индикатор на сериозно възпъление .. отиди при специалист за консултация и преглед.

Иначе за секс наистина е малко рано, но .. знам ли какво е нормалното вече за сегашното поколение :-o
az sam mn suglasna s tebe... naitina shte e po dobre da otidesh na lekar :)

get_nasty_
09-09-2008, 13:31
Скъпи съфорумнци ...авторката с това за "сериозния приятел" просто ни кара да завиждаме :razz: :razz: базикам сееее :razz: може би :oops:

така по темата....малка си за секс и какво значи ако го поискам ...не го прави ако наистина ходете от 1 година мисля че това между вас не е любов аа някакъв вид навик а и момченцето може да го е поискало защото да не остава по назад..имаш още много "хляб да изядеш" докато ти дойде времето не бързай :)

miShle
09-09-2008, 13:40
Евала на jghgh :) Тук сме да си помагаме един на друг, не да се храним и да си пускаме бъзици на чужд гръб. Това,че е решила да се е*е на 13 си е нейн проблем,щото това се е нейния живот. Не разбирам какво целите като я нападате?!?

По темата .. Ако въпросното "бяло течение" не спре до месец например, мисля че трябва да кажеш поне на майка си. Не виждам от какво трябва да се срамуваш,след като си е човешко. Айде споко и горе главата! :)

sw3et_babyY
09-09-2008, 13:51
ami da ti kaja mama znae :) az ve4e ot sig 1 ili 2 god imam :(

SwEeTyYy_GiRl
09-09-2008, 15:09
:D 8-) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Egati i temata :D :D :D :D :D

v3rSaNd37
09-26-2008, 14:52
kakvo e sme6noto?
momi4eto ne e obrazovano kato vas i t1rsi pomo6t! :-x
po temata: otidi na ginekolog, pone da si spokoina :)

HONDA
09-26-2008, 15:48
Абе, моме, обясни ми как ще ти се НАЛОЖИ да правиш секс?! На 13 години си! Ок, имаш "сериозен" приятел от година, обаче не мислиш ли, че и 2мата сте малки за това?

plmn
09-26-2008, 16:13
На 13 имаш сериозно гадже?Сигурно ходите от 3-4 години? :lol:

mysterious93
09-26-2008, 16:36
Досега май само jghgh написа нещо смислено... и наистина смешно е всички тръгнаха да питат той на колко е за да могат поне още 1-2 страници да се заяждат..ама бас хващам че на авторката й е през оная работа 8) а и тя не каза че ся ще праят секс..а просто някога като прави секс(може и след 5 години)дали няма да е проблем...четох някъде че всяка втора жена има проблеми с бялото течение.Най-добре отиди на гинеколог :P макар че..то и да отидеш..май почти никога не минава ;( тука доста момичета са се опитвали да се лекуват и не е минало(имам предвид от сайта..с тези с които съм си писала)и аз ходих и на мен ми предписа сума ти и неща и на мен не ми мина мразя го :x но не е лошо да отидеш да си сигурна че не е нещо сериозно :P

i'm so excited!
09-26-2008, 16:54
Hyahahyahyh az za Razlika ot neq ne sam lape na 13/14 godinki mila .Az izkazvam sobstveno mnenie i ako vie ne go priemate nqmam namerenie da vi se burkam pfff :x
а на колко си ? на 15 ?

I_Know
09-26-2008, 18:27
Мисля че има време да правиш к'вото и да било.Не е момента ся.Изчакайп поне 3-4 годинки

darla
09-26-2008, 19:47
Оохх, милУтУ тоО! Ии катуУ видиИ.. напраФУУу!!! Ужас! Ще се разплачиИ и шИ си УтудиИ!
:grin: :grin: :grin:
A kvo li 6te stane ako "poiska6" da pravi6 sex,a ne prosto da ti se "naloji?!
Prietsnqva6 se dali nqma da te zareje drislioto,ama ne se se6ta6 da potursi6 doktor za suvet za tva bqlo te4enie?!?!?AAAAAA,ne,tupi hlapetaaa!Na 13 6te se pro*be...

literbebe
09-26-2008, 19:55
милото то,има сериозна връзка,ми какво 4акате женете се направо пък послее ще му мислиш дали ще ти гледа гащите :lol: :lol: :lol:

DJ_Mrav4o
09-26-2008, 21:13
Я първо вземи си оправи правописа и тогава мисли за секс :razz: :razz: :lol: Пък и той, ако иска да те ч*ка, едва ли ще ти гледа гащите, извинявам се :-D

Bitchaznigga
09-26-2008, 21:16
neznam.. spored mene ne e za podigravka..momi4eto pita i ne razbiram zashto se zaqjdate :-o ..az sum na 14 godini i sum na qsno 4e ne razbiram ot seriozni vruzki i ne se pritesnqvam da go kaja..az naskoro bqh s edno mom4e..toi mi povtarqshe kak iska da pravime sex [az ne mislq 4e sum gotova za tova..a i iskam da go napravq s 4ovek na kogoto naistina durja] ii reshih da skusame 6toto nqma smisul da hodq s nqkoi koito e s mene samo zaradi ednoto chukane..taa..tvoq pi4 e na 15 godini..ne mislq 4e my pyka mnogo za tebe..prosto iska da te ize*e i da se hvali na priqtelite si..dokolkoto sum 4yvala pove4eto mom4eta tfa pravqt..malko sa ostanali sfesnite(no vse pak gi ima)..az ti predlagam ako ne si gotova da ne priburzvash sus seksa..ima vreme za vsi4ko :) ..aa za bqloto te4enie..mm..i az sum na mnenie 4e trqbva da otidesh pri genekolog..nqma nishto sramno v tova.. mnogo momi4eta go imat :wink:

ra4ence
09-26-2008, 21:44
И аз го имах/м. Ползвам интимен гел и е много по-добре,което е странно,защото той е само з ахигиена,не да лекува течението.. Иначе е най-добре да отидеш на гинеколог,въпреки че е мн притеснително първите 2-3 пъти :) Има и ежедневни превръзки...

Seducti0n
09-26-2008, 22:36
И къде си тръгнала да правиш секс, госпожице?!
Помисли първо за здравето си.
Отиди на лекар, на профилактичен преглед, няма смисъл да отлагаш или да чакаш да започнеш да водиш полов живот. :wink:

AnChItOoOo
09-27-2008, 05:54
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz:

lo0s3r
09-27-2008, 07:59
вие сте уникалниииии :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

а тоя дето е на 15 и иска да прави секс с 13годишна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: копеуета кви са тия беее :razz: :razz: :razz:

olii
09-27-2008, 12:40
Алооооо, форумците ??
Момичето не ви е искало мнението дали и е рано да прави секс, дали връзката и според вас е сериозна или не.Пита съвсем друго нещо ама май май няма кой да обърне внимание.
По темата...Може да си настинала и за това да имаш бяло течение, а ако не е това и се притесняваш толкова отиди на генеколог той ще ти предпише нещо.

The_69
09-27-2008, 17:44
Mn ste gadni, momi4eto se pritesnqwa, moe i sled 10 god da re6i i pak moje da go ima towa :-x
Na4i wij sega, towa moje i da ne e bqlo te4enie- pri powe4eto momi4eta prosto si go ima kato estestwen owlajnitel na ligawicata i e po-obilno. Zema6 si paket4e smradlika ot aptekata, wari6 na 4ai i es mie6 s nego, wmesto s woda. Towa podsu6awa.ako ne se oprawi6- idi na lekar

ivana0895
09-27-2008, 18:17
az imah sushtiqt problem no izchakah malko i kogato mi doide cikala te4enieto sprq :) ako priqtelqt ti naistina e seriozen shte te izchaka do kolkoto si gotova :)

neils
09-27-2008, 18:51
олеле спуках се да се хиля на тая тема :D

:lol: :lol: :lol: i az taka

mysterious93
09-27-2008, 19:09
Mn ste gadni, momi4eto se pritesnqwa, moe i sled 10 god da re6i i pak moje da go ima towa :-x
Na4i wij sega, towa moje i da ne e bqlo te4enie- pri powe4eto momi4eta prosto si go ima kato estestwen owlajnitel na ligawicata i e po-obilno. Zema6 si paket4e smradlika ot aptekata, wari6 na 4ai i es mie6 s nego, wmesto s woda. Towa podsu6awa.ako ne se oprawi6- idi na lekar

хмм..дали наистина помага?и майка ми беше казала да пробвам така ама аз не..исках на гинеколог да отида :D и накрая не ми мина..обаче колко време така?има ли си определен период или се миеш с това докато ти мине(или пък ти писне)???едно момиче от форума ми беше казала че си е взела някви като хапчета и си ги е слагала сяка вечер вътре(нали се сещате :-D)и й е минало..но си ги е взела без лекарско предписание а ме е страх ..в смисъл ако си ги зема без някой да ми ги предпише дали може да стане по зле?

Abigoria
09-27-2008, 19:10
вие сте уникалниииии :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

а тоя дето е на 15 и иска да прави секс с 13годишна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: копеуета кви са тия беее :razz: :razz: :razz:

И ходят от година и половина => тя е била на 11 и половина... :D

sladkotykate
05-12-2009, 17:43
sw3et_babyY спокойно не е срамно бялото течение...недей да обръщаш внимание на подигравките от форумците...Недей да се връзваш на всяко момче което ти се подмаже с думичките "ОБИЧАМ ТЕ"..те използват женския пол за да вземат своето(мисля че се досещаш за какво става въпрос)..това че ходите от 1 и половина както казваш ти,не означава че задължително трябва да правиш секс с него.Когато си готова го направи,за да не съжаляваш после..!

JUSTDNB
05-12-2009, 18:31
Оохх, милУтУ тоО! Ии катуУ видиИ.. напраФУУу!!! Ужас! Ще се разплачиИ и шИ си УтудиИ!
НИдей така брИе .. Те имат сИриознЪ фръзкЪ! .. няма тъй да си отиди .. кат' й види гащите .. :?


П.П. Авторке, извинявам се .. обаче определено се замисли преди ' да решиш, че искаш, щотУ той ти прай намеци' ...... Леко си малко малка.

Hahahahahhaaahahahah ;-) 8-)

veshtichka
05-12-2009, 19:28
sw3et_babyY спокойно не е срамно бялото течение...недей да обръщаш внимание на подигравките от форумците...Недей да се връзваш на всяко момче което ти се подмаже с думичките "ОБИЧАМ ТЕ"..те използват женския пол за да вземат своето(мисля че се досещаш за какво става въпрос)..това че ходите от 1 и половина както казваш ти,не означава че задължително трябва да правиш секс с него.Когато си готова го направи,за да не съжаляваш после..!
ii az sym suglasna s tva ;)

Macallan
05-12-2009, 19:37
защо изобщо пишете мнения на латинеца като знаете, че ще бъдат изтрити?

П.П. внимавай бебинцитууу да не види

MaMkaMy
05-12-2009, 19:43
само едно щи кажа много си проста и от тебе няа стане човек !

Fritz
05-12-2009, 20:37
Кажи му,че си се изпразнила.

bany_land
05-12-2009, 20:48
otgovarqite to4no i qsno taka: normalno e da ima6 te4enie ne se pritesnqvai ako te ostavi zaradi nqkakvo petno na ga6tite zna4i ne e seriozen priqtel a piklio

Sw3eTy
05-13-2009, 08:35
Абе тя ако е искала да прави секс, вече да го е направила .. Някой гледа ли кога е пусната темата ? Септември 2008 ..

AlokiNn
05-13-2009, 08:54
не съм чел много много но ти други гащи имаш ли ?

JuBaCcA
05-13-2009, 09:26
да не те бърка.прави секс и така то не пречи

kriskaata
05-17-2009, 17:21
smiss imam seriozen priqtel i toi naposleduk mi namekfa a misla 4e oshte mi
e rany no... aky resha 4e gy iskam ... dali toi nqma da me zareje aky go vidi... neznam prosty.





хахахаха сериозен приятел на 13 лал :grin: :grin:

fashion4etyy
05-17-2009, 17:28
smiss imam seriozen priqtel i toi naposleduk mi namekfa :oops: a misla 4e oshte mi
e rany no... aky resha 4e gy iskam ... dali toi nqma da me zareje aky go vidi... neznam prosty...

sramo e ne tva ami 4e 6te pravi6 sex na 13!
ina4e ne vqrvam da te zareje :?

kris4en
05-17-2009, 19:09
OMG .. не не не :razz: :razz: :razz:

П.П. Извинявам се, но .... ох :lol:

++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: че и сериозен бил приятеля а си на 13 :lol: нИдей че ще вземИ да избяга :lol: :razz:

HichNeMiPuka
05-17-2009, 20:25
не съм чел много много но ти други гащи имаш ли ?

ахахахаххахаха
:razz: :razz: :razz:

ох и вие сте едни калпазани
още ти е рано да контролираш момченцата с вагина
има време
а бялото течение... чичко доктор (реален)

dzvera
05-17-2009, 22:14
да ти кажа чесно ако му се разчекнеш ако ще и въшки и кафяво течение да имаш нема да ги мисли много много ами ще си навре инструмента без да се замисля

Lapin
05-17-2009, 22:48
smiss imam seriozen priqtel i toi naposleduk mi namekfa :oops: a misla 4e oshte mi
e rany no... aky resha 4e gy iskam ... dali toi nqma da me zareje aky go vidi... neznam prosty...



хаха много си яка мацо :D еми кажи на майка си че имаш течение :D и че мислиш да правиш секс тя ще реши какво да прави вместо тебе :) Деца ... деца :lol:

bloodylips
05-18-2009, 15:42
и каква е тая сериозна връзка на 13 и защо си мислиш че е сериозна? незнам с какъв акъл си но на 13 не можеш да имаш мн мн сериозна връзка а той най-вероятно е по голям от теб и просто иска да те ..... и толкова така че не бъди толкова доверчива :?

plmn
05-18-2009, 15:44
i cant stand it anymore :lol: :lol: :lol:

puhinka93
05-18-2009, 16:01
:lol: След прочетеното не знам как да реагирам :D Относно бялото течение-кажи на майка ти и отиди на лекар. А до секса... мисля че ти е рано! Поне изчакай да станеш на 16.. За къде бързаш?? Оо да аз забравих че вече е мода да го прават на по 12/13 години :-x

Gerityyy08
05-18-2009, 16:15
Абе аз съм колкото теб и не ми е дошло до главата да мисля за секс.Смятам че си малка и ти е мн рано да го правиш или да мислиш какво ще каже той.Аз също имаХ гадже и ходихме от 1 година имаше мн повече неща от това което ти си имала,но той ми предложи да го направиме и аз му отказах и имахме връзка още един месец и аз скъсах с него поради обясними причини.Съветвам те да не се излагаш,а да почакаш за всикчо си има време :lol: :-s :-P :shock: :-) :D :grin:

tedsSs
05-18-2009, 18:30
SexyTka да бе направо.. :grin: ама и той е девствен дее пик щом ходят вече година и нещо значи си била на 11 и нещо а преди него си имала и др момчета щом не си се задържала толкова дълго с момче пък и ти опит нямаш бе момиче! Та от 1 кл ли имаш гаджета :grin:

Ми аз още от детската въртях любов.. :D

Rofl4e
05-18-2009, 19:53
:-o иди на гениколог..

п.с. на 13 не си ли малка за секс?

golf_5_r32
05-18-2009, 23:53
ее... така е ти що още като на 12 ли беше ;) :D:D :D

ladykeisy
05-19-2009, 06:18
Купуваш си един вагинален душ от аптеката (евтин е) Купуваш интимен гел и смрадлика.Вариш смрадликата ,прецеждаш я ,слагаш в помпата ,доливаш вода(ако смрадликата е топла-студена вода и обратното) ...измиваш се ,след което слагаш няколко капчици интимен гел в помпата доливаш само вода измиваш се и си като нова ;) ...ноооо да знаеш ,че има някаква малка вероятност да се отвориш с тази помпа ,за това можеш просто да пиеш смрадликата ,докато не те отвори :smt056 :smt081 и после да ползваш вагиналния душ .УспехчиИиИ :razz:

sKa73r4o93
05-19-2009, 11:03
aaa nenenenenenne :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

lilit_666
05-19-2009, 16:47
Отвратителни сте :-x !!! Нормално е моми4ето да се притеснява...може да не е с това мом4е, но след две, три години ще го направи.. вий да не сте по- добре! Половината сте се ебали на по 14,а приятеля й сте хванали за базик :-x
Виж, аз имах същия проблем, ходих на гениколог и той ми каза, 4е доста момичета са така, особенно с по-тъмните очи, коса или кожа. Сега, като ми се нормализира цикъла, ми се пооправи. Ти като ще правиш секс ще се измиеш преди това и ще си смениш бельото...а и освен това може да мине, все едно си се подмокрила от възбуда. Ако толкова се притеснява6 си зема6 пакет4е смрадлика от аптеката, прави6 си 4ай4е и през няколко дни се подмиваш с него ;)
Ииии наистина си малка, колкото и да се обичате и да сте заедно отдавна...просто е вредно дори за твоя организум! Умната

mimoza16
05-19-2009, 18:14
of maikoooo abe ne moga da razbera kvo vi stava na vs be?!?!?! nekvi 13-14 godi6ni mi govorqt za sex...abe vie ste DECA... spored men nqma za kvo da se pritesnqva6 ako ne smqta6 da go pravi6 na taq vuzrast!!!!!ama ti qvno vuznamerqva6 taka 4 si tro6i glavata..

MarkKnight
05-19-2009, 18:22
i az imam takova te4enie ama ne mi p uka i priqtela mi me lije i mu haresva :) :-) :oops:
:-) :shock: На къде отива света ... 12,13 години си ги нямат за нищо,вместо да си учат уроците те за секс ми мислят :-s

qn1to0o1
05-19-2009, 18:54
Аз също сам на 13 и миналата година имах същото течение но после ми спря и след около 1-2 месеца ми дойде.Така ще спокойно ще се оправиш. :)

CoOLBebZz
05-20-2009, 18:21
пфф.. хаха.. че какво му е срамното ?! всяка жена го има :D едва ли ще те зареже! не ставай смешна !!

kykl14kata94
05-20-2009, 18:41
Уфф нямам думи колко подигравателно и глупаво се държите към момичето ?! Незнам просто какво да ви кажаа :( :? задала е въпрос! Просто отговорете ;] Не видях някъде във въпроса и да пише: Според вас малка ли съм?! СПРЕТЕ БЕЕ,тука форум ли е или място за подигравки??

BeeRy
05-20-2009, 18:51
OMG .. не не не :razz: :razz: :razz:

П.П. Извинявам се, но .... ох :lol:

:D
po temata:
spokoino :)

pifiella
05-20-2009, 19:00
Боже,боже :razz:
не :lol: sorry ама ти ли беше където разправяше,че си играеш с куклите пред блока,а няква твоя приятелка била,забележете КУРВА......оООООоОоОоОо не......... :lol: