PDA

View Full Version : обезкосмяване



el11nino
09-08-2008, 22:07
zna4i tva e moq problem,emi az imam mn kosmi i po krakata si i po gardite i me e sram da se sabli4am pred nqkoe momi4e kato pravim sex ili kato se razxojdam na plaja me e sram s tez kosmi po mene,emi iskam da si maxna kosmite i po krakata i po gardite,iskam da pitam trqbva li da slagam nqkva pqna pri obezkosmqvaneto i sled tva kakav krem da si sloja ,6toto ne iskam da si slagam avtar6eiv,i iskam da pitam gardite mi kak da di obezkosmq ?sas bik4eto ne znam ?sas epilatot i sas gola maska boli i pak sas krema za premaxvane na kosmi ne znam da li imam 4uvsvitelana koja i da imam nqkakav obriv ili ne6to takova ?please help

KrisiBep
09-08-2008, 22:31
не започвай на гърди с бикче!Огромна грешка ще е!Още по-грозно е да си набол и бодлив на гърдите след самобръсначка,отколкото да си си естествено космат.Най-добре е да отидеш на козметик и там да тио направят Кола,не Гола,маска и на крака,и на гърди,и където другаде си искаш :)

s3xy
09-08-2008, 22:38
^ еее стига де, се някой ми краде думите от клавиатурата :D :D :D

snike
09-08-2008, 23:46
^ еее стига де, се някой ми краде думите от клавиатурата :D :D :D

+1

Nadelina
09-09-2008, 06:47
Prestrashi se vednaj da idesh na kozmetik da ti gi mahne s kola maska. Shte boli nesymneno pyrvia pyt, ama posle bolkata se zabravq. Kato izkarash 2-3 sedmici bez kosmi i si gladyk shte se kefish, posle shte otidesh pak i bolkata, koqto si izpital pyrvia pyt nikoga nqma da e sashtata. Az otidoh na kola maska za triygylnika, ne moga da ti opisha kolko me beshe strah, ama go iztyrpqh (nali sme myje! :-D ) i sega se radvam, che go napravih, zashtoto ne se zanimavam s typite bikcheta, deto sled 1 den si nabol. A i sym baq opleshivqla inache...

krisiiiiito
09-09-2008, 07:57
козметик :wink:

TheGirlNextDoor
09-09-2008, 08:29
с лозарската ножица .. ;)

zaiobaio
09-09-2008, 18:36
не се притеснявай за глупости, някои жени обичат космати мъже. аз съм една от тях. :oops:

TheCookie
09-09-2008, 18:38
на кола маскааа отвааай ... :P :P :P