PDA

View Full Version : Защо мразите емотата, вместо да се опитвате да им помогнете



NaskoKaulitz
09-08-2008, 22:24
Не че аз съм емо, но имам много такива приятели, които са страшно готини и добри като хора.Не мога да си обясня защо всички навсякъде ги плюят, обиждат без нищо да са им направили...това просто са хора с проблеми.Аз се опитвам да им помагам, да съм до тях в трудните моменти, и никога нищо лошо не мога да кажа за тях....не мога да си обясня и по-точно момчетата...какво....или може би се правят на големите мъжкари...ама знайте че един ден всичко се връща на този свят

Знам че сега всички ще ме нападнат ама не ми пука от непознати...псувайте и лайте колкото си щете, все пак вие друго не умеете, комплексари

haterkata
09-08-2008, 22:45
и как да им помогна,да им подостря ножа да си резнат вените ли?не виждам по добър начин да им помогна.гадни са.мразя ги щотот са гадни,нагли,досадни с вечните си проблеми.хленчат.педераси и лезбийки са.режат си вените и от ушите им вече бъка слабохарактерност.двъжат се прегърбени с коси до гъза и магните бритони,накачили мръсни чорапи по ръцете си и ине се опитват сами да си помогнат.паразит за обществото.ГЕНОЦИД!!!!

да еба майка ви педераска и шибани емота

s3xy
09-08-2008, 22:45
^ подкрепям те и имам мн фр емота които са прекрасни по характер, бр че направи такава темичка и на мен ми е интересно да чуя "мъжкарите" които всъщност са причината да има такива хора
мн ясно че като наплюеш и отблъснеш някого той ше се затвори в себе си

haterkata
09-08-2008, 22:48
^ подкрепям те и имам мн фр емота които са прекрасни по характер, бр че направи такава темичка и на мен ми е интересно да чуя "мъжкарите" които всъщност са причината да има такива хора
мн ясно че като наплюеш и отблъснеш някого той ше се затвори в себе си

ако някой ме наплюе или отблъсне му тегля една майна и не ме ебе.ще се затворя в себе си.BULSHITZ!!!!! GET A LIFE!

s3xy
09-08-2008, 22:58
^ има и други хора освен теб, радвам се че ти им теглиш яки майни [ Just like me] ама от кфо мислиш са станали такива тия емота, и те са деца

Seducti0n
09-08-2008, 23:16
Благодаря за изказаното мнение, но нека спрем до тук с тези прослувути емота.
Няма как да ти се даде логично обяснение и то пък като даваш за пример твои приятели/предполага се, че ние не ги познваме/.