PDA

View Full Version : София - магазини



Jamaica
09-08-2008, 22:28
Здравейте,мацки. Можете ли да ми кажете дали има още намаления в София и по-специално в мола?Благодаря ви!

s3xy
09-08-2008, 22:50
ами то в мола не е мн време да го разгледаш и да видиш, ама мисля, че още не са пуснали мн намаления... има във Fox и още някфи магазини ама по-добре отиди до Terranova на Витошка ;]

Jamaica
09-09-2008, 11:49
s3xy благодаря тил Аз имам време да отида единствено до мола и затова питам. А ако някой знае- в кои магазини в мола има?

BlueCat
09-09-2008, 13:48
s3xy благодаря тил Аз имам време да отида единствено до мола и затова питам. А ако някой знае- в кои магазини в мола има?[/quote]
В Теранова има.

Jamaica
09-09-2008, 14:11
Благодаря ти :-) А за Puma някой да знае нещо?

s3xy
09-09-2008, 16:11
Благодаря ти :-) А за Puma някой да знае нещо?
аз си купих велики Puma черно със златно преди седмица и нещо от магазина, който е в пресечка на Витошка (срещу Converse) та там на някои имаше -50% за нещастие моите бяха новата колекция... ако имаш време наистина има мн добри модели из разпродажбата ;] успех :-)

Jamaica
09-09-2008, 21:57
Благодаря ти :-) А за Puma някой да знае нещо?
аз си купих велики Puma черно със златно преди седмица и нещо от магазина, който е в пресечка на Витошка (срещу Converse) та там на някои имаше -50% за нещастие моите бяха новата колекция... ако имаш време наистина има мн добри модели из разпродажбата ;] успех :-)

Аз много искам тази чанта ---> http://prikachi.com/images.php?files/294409J.jpg
Някой знае ли на каква цена е?

s3xy
09-09-2008, 23:04
Благодаря ти :-) А за Puma някой да знае нещо?
аз си купих велики Puma черно със златно преди седмица и нещо от магазина, който е в пресечка на Витошка (срещу Converse) та там на някои имаше -50% за нещастие моите бяха новата колекция... ако имаш време наистина има мн добри модели из разпродажбата ;] успех :-)

Аз много искам тази чанта ---> http://prikachi.com/images.php?files/294409J.jpg
Някой знае ли на каква цена е?
ух и нея я имаше в тоя магазин (или хипер подобен модел) ама не помня колко беше... :? ако пак минавам ше погледна и щи пиша ЛС :-)

Seducti0n
09-10-2008, 00:14
Има доста добри намаления
Аз днес си купих едни много сладки изчисетни вталени дънки от Лии Купър за 70 кинта и едни много свежи пантофки на Бата-това от Сити Центъра-при НДК-а.Там също има магазин на пума и големи намаления.
В понеделник като ходих в молла ми направи впечатление, че намалението е основно на летни дрешки и сандалки/чехли, докато в Сити Центъра е различно.
Айде, успех в търсенето. (:

Axel_f
09-10-2008, 08:09
В мола вече няма почти никъде намаления :( Останали са само някакви единични летни глупости...Чак Коледа ще пуснат пак разпрожабите :cry: