PDA

View Full Version : Пъпките, най-доброто решение за премахването й?



sa6opi4a
09-09-2008, 00:54
Здравейте! На 18 години съм и около половин година започнаха да ми избиват доста пъпки... като се има предвид, ще кажете то е "нормално"... да но Аз преди това си имах нормалко с другите си приятели, те започнаха да се изчистват а при мен нещата започнаха да се влошават... особено по бузите започнаха да ми излзиат, като се има предвид, че до сега никога не съм имал и 1 там... спазвам хигиена, редовно си мия лицето с халдка вода и сапун... не ги рова много, но когато некоя набере просто няма как да не я изстискам, нали? Все пак не мога да ходя така по улицата... та въпроса ми беше КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ МЕДИКАМЕН ЗА ПРЕМАХВАНЕТО Й? Кажете ми някакво мазило, което наистина ще дава ефект...
Възможно ли е компютъра да има нещо общо с това? Напоследък доста често си седа на него и си гледам филмчета и играя игрички... дори така се вманиячавам, че по 1-2 дена не излизам.
Та кажете "КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ МЕДИКАМЕН ЗА ПРЕМАХВАНЕТО Й?"

CenCe
09-09-2008, 01:16
Най-добре посети кожен лекар или козметик... ''рова'' :D тва ме разби

Serseri91
09-09-2008, 05:33
^ +1

Наистина и аз имам същия проблем,пробвал съм много мазила но не всички помагаха.Поради тази причина отиди на дерматолог той да те съветва.

s3xy
09-09-2008, 07:06
отиди на дерматолог най-добре, той ще се съобрази с типа на кожата ти и т.н. иначе има хиляди теми вече

anonimencho
09-09-2008, 08:08
Аз в момента ползвам Acne Out, но не винаги помага. НАй-добре де обърни към лекар. Аз мисля, че компютъра не влияе на лицето ти! :)

the_slayer93
09-09-2008, 08:34
Иди на дерматолог.Това е най-удачното решение.
Аз ходих преди няколко дни и ми предписа едно за мазана Зинерит ,но обаче спомена ,че ако до 18 години не ми се изчистят някакви хапчета се приемали.

meche
09-09-2008, 09:35
...аз съм на 14 и от около година ми излизат пъпки,но в началото на лятото се увеличиха и отидох на дерматолог,а той ми каза да отида на козметик да ми изчистят лицето и пъпките ще започнат да изчезват...два пъти ходих за месец и половина и вече имам точно една пъпка + тва нямам и черни точки а иначе дерматолога ми препочъча продукти на Eucerin и те действат само че идват малко скъпички щото един продукт е около 20 лв....нооо си струва поне според мен :) :) :) :)

pisenceto_94
09-09-2008, 09:51
Най-добре отиди да ти изчистят лицето на козметик. :) :) :)

ecstazy
11-18-2008, 18:40
naskoro pisah v podobna tema.Pri men pomagat adski mnogo na 1vo mqsto "sebium AKN" i sled tfa Nivea Bye Bye spot lusion za po4istvane i SOS stick.Mnogo s1m dovolna..A i ako ne iska6 da ti izlizat kaji 4ao na maionezata 8-)

balon4eee
11-18-2008, 19:16
В класа ми имаше 1 такъв пъпчивко , ама толкова пъпчив , че буквално имаше по ушите и по врата и отзад и по главата от косата му стърчаха бели връхчета просто ужас :D Таа всичко оправи с брашно колкото и д е невероятно

kalpazanka
11-20-2008, 16:18
Ексфолиак :grin: От 4 години го ползвам! :)

BluePride
11-20-2008, 16:24
времето...

sexy_sladur4ety
11-21-2008, 07:20
ми аз използвам сапун "imex" и към него има крем който скрива пъпките също"imex" :) 8-)

meche
11-22-2008, 15:43
...спри да ядеш и шоколад за 2 седмици и виж дали ше намалеят...при мен действа...и наистина от скоро и аз ползвам на NIVEA новата серия Bye Bye Spot помага ми най много нощния крем и SOS Stick...успех

jestokataa
11-22-2008, 16:56
Wzemi si "Lepten" :D :-D [ne be ebaam se] Iskam da ti kaja ,4e tova koeto kazva6 ama hi4 ne e hubavo az te suvetvam s bqsna skorost da utide6 pri li4niq si lekar i eventoalno na genekolok!!! zvu4i ti super tupo ama FAKT ,4e kogato se slu4vat dadeni procesi v tqloto se otrazqva na vun6niq vid a v tvoq slu4ai tova ne e normalno .Bi trqalo na tazi vyzvrast hormonite ti da sa se normalizirali i pubertata da e kum kraq si sledovatelno i sledite ot nego da sa se skrili !! li4niq ti lekar 6te ti pomogne pove4e otkolkoto neprofisionalnoto mneie na dr hora ( ni6to li4no :D ) VNIMAVAI za6toto nqkoi kozmeti4ni produkti mogat da vlo6at sustoqnieto ti !

petel
11-22-2008, 20:40
Най-доброто лечение на акнето е "порастване"
Отнема няколко години, но винаги работи!

titinkaa
11-22-2008, 21:57
и аз ползвам "sebium AKN" и има и почистващ гел вземи си ги помагат много

sHaDy_sOuL
11-23-2008, 09:56
В класа ми имаше 1 такъв пъпчивко , ама толкова пъпчив , че буквално имаше по ушите и по врата и отзад и по главата от косата му стърчаха бели връхчета просто ужас :D Таа всичко оправи с брашно колкото и д е невероятно

Как така с брашно ? :-o