PDA

View Full Version : Наранява ме



mini_brutal_barbie
09-09-2008, 07:22
Емии вчера той ми я разрани,така да се каже :-D Мн му е зора понякога ии тия негови пръсти...абе охх тъпо се получава сега,как да го кажа..просто мн ме наранява долу с пръстите сии!!!Е добре че няма нокти..100 пъти му казах да внимава и той само 0к 0к и пак по неговия си груб начин..сега като пишкам ме боли :? как да го накарам да е по нежен?!Мн ме боли...

jghgh
09-09-2008, 07:24
Емии вчера той ми я разрани,така да се каже :-D Мн му е зора понякога ии тия негови пръсти...абе охх тъпо се получава сега,как да го кажа..просто мн ме наранява долу с пръстите сии!!!Е добре че няма нокти..100 пъти му казах да внимава и той само 0к 0к и пак по неговия си груб начин..сега като пишкам ме боли :? как да го накарам да е по нежен?!Мн ме боли...

ОМГ... ебаси барането ще е ... :shock:

И мен са ме ръчкали грубо с пръсти, ама чак да ме боли... Тоя яко те е наранил...

Ми... Сподели му че сега изпитваш дискомфорт заради грубостта му и ако трябва му сложи нещо като ултиматум че няма да те пипа отдолу ако само ще казва "Ок, Ок" а пък няма да е внимателен... баси чудото...
Или по време на бъркането (или как да го кажа, ебаси :D) му хвани ръката и почни да я движиш бавно за да усети какъв ритъм ти е приятен... все пак той трябва да се старае да изпитваш удоволствие от ръката му, а не да те наранява с нея.

Баси, много е гадно като са (прекалено) груби с тялото ти... о.0

Nadelina
09-09-2008, 07:27
Zashto vyobshte iskash da ti byrka s prysti, kogato ne izpitvash udovolstvie, a bolka, koqto posle prodaljava?

Bellatrix
09-09-2008, 07:28
Ама, че кофти, обясни му, че ако той не се научи да е по - нежен, нещо може да се случи с неговата гордост :D Някой път леко го стисни по така силничко и го предупреди :D :D :D
Бтв, ти нямаше ли да слагаш край и да го късаш тоя? :shock:

mrssmith
09-09-2008, 07:48
ами обясни му че ако не се съобразява няма да му даваш и толкова. :-o

mini_brutal_barbie
09-09-2008, 07:53
Ама, че кофти, обясни му, че ако той не се научи да е по - нежен, нещо може да се случи с неговата гордост :D Някой път леко го стисни по така силничко и го предупреди :D :D :D
Бтв, ти нямаше ли да слагаш край и да го късаш тоя? :shock:

"toq" go sk1sah da,a toq naranqva6tiq e drug ,ama ne znam kak da vi obqsna taka 4e da ne me zemete za luda ili za kurva smisul,toi mi e mn dobur fr uj ama az vinagi sum go obi4ala..toi ne e 4oveka koito e do mene kogato ne sum dobre,nito nai dobriq mi fr..toi e 4oveka koito zavinagi si ostava v moeto surce.. ne znam kak 6te go priemete sega tova mn e slojno .....to i az ne go razbiram :?

Komar
09-09-2008, 08:14
takaa... razbrah... spish pone s 3-ma... ediniq ot teq e mn grub s prastite.. emi teq prasti da si gi zavre otzade :) da probva s eziche.. ili oshte po lesno.. koeto zavisi ot teb.. da ne mu se nalaga da opitva nito s prasti nito s nishto.. :) GL

merilin1
09-09-2008, 08:25
и мен винаги ме разранява, защото трудно се овлажнявам. Ииии с тия пръстии по-зле става ... Земи си от тия овлажняващите гелове на дюрекс. Няма да имаш проблем

Sapphire_Illusion
09-09-2008, 08:28
Първо, го отрежи, докато ти мине. Второ, следващия път като му правиш минет, му го похапи тук-там, не като него, по-леко, но все пак да го усети, като те пита, погледни го невинно и му обясни, че просто следваш неговото темпо.

girl_in_black
09-09-2008, 08:40
И аз имам един много добър приятел, който много си обичам, ама не му позволявам да ме пипа отдолу.
По темата-просто, когато започне да те пипа грубо му отмести ръката и му каже или да започне да го прави по-нежно или изобщо да престане , няма смисъл да търпиш, щом те боли.

mini_brutal_barbie
09-09-2008, 08:45
АКО СМЯТАТЕ ДА МЕ ОБВИНЯВАТЕ КАКВО И С КОГО ПРАВЯ ПО-ДОБРЕ ИЗОБЩО НЕ ПИШЕТЕ!!!НЕ ВИ ПИТАМ ЗА МНЕНИЕ С КОЙ ГО ПРАВЯ...САМО ГОСПОД МОЖЕ ДA МЕ СЪДИ И ОТЧЕТ ДАВАМ САМО НА НЕГО!!!!!! :-x :-x :-x

Sapphire_Illusion
09-09-2008, 08:48
Мен ако ме питаш, и на Господ не давай отчет, аз от него чакам доклад още по въпроса за 11-ти септември, ама го мързи явно...

Заеби ги коментарите и добре помисли. Не искаш да те боли - отрежи го.

Аз лично нямам нищо против сексуалността където и да е. Имай гадже, чукай си го, имай приятел, нека ти бърка във влагалището, но не е нужно да те разранява, нали?