PDA

View Full Version : Zaminava



evichka_lonelyy
09-09-2008, 07:39
Neznam ot kade da zapochna,no kato za nachalo shte kaja che momcheto,koeto obicham zaminava...kaza ni tazi sutrin v 7h i ot togava ne spiram da placha i sam podpuhnala veche.Otiva nqkade i toi neznae kade,no izvan bg!!!Vidql e klipcheto,koeto napravih za nego i kachih vav vbox i mi kaza da go pomnq,zashtoto nqkoi den shte se varne i shte e s men.no nqma da e sega!!!Zashto zaminava,zashto me ostavq!?!Ne moga bez nego...kakvo da pravq?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

evichka_lonelyy
09-09-2008, 07:42
то това като от сапунен сериал , и все пак ? къде заминава и на колко год е ?

Na 21... nz kade zaminava ima problemi,koito ne moje da opravi zaminava i bih se radvala ako e serial ama ne e...

bladeTBG
09-09-2008, 07:43
Къде заминава и за колко време ? ако е за много дълго се разберете да не те зарязва (да не си намери друга) а ти няма кво да правиш освен да го чакаш ако го обичаш толко много :)

evichka_lonelyy
09-09-2008, 07:45
защо не споделя с теб ? :( надявам се да се оправите ,над 18 ли си ? защо не те вземе с него 8-)

Pod 18 sam...ne spodelq...toi e takav pazi problemite za nego si sviknala e sam da se spravq

bladeTBG
09-09-2008, 07:45
защо не споделя с теб ? :( надявам се да се оправите ,над 18 ли си ? защо не те вземе с него 8-)

ама тя дори и да е над 18 години нали е разбрала тази сутрин че той е заминал :-o кога да се оправи нали ще изпуснат самолет/влак/рейс а пък и като има някакви проблеми може би затова ти е казал сутринта

evichka_lonelyy
09-09-2008, 07:46
Къде заминава и за колко време ? ако е за много дълго се разберете да не те зарязва (да не си намери друга) а ти няма кво да правиш освен да го чакаш ако го обичаш толко много :)

Za godina-dve dokato vsichki ne go zabravqt...vsichki osven az,a kade zaminava nikoi ne znae tfa mu e celta

sexa_na_kompleksa
09-09-2008, 07:47
Е, как така - заминава, но и той не знае къде и за колко време?!?

bladeTBG
09-09-2008, 07:48
защо не споделя с теб ? :( надявам се да се оправите ,над 18 ли си ? защо не те вземе с него 8-)

Pod 18 sam...ne spodelq...toi e takav pazi problemite za nego si sviknala e sam da se spravq

еми кажи му че ще му е по лесно когато споделя проблемите си колкото и добре да се справя сам все пак ще му олекне малко когато сподели какво го тревожи

evichka_lonelyy
09-09-2008, 07:52
Е, как така - заминава, но и той не знае къде и за колко време?!?

Ami znae no ne kazva kakto kazah ima problemi...i nqma da go ima godina dve a az kakvo da pravq tolkova vreme :cry: :cry: :cry:

electroclashh
09-09-2008, 07:53
блееек,и моя заминава по няколко пъти в годината, обаче поне знам
що праи там и колко време няма го има.

bladeTBG
09-09-2008, 07:57
Е, как така - заминава, но и той не знае къде и за колко време?!?

Ami znae no ne kazva kakto kazah ima problemi...i nqma da go ima godina dve a az kakvo da pravq tolkova vreme :cry: :cry: :cry:

не винаги хората остават толко дълго колкото казват може и след 1 година да се върне а не след 2 (така си мисля защото каквито и да са проблемите все пак 2 години са много)

evichka_lonelyy
09-09-2008, 07:59
Е, как така - заминава, но и той не знае къде и за колко време?!?

Ami znae no ne kazva kakto kazah ima problemi...i nqma da go ima godina dve a az kakvo da pravq tolkova vreme :cry: :cry: :cry:

не винаги хората остават толко дълго колкото казват може и след 1 година да се върне а не след 2 (така си мисля защото каквито и да са проблемите все пак 2 години са много)

Ami nz kakto kazah reshil e kakto vinagi sam da se opravi no ne osaznava kolko shte me narani

bladeTBG
09-09-2008, 08:01
Е, как така - заминава, но и той не знае къде и за колко време?!?

Ami znae no ne kazva kakto kazah ima problemi...i nqma da go ima godina dve a az kakvo da pravq tolkova vreme :cry: :cry: :cry:

не винаги хората остават толко дълго колкото казват може и след 1 година да се върне а не след 2 (така си мисля защото каквито и да са проблемите все пак 2 години са много)

Ami nz kakto kazah reshil e kakto vinagi sam da se opravi no ne osaznava kolko shte me narani

ами кажи му че като крие така от теб не ти е приятно и се чувстваш пренебрегната :) трябва да те разбере

haterkata
09-09-2008, 08:58
ае гаджето ти да не е някой престъпник 8-)

sextazy_baby
09-09-2008, 09:06
Извинявай,ама каквито и проблеми да има винаги може да се намери решение,а това заминаване не е начина и мисля че за 21-годишен трябва да го осъзнава

Nin4e_to
09-09-2008, 09:06
:-) i na men mi se slu4i neshto podobno....zamina i v na4aloto vsi4ko be6e ok zavaneshe mi redovno, 4uvahme se po skaipa, no posle nqkak si se otdrupna... ot nego izkop4ih 4e tam si e nameril dryga. taka 4e po dobre ne se nqdqvai mn :( tajno e. nadqvam se i ti go pojelavam teb da te obi4at i da ne te zabravi

zaraaa
09-09-2008, 10:06
Всичко хубаво има своя Край, нещо идва, за да си отиде, примири се, не можеш да направиш нищо! Ако те обича истински и силно ще се върне и ще бъде с теб, както ти е казал и обещал :):):)

sasha_90
09-09-2008, 10:09
Можеш без него!Не се отчайвай,живота продължава!