PDA

View Full Version : Безсъние ... ама че отврат ..



iff
09-09-2008, 08:08
Незнаех къде да я пусна .. затова реших тука .. ами проблема е че .. много трудно заспивам вечер .. вътря се насам , натам ама не та не .. немога да заспя .. не ме притеснява много когато бях ваканция ,но скоро почвам училище .. и лягам в 12 часа .. а заспивам някъде 1-2 ..
:shock: Майка ми каза че може да е от неумора .. ама аз секи ден съм по пътищата пеша .. и съм изморена като ..

На някой ако му се е случвало да каже какво прави .. :-o

iff
09-09-2008, 08:31
Проблеми ми е че емога да заспя .. и че като почна даскало и няа мога се наспя .. ей тва е проблема .. :)

bibitoo_
09-09-2008, 08:36
и аз имам с1щия проблем и нз кво ще правя като тр1гна на даскало ... :( :smt015

GbSy
09-09-2008, 08:49
И аз съм така. Просто затвори очи, мисли си за нещо хубаво и лека полека се унасяш. Важното е да си отпусната. Аз тоя номер го правя от петгодишна и още действа. :-D

t0nit0yy
09-09-2008, 08:51
Незнаех къде да я пусна .. затова реших тука .. ами проблема е че .. много трудно заспивам вечер .. вътря се насам , натам ама не та не .. немога да заспя .. не ме притеснява много когато бях ваканция ,но скоро почвам училище .. и лягам в 12 часа .. а заспивам някъде 1-2 ..
:shock: Майка ми каза че може да е от неумора .. ама аз секи ден съм по пътищата пеша .. и съм изморена като ..

На някой ако му се е случвало да каже какво прави .. :-o

Lele,mn gadno,na mene mi se e slu4valo,cqla sedmica da ne moga da spq..moje da e ot natovarvane,stres..predi da si legne6 se razdviji hubavo za da se poumori6,primerno ti4ai na mqsto,pravi koremni presi,ska4ai na legloto ako 6te6..i izpii golqma 4a6a toplo mlqko s med..ne pii kafe i 4ai draznqt nervite..porovi se malko i v neta da vidi6 kakvo ima za bezs1nieto..tova si e problem,prosto ne znam..uspokoi se i kato si legne6 ne misli za ni6to,sasredoto4i se varhu tova da zaspi6,moje da meditira6 predi s1n... :-o ;-) :!: :!: :!: :!:

pisenceto_94
09-09-2008, 09:59
Аз имах същият проблем,но се оправих да се надяваме

Spunky
09-09-2008, 11:44
И аз трудно заспивам вечер и мисля че е от температурата. Ако е прекалено горещо трудно се заспива :)
Намерих 2 решения. Климатика на 21 градуса или се правиш мотика всека вечер от рано :grin:

pepita87
09-11-2008, 17:53
Преди да си легнеш не се натоварвай с негативни мисли!Пийни едно топло прясно мляко с мед,изяш една ябълка и кажи нали е подействало :)

ElisaDay
09-11-2008, 18:45
Добре дошла в клуба.

MaLty
09-11-2008, 19:07
вие се радвайте че изобщо спите..

thegmin
09-11-2008, 19:42
Лол аз пък не мога да заспя до към 3, 4 и не смятам че това е проблем, на мен 4 до 6 часа са ми предостатъчни за сън. Ако искаш да преодолееш това една вечер карай на енергийни напитки и кафе и въобще не спи, следващият ден няма да можеж да си държиж очите отворение и къ 8 вечерта ще си заспал/а.

iwhswgrs
09-11-2008, 20:13
на мене ми е ставало така лятото само и ми става от неумора точно ама не само физическа ами психическа значи някои ден съм бил скапан и не мога да заспя просто защото постоянно мисля за нещо без значение за какво е и като почна да мисля за нещо мн хубаво заспивам... а иначе пий валидол на мене ми помага а й е безвредно....

marlboro276
09-11-2008, 22:44
Hmm az si lqgam k1m 3-4 6tot c1kam na kompa, rovq se iz neta... i lqgam kato mi se dospi. Ako ne mi se dospi do 6 ili togava mi se dospi ne moga da zaspq, za6toto po4va da stava svetlo, p1k az na svetlo ne moga da spq. Taka stana onzi den. Sutrinta se ka4i6 na pokriva na k16tata i se razhodih po nego. Posle k1m obqh izlqzoh s priqteli, izpih 1 red bull da se razs1nq malko... Na sledva6tiq den spah do 6 sledobqd :)
Ne go smqtam za problem. Kato se izmorq mnoogo moga i v 7-8 da si legna, 4e i po rano ama ako e zima, 6toto se st1mnqva po rano :)
ako se izmori6 hubavo nqma kak da ne moje6 da zaspi6 :)

SuNsEt
09-12-2008, 12:43
Ами ако искаш да пиеш нещо,пробвай с приспивателно...Други варианти...
Примерно можеш да си направиш един експеримент.Цял ден прави нещо така,че когато си легнеш да си много уморена.Тогава със сигурност ще спиш като къпана!Дори ако прозореца се счупи,пак няма да чуеш...Защото ще си уморена и ще спиш като пън! :D ...Игледай да не ставаш на другата сутрин рано.Ако трябва и до 15.30 часа спи. :)
Друг вариант...Сигурно не можеш да се отпуснеш...Ако те е срам да отидеш на масаж,накарай майка ти или някой друг да те масажира по гърба.Спокойно-много е отпускащо. :D ...После кажи,че ти се спи и да не те будят няколко часа и така... :)
Още един вариант-отиди на планина.Щото на море е много по-шумно.А на планина и въздуха е чист,хем е по-прохладно... :)
Какво дурго...за сега не се сещам. :-D

jenity_bs
09-13-2008, 09:24
аз по принцип също съм така... на следващия ден може да спа до 2-3 часа, но вечер мн трудно заспивам... снощи заспах в 6 сутринта !!!!!!!!!!! и станах в 10 като по чудо... още немога да го осъзная аз спа по много ... обаче и аз се притеснявам че нз какво ще правя като тръгна на училище...тогава трябва да ставам в толкова, а не да лягам :?

plmn
09-13-2008, 12:34
Ако проблема ти е че не можеш да заспиш до 1-2, значи аз имам огромен проблем.Аз си стоя до 5-6 без да ми се приспи грам.И какво?Това е за през ваканцията.Като си започнеш училище си оправяш режима и готово.Трябва да се нагаждаш. :D