PDA

View Full Version : Много влюбен?



King_Of_Kings
09-09-2008, 08:44
Здравейте! Има едно момиче в което съм много влюбен . Бяхме заедно в 8-ми клас , сега по някаква случайност пак се паднахме в 9-ти клас в една паралелка. Не мога да си я изкарам от главата ,само за нея си мисля , даже я санувам :) С нея сме добри приятели , но ме е страх да си призная. Страх ме е , че ако и кажа , че я харесам , може вече да не сме такива приятели :( Моля за помощ :? Попринцип не ми липсва смелост , но ето че тук ми е адски трудно. Много си я обичам

GregoryHouse
09-09-2008, 08:47
АМи прецени дали има шанс тя да те харесва ...ако има шанса ти е фифти фифти...така че препоръчвам да се напъънеш малко и ще успее да ти излезе от устата...

haterkata
09-09-2008, 08:52
АМи прецени дали има шанс тя да те харесва ...ако има шанса ти е фифти фифти...така че препоръчвам да се напъънеш малко и ще успее да ти излезе от устата...

anichkaaaa
09-09-2008, 08:52
АМи прецени дали има шанс тя да те харесва ...ако има шанса ти е фифти фифти...така че препоръчвам да се напъънеш малко и ще успее да ти излезе от устата...

+1 .. Винаги съм съгласна с Dr.House :D:D

haterkata
09-09-2008, 08:53
кфа е тая любов без да познавате истински некои го обичате

що той да не я познава? нали са от много време приятели

Lysit0
09-09-2008, 09:04
Сам прецени,но няма да е хубаво да си развалиш приятелството.Някой път я покани на кафе и и го кажи по - по деликатен начин,ако мислиш ,че ще се 'изплаши'.

mir4eto93
09-09-2008, 09:06
Прави и намеци, прегръщай я от време навреме, ако се дърпа - нямаш шанс, ако не може би и тя изпитва нещо повече към теб :)

SmiLee .. ))
09-09-2008, 09:12
АМи прецени дали има шанс тя да те харесва ...ако има шанса ти е фифти фифти...така че препоръчвам да се напъънеш малко и ще успее да ти излезе от устата...


+ :)

Shakazou
09-09-2008, 09:15
По-добре и кажи ! няма смИ да се криеш.. ;) ПростУу няма сМИ :D

Suncho
09-09-2008, 09:17
еми няма какво да го мъдриш опитай се да покажеш на девойката че я харесваш не само като приятел,но не ходи да и го изтресеш от веднъж лека по лека тя или ще се отдръпне или ще се сближите.Успех

WALKMAN
09-09-2008, 09:21
По-добре и кажи ! няма смИ да се криеш.. ;) ПростУу няма сМИ :D отиаш при ней:оу пача харесвам та ма.ай да хоим 8-) ....има риск да та пита каде ама тва е друга тема :lol: :lol: 8-) 8-)

King_Of_Kings
09-09-2008, 09:52
По-добре и кажи ! няма смИ да се криеш.. ;) ПростУу няма сМИ :D отиаш при ней:оу пача харесвам та ма.ай да хоим 8-) ....има риск да та пита каде ама тва е друга тема :lol: :lol: 8-) 8-) :o :o :o :o :o :o :o :o
Ще действам постепенно , ама като си знам късмета какъв е каръцки шанса е 1/99 :D

miss_asi
09-09-2008, 09:54
кфа е тая любов без да познавате истински некои го обичате

Ми Жоро и аз тва те питам ама още не получавам отговор на тоя въпрос. :x

sasha_90
09-09-2008, 10:01
Който не рискува,не печели.

Whyniser
09-09-2008, 10:01
АМи прецени дали има шанс тя да те харесва ...ако има шанса ти е фифти фифти...така че препоръчвам да се напъънеш малко и ще успее да ти излезе от устата...

+1 .. Винаги съм съгласна с Dr.House :D:D

Щом досега не сте имали никакви закачки,симпатий какво ли те кара да мислиш , че ще успееш.Аз мисля,че няма да стане ,но трябва да опиташ 8-)

King_Of_Kings
09-14-2008, 18:31
За пореден път ме покани да стоя до нея като почнем училището
Имам поне малко шанс :-o

Chefinkaaa
09-14-2008, 19:07
Риск печели, риск губи :)

[ Jerry ]
09-14-2008, 19:42
Според мен ,ако си напълно сигурен ,поговорете или й показвай с намеци ,че я харесваш или направо й кажи :)

BaiToq
09-14-2008, 20:20
Здравейте! Има едно момиче в което съм много влюбен . Бяхме заедно в 8-ми клас , сега по някаква случайност пак се паднахме в 9-ти клас в една паралелка. Не мога да си я изкарам от главата ,само за нея си мисля , даже я санувам :) С нея сме добри приятели , но ме е страх да си призная. Страх ме е , че ако и кажа , че я харесам , може вече да не сме такива приятели :( Моля за помощ :? Попринцип не ми липсва смелост , но ето че тук ми е адски трудно. Много си я обичам
Покрай това да я САНУВАШ,гледай
да поизлезеш с нея,
да направиш някой намек и
да не хленчиш като жена.

HONDA
09-14-2008, 21:43
Покрай това да я САНУВАШ,гледай
да поизлезеш с нея,
да направиш някой намек и
да не хленчиш като жена.
+1
И не й казвай! Просто действай с манеци. От тях ще разбереш нейната позиция и от там вече ще прецениш какво да правиш. Но ако й кажеш има голям шанс тя да се дръпне.

neMec`
09-14-2008, 21:49
ами както ти казаха прави някви намеци наблудавай и реакциите едно друго и прецени ;) но по-добре е да рискуваш ;)

mynichka
09-17-2008, 17:58
Сам прецени,но няма да е хубаво да си развалиш приятелството.Някой път я покани на кафе и и го кажи по - по деликатен начин,ако мислиш ,че ще се 'изплаши'.

+1