PDA

View Full Version : Бахти админите...



XceSS
09-09-2008, 10:51
Защо заключихте тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=196012
Момичето просто искаше да види творчески изпълнения на тема фотография.Темата беше написана и формулирана добре.Какъв ви е проблема ?
В раздела Секс, примерно има около 60-70 теми, за това дали боли първия път-не ги заключвате...
В раздела Музика и ТВ има специална тема за търсене на песни, а в същото време има около 200 теми с заглавие от сорта на "ПОМОЩ", "СПЕШНОоОоОоО", "pls" и т.н., тях не заключвате...
В Фън, Фън и пак фън половината теми се повтарят от раздела Игри, тях не ги зключвате.
В Училище и приятели и раздела Компютри, уеб дизайн, програмиране
просто да не приказваме....
Явно само гледате "Всичко тийн накуп"... което лошо говори за вас...
Тука в тоя форум всеки администратор/модератор си прави каквото си иска, а това е един от най-големите форуми (ако не е и най-големия) в България.
Ако съм на вашето място щях да искам да ми махнат дадените права или поне щях да спра да влизам във форума !

Lucho
09-09-2008, 12:04
Прав си... да не говорим пък за модератор miloto-girl_4e просто нямам думи.Абсолютно своеволие. :x

RiseGirl
09-09-2008, 14:05
Вече имаше такава тема, какъв е смисъла от втора. Плюс това момичето си е написало "п.п модератори,сори майна,ако темата я има вече...изтрийте я и извинете за грешката ми!", така че не виждам къде е проблема. :)

Lucho
09-09-2008, 14:21
Беше ми локнала 1 тема която не нарушава нито една от точките по правелника (това не е критика само казвам). Ако небеше я локнала даже вече нямаше да пиша в форума.
моята тема за хванати в изневяра също :x

XceSS
09-09-2008, 14:42
Вече имаше такава тема, какъв е смисъла от втора. Плюс това момичето си е написало "п.п модератори,сори майна,ако темата я има вече...изтрийте я и извинете за грешката ми!", така че не виждам къде е проблема. :)

ОК, наистина темата си е за ключ, само че колко още повтарящи теми в другите раздели има ? За тях няма ключ, нали...

RiseGirl
09-09-2008, 14:59
Виж за темите в раздел "Музика и ТВ", за които говориш - като се отговори на тях винаги аз ги заключвам, стига преди това да не е писал някой друг мод. А относно другите раздели, правя каквото мога по силите си. Все пак не съм единственият модератор, ако може да не хвърляш всички нападки върху мен. :)

XceSS
09-09-2008, 16:05
Виж за темите в раздел "Музика и ТВ", за които говориш - като се отговори на тях винаги аз ги заключвам, стига преди това да не е писал някой друг мод. А относно другите раздели, правя каквото мога по силите си. Все пак не съм единственият модератор, ако може да не хвърляш всички нападки върху мен. :)

Не нападам теб, просто ти си единствения модератор до сега, който е отговорил в темата...

MusicIsTheKey
09-09-2008, 16:37
Модераторите вършат страшно много работа - местят, трият, заключват. Огромна част от помията, която се маха, ти не я виждаш, защото се трие. Форумът е огромен, потребителите са много, а модераторите също са хора, а не роботи.



В раздела Музика и ТВ има специална тема за търсене на песни, а в същото време има около 200 теми с заглавие от сорта на "ПОМОЩ", "СПЕШНОоОоОоО", "pls" и т.н., тях не заключвате...

Няма правило, което да задължава да се пише във въпросната тема!Не разбирам какво толкова ви пречи, когато някой пусне отделен рикуест? Когато всичко е набутано на едно място вероятноста да получиш отговор е много по-малка, отколкото ако пишеш отделно. Има цял раздел за музика, а да набутаме всичко в една тема? Защо?

Друг въпрос - ако няма спам, защо да заключвам? Хубаво ли е като влезнеш в някой раздел и от горе до долу всичко да бъде заключено? Още един пример - отговарям на някого за дадена песен и праскам ключа. Ако някой друг има желанието да пита още нещо, да коментира, да помоли за друг линк, защото въпросният не работи, да попита за друга версия на песента? Пуска нова? Като може без никакви проблеми да пита в предишната - много по-лесно и удобно е.


Работата на един модератор не се оценява в това колко теми е заключил!


В "Модераторска помощ (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179296) " можеш да докладваш за всякакви нарушения на правилата, повтарящи се теми и т.н. Бъди сигурна, че реакция ще има.

Lucho
09-09-2008, 17:14
Моляте само по-полека с тона,защото ония ден те направиха модератор,а сега самочувстивето ти е до небето.

MusicIsTheKey
09-09-2008, 17:21
Това е мнение, което съм писала и изказвала преди да стана "модератор", тъй че не виждам за какво 'леко' ми говориш.

Това със "самочувствието" е направо смехотворно, чак се чудя как успя да напишеш подобно нещо? Къде видя "самочувствие"? Най-нормален отговор съм дала, аман от хора, чудещи се за какво да се заяждат.

Lucho
09-09-2008, 17:29
Това е мнение, което съм писала и изказвала преди да стана "модератор", тъй че не виждам за какво 'леко' ми говориш.

Това със "самочувствието" е направо смехотворно, чак се чудя как успя да напишеш подобно нещо? Къде видя "самочувствие"? Най-нормален отговор съм дала, аман от хора, чудещи се за какво да се заяждат.
Добре,добре...сори...тъпият ми братовчет пишеше във форума преди малко,не аз... :oops: :)

swords1010
09-09-2008, 20:06
Темата е правомерно заключена. При забелязването на тема, нуждаеща се от модерация, можете да сигнализирате в Модераторска помощ, обосновавайки се. Ако смятате, че модератор нарушава задълженията си, можете да се свържете с администратор.

machoka
09-09-2008, 21:24
Всичко стана ясно, заставам зад колегите на 100% в конкретната ситуация.

Лека вечер ви желая.