PDA

View Full Version : Максим и Албена..??



TheCookie
09-09-2008, 11:23
Вярно ли е че са се разделили :cry: :cry: :cry: :cry: .. ммного жалко ако е така...в един сайт четох че са отменили сватбата през октомври..ии са се разделили :( :(

MusicIsTheKey
09-09-2008, 11:25
Албена Денкова и Максим Стависки се разделиха.

Двойката са отменили планираната за октомври сватба по време на телевизионното шоу “Ледников период”.

А само преди година Албена призна, че мечтае за красива сватба с Максим.

Тогава българката блесна в руското шоу, заедно с Игор Верник. Сега е ред на Максим да покаже на какво е способен с партньорката си Татяна Арндголц.

Всеки ден Максим и Татяна прекарвали по няколко часа заедно, твърди "Московский комсомолец".

Двамата очевидно изкарват много приятно срещите си. Треньорите на двойката нееднократно забелязвали ласките на Максим - легнал в коленете на Таня, последвано от прегръдка и целувка.

След тренировките двамата си тръгват с кола, нищо че Максим има забрана да шофира след тежката катастрофа, която причини у нас.


http://www.dnes.bg/article.php?id=57014

Qnchety
09-09-2008, 11:30
Пука ми особено за тоя келеш.

BaBy_bS
09-09-2008, 12:22
изобщо не ми пука.харесвах го като спортист,но след като стана това с катастрофата,мнението ми падна ...

BrookeDavis
09-09-2008, 12:33
Кофтито е за Албена щото го подкрепяше по време на трудния период пък той как й се отплаща...Иначе след инцидента и на мен ми е антипатичен..

Locci
09-09-2008, 13:11
Кофтито е за Албена щото го подкрепяше по време на трудния период пък той как й се отплаща...Иначе след инцидента и на мен ми е антипатичен..
+1 :x

mokka
09-09-2008, 15:11
Даа и на мен ми падна в очите мн.И как сега заряза момичето...

Mooo6no
09-09-2008, 15:28
Отде сте толкова сигурни, че е зарязал Албена, а не са се разделили предварително приятелски. Не защитавам Максим... просто не вярвайте на всичко, което ви пишат в медиите... особено във вестника, бил той и електронен.

pOiSoN_kIsS_94
09-09-2008, 18:01
Преди много харесвах Албена и Максим,но Максим много ми падна в очите след като не си получи засллуженото за стореното на Мануела...той се излежава с новата си приятелка,гледа си кефа,а вижте Мануела..сърцето ми се къса ,когато я дават в Израел :( кава красавица е била, а сега на какво прилича...и хубаво ,че са се разделили с Аблена..според мен тя заслужава по-добър :)

sextazy_baby
09-10-2008, 10:42
Майната им,то тоя педал достатъчно бели направи

BurningDesire
09-10-2008, 15:02
Стависки не го ли опандизиха?

mokka
09-10-2008, 15:05
Стависки не го ли опандизиха?

Не за съжаление...

mhmhmhmhm
09-10-2008, 15:23
Майната им,то тоя педал достатъчно бели направи
А колко други хора убиват на пътищата???
Ама понеже е Максим и няма право на греки и вече е 'педал'
Не го защитавам,по-скоро ми е безразличен .
Бяха хубава двойка,ама ми е се едно с кой ходи и кво прави.