PDA

View Full Version : докога ще чакаме героя от приказките?



love_enrique
09-09-2008, 11:57
Защо обвиняваме правителството?Да ,то е меко казано катастрофално,но НЕ СИ ЛИ ГО ИЗБРАХМЕ НИЕ?Или по скоро си стояхме вкъщи когато бяха изборите,защото твърдяхме,че ни е все едно и всички политици били еднакви.Е,сега си носим последствията от вечното българско безразличие.И както винаги само си се оплакваме и обвиняваме Гошо,Пешо и съседа от долния етаж за проблемите си!Който не е гласувал няма право да се оплаква.А ето го и другия глобален проглем.Всички политици ни се виждат еднакви мошенници.Добре,всички крадът,повече или по-малко и какво?Да седим със скръстени ръце и да мрънкаме колко корумпирани са?Да не мислите ,че в Европа не се краде?Разликата е че там политиците освен,че крадът,правят нещо за поверената им държава!И на всички избори все едно и също,чакаме някой герой от приказките да дойде и да ни спаси!Надявахме се да е царя-е,не оправда надеждите.Сега си мислим,че всемогъщата мутра-пожарникар със магическите си сили да ни избави от мизерията-е съжалявам,това НЯМА да стане,но нищо ние ще си го изберем,разбира се.Бсп си имат твър електорат,на царя,вече никой не му вярва,дпс си имат избиратели,всички знаем откъде и какво?Стоим и чакаме все някой и нещо.Проблема е просто,че в Българи няма дясно мислещи хора.Докато това не се промени и страната ни ще си е на това дережде

BaBy_bS
09-09-2008, 12:32
ще го имаме в предвид :)

FootballManager
09-09-2008, 12:54
Проблема е просто,че в Българи няма дясно мислещи хора.Докато това не се промени и страната ни ще си е на това дережде

+1

s3xy
09-09-2008, 13:16
ще го имаме в предвид :)

valkanovb
09-09-2008, 13:21
Проблема е просто,че в Българи няма дясно мислещи хора.Докато това не се промени и страната ни ще си е на това дережде

+1
Wsashtnost e obratnoto.

tesak
09-09-2008, 14:58
Проблема е просто,че в Българи няма дясно мислещи хора.Докато това не се промени и страната ни ще си е на това дережде

+1

Ми тъпаците тука докато се осъзнаят може държавата да не се казва България, ами примерно Турция..или нещо подобно..

SiegHeil
09-09-2008, 17:13
Проблема е просто,че в Българи няма дясно мислещи хора.Докато това не се промени и страната ни ще си е на това дережде

+1
Wsashtnost e obratnoto.
Ае нема нужда...левите ви видехме преди 20тина години кво направихте...

tesak
09-09-2008, 18:05
СМЪРТ за левите! :-x

valkanovb
09-09-2008, 20:34
Проблема е просто,че в Българи няма дясно мислещи хора.Докато това не се промени и страната ни ще си е на това дережде

+1
Wsashtnost e obratnoto.
Ае нема нужда...левите ви видехме преди 20тина години кво направихте...
Molq?

Diam0nD
09-09-2008, 20:41
СМЪРТ за левите! :-x бате оправи си снимката първо ... приличаш на дебил от 10 клас .... 2ро кво против левите имаш ? аз щот имам комунистически идеи ,та кажи ... ква смърт те бие у главата ... май така като си избръснал глава бая те е напекло слънцето и ти се поизпарил мозъка а ?

SiegHeil
09-09-2008, 20:47
СМЪРТ за левите! :-x бате оправи си снимката първо ... приличаш на дебил от 10 клас .... 2ро кво против левите имаш ? аз щот имам комунистически идеи ,та кажи ... ква смърт те бие у главата ... май така като си избръснал глава бая те е напекло слънцето и ти се поизпарил мозъка а ?
Тва е момиче...и е пълен идиот, има около 80 IQ...игнорирай я, по-лесно е...рядко се среща такъв боунхед..

Diam0nD
09-09-2008, 21:04
SiegHeil за мен ли говориш бе ?

tesak
09-09-2008, 21:10
Хахаххаха ама не разбрахте ли, че от вас ТЪПИТЕ БЪЛГАРИ,няма по-зле бе :razz: :D :razz: :D

SiegHeil
09-09-2008, 21:32
За tesak говорим..тва е уникално същество...
Тя е наполовина българка, вика смърт за турците, левите, циганите, бла-бла...като паралелно тръби 'Слава Росии' и обяснява колко е горда че е рускиня, но иначе е гермнофилка и вика Хайл Хитлер...разбираш ли 8-) 8-)

GutCandy
09-09-2008, 21:55
За tesak говорим..тва е уникално същество...
Тя е наполовина българка, вика смърт за турците, левите, циганите, бла-бла...като паралелно тръби 'Слава Росии' и обяснява колко е горда че е рускиня, но иначе е гермнофилка и вика Хайл Хитлер...разбираш ли 8-) 8-)


По темата:Аз писах какво трябва да се направи в една друга тема,което ме навежда на мисълта,че е безмислено да има 1000 еднакви теми...то е ясно какво трябва да се направи,но хайде да го направим реалност,а да не си остава само на думи.

Diam0nD
09-10-2008, 06:16
За tesak говорим..тва е уникално същество...
Тя е наполовина българка, вика смърт за турците, левите, циганите, бла-бла...като паралелно тръби 'Слава Росии' и обяснява колко е горда че е рускиня, но иначе е гермнофилка и вика Хайл Хитлер...разбираш ли 8-) 8-) сирич е доста малоумна раоботата .... а бе кво да кажа ,ти може си нацист ,ма не като тва просто същество :D

love_enrique
09-10-2008, 09:03
СМЪРТ за левите! :-x бате оправи си снимката първо ... приличаш на дебил от 10 клас .... 2ро кво против левите имаш ? аз щот имам комунистически идеи ,та кажи ... ква смърт те бие у главата ... май така като си избръснал глава бая те е напекло слънцето и ти се поизпарил мозъка а ?

Кви глупости дрънкаш бе,на тебе кви са ти комонистическите идеи,бе???Ако не бяха десните да ни изтеглят от дъното и да започнат да градят поне малко по-съвременно и европейско мислене,още да сме си под комунистическо робство искаш.Ти тва ли искаш-всички да са еднакво бедни и мизерстващи,докато България затъва в смрадливото блато на комунизма,а политиците да лапат всички доходи на държавата?

kristo
09-15-2008, 22:21
СМЪРТ за левите! :-x бате оправи си снимката първо ... приличаш на дебил от 10 клас .... 2ро кво против левите имаш ? аз щот имам комунистически идеи ,та кажи ... ква смърт те бие у главата ... май така като си избръснал глава бая те е напекло слънцето и ти се поизпарил мозъка а ?

Кви глупости дрънкаш бе,на тебе кви са ти комонистическите идеи,бе???Ако не бяха десните да ни изтеглят от дъното и да започнат да градят поне малко по-съвременно и европейско мислене,още да сме си под комунистическо робство искаш.Ти тва ли искаш-всички да са еднакво бедни и мизерстващи,докато България затъва в смрадливото блато на комунизма,а политиците да лапат всички доходи на държавата?
Че той комунизма в България никога не се е махал бе душа... И що си мислиш, че Ванчо ти Костов също не е комунист само това не мога да разбера... Или другарите му от С-ДС, които като цяло са си все "бивши" агенти на ДС и членове на БКП. Не, че няма и истински антикомунисти в т. нар. десни партии, като СДС и ДСБ (изключвам ГЕРБ, понеже там няма и един некомунист), но са прекалено малко в сравнение със споменатите от мен по-горе. То и затова С-ДС днеска го няма никво и с действията си само докара БСП пак на власт след последните избори... Щом Костов беше захилен след изборния "успех" на същите тези избори за неговата партия какво да говорим?! И за кое беше усмихнат той тогава- за "успеха" на неговата партия или "неуспеха" на БСП, които направиха коалиция с ДПС и НДСВ и дойдоха на власт не проумявам :-o?!

valkanovb
09-16-2008, 03:59
Баща ми е бил член на БКП и той ли е комунист.Извинявай обаче всеки над 18 е бил член на БКП.А че са агенти.Да не си чел досиетата?

kristo
09-16-2008, 09:07
Баща ми е бил член на БКП и той ли е комунист.Извинявай обаче всеки над 18 е бил член на БКП.А че са агенти.Да не си чел досиетата?
Тея неща за агентите се знаят до голяма степен... Ето примерно за Петър Стоянов отдавна стана ясно, че е бил агент на ДС под псевдоним "Виктор". Иван Костов пък е бил кандидат за член на БКП, от стар комунистически род по бащина и майчина линия и още и още да не изброявам, че сега не ми се занимава. Иначе за членството в БКП, ами не знам, не може да се прецени кой комунист и кой не в смисъла, в който ти ме питаш. зависи, ако баща ти е бил симпатизант на комунистическата идея, значи си е бил комунист, ако не и е влязъл само под страх да не бъде репресиран, тогава е малко по-различно положението... Но все пак членството в БКП пределено не е нещо, с което човек може да се гордее, а точно обратното... Но е факт, както много германци под принуда са ставали членове на НСДАП през нацизма, така и много българи под принуда са ставали членове на БКП, но има и много, които са ставали такива по собствено желание, което е много неприятен факт...

valkanovb
09-16-2008, 11:24
Абе вие щом мислите комунистите за някви долни същества що не ги обесим или изгорим.Да си направим собствена инквизиция?

Diam0nD
09-16-2008, 20:06
хей хей комунистите не са лоши хора ,поне не фанатиците или заблудените ,че комунизма не е утопия ... :D аз съм реалист ,че е невъзможно всички да са равни и все пак ми харесва като идея :D

kristo
09-18-2008, 22:37
Аз също не съм казал, че всички комунисти са лоши до един, има и свестни и почтени такива, но са доста малко... И сред тях не могат да се причислят такива като Тодор Живков, Милко Балев и компания комунистически функционери от висше и средно ниво. Лично мнение, никой не искам да провокирам и не целя разединение на българите с мнението си, просто от фактите и действителността (включително съвременната) съм се убедил, че е така. Но е дълга и широка пак да тръгна подробно да се аргументирам и защо така мисля, поне за момента това не ми се прави :wink:.

kristo
09-27-2008, 13:50
А аз не обичам натрапници-тъпанари като тебе. Очевидно няма да кажеш нищо разумно по темите в раздела, така че напусни и спри да дразниш всички ни с неприятното си присъствие. Това не ти е раздел Кофата, където всеки тъпанар може да каже каквато простотия му дойде на ума, тука е сриозен форум, разбра ли ме посерко :-x.

love_enrique
09-27-2008, 17:40
За кой ще гласуваш?Стана ми любопитно

GutCandy
09-27-2008, 18:43
За кой ще гласуваш?Стана ми любопитноА какво?Да не гласува ли?

love_enrique
09-27-2008, 19:25
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой

kristo
10-08-2008, 09:42
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой
А ти за кой ще гласуваш, че с това крайно либерално-демократично мислене ме съмняваш малко и ме навеждаш на мисълта, че ще е за една уж "не" етническа партия... Ако искаш ми отговори, ако искаш не, но просто защитаваш яростно Турция и затова ме съмняваш за кои си точно, не че нямаш право, ама :oops:...
Иначе си съвсем права, че трябва да се гласува, за да може такива паразити-антибългари като комуниста-пантюркист Доган да му бием шута от властта най-накрая :x.

love_enrique
10-08-2008, 19:03
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой
А ти за кой ще гласуваш, че с това крайно либерално-демократично мислене ме съмняваш малко и ме навеждаш на мисълта, че ще е за една уж "не" етническа партия... Ако искаш ми отговори, ако искаш не, но просто защитаваш яростно Турция и затова ме съмняваш за кои си точно, не че нямаш право, ама :oops:...
Иначе си съвсем права, че трябва да се гласува, за да може такива паразити-антибългари като комуниста-пантюркист Доган да му бием шута от властта най-накрая :x.

Явно нещо не си ме разбрал.Няколко пъти подчертах,че партий като ДПС НЕ ТРЯБВА да управляват,твърдя,че не е редно да мразим турците заради мошенници като Доган!!!А иначе,ако можех,бих гласувала за ДСБ без да се замислям :)

kristo
10-11-2008, 21:16
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой
А ти за кой ще гласуваш, че с това крайно либерално-демократично мислене ме съмняваш малко и ме навеждаш на мисълта, че ще е за една уж "не" етническа партия... Ако искаш ми отговори, ако искаш не, но просто защитаваш яростно Турция и затова ме съмняваш за кои си точно, не че нямаш право, ама :oops:...
Иначе си съвсем права, че трябва да се гласува, за да може такива паразити-антибългари като комуниста-пантюркист Доган да му бием шута от властта най-накрая :x.

Явно нещо не си ме разбрал.Няколко пъти подчертах,че партий като ДПС НЕ ТРЯБВА да управляват,твърдя,че не е редно да мразим турците заради мошенници като Доган!!!А иначе,ако можех,бих гласувала за ДСБ без да се замислям :)
А не смяташ ли, че ДПС изобщо не трябва да го има в български политически живот?!

love_enrique
10-12-2008, 18:02
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой
А ти за кой ще гласуваш, че с това крайно либерално-демократично мислене ме съмняваш малко и ме навеждаш на мисълта, че ще е за една уж "не" етническа партия... Ако искаш ми отговори, ако искаш не, но просто защитаваш яростно Турция и затова ме съмняваш за кои си точно, не че нямаш право, ама :oops:...
Иначе си съвсем права, че трябва да се гласува, за да може такива паразити-антибългари като комуниста-пантюркист Доган да му бием шута от властта най-накрая :x.

Явно нещо не си ме разбрал.Няколко пъти подчертах,че партий като ДПС НЕ ТРЯБВА да управляват,твърдя,че не е редно да мразим турците заради мошенници като Доган!!!А иначе,ако можех,бих гласувала за ДСБ без да се замислям :)
А не смяташ ли, че ДПС изобщо не трябва да го има в български политически живот?!

Аз съм изцяло против идеята партията в сегашния и вид въобще да съществува.Но като цяло,за съжаление,обстоятелствата принуждават съществуването на партия,защитаваща интересите на турските граждани,които за жалост или не са страшно много в момента,без значение дали партията щеев правителството или не обаче тя не трябвада съществува втози вид в к ойто е в момента с тия гадове корумпирани,защото благодарение на тях вие всички имате много,прекалено крайни мнения за хора,нация,която в края на краищата не ви е направила нищо.Това не са някви гадни цигани,крадци или убийци,това са хора като нас!
И като човек с крайно демократични убеждения съм склонна да ги защитавам(НЕ ДПС,а турците като цяло)не защото искам тяхната партия да ни управлява,а защото с възмущение забелязвам,че едва ли не искате да приложите крайни действия върху хора,които живеят вНАШАТА държава,говорят НАШИЯ език , С НИЩО не ни пречат!Просто не мисля,че който и да е етнос в 21 век може да бъде третиран по този начин!И само един въпрос,оточни се ако обичаш-Мразиш турците защото живеят в България ли?Въобще като забравим за малко ДПС какво са ти направили турците?

kristo
10-12-2008, 20:30
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой
А ти за кой ще гласуваш, че с това крайно либерално-демократично мислене ме съмняваш малко и ме навеждаш на мисълта, че ще е за една уж "не" етническа партия... Ако искаш ми отговори, ако искаш не, но просто защитаваш яростно Турция и затова ме съмняваш за кои си точно, не че нямаш право, ама :oops:...
Иначе си съвсем права, че трябва да се гласува, за да може такива паразити-антибългари като комуниста-пантюркист Доган да му бием шута от властта най-накрая :x.

Явно нещо не си ме разбрал.Няколко пъти подчертах,че партий като ДПС НЕ ТРЯБВА да управляват,твърдя,че не е редно да мразим турците заради мошенници като Доган!!!А иначе,ако можех,бих гласувала за ДСБ без да се замислям :)
А не смяташ ли, че ДПС изобщо не трябва да го има в български политически живот?!

Аз съм изцяло против идеята партията в сегашния и вид въобще да съществува.Но като цяло,за съжаление,обстоятелствата принуждават съществуването на партия,защитаваща интересите на турските граждани,които за жалост или не са страшно много в момента,без значение дали партията щеев правителството или не обаче тя не трябвада съществува втози вид в к ойто е в момента с тия гадове корумпирани,защото благодарение на тях вие всички имате много,прекалено крайни мнения за хора,нация,която в края на краищата не ви е направила нищо.Това не са някви гадни цигани,крадци или убийци,това са хора като нас!
И като човек с крайно демократични убеждения съм склонна да ги защитавам(НЕ ДПС,а турците като цяло)не защото искам тяхната партия да ни управлява,а защото с възмущение забелязвам,че едва ли не искате да приложите крайни действия върху хора,които живеят вНАШАТА държава,говорят НАШИЯ език , С НИЩО не ни пречат!Просто не мисля,че който и да е етнос в 21 век може да бъде третиран по този начин!И само един въпрос,оточни се ако обичаш-Мразиш турците защото живеят в България ли?Въобще като забравим за малко ДПС какво са ти направили турците?
Мне, не мразя турците по принцип, като ученик съм имал приятели турци, в университета имах колеги турци, с които не бях чак приятел, обаче се разбирахме добре и не сме имали проблеми. Това, че съм националист не ме прави някакъв супер краен и радикален човек, който разговаря само с българи, а всички останали ги мрази, не е така. Има си свестни турци, така както има свестни хора от всякаква народност и от всякакъв етнос на този свят. Но да, против Турция съм, против нейното правителство и политиката му на краен турски национализъм, който пряко заплашва България и нас българите ако щеш с ново турско иго колкото и пресилено и можеби на пръв поглед малко нереално да ти прозвучи. И проблема е, че доста турци (български) са повлияни от идеите на крайния турски национализъм и лично съм имал сблъсъци с такива и да ти кажа няма как да имам нормално и добро отношение и мнение към такива и имам пълното право да ги отричам с цялото си съзнание. И да, за съжаление са доста, можеби повече от останалите, нормалните и свестните турци просто защото като цяло турския етнос е податлив на такива внушения - ислямистки, крайно националистически и т. н. И да завърша, че нямам против тези свестните, работещите и уважаващите България български турци да живеят тук и да се ползват с правата, с които се ползва всеки български гражданин. Но такива като Доган и ордата му от бандити определено не трябва да стой в България нито секунда повече ако питаш мен, защото са изцяло, ама изцяло вредни и пагубни с присъствието си и дейността си за България и нас българите, та и за обикновените турци също.

love_enrique
10-13-2008, 18:37
Не напротив,трябва да гласува!!!Просто ми стана интересно за кой
А ти за кой ще гласуваш, че с това крайно либерално-демократично мислене ме съмняваш малко и ме навеждаш на мисълта, че ще е за една уж "не" етническа партия... Ако искаш ми отговори, ако искаш не, но просто защитаваш яростно Турция и затова ме съмняваш за кои си точно, не че нямаш право, ама :oops:...
Иначе си съвсем права, че трябва да се гласува, за да може такива паразити-антибългари като комуниста-пантюркист Доган да му бием шута от властта най-накрая :x.

Явно нещо не си ме разбрал.Няколко пъти подчертах,че партий като ДПС НЕ ТРЯБВА да управляват,твърдя,че не е редно да мразим турците заради мошенници като Доган!!!А иначе,ако можех,бих гласувала за ДСБ без да се замислям :)
А не смяташ ли, че ДПС изобщо не трябва да го има в български политически живот?!

Аз съм изцяло против идеята партията в сегашния и вид въобще да съществува.Но като цяло,за съжаление,обстоятелствата принуждават съществуването на партия,защитаваща интересите на турските граждани,които за жалост или не са страшно много в момента,без значение дали партията щеев правителството или не обаче тя не трябвада съществува втози вид в к ойто е в момента с тия гадове корумпирани,защото благодарение на тях вие всички имате много,прекалено крайни мнения за хора,нация,която в края на краищата не ви е направила нищо.Това не са някви гадни цигани,крадци или убийци,това са хора като нас!
И като човек с крайно демократични убеждения съм склонна да ги защитавам(НЕ ДПС,а турците като цяло)не защото искам тяхната партия да ни управлява,а защото с възмущение забелязвам,че едва ли не искате да приложите крайни действия върху хора,които живеят вНАШАТА държава,говорят НАШИЯ език , С НИЩО не ни пречат!Просто не мисля,че който и да е етнос в 21 век може да бъде третиран по този начин!И само един въпрос,оточни се ако обичаш-Мразиш турците защото живеят в България ли?Въобще като забравим за малко ДПС какво са ти направили турците?
Мне, не мразя турците по принцип, като ученик съм имал приятели турци, в университета имах колеги турци, с които не бях чак приятел, обаче се разбирахме добре и не сме имали проблеми. Това, че съм националист не ме прави някакъв супер краен и радикален човек, който разговаря само с българи, а всички останали ги мрази, не е така. Има си свестни турци, така както има свестни хора от всякаква народност и от всякакъв етнос на този свят. Но да, против Турция съм, против нейното правителство и политиката му на краен турски национализъм, който пряко заплашва България и нас българите ако щеш с ново турско иго колкото и пресилено и можеби на пръв поглед малко нереално да ти прозвучи. И проблема е, че доста турци (български) са повлияни от идеите на крайния турски национализъм и лично съм имал сблъсъци с такива и да ти кажа няма как да имам нормално и добро отношение и мнение към такива и имам пълното право да ги отричам с цялото си съзнание. И да, за съжаление са доста, можеби повече от останалите, нормалните и свестните турци просто защото като цяло турския етнос е податлив на такива внушения - ислямистки, крайно националистически и т. н. И да завърша, че нямам против тези свестните, работещите и уважаващите България български турци да живеят тук и да се ползват с правата, с които се ползва всеки български гражданин. Но такива като Доган и ордата му от бандити определено не трябва да стой в България нито секунда повече ако питаш мен, защото са изцяло, ама изцяло вредни и пагубни с присъствието си и дейността си за България и нас българите, та и за обикновените турци също.

E,може би отчасти успяхме да стигнем до известен консенсус относно турците и ДПС :)