PDA

View Full Version : Болка в гърдите.На какво се дължи?



rockandrollallnight
09-09-2008, 12:13
Здравейте.
Искам да споделя моя проблем.Болят ме гърдите вече 2 3 дни. Първо започна само лявата от външната страна, тоест към ръцете, а после и двете почнаха да ме болят. Това е нормално, ако скоро ще ми идва, ама на мен трябва да ми дойде чак към 21-23.Притеснявам се на какво може да се дължи. Едва ли е бременност, защото преди малко повече от седмица ми свърши менструацията, а тези дни на 5ти 6ти и вчера правих секс, но не е имало рисков акт, а и да имаше нямаше да дойдат толкова бързо симптомите. Кажете вашето мнение..на някои от вас случвало ли се е? На 16 съм ако има значение и водя полов живот от близо 2 месеца.
Ще ви бъда благодарна за мненията.

BaBy_bS
09-09-2008, 12:25
абе на теб през колко дена ти идва :shock: може би са просто спазми

rockandrollallnight
09-09-2008, 12:37
ми преди ми беше редовен 28 дневен цикъл, но последния месец нещо се обърка и вместо на 28мия ден ми дойде на 30тия ден. въобще последния месец всичко беше объркано, дойде ми за 4 дни после спря за 2 и после пак ми дойде за 1 и край... може би защото бях в чужбина и смених климата.

BaBy_bS
09-09-2008, 12:38
това изобщо не звучи добре.защо просто не отидеш на лекар :o

rockandrollallnight
09-09-2008, 12:43
Aми ако нещата продължат така може би ще отида, но за сега искам да знам дали някой е имал същия проблем и какво може да ми кажете тук във форума.

batkodoki
09-09-2008, 19:15
Здравейте.
Искам да споделя моя проблем.Болят ме гърдите вече 2 3 дни. Първо започна само лявата от външната страна, тоест към ръцете, а после и двете почнаха да ме болят. Това е нормално, ако скоро ще ми идва, ама на мен трябва да ми дойде чак към 21-23.Притеснявам се на какво може да се дължи. Едва ли е бременност, защото преди малко повече от седмица ми свърши менструацията, а тези дни на 5ти 6ти и вчера правих секс, но не е имало рисков акт, а и да имаше нямаше да дойдат толкова бързо симптомите. Кажете вашето мнение..на някои от вас случвало ли се е? На 16 съм ако има значение и водя полов живот от близо 2 месеца.
Ще ви бъда благодарна за мненията.

какво точно означава: "болят ме гърдите" в твоя случай?

= на болят ме млечните жлези, или

= болят ме "гърдите" зад ребрата, или

= болката дифундира и не е с ясна локализация

gabi_94
09-10-2008, 08:18
може да те болят, просто защото растат - не си ли се замисляла?

Giva
09-10-2008, 10:21
Най-вероятно растат :wink:

Eeyore1
10-10-2008, 23:53
А аз тоя проблем го имам от много дълго време....просто ти ръстът..най добре ги мажи с лосион за тяло..защото при растежа се опъва самата кожа и може да получиш стрий ,които естествено ще се заличат,но след време
Успех :)

vilincety
10-11-2008, 06:43
ръстът ле...няма да се плашиш вечер болят ли те.... не се притесняваи :)