PDA

View Full Version : ТЕЛЕКИНЕЗА и ЛЕВИТАЦИЯ



Страници : 1 [2]

Fraximus
12-31-2010, 22:51
аз сам вселенски маг ба баткаа! жито сме хвърляла и на кафе сам гледала, онази вечер си говорих'ме с бог по телефона.

начи негативнити инергии са като светкавици които се забиват в земята и за'ва трябва да се покатериш на тилифонен стълб и да направиш отгоре пиш, за да са развали уроката

ей, шшшш! слушаш ли мъ?! атка. шъ мъ слуйшаш чи аз съм много учила, много патила ей!

тез бъбреци дет ги имам колко месо са изяли не ти е работа, да ни ма ядосаш чи щъ погледна лошо. дърта циганка не търпи подигравки

сега, след като се изпъшъш щи вържиш един син конец за на магариту левия мъдец и ще го подръпнеш седем пъти на изток - така щи отключиш хокултния потциал на ситуацията.

после пък хвърляш идно тисте карти вав ваздъха и която карта е най-към стълба ще я изгориш.

само тогава ще си свободен

а сега дай пари за един комат че са ми провиснали цицките като на гладна кучка от тези циганета, а не можем да добием млеко от тях. на, гледай, ГЛЕДАЙ бе мохамеданин, виж ма в гърдити на какво мязам!

... харесвам ли ти а? аз можи заби да нямам от читирси години ама сам ощи убава ей, аз не само гадаем и летим из окулта, аз и други услуги правим за 7 лева и едно яйце. интирисуваш ли са? клозета е празен, можем там да отидим за 2 минити да ти покажем пyткa...

ЕЙ КЪДЕ ХУКНА! ДА СА ВРЪЩАШ ЧИ ЩЪ УБИЕМ ЕЙ!http://3.bp.blogspot.com/_12isplP5LVY/S2Qm6l6SrWI/AAAAAAAAC50/CBVFMwlqxzk/s320/Fortune+Teller+Fail.gif

Ей намелес, били обяснил какво означава тази снимка за по малките и неразбиращи че аз нещо не схващам???

Nam3less3
01-02-2011, 14:25
Ей намелес, били обяснил какво означава тази снимка за по малките и неразбиращи че аз нещо не схващам???Шега с гадателките, нищо сериозно.

asp1r1n94
01-02-2011, 17:17
Гледайте 4400 ,все едно гледах сериала пак в тази тема :)

nikon97
06-05-2011, 18:42
Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал

Ако не лъжеш ми кажи моля те :(

VenkolM
06-11-2011, 21:17
Първия път когато опитах това беше вчера, касова бележка сложих на ръката си и исках да я повдигна с мисълта и силата на ума си, не вярвах че нещо ще стане, обаче след малко тя се... огъна. При днешните опити едвам помръднах едно малко парче хартия. Интересното е че всичко се получи без никаква медитация, а най-интересното... окачам сребърния си и потапян в светена вода кръст, подарен от един отец... и го залюлявам чрез гняв... моят гняв ме съпътства цял живот, ала сега сякаш подпомага тази ми способност, поне когато опре до кръстта, или просто защото свещенното реагира на нечисти енергии като тези от гнева??? не зная...

TheMightyNadenica
06-11-2011, 21:23
Първия път когато опитах това беше вчера, касова бележка сложих на ръката си и исках да я повдигна с мисълта и силата на ума си, не вярвах че нещо ще стане, обаче след малко тя се... огъна. При днешните опити едвам помръднах едно малко парче хартия. Интересното е че всичко се получи без никаква медитация, а най-интересното... окачам сребърния си и потапян в светена вода кръст, подарен от един отец... и го залюлявам чрез гняв... моят гняв ме съпътства цял живот, ала сега сякаш подпомага тази ми способност, поне когато опре до кръстта, или просто защото свещенното реагира на нечисти енергии като тези от гнева??? не зная...

И като излезе от филма какво стана...?
Или баба ти те събуди да `одите на понос...?

Nam3less3
06-14-2011, 09:06
Първия път когато опитах това беше вчера, касова бележка сложих на ръката си и исках да я повдигна с мисълта и силата на ума си, не вярвах че нещо ще стане, обаче след малко тя се... огъна. При днешните опити едвам помръднах едно малко парче хартия. Интересното е че всичко се получи без никаква медитация, а най-интересното... окачам сребърния си и потапян в светена вода кръст, подарен от един отец... и го залюлявам чрез гняв... моят гняв ме съпътства цял живот, ала сега сякаш подпомага тази ми способност, поне когато опре до кръстта, или просто защото свещенното реагира на нечисти енергии като тези от гнева??? не зная...Сигурно имаш краткотрайна амнезия и сам буташ хартията, но после го забравяш, и си мислиш, че си телекинезер.

gandalfepi4
06-14-2011, 11:26
^ ти нямаш право да се обаждаш, психо

Nam3less3
06-14-2011, 12:27
^ ти нямаш право да се обаждаш, психоАбе където не те сеят, там никнеш.

breikary
10-28-2011, 07:25
не ме интересуват безмислените ви спорове ,а и това не е чат!!!Колкото до телекинезата пробвах 2 пъти и ништо а се напрягах мъчих и нищо!!! ако може да ме посаветвате как да осетя енергията,защото ми е много трудно някой от вас които владее тази кинеза нека да напише как точно я прави много съм заинтересован!!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

kadishona
10-28-2011, 07:56
^ ти нямаш право да се обаждаш, психоКаза коня с капаците...

КЛИПОВЕ ИМА, просто винаги можеш да кажеш, че са FAKE...
Потърси бе мама му стара, ще намериш десетки.
Как може да си толкова ограничен аз не мога да разбера!
Този предполагам също е ползвал Visual Studio, Adobe After Effects и Sony Vegas?
http://www.youtube.com/watch?v=PknJsT2J9IM

А сега си представям реакцията ти като видиш клипа и каква чикия ще измислиш за да го обясниш..

SolusChristus
10-28-2011, 08:34
http://www.youtube.com/watch?v=Ws6AAhTw7RA 8-)

gandalfepi4
10-28-2011, 10:18
^

http://www.youtube.com/watch?v=z-0Ej8Dq3P4&feature=player_detailpage#t=90s



a kadiшонец - да, фейк е, просто не е визуален. погледай малко видеота на хора които правят фокуси и телекинези и после обясняват как ги правят

http://www.youtube.com/watch?v=Ea4V9ZG78_4

ето. фокус е. доказателството е пред теб и се дава елегантно, логично и неотречимо обяснение защо всъщност този пич си хаби времето с номерца в ютюб когато може да прави милиарди долари по медиите, да обира нобелови награди като циганин джанки и да е най-големият ужас на всеки физик.

смешен си като малко дете което вижда евтин факир в детската и после изпъчено обяснява на "големите" колко са тъпи и как то е по-навътре с нещата от тях

само дето не си хлапе

жалка история. пън. ей такива като теб са най-голямата причина за наличието на мизантропи.

колко депресиращо е да ти чета постовете, отивам да се напия с парцуцата на дядо

npp
10-28-2011, 10:39
преди време аз също правех подобни номера, но след като разбрах че тези сили са от дявола, спрях, и оттогава съм верен на истинските Бог Отец и Господ Исус Христос - просто не го правете, такива неща са много опасни - именно окултните работи са най-голям грях

gandalfepi4
10-28-2011, 10:59
^ статичното електричество е от дявола?

олеле, трябва да си утрепя котката

npp
10-28-2011, 11:02
^ статичното електричество е от дявола?

олеле, трябва да си утрепя котката
имах в предвид окултни дейности, като: трето око, телепатия, телекенеза, левитация, и пр.

"А змията(т.е. и ето сатана(-та) се роди/дойде от "тъмнината") беше най-хитра от всички полски зверове(т.е. и той беше по-умен/разумен от всички(-те) същества), които Господ Бог беше създал. И тя рече на жената: Истина ли каза Бог да не ядете от всяко дърво в градината? Жената рече на змията: От плода на градинските дървета можем да ядем; но от плода на дървото, което е всред(т.е. което е отвъд) градината(сиреч, от окултните/езотеричните/йогическите/ведическите знания/науки и способности/дейности), Бог каза: Да не ядете от него, нито да се допрете до него, за да не умрете. А змията рече на жената: Никак няма да умрете; но знае Бог, че в деня, когато ядете от него, ще ви се отворят очите(т.е. окултните/йогическите/трансценденталните умове/възприятия/сетива) и ще бъдете, като Бога, да познавате доброто и злото(т.е. всезнаещи и всемогъщи като Бога). И като видя жената, че дървото беше(т.е. че изглеждаше) добро за храна, и че беше приятно за очите(т.е. за "тъмната" страна на ума), дърво желателно, за да дава знание(или: божествена власт), взе от плода му та яде, даде и на мъжа си да яде с нея, та и той яде. Тогава се отвориха очите(т.е. тогава в тях се появиха окултни(-те)/йогически(-те)/трансцендентални(-те) умове/възприятия/сетива) и на двамата и те познаха, че бяха голи(т.е. и от онзи момент нататък те започнаха да възприемат и третират Божиите Творения като греховни (и по греховен начин) и да ги сквернят, а верческите/духовните неправди да възприемат и третират като безгрешни и святи); и съшиха смокинови листа(т.е. изнамериха множество верчески/духовни измишления, сиреч, лъжепророчества) та си направиха препаски(т.е. и си направиха човешка(неправедна) вяра/духовност/религия)." Битие 3:1-7

gandalfepi4
10-28-2011, 11:12
a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж

npp
10-28-2011, 11:26
a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

"И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41

gandalfepi4
10-28-2011, 12:13
^ я кажи къде са тези че ми стана интересно бе брат. и аз искам да пипам на коргито ми пацата от хола - ш'му гръмне мозъка направо

RagioL
10-28-2011, 12:52
a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

"И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41
К'во ще кажеш да пробвам и аз да ти направя някоя мощна магия, пък да видим как ще ти подейства. :D

npp
10-28-2011, 15:56
a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

"И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41
К'во ще кажеш да пробвам и аз да ти направя някоя мощна магия, пък да видим как ще ти подейства. :D
аз тогава още не бях посетен от истинският Господ Исус Христос, и затова те успяха да ми направят такива магии

kadishona
10-28-2011, 16:57
^

http://www.youtube.com/watch?v=z-0Ej8Dq3P4&feature=player_detailpage#t=90s



a kadiшонец - да, фейк е, просто не е визуален. погледай малко видеота на хора които правят фокуси и телекинези и после обясняват как ги правят

http://www.youtube.com/watch?v=Ea4V9ZG78_4

ето. фокус е. доказателството е пред теб и се дава елегантно, логично и неотречимо обяснение защо всъщност този пич си хаби времето с номерца в ютюб когато може да прави милиарди долари по медиите, да обира нобелови награди като циганин джанки и да е най-големият ужас на всеки физик.

смешен си като малко дете което вижда евтин факир в детската и после изпъчено обяснява на "големите" колко са тъпи и как то е по-навътре с нещата от тях

само дето не си хлапе

жалка история. пън. ей такива като теб са най-голямата причина за наличието на мизантропи.

колко депресиращо е да ти чета постовете, отивам да се напия с парцуцата на дядоКато пишеш с удебелен текст глупостите ти не стават и една идея по-верни! Пън в случая си ти - ти не можеш да видиш по далече от носа си. Толкова ли не можеш да разпознаваш хора? Наистина ли, когато изгледа цялото клипче, което пратих още си мислеше, че е фейк? Нима си виждал фокусник, който да се държи така и да говори такива работи?
Сигурно не можеш да осъзнаеш с плиткия си и невъзприемащ мозък, че парите не са всичко за всички хора и може би има такива, които не се интересуват толкова много от това да се показват по MTV.
http://www.youtube.com/watch?v=bafaLT3k5co
Изгледай този клип. Ще обърна внимание на това, което се казва накрая специално за хората, които не вярват- Когато навлезеш в материала "паранормалното" става нормално, а за тези, които не вярват нека поне разберат, че това не е нещо паранормално, а просто нещо, което не е разбрано.

Гледай клиповете на този пич:
http://www.youtube.com/user/darrylsloan#p/search/2/P2T6oC-53UQ
Това пак ли е фокус? Или пък е някакъв тип в бар, който иска да впечатли момичетата?

КАТО СИ ТОЛКОВА СИГУРЕН, ЧЕ ВСИЧКО Е ИЗМАМА КАЖИ МИ КАК ПРАВИ ТОВА? ПРЕДМЕТА Е ПОД КУПА И ИЗОЛИРАН ОТ ВСЯКАКВИ ТЕЧЕНИЯ

http://www.youtube.com/user/darrylsloan#p/search/6/XKqQ9jyECgg

Ще си останеш сляп до края на живота си. Не знам обаче дали трябва да будиш съжаление у хората, които разбират, че не можеш да видиш всичко онова, което те виждат!



Пс. Между другото научи значението на думата мизантроп и я употребявай, когато има смисъл!
Пс2. Като си на 24 какво правиш в teen форум и защо държиш сметка кой е хлапак и кой не? Не съм единствения в темата, който знае, че това са напълно реални и възможни неща!

gandalfepi4
10-28-2011, 17:39
Oлеле, то в даден момент трябва да спреш да спориш с подозително миришещия индивид който ти казва че правителството го контролира с импланти в зъбите му.

Добре пич, добре. Прав си. Това което показа няма НИКАКЪВ начин да е изфабрикувано и е НЕСЪМНЕНО доказателство за Хари Потър и джедаите и Гандалф и каквото още се сетиш. Пича каквото каза в края определено ме накара да не се смея.

Спрях да мисля че може да е с форма която да се донагажда или да се мърда заради температурата или просто някой с магнит да въздейства на фолиото под масата.

Браво.

Парче фолио върху игла трябва да остане напълно статично и ако мааааааааааааааааалко се върти това е 100% доказателство че Люк Скайкилър е истински.

МНОГО си специален.

ПС ако смяташ че не използвам "мизантроп" правилно май ти трябва да прочетеш значението

ППС брей, аз пък не знаех че съм на 24. май имам за доста рождени дни да пия тая вечер. аре наздраве

ПППС ХАХАААА!

30 шибани секунди ми трябваха! Хипотезата ми беше доказана - НАИСТИНА е температурата която е отговорна за това - самата форма на обекта е аеродинамична и теченията я мърдат.

http://www.youtube.com/watch?v=9BIWhNh5V6Q

Искаш да ме убедиш? Изрежи кръгче, сложи му точка някъде, ЗАБОДИ го на игла и тогава почвай да въртиш.


:D бедното хлапе само се pwnalo

RagioL
10-28-2011, 18:20
a да, бях забравял че се беше нагорещил до 200°C веднъж
да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

"И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41
К'во ще кажеш да пробвам и аз да ти направя някоя мощна магия, пък да видим как ще ти подейства. :D
аз тогава още не бях посетен от истинският Господ Исус Христос, и затова те успяха да ми направят такива магии

Мен лично не са ме нападали с магии. Медитирам си от време на време, за сега не съм усетил чуждо фмешателство, ни от страна на бог, ни от страна на сатаната. Чета от време на време някое скверно писание(апокриф) или пък нещо чат пат с окултна тематика , какво друго да иска човек от живота.

kadishona
10-28-2011, 18:49
Изглежда не видя последния линк. Пича го прави под купа, стъпила върху шал и специално говори за температурата, теченията и статичното електричество. Когато ти давам клипове да видиш, първо съм предложил какви могат да ти бъдат атаките и после го пускам.

Ти си точно hardcore sceptic, както казва пича в началото на това клипче:

http://www.youtube.com/user/darrylsloan#p/search/3/BWaXg_xWLkw

Да си скептик е едно, да не вярваш на нищо друго освен на това, което виждаш е друго.

Преди време ми беше казал, че си на 24(тук не съм много сигурен) и си женен.

gandalfepi4
10-28-2011, 19:10
гледах го, просто не очаквах че за някой може да е неочаквано че супер лек, странно огънат обект, хлабаво балансиран върху (буквално) игла не е в перманентно състояние на покой

видя колко време отне за да има някакво абсолтюно минимално и постепенно завъртане. това преспокойно може да бъде атрибутирано на други фактори, а температурата пак си стои и теченията си съществуват дори и под похлупак.

наричаш ме хардкор скептик, а аз те наричам хардкор беливър.

ти просто ИСКАШ да е вярно.

защо ти го казвам? защото и аз (за мой най-голям срам) бях заблуден преди време и сам се излових.


може ли да е вярно? може.

логично ли е да е вярно? не е.

дори да е показаното достатъчно ли е за доказателство? не.



ако искаш вярвай, просто да знаеш че е смешно за нещо толкова малко да мислиш че решава хилядолетен спор и измива лицата на хиляди измамници и факири.

ако се докаже в контролирана среда ще ми стане пишката, гарантирано, това МНОГО ме кефи и интересува.

това не е причина да го вярвам на сляпо.

kadishona
10-28-2011, 20:45
Gandalf, с теб можем да продължим до утре. Това ще е последния ми пост и поне аз ще спра до тук без никакви лоши чувства или намерения.

Искам да кажа две неща.
1) Аз не вярвам на 100%, аз мисля, че е доста възможно.

2) Хората не вярват на сегашните хора, които боравят с телекинеза по същия начин по който хората не са вярвали на Аристарх преди 2200 години, когато той е заявил, че земята обикаля около слънцето.

Поздрави и приятна вечер!

gandalfepi4
10-29-2011, 05:57
Аз не вярвам на 100%, аз мисля, че е доста възможно.

уважителна позиция


Хората не вярват на сегашните хора, които боравят с телекинеза по същия начин по който хората не са вярвали на Аристарх преди 2200 години, когато той е заявил, че земята обикаля около слънцето.

само ще те поправя че приказки за телекинеза е имало и тогава ама едното се е доказало като неуборим факт за този период по няколко различни начина докато другото се "практикува" от хора които си вадят гълъби от ръкавите

SolusChristus
10-29-2011, 11:24
Тая тема няма ли да умре вече?

gandalfepi4
10-30-2011, 05:07
като искаш да умре не я ъпвай, тука нема sage

SolusChristus
10-30-2011, 07:48
като искаш да умре не я ъпвай, тука нема sage

Жалко. 8-)

Темата е от 2008ма, когато е отворен раздела. Пък и да я ъпвам, и да не я ъпвам, тя пак си е на първа страница. :)

nfurnadzhiev
01-08-2012, 19:10
Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал

Всъщност аз бих желал да ми кажеш как да започна да се занимавам с тази сила. Може ли ??
За връзка пиши в- Skype: niko...97

npp
01-09-2012, 11:58
Всъщност аз бих желал да ми кажеш как да започна да се занимавам с тази сила. Може ли ??
За връзка пиши в- Skype: niko...97

такива неща е възможно да бъдат постигнати единствено чрез сили от сатана, така че, по-добре недей, много е опасно

kim_135
01-15-2012, 21:59
vseki ima razli4ni razbiraniq nqkoi vqrvat 4e Bog s16testvuva drugi ne nqkoi vqrvat v religioznosta drugi ne nqkoi vqrvat 4e moje da se razvie telekineza drugi ne taka 4e vseki si ima mnenie i drugiq ne moje da go obedi v obratnoto na tova v koeto vqrva toi taka 4e vseki s mnenieto si

npp
01-15-2012, 22:36
vseki ima razli4ni razbiraniq nqkoi vqrvat 4e Bog s16testvuva drugi ne nqkoi vqrvat v religioznosta drugi ne nqkoi vqrvat 4e moje da se razvie telekineza drugi ne taka 4e vseki si ima mnenie i drugiq ne moje da go obedi v obratnoto na tova v koeto vqrva toi taka 4e vseki s mnenieto si

а какво ше кажеш ако мнението на някой, от когото зависи съдбата ти, е да бъдеш засегната по неприятен или най-малко(-то) непоносим за теб начин?!, разбира се че никой не би искал да му се случи такова нещо, защото никой не обича неприятните или най-малко(-то) непоносимите за него страдания, но така и в вярата има неща, които са опасни не само за един човек, но дори (и) за всички, типичен пример за такива неща са: трето око, телепатия, левитация, телекенеза, телепортация, и пр., това са неща, чрез и заради които е възможно да пострадат мнозина, например, имало е случаи окултисти да навредят на други хора дистанционно/от разстояние през третото око, в други случаи пък някои окултисти са измъчвали други хора в мислите им чрез телепатия, което нещо пак е ставало от растояние/дистанционно, в други случаи цяла религиозна група от дълбоко вярващи е клеветила други хора пред Бога, и са успявали да причинят смърт на мнозина по такъв начин..... , такива неща никак не са безобидни/безопасни, затова (и) в Библията, която съдържа целият Св. Закон на вярата, е писано: "не наранявай/не увреждай", "не натрапвай/не насилвай", "не отнемай/не лишавай", защото ето как дори и по духовен/окултен път са били причинявани страдания на много хора, като им е бил отнеман мирът, например, чрез телепатичен тормоз, като дори са били убивани.....

BeFreEeE
03-26-2012, 11:46
Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал
Здравей аз имам желание абе направо искам да се науча пиши ми на e-mail: anchevwe@abv.bg или по добре на скаип: neshto4 за да разбера че си ти когато ми пращаш палномошно в скаип или когато ми пращаш имел преди всичко напиши един % е така да знам че си ти

In_And_Out_of_Love
03-29-2012, 10:49
И ето, че е време отново да се включа в темата..
Съжалявам, че ще трябва да разочаровам много от вас.
Отдавна спрях да се занимавам с телекинеза. Ползите от самата телекинеза не са нищо особено. Всичко което му трябва на човек, за да живее добре и достойно е уважение към себе си и другите, от което идва и доброто самочувствие.
Това не се постига с телекинеза! Пътят до нея ти го дава. Вярвам обаче, че има и други(много по-лесни) начини за постигане на същия резултат. Не е нужно да вдигаш предмети във въздуха, за да се сдобиеш със самочувствието си и с уважението на другите. А доста от вас все още имат такива илюзии поради малкия си житейски опит, който идва не с годините, а с проницателността и критичното мислене.. Познавам деца, които разсъждават като 60-годишни.. Сигурно и вие познавате такива?!
Та това което искам да кажа е: НЕ пропилявайте живота си! Радвайте се на това което имате и уважавайте себе си, и останалите(най-вече хората които ви обичат).
Моля ви, спрете да ме питате: -Как да започна?, -Какво да направя?, -Можеш ли да ми помогнеш?...
Не искам да бъда учител никому! Не искам да бъда ничий модел!
Искам всеки от вас да се обича такъв какъвто е. Спрете да търсите някой, който да ви напътства и помага... Нямате нужда от такъв човек. Единствената причина поради която хората го търсят е липсата им на увереност и самочувствие.

Затова спрях и ще продължавам да не отговарям на въпросите ви... Съжалявам, но смятам, че така ще ви помогна повече.

Радвайте се на живота и на това което сте, защото той е единствен, а вие сте единствени и неповторими.. уникални!!! :)

npp
03-31-2012, 11:03
окултните работи са сатанинско дело, веднъж един бхагаван(т.е. главен антихрист) придружаван от множество аватари(т.е. от множество подчинени на него антихристи) се явиха пред мен за да ме изкушават показвайки (ми) големи чудеса и знамения, той ми предложи да се присъединя към тях като ми показа три велики чудеса/знамения, първото знамение беше че направиха на тъмното нощно небе да се появят множество цветни планети и звезди, които танцуваха на небосвода и гледката и звуците бяха по-красиви от всяка празнична заря, второто бяха едни много хубави девойки, които ми предлагаха най-превъзходни еротични наслаждения каквито на земята няма, а при третото той ми даде някакво състояние, при което аз виждах и възприемах цялата вселена като Бог, бях всеприсъстващ като Бог в всяко кътче на вселената, и имах могъщество, с което можех да правя вселенски чудеса подобно на Бога, но добре че истинският Господ Бог направи аз да не падна в изкушение и им отказах и трите оферти и те си тръгнаха и всичките им чудеса и знамения изчезнаха така сякаш те въобще не се бяха появявали - такива неща са много опасни

ScarlettS
03-31-2012, 18:45
^
Ако не си бил напушен и не тролиш, имаш сериозен проблем.. просто казвам. :)

mimzi99
06-10-2012, 08:21
Първо трябва да владеете медитацията почти до съваршенство, след това трябва да увладеете и визуализацията(фантазията) до съвършенство...
Колкото и смешно да ви звучи фантазията се развива дори когато мастурбирате без да използвате интернет или някакво списание...

Аз мога да таркалям топче за Ping Pong известно време, след това много се изморявам! За целта използвам и малко внушение като за това си помагам с някоя моя песен която ми го вдъхва!За мен лично това е песента на: Clint Mansel - Lux Aeterna.
Който се интересува ще му кажа как да започне да се занимава с тази сила, развиваща изключително интелектуалния потенциал
аз се интересувам и бих и искала да започна да се занимавам с тази сила .

scrooper
06-10-2012, 08:47
Е то почти всички биха искали :) Споделяйте тук, моля.

defender
06-10-2012, 09:13
окултните работи са сатанинско дело, веднъж един бхагаван(т.е. главен антихрист) придружаван от множество аватари(т.е. от множество подчинени на него антихристи) се явиха пред мен за да ме изкушават показвайки (ми) големи чудеса и знамения, той ми предложи да се присъединя към тях като ми показа три велики чудеса/знамения, първото знамение беше че направиха на тъмното нощно небе да се появят множество цветни планети и звезди, които танцуваха на небосвода и гледката и звуците бяха по-красиви от всяка празнична заря, второто бяха едни много хубави девойки, които ми предлагаха най-превъзходни еротични наслаждения каквито на земята няма, а при третото той ми даде някакво състояние, при което аз виждах и възприемах цялата вселена като Бог, бях всеприсъстващ като Бог в всяко кътче на вселената, и имах могъщество, с което можех да правя вселенски чудеса подобно на Бога, но добре че истинският Господ Бог направи аз да не падна в изкушение и им отказах и трите оферти и те си тръгнаха и всичките им чудеса и знамения изчезнаха така сякаш те въобще не се бяха появявали - такива неща са много опасни
това ти мнение е уникат,

ама тва сънуваше ли го, или стана в реалността.

gandalfepi4
06-10-2012, 12:46
Абе пендел ти да не мислиш че си кой знае колко по-различен в наш'те очи?

Да те беше пораздрусала шизофренията и тебе или да ти бяха мама и тати по-хипарски щеше да дрънкаш как е гений и вселенски интелект.

defender
06-10-2012, 13:02
Да те беше пораздрусала шизофренията и тебе или да ти бяха мама и тати по-хипарски щеше да дрънкаш как е гений и вселенски интелект.
че аз кво лошо съм казал за момчето, просто ми е интересно това на сън ли му се е случило или реално го е видял, защото съм чувал подобни истории и от други хора.

npp
06-10-2012, 15:17
че аз кво лошо съм казал за момчето, просто ми е интересно това на сън ли му се е случило или реално го е видял, защото съм чувал подобни истории и от други хора.

беше съвсем реално, винаги през първите 5-6 хилядолетия от началото на вечността е имало големи чудеса и знамения от страна на духовниците на "тъмнината"

"Тогава ако някой ви каже: Ето тук е Христос, или: Тука, не вярвайте; защото ще се появят лъжехристи, и лъжепророци, които ще покажат големи знамения и чудеса, така щото да заблудят, ако е възможно, и избраните. Ето предсказах(т.е. ето предупредих) ви." Матей 24: 23-25

ето какви големи чудеса/знамения е правил върховния антихрист("бхагаван") кришна пред своя прозелит арджуна:

"Гледай, о, Партха, мойте стотици
и хиляди най-разнообразни
по видове и по многоцветие
чудновати, божествени форми!

Гледай сиящите Адитя,
святите Васу и гневните Рудри,
здрачни Ашвини и бурни Марути
и чудеса до днес невидяни!

Виж целокупния свят едновременно —
всичко подвижно и неподвижно,
и друго каквото ти се прииска
да видиш — виж го в моето тяло!

Но ти никога няма да можеш
със свойте смъртни очи да ме видиш.
Божествено око ти дарявам -
погледай мойта световна йога!

Като изрече това, о, царю,
великичт Хари - владетел на йога,
се показа на Партха в своята
най-върховна форма.

С усти и очи многочислени,
и с множество тайнствени образи,
с различни небесни украшения
и всевъзможни световни оръжия.

със небесни гирлянди обкичен,
облят със висши благоухания,
с чудеса пълен и безграничен -
лица обърнал във всички посоки:

Дори хиляда слънца едновременно
сред небето да бяха изгрели,
със своя блясък би ги засенчил
този сияен Върховен атман.

Там Пандава видя вселената
разделена на хиляди части,
но целокупно влята в единното
тяло на бога на боговете.

Тогава, изпълнен с възторг и ужас,
с коси, настръхнали от изумление,
Дхананджая в поклон пред Сияйния,
молитвено сключил ръце, заговори.

Арджуна каза:
О, боже, виждам в твоето тяло
боговете и всичко създадено,
великия Брахма на трон от лотос,
всички риши, змиите божествени.

С безброй ръце, усти и утроби,
и очи — размножен, безграничен,
без край, без среда, без начало те виждам,
о, Господарю — о, форма вселенска!

Със корона и диск, и със скиптър,
преизпълнен от сила те виждам —
труден за гледане, слънчево-огнен,
стрелкащ светкавици, безпределен.

Непреходна, висша цел на знанието,
най-върховен дом на световете,
пазач на вечния закон — на дхарма,
ти си Великия пуруша— виждали.

Безначален, безкраен, без среда,
с очи-луна и слънце, с безброй ръце,
с безброй усти от огньове жертвени
света озарил — такъв те виждам.

Небето, земята и пространството
в четирите посоки изпълваш ти —
и трите свята треперят от твоя
прекрасен и страшен лик, о, Висш атман!

В теб мириади богове идват
и треперейки, някои ти се молят.
И викат: „Слава!", велики риши
и святи сиддхи, и те възпяват.

Адитя, Рудри, Вишви, Васави,
Ашвини, Марути и Ушмапи,
гандхарви, якши, сиддхи и асури
във транс възторжен те съзерцават.

При вида на твойта вселенска форма
многоуста, многоръка, многоока,
многокрака, с много бивни и утроби,
треперят, като мен, и трите свята.

Сияещ, многоцветен, до небето,
раззинал паст, с очи, които светят
ме гледаш — и душата ми трепери —
губя сила и покой, о, Вишну!

Като гледам твоите усти и бивни —
тези страшни пламъци на Времето,
посоката не виждам, губя себе си —
смили се, Всевишни — подслон световен!" БГ 11: 5-25

defender
06-10-2012, 19:18
бреее, тва да не е някаква чеРРРна магия.
от къде го изкара от някаква книга ли

Rebirthing
06-16-2012, 19:57
окултните работи са сатанинско дело, веднъж един бхагаван(т.е. главен антихрист) придружаван от множество аватари(т.е. от множество подчинени на него антихристи) се явиха пред мен за да ме изкушават показвайки (ми) големи чудеса и знамения, той ми предложи да се присъединя към тях като ми показа три велики чудеса/знамения, първото знамение беше че направиха на тъмното нощно небе да се появят множество цветни планети и звезди, които танцуваха на небосвода и гледката и звуците бяха по-красиви от всяка празнична заря, второто бяха едни много хубави девойки, които ми предлагаха най-превъзходни еротични наслаждения каквито на земята няма, а при третото той ми даде някакво състояние, при което аз виждах и възприемах цялата вселена като Бог, бях всеприсъстващ като Бог в всяко кътче на вселената, и имах могъщество, с което можех да правя вселенски чудеса подобно на Бога, но добре че истинският Господ Бог направи аз да не падна в изкушение и им отказах и трите оферти и те си тръгнаха и всичките им чудеса и знамения изчезнаха така сякаш те въобще не се бяха появявали - такива неща са много опасни

АХАХАХ, ти ме уби, ама абсолютно, гърча се на пода от смях ! Я кажи повече за тия аватари, защото аз до колкото знам това са същества от индуизма, ама може би ти имаш предвид някакви хуманоиди от филма 'Аватар' , предполагам накрая лично Джеймс Камерън ти е предложил парче площ на луната Пандора. А това с девойките и еротичните наслаждения които дори на земята ги няма, сигурно са били някакви извънземни с 2 вагини и 3 цици.
Ти или си яко напушен или не си лекуваш шизофренията.

npp
06-17-2012, 00:05
...Я кажи повече за тия аватари, защото аз до колкото знам това са същества от индуизма...

възвишените духовници на "тъмнината" известни като ангелите на дявола/звяра(666)

"змеят воюва заедно със своите ангели; обаче, те не надвиха, нито се намери вече място за тях на небето. И свален биде големият змей, оная старовременна змия която се нарича дявол и сатана, който мами цялата вселена; свален биде на земята, свалени бидоха и ангелите му заедно с него." Откровение 12: 7-9,

"десетте рога, които си видял, са десет(т.е. са големите) царе(т.е. духовници на "тъмнината"), които още не са получили царска власт, но за един час получават власт като царе заедно със звяра; те са единомислени и предават на звяра своята сила и власт; те ще воюват против Агнето, но Агнето ще ги победи, защото е Господ на господарите и Цар на царете; тоже и ония, които са с Него, ще победят, които са звани, избрани и верни." Откровение 17: 12-14

Lewskarche
06-18-2012, 15:38
не вярвам ,, искам клип !

kadishona
06-18-2012, 19:36
https://www.youtube.com/watch?v=PsLaBH1kidQ

Потърси просто. В YouTube има бая на различни хора - повечето от тях са фалшиви, но ако си човек с голям опит в браузването лесно можеш да разбереш къде има трикове и измами само по нагласата и обстановката на клипа.

Не искам никой да си мисли, че телекинезата и телепатията са неща, свързани със Сатаната, Христос или Розовата Панда. Нека кажем, че има още неща, които не са напълно разбрани от човека, но рано или късно ще бъдат.

Тук съм върл противник на Гандалф, който казва, че човек е просто парче месо. Това може би е така, но само при условие, че ние не твърдим, че знаем всичко за парчетата месо.
Аз лично съм присъствал на неща, които не могат да бъдат точно обяснение чрез модерната наука, но определено има теории.
Един много добър приятел, който ходи на семинари в Индия ми разказва как на една от медитациите една от чашите, които стоят до всеки медитиращ се е счупила без никой да я докосва и са му казали, че това се случва често..

Ilikeliljon
06-18-2012, 20:19
Може и да има такива неща, но има много по-важни неща от тях. Всяка истинско духовно течение би предупредило, че получаването на такива сили трябва да дойде, когато човек е готов, но и нещо по-важно, те могат да се появяват по пътя на просветлението, но реално не са важни. Това е нещо като предатък по пътя, част от процеса, но не най-важното. Най-вече това са неща, които са опасни за хора, които не са осъзнали себе си. Още нещо човек първо трябва да реши най-належащите си неща, които примерно психологията като метод може да реши и тогава да търси духовно развитие. Това го казвам от личен опит. Разбира се това не значи, че всеки трябва да ходи на психолог (не че не е лошо), но че човек трябва да реши по-важните неща, а именно отношенията си, да се отърве от нарцисизма, да затвърди разума и така нататък.

DennisCobain
06-23-2012, 14:19
Владея телекинеза, но в много малка степен и след сеанса се чувствам мнго, ама наистина много изтощен!!! До скоро не смятах, че е възможно, но когато повярвах нещата се развиха в положителна посока... ЩЕ ВИ БЪДА БЛАГОДАРЕН АКО ДАВАТЕ САВЕТИ И МНЕНИЯ ПО ВЪПРОСА, ЩЕ СА МИ ОТ ГОЛЯМА ПОЛЗА :)

ЛЪЖЕШ, ГОВЕДО!

Incadeptus
09-19-2012, 18:40
да, дори беше над 200°C, едни индо-сектанти ми бяха направили много мощна магия, от която едва не умрях, но Исус ми се яви и ме спаси, именно тези хора ми бяха направили сатанинска магия и тогава оттам някакави сатанински сили се опитваха да ме превърнат в йогин/окултист, и тогава можех много лесно да постигам такива неща като телекенеза, например докосвах домашният си любимец от разстояние, но когато разбрах че тези сили са от дявола, престанах, и добре че бяха Бог Отец и Господ Исус Христос иначе сега можеше да погина като йогите/индусите/окултистите

"И Исус рече: За съдба дойдох Аз на тоя свят, за да виждат невиждащите(т.е. за да прогледат физически слепите), а виждащите да ослепеят(т.е. а окултно зрящите да загубят окултните си способности). Ония от фарисеите, които бяха с Него, като чуха това, рекоха Му: Да не сме и ние слепи? Исус им рече: Ако бяхте слепи(т.е. ако не бяхте окултни), не бихте имали грях, но понеже сега казвате: Виждаме(т.е. ние знаеме Божията Истина), грехът ви остава." Йоан 9:39-41

ЗНАЧИ ВСЕКИ ПЪТ,КОГАТО СЪНУВАШ ИЗВЪРШВАШ ДЯВОЛСКИ НЕЩА.НЯМА ДА ИДЕШ В РАЯ СОРИ БРАТО.САТАНИНСКА МАГИЯ МУ НАРАВИЛИ И ИСУС ГО СПАСИЛ.ПРОСТО ТОЛКОВА ВЯРВАШ,ЧЕ СИ ВИЗУАЛИЗИРАЛ ИСУС ВСЕ ЕДНО Е БИЛО ИСТИНА.ПРЕДСТАВИ СИ ЕДНО ДЪРВО И ЧЕ ДОКОСВАШ КОРАТА МУ,УСЕЩАШ ЧУВСТВО НАЛИ?ТВА СЪЩО Е САТАНИНСКО ДЕЛО.АБЕ НИКОЙ НЯМА ДА ХОДИ В РАЯ ТВА ТРЯБВА ДА ВИ Е ЯСНО!

Nam3less3
09-19-2012, 19:39
Може да не ходя в рая ама и ти няма да ходиш ! :D

npp
09-19-2012, 19:51
ЗНАЧИ ВСЕКИ ПЪТ,КОГАТО СЪНУВАШ ИЗВЪРШВАШ ДЯВОЛСКИ НЕЩА.НЯМА ДА ИДЕШ В РАЯ СОРИ БРАТО.САТАНИНСКА МАГИЯ МУ НАРАВИЛИ И ИСУС ГО СПАСИЛ.ПРОСТО ТОЛКОВА ВЯРВАШ,ЧЕ СИ ВИЗУАЛИЗИРАЛ ИСУС ВСЕ ЕДНО Е БИЛО ИСТИНА.ПРЕДСТАВИ СИ ЕДНО ДЪРВО И ЧЕ ДОКОСВАШ КОРАТА МУ,УСЕЩАШ ЧУВСТВО НАЛИ?ТВА СЪЩО Е САТАНИНСКО ДЕЛО.АБЕ НИКОЙ НЯМА ДА ХОДИ В РАЯ ТВА ТРЯБВА ДА ВИ Е ЯСНО!

аз не очаквах да се яви точно Исус, защото до тогава още не бях сигурен/не знаех кой е истинският Бог, понеже Го търсех и въобще не знаех кой да очаквам, но когато Исус ми се яви, чак тогава разбрах че именно Той е единственият истински Господ за цялата тази вселена, понеже именно Той ми изяви това

hyahyaasd
09-25-2012, 15:04
аре направи видио бе играч да видим кво можеш само лъжеш ! това го пиша към In_And_Out_of_Love

hyahyaasd
09-25-2012, 15:37
https://www.youtube.com/watch?v=PsLaBH1kidQ

Потърси просто. В YouTube има бая на различни хора - повечето от тях са фалшиви, но ако си човек с голям опит в браузването лесно можеш да разбереш къде има трикове и измами само по нагласата и обстановката на клипа.

Не искам никой да си мисли, че телекинезата и телепатията са неща, свързани със Сатаната, Христос или Розовата Панда. Нека кажем, че има още неща, които не са напълно разбрани от човека, но рано или късно ще бъдат.

Тук съм върл противник на Гандалф, който казва, че човек е просто парче месо. Това може би е така, но само при условие, че ние не твърдим, че знаем всичко за парчетата месо.
Аз лично съм присъствал на неща, които не могат да бъдат точно обяснение чрез модерната наука, но определено има теории.
Един много добър приятел, който ходи на семинари в Индия ми разказва как на една от медитациите една от чашите, които стоят до всеки медитиращ се е счупила без никой да я докосва и са му казали, че това се случва често..

А ти умнико не се ли замисляш дали не може да духа лек ветрец отзаде и затова така да става !!! Виждал ли си на живо подобно нещо - сигурно не няма и да видиш...

JungleJaguar
09-25-2012, 15:48
Аз съм виждал такиа неща,брат,майна,копеле.
И владея до съвършенство телекинезата-мога да четя мислите на всеки.

Incadeptus
09-25-2012, 18:55
аз не очаквах да се яви точно Исус, защото до тогава още не бях сигурен/не знаех кой е истинският Бог, понеже Го търсех и въобще не знаех кой да очаквам, но когато Исус ми се яви, чак тогава разбрах че именно Той е единственият истински Господ за цялата тази вселена, понеже именно Той ми изяви това

Това е бил Дяволът.Неймлес светлината не ми понася и без това а и ще ми правиш компания

Incadeptus
09-25-2012, 18:57
Пробвай да ми направиш нещо!Говоря за горния.И да съществува,аз съм се убедил иначе нямаше да говоря.

npp
09-26-2012, 08:49
Това е бил Дяволът.

ти да не би да си по-добър от Него

defender
09-26-2012, 11:18
ти да не би да си по-добър от Него
въййй,.................. що така

anonymous682486
10-05-2012, 19:59
Много филми гледате

Incadeptus
10-06-2012, 06:44
Не,аз съм по-лош от Него :)

anonymous895156
11-11-2012, 11:00
Охх, пак се намесиха фанатици. Това било от дявола, онова щяло да те прати в ада... Хайде да си изясните нещо: Адът, както и сатаната, са били вкарани в Библията на Петия вселенски събор през петстотин и някоя си година. На същия от Библията е изкарано прераждането. Ето една извадка от любимата ми книга "Всъщност един от основните проблеми е, че те умишлено са фалшифицирали древните текстове, за да всеят страх в хората. Измислили са ада - също така и Сатаната - и са отстранили знанието за реинкарнацията от Новия завет (на петия вселенски събор в Константинопол през 553 г.), само, за да запазят позициите си. " и "Почти всички религии, без една, доколкото знам, изпитват страхо-почитание от висшето същество, страхуват се, падат на колене, молят се да им помогне за това-онова, да им прости. В две от тях Бог дори наказва, изпращайки хората в ада или рая. Те умоляват Бога, господаря, всемогъщия, като прекланят глава..." А сега се замислете - според вас какъв е Бог - наказващ или любящ? Така че се успокойте, никой няма да ви прати в ада (...) заради това, че не мислите ограничено и осъзнавате своите способности! :)

Nam3less3
11-11-2012, 11:16
И какви способности имате?

Incadeptus
11-11-2012, 11:21
След месец и половина всички ще ви унищожааааааааааа destroy yyyyyyyyyyyyyy

defender
11-11-2012, 11:55
След месец и половина всички ще ви унищожааааааааааа destroy yyyyyyyyyyyyyy
а на мен да ми направиш пържени картофи и качамак,

bijou
12-01-2012, 17:04
Много филми, ама много.

marsita
12-06-2012, 11:52
Хей, интересни неща пишете тук. Сега се връщам на предните страници да си дочета, но влязох да пиша, защото попаднах на нещо интересно: http://psi.newage.bg/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D 0%B7%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%BB%D0%B5%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BE Възможно ли е според вас да се усвои това реално? И някой правил ли го е? Олее, само докато си го представям и настръхнах...

npp
12-06-2012, 12:17
по-добре не го прави, така може да се наруши Естествената неприкосновеност, която истинският Бог е положил в духа на всеки човек, такива неща като трансцендентална медитация, астрална проекция, и телепатия могат да я нарушат, при това причинявайки трайно осквернение т.е. духовно замърсяване, което е причина за влошаване (на състоянието) на душата/съществото на човека

hasan_pitbol4eto
12-08-2012, 10:15
И аз имам дарба.Аз мога да летя.Аз наистина мога да летя.Аз понякога летя много.Аз понякога не летя много.Аз нямам крила.Аз имам вяра.Аз имам сили.Аз имам всичко.Аз съм всичко.

SpirituP
12-08-2012, 10:17
Izumintelno !! Da ne si hodil pri edna ekstrasenska - g-ja Valerieva, ot sofia, drujba 4, blok 134 ? Sled poslednoto m i hodene pri neq jivota mi se promeni ! Otslabnah zabelejitelno mnogo ... finansovo.. No pyk veche moga da dvija neshta s uma si.. Primerno chlena mi - durva go e taka, bez prichina, samo da poiskam.. SUshto taka i sera, kogato si poiskam ^.^ Veche ne e nujno da piq razhlabitelni :) Da ne govorim za drugite udobstva, koito ima telekinezata - moga da karam kotkata mi da bqga kato poludqla:)) Tova e izumitelno (trqbva mi samo edno pitbolche) :pp

marsita
01-14-2013, 11:13
Да бе, хора, изумително е! При мен сега страхът е по-голям от любопитството.. Но кажете как се чувствахте, докато се обучавахте на телекинеза? И как се чувствате сега, когато можете?

Nam3less3
01-14-2013, 15:36
Хей, интересни неща пишете тук. Сега се връщам на предните страници да си дочета, но влязох да пиша, защото попаднах на нещо интересно: http://psi.newage.bg/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D 0%B7%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%BB%D0%B5%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BE Възможно ли е според вас да се усвои това реално? И някой правил ли го е? Олее, само докато си го представям и настръхнах...Това с махалото няма общо с някакви измислени телекинези, ти сигурно даскало не си завършила пък ще мислиш за работи дето хора изчели 1 тон езотерична литература казват че не е възможно.

Чудя се на наивността човешка.

Не се ли питаш защо точно ти пък ще усвояваш телекинезата, какво разбираш от тия теми, от религия, окултизъм/езотерика, философия, физика? Въобще какви сте такива хора не мога да разбера, с какво самочувствие си мислите, че ще постигнете нещо.

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 06:42
Ако е вярно, браво на теб! Бих се радвал, ако и аз владея нещо такова! Развивай се!

anonimen97
01-16-2013, 13:23
колкото и да искам да вярвам.... е просто не мога ..... не съм виждал никога никой да владее такова нещо ..... а единствения който ми казваше че може да владее теликинеза и се оказа че ползва магнит :Х

vessy99
10-07-2013, 16:41
Аз страшно много исках да овладея телекинезата и се опитах. Помръднах един молив и първо реших че просто съм бутнала масата но опитах да я бутна и не стана. Чудя се дали наистине съм бутнала масата или съм успяла до някаква степен да овладея телекинезата. Какво ще кажете?

anonymous895156
10-07-2013, 17:25
Аз страшно много исках да овладея телекинезата и се опитах. Помръднах един молив и първо реших че просто съм бутнала масата но опитах да я бутна и не стана. Чудя се дали наистине съм бутнала масата или съм успяла до някаква степен да овладея телекинезата. Какво ще кажете?

продължавай, но телекинезата е само част от нещо много по-голямо (по моето скромно мнение)

evtimow :3
10-07-2013, 17:54
Аз страшно много исках да овладея телекинезата и се опитах. Помръднах един молив и първо реших че просто съм бутнала масата но опитах да я бутна и не стана. Чудя се дали наистине съм бутнала масата или съм успяла до някаква степен да овладея телекинезата. Какво ще кажете?
пий си хапченцата редовно

Fang
11-01-2013, 00:01
Така, така..

Първо- Левитацията е част от психокинезата (телекинезата).
Второ- При положение, че има скептици, които предлагат луди пари срещу доказателство за съществуването на тази част от парапсихологията, и все пак никой не се е появил, сами си направете изводите.

Fang
11-01-2013, 00:05
Открито е ама мнооого отдавна...почти цялата останала част се използва за складиране на информация...всички ползваме към 5%, и все пак има към 10-15% неизполван потенциал...който ако успеем да увладеем можеме само да мечтаем какво ще умеем и знаем...(Анщайн е ползвал 8.5%) ;)

Вие сте идиоти. Как смятате, че ще се развие част от мозъка (при това толкова голяма) ако тя не се ползва? За еволюция чували ли сте?

cecosvidovski
04-29-2014, 22:34
Стига с тая душесвност...всичко е атоми и молекули и ако не беше науката нямаше да го знаеш...любовта,смирението и всички религиозни ценности и булачи могат да бъдат обяснени чрез физиологията на човек и податливостта на психиката.Просто ти въобще не се интересуваш от психология у каквато и да е наука и за тва постоянно правиш нови теми от сорта на какво мислите и все искаш чуждото мнение все едно нямаш свое.Постоянно поставяш въпросително и задаваш въпроси....неможеш ли да си ги отговориш с религията....личи си до колко ти са ясно нещата,след като определи йогата като огнена стихия и още купища глупости....чети повече смислена литератураааааааааааааааа аааааааааа.Когато успееш да си отговориш на въпроса "защо",всички останали "как" идва от само себе си,но както и си личи от твоите постоянни питания,ти неможеш да си отговориш на главния въпрос,неможеш да си обясниш нищо,но продължаваш да твърдиш че си бил в прави път,като гледам не само че не е прав,а и е междуселски....

Добре бе ти твърдиш, че Бог не съществува и като цяло религията е направена с цел контрол върху населението. Добре тогава защо преди две години учените доказаха че Иисус Христос съществува тъй като бяха намерили платовете в които той е бил увит след като са го били разпънали на кръста. На платовете има ясно изображение на човешко същество и доказаха, че плата е бил точно от времето на Иисус Христос чрез някакви тестове с малко парче от плата и дори направиха 3D изображение на това как е изглеждал. Бяха намерили и втори плат само че по-малък с по ясно изображение само,че този път само изобразена главата тъй като тогава първо са им увивали главите и тогава чак целите тела... Откриха също, че изображението се е появило на принципа на принтерите (по-точно на принципа на светлината която сканира) тоес Иисус Христос е напуснал тези платове под формата на светлина и затова се е появило това изображение... По този начин кратко и ясно науката която ти толкова славяш доказва, точно това към което ти си толкова негативно и скептично настроен :). Не знам дали още посещаваш този форум и дали въобще някой поглежда тази тема тъй като виждам че коментара ти е от преди 6 години, но все пак като прочетох твоите твърдения просто не можах да се сдържа да коментирам и оспоря това което ти се опитваш да докажеш :). Ако авторът на тази тема случайно е прочел коментара ми моля да каже до къде е стигнал с телекинезата и дали се е развил, ще съм м много благодарен :) освен ако авторът не е от онези лапета чудещи се с какви ли не глупости да пълнят главите на хората чрез малко гугъл и развита фантазия ;)

cecosvidovski
04-29-2014, 23:38
Да те котките за тва виждат 7 пъти по добре,то за тва орлите виждат няколко десетки пъти повече(не съм сигурен точно колко за жалост),то за това лъвовете могат да реват(от рев,а не да циврят) с такива чистоти чуващи се на стотици километри,затова прилепите имат ехолокация,за тва кучетата имат десетина пъти по добро обоняние,то затова котките чуват над десет пъти по силнитеи по слабите чистоти.И да не изброявам още невероятно многото,стотици хилядите предимства които други животни имат,а ние НЕ!Така че не ми говори че човешкия индивид имал същите инстинкти и чувства като останалите животни при положение че различните животни имат различни хормони и различни нервни системи от които зависи емоционалноста и характера им,а да не говоря за гекона който има тази невероятна способност да се задържа на невероятни места като се олавя за повърхността на молекулярно ниво.И това са само примерите които се сещам за 2-3 мин а ако трябва да се замисля по задълбочено и да потърся подробна информация ще ти изкарам няколко терабайта информация за това колко по развити инстинкти и спосоности имат различните животинкси видове за разлика от човека който има само един мозък в повече и нищо друго.....ааааа чакай малко....има и животни за които също може да се твърди че имат разум,защото имат невероятен мозъчен процес....разум,правят избор,правят компромиси,взимат решения,предават си информация помежду си......

Котките виждат в по-тъмна среда но затова пък не различават толкова добре цветовете (като цяло виждат в два цвята нещо като черно и бяло но успяват да различат синьо зелено и жълто за разлика от червеното което въобще не съществува като цвят за тях). Ако става на въпрос ние различаваме най-точно цветовете за разлика от животните. Орела има нужда от това зрение за да оцелее а на нас едва ли ни трябва да виждаме от много далече при положение, че имаме бинокли или пък да виждаме в тъмното при положение че имаме фенери или пък очила за нощно виждане... Така че ние сме нещо много по-висше от животните така че сравнението ти е абсолютно безсмислено :) и ехолокацията се използва при сонарите. Звукът може да се постигне лесно чрез говорители и то в много по-масивен мащаб и ултразвуците както и инфразвуците могат да се дошавят чрез техника, но за разлика от нас те не могат да си комуникират от единия край на света до другия нито пък могат постоянно да са информирани за случващото се с други индвиди и така просто няма смисъл да спорим на тази тема...

cecosvidovski
04-30-2014, 00:11
А пък да не говоря за тези детински истории ,че сме използвали много малко проценти от мозъкът си... Мозъкът се дели на раздели ако може така да се нарекът, те са продълговат мозък, мост, среден мозък, междинен мозък и краен мозък всички тези дялове на мозъка изпълняват различните функции като например усещанията като светлина, вкус, мирис, звук и допир, както и существено важни функции като дейноста на сърдечно-съдовата система, дишането и храносмилането... Кортекса или пояснено мозъчната кора която покрива всички тези дялове на мозъка отговаря за всичките тези възможности на мозъка като например запомнянето, преценката, общуването, възприятието или общо казано нашето съзнание. Той представлява 40% от мозъка ни и при положение, че да кажем(тъй като не съм много сигурен) около 70% от кортекса се използва за памет и то кво остава около 30% от кортекса = около 10-12 % от мозъка се използват за мислене. Може би е вярно, че използаме около 10% от мозъка си за мислене но това не означава, че останалата част от него е неизползваема така че и да искаме не можем да използваме повече :).
Edit - Сега се поразгледах и порових в темата и доколкото разбрах май никва телекинеза не владееш... а за тва, че човек олеква с 12гр когато почине е вярно и отново научно доказано (тези 12гр не включват никаква материя свързана с физиката и все още е мистерия защо става така) ето защо повечето хора си го обясняват така тъй като няма никакво друго обяснение. И Кман ти спомена нещо за психологията! Аз до колкото знам психологията не отхвърля духа, както и науката като цяло е създадена да обяснява необяснимите за нас неща, също и науката не отхвърля религията! Може би научно може да има и обяснения за всичко, но просто да не са открити! Какро преди няколко дни откриха газ за който въобще не е било известно който бил хиляди пъти по-вреден от въглеродния двуокис и има много голям ефект от към глобалното затопляне и една молекула от него вредяла колкото 7100 от CO2(въглероден двуокис) така, че е възможно и да открият и други градивни частици които нямат нищо общо с тези които познаваме и така всичко да бъде обяснено! Щом Алберт Айнщайн почти е доказал, че е възможно пътуването във времето а други учени изказват теории, че времето не се случва последователно а се случва наведнъж просто ние живеем в една част от него и така нататък... Науката все още не е достигнала такива предели, че да отхвърля всичко което не си пасва с нея :) и спорът просто е излишен :)

an7raks
04-30-2014, 10:40
Аз, пък, днес открих, че мога да левитирам на около 30см от земята и да измина 2,6м... кофтито е, че цялата магия става много за кратко... :/

socareless
05-02-2014, 16:01
Аз, пък, днес открих, че мога да левитирам на около 30см от земята и да измина 2,6м... кофтито е, че цялата магия става много за кратко... :/
знам за какво говориш, в училище едно време ни изпитваха на левитация

The Cheetah
05-04-2014, 16:38
Аз страшно много исках да овладея телекинезата и се опитах. Помръднах един молив и първо реших че просто съм бутнала масата но опитах да я бутна и не стана. Чудя се дали наистине съм бутнала масата или съм успяла до някаква степен да овладея телекинезата. Какво ще кажете?

абе ква ти е диагнозата

cecosvidovski
05-05-2014, 10:34
Аз, пък, днес открих, че мога да левитирам на около 30см от земята и да измина 2,6м... кофтито е, че цялата магия става много за кратко... :/

Е тва е много лесно... Аз открих, че имам супер-способности, мога да летя безсмъртен съм мога да се превръщам в каквото и когото си поискам и също така и мога да еба по 5 наведнъж... Хах всичките в тоя форум сте едни супергерои :D

vessy99
05-06-2014, 19:16
ти като не се интересуваш не коментирах :)

an7raks
05-13-2014, 19:59
Е тва е много лесно... Аз открих, че имам супер-способности, мога да летя безсмъртен съм мога да се превръщам в каквото и когото си поискам и също така и мога да еба по 5 наведнъж... Хах всичките в тоя форум сте едни супергерои :D

Не разводнявай темата!!! Тук се говори за левитация и телекинеза, не за всякакви супер сили!
А тва с ебането на 5 наведнъж и аз го мога... тря само да ги наредя една пред друга и 5 метра засилка...