PDA

View Full Version : Хванати в изневяра



SHEMKOV
09-09-2008, 12:36
Здравейте всички :)
Понеже доста мнения чух за предаването ''Хванати в изневяра'' искам да питам! Според вас това предаване нагласено ли е?

И смятате ли че трябва да има подобно предаване?

На мен лично ми харесва и не мисля, че е нагласено! Но много хора мислят, та затова дайте си и вашето мнение :)

vanPersieFan11
09-09-2008, 12:55
ми на мен също ми харесва и не мисля,че е нагласено>но ако съдим по тази логика то тогава и биг брадър и сървайвър и т.н и т.н трябва да са нагласени... 8)

SHEMKOV
09-09-2008, 13:00
да разбирам но в доста сайтчета хората казват, че е нагласено и вече незнам какво да мисля!

PeopleAlwaysLeave
09-09-2008, 20:07
Абе не знам дали е нагласено ама с днешната серия си умрях от смях 8-) Тоя гащеризон дето го дърпаха го направиха на ластик :lol:

shokolad_4eto
09-09-2008, 20:18
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: голям смях ще пада с това предаване 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SHEMKOV
09-09-2008, 21:18
Аз пък се нервирах, как може при това което му направиха да не го одари аз ако бях, щях да го побарам с ключа, направо и не да му вика ще те еба и теб а направо ще го издубпя и с ключа в г..а . тея направо му се подиграваха.

NightGuardian
09-09-2008, 22:41
Не мисля , че е нагласено!
Предаването , ще е гадно , ако ти участваш в него. 8-)

psychopath
09-10-2008, 00:21
голям ташак е това...
макар, че на участниците не им е много весело :D

SunShinePearl
09-10-2008, 02:47
абе в вбокс гледам само такива клипчета а аз даже не го знам тва кога го дават по коя телевизия а?може ли мялко инфо?

psychopath
09-10-2008, 02:57
^диема мисля

GutCandy
09-10-2008, 05:58
Съжалявам,че ще ви разбия представите,но по - голямата част предавания от този род Са нагласени...И Биг Брадъри,и Сървайвъри,и разни уж ''реалити'' предавания,които търсят само и единствено сензация между хората,които обичат да гледат сеир...

SHEMKOV
09-10-2008, 06:57
абе в вбокс гледам само такива клипчета а аз даже не го знам тва кога го дават по коя телевизия а?може ли мялко инфо?

От понеделник до четвъртък от 22.00ч. по диема ;)
Като в четвъртък дават неизлъчени кадри :)

shokolad_4eto
09-10-2008, 14:23
Съжалявам,че ще ви разбия представите,но по - голямата част предавания от този род Са нагласени...И Биг Брадъри,и Сървайвъри,и разни уж ''реалити'' предавания,които търсят само и единствено сензация между хората,които обичат да гледат сеир...


Оле и ся какво край ай стига глупости :lol: ако ще да са нагласени нас какво ни бърка да не сме ги карали да участват в подобен тип предавания. Ама и ти много ги разбираш да не би да имаш участия там :D .

BurningDesire
09-10-2008, 14:59
Дали е нагласено - сигурно да. Но лично аз изобщо не го харесвам това предаване. Егати подигравката - да ти се бъркат в личния живот и да те следят и на всичкото отгоре да те дават по телевизията без твое съгласие. Не само че е идиотски тъпо, ами е и незаконно! Не знам как още не са ги осъдили.

SHEMKOV
09-10-2008, 15:17
Дали е нагласено - сигурно да. Но лично аз изобщо не го харесвам това предаване. Егати подигравката - да ти се бъркат в личния живот и да те следят и на всичкото отгоре да те дават по телевизията без твое съгласие. Не само че е идиотски тъпо, ами е и незаконно! Не знам как още не са ги осъдили.

Това предаване го дават в цял свят. И ако беше незаконно мислиш ли че щяха да го дават .....................

shokolad_4eto
09-10-2008, 15:59
Дали е нагласено - сигурно да. Но лично аз изобщо не го харесвам това предаване. Егати подигравката - да ти се бъркат в личния живот и да те следят и на всичкото отгоре да те дават по телевизията без твое съгласие. Не само че е идиотски тъпо, ами е и незаконно! Не знам как още не са ги осъдили.

Това предаване го дават в цял свят. И ако беше незаконно мислиш ли че щяха да го дават .....................

Незаконно или не някой да ги е карал тези дето се съмняват, че им изневеряват да се обаждат не нали?!?!?! А пък и те да внимават малко баси и явните да не дават повод да се съмняват в тях и после да ги слдеят :? .

And Love Said No
09-10-2008, 18:14
Аз още се чудя нагласено ли е или не, обаче ми се видя доста странно и подозрително, че онея двамата от първи епизод имаха хавлии до себе си, точно в тоя момент, за да се скрият.. :lol: Де'а знам пак, ама..

А, и четох някъде, че мацката от първия епизод(тая, която хваща мъжа си в изневяра) преди време била участвала в рекламата на някаква банка :-o

fall_out_girl
09-10-2008, 18:40
Нагласено или не,все тая...Нали става голям смях...вчера така се смях,че думи нямам...На тоя сто пъти му свалиха гащеризона,че чак му го скъсаха :!:

BuzkatA
09-10-2008, 19:42
Този от днескашния епизод ми е познат ... той снимка за перфектен.com аз за partystars.bg и се знаем.

http://www.partystars.bg/members/photos/BuzkatA/189/42463/

тук сме на обща снимка на Cacao Beach на Victor Calderone

Писах му дали е вярно това или е нагласено ще видя какъв отговор ще получа и ще Ви кажа :))

SHEMKOV
09-10-2008, 21:02
Този от днескашния епизод ми е познат ... той снимка за перфектен.com аз за partystars.bg и се знаем.

http://www.partystars.bg/members/photos/BuzkatA/189/42463/

тук сме на обща снимка на Cacao Beach на Victor Calderone

Писах му дали е вярно това или е нагласено ще видя какъв отговор ще получа и ще Ви кажа :))


ок пич ще чакаме с нетърпение да видим какво ще излезне нагласено или не :) само да не ни забравиш :)

BuzkatA
09-10-2008, 21:43
Изпратено на 11/09/2008 00:05:04
Заглавие: Отг[4]: ds
Съдържание: off mi det 4ukash edna idwat te snimat s edni kameri ti blyskash nqkaw 4ovek i t.n.

sesh se nali ?

w edno bungalo w pokraininite na sofia

prai ti svirka w nqkaw park raboti edno druu

pff :D
Получено на 11/09/2008 00:01:31
Заглавие: Отг[3]: ds
Съдържание: koi da me e hvanal bre - nisto ne razbiram :-)

Изпратено на 10/09/2008 23:50:50
Заглавие: Отг[2]: ds
Съдържание: mi gledah te po TV-to :D

w smisyl takyw naglaseno li e ili naistina te hvanaha da 4ukash jenata na nqkaw :D
Получено на 10/09/2008 23:35:26
Заглавие: Отг: ds
Съдържание: koe za hvanati v iznevqra
Изпратено на 10/09/2008 22:17:34
Заглавие: ds
Съдържание: vanka twa s hvanati w iznevqra vqrno li e


Ето това е разговора ни от флирче, чакам да ми отговори на 4тото писмо прави се на ударен нещо :D



Промяна:


http://i.data.bg/08/09/11/1147162_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=1147162)

Ванката с апарата на Cacao Beach @ Swedish House Mafia - 16.08.2008

http://i.data.bg/08/09/11/1147163_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=1147163)

Аз & Ванката

http://i.data.bg/08/09/11/1147164_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=1147164)

Ванката пак на John Digweed

http://i.data.bg/08/09/11/1147173_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=1147173)

С Ванката на сцената на Cacao @ Victor Calderone :)

И като цяло тва е ... мисля, че това беше героя от днес?

SHEMKOV
09-11-2008, 10:05
май май тоя приятел иска да ни каже че тва е нагласено а :P.........


Но нищо ще чакаме нашият приятел BuzkatA
да ни каже със сигурност дали е нагласено или не ;)

BuzkatA
09-11-2008, 15:07
май май тоя приятел иска да ни каже че тва е нагласено а :P.........


Но нищо ще чакаме нашият приятел BuzkatA
да ни каже със сигурност дали е нагласено или не ;)

няма той не ми отговори на писанцето ... :)

ще видя една негова приятелка като е на линия да видя кво ще каже тя :D

ULTRA_LEVSKI
09-11-2008, 16:06
100 % Нагласено от сигурен източник, майна. ФАКТ !

SHEMKOV
09-11-2008, 16:56
100 % Нагласено от сигурен източник, майна. ФАКТ !

Еххх тъпо :(
Иначе ще чакаме да видим и приятелката на фотографа да видим какво ще каже..

shokolad_4eto
09-11-2008, 19:04
Какво ви пука нагласено ли е или не?!?! Останете си с тая мистерия така да го кажем :D . Вачното е че голям смях пада с тия :lol: :razz: :razz: :razz: .

SHEMKOV
09-11-2008, 19:57
е да така е ама найстина някой сцени доста си личи. Но тва е искам да разбера :)

BuzkatA
09-11-2008, 20:11
е да така е ама найстина някой сцени доста си личи. Но тва е искам да разбера :)

Пич 1во момче съм!

2ро Ванката не ми отговори както ти казах

ето тука може да му пишете (http://www.flirt4e.com/vankatavip)

PeopleAlwaysLeave
09-11-2008, 20:27
Абе кво значение има дали е нагласено или не - важното е смях да става :lol: Леле тая вчерашната беше егати гнусната... :smt078 В Понеделник ше има женски бой - куул :D

PepElqShKaAa
09-11-2008, 21:26
ее не исках да е нагласеноо :D не е честно и все пак си вярвам че е истина,кво да напрая-наивна съм :)

SHEMKOV
09-11-2008, 21:33
ее не исках да е нагласеноо :D не е честно и все пак си вярвам че е истина,кво да напрая-наивна съм :)

На някой сцени си личи, че е нагласено а на няко не. Да не знаеш на какво да вярваш :-o

SHEMKOV
09-11-2008, 21:43
е да така е ама найстина някой сцени доста си личи. Но тва е искам да разбера :)

Пич 1во момче съм!
[/url]

Приятел никъде не видях да съм написал обратното. Нещо не си разбрал както трябва ;)

shokolad_4eto
09-11-2008, 21:51
Не им вярвай изобщо тогава :D . Смях да става пък ако ще и грам истина да няма :lol: .

PepElqShKaAa
09-11-2008, 22:03
Не им вярвай изобщо тогава :D . Смях да става пък ако ще и грам истина да няма :lol: .

да ама ми писна всичко да е предварително намислено и изиграно по сценарий...

SHEMKOV
09-12-2008, 08:11
Това е то риалити шоу. Тъпо е найстина но .....

shokolad_4eto
09-13-2008, 10:33
Не им вярвай изобщо тогава :D . Смях да става пък ако ще и грам истина да няма :lol: .

да ама ми писна всичко да е предварително намислено и изиграно по сценарий...

Не знам дали усещаш, че ако не са нагласени няма да има изобщо такива предавания :lol: .

SHEMKOV
09-13-2008, 11:26
Не им вярвай изобщо тогава :D . Смях да става пък ако ще и грам истина да няма :lol: .

да ама ми писна всичко да е предварително намислено и изиграно по сценарий...

Не знам дали усещаш, че ако не са нагласени няма да има изобщо такива предавания :lol: .


Найстина като се замисля и се оверявам, че си права :D

krisiiiiito
09-13-2008, 12:50
аз до сега сао съм чувала за предаването но не бях го гледала .. преди малко се поразрових в нета и намерих отделните епизоди .. изледах ги всички ии направоо 8-) то бива бива измислица ама чак толковаа :razz: надявам се да не е истина :D

KARELIA
09-14-2008, 07:35
i az nz dali e naglaseno no tva klip4e me nakara da se zamislq http://www.vbox7.com/play:134a6b9e

DjBaloon
09-14-2008, 19:05
Естествено че е нагласено...
Вие бихте ли искали да ви дадат по телевизията ако изпаднете в такава ситуация?!?!
Това са актьори,но определено добре им се е получило
макар на много места да си личи преиграването в голяма степен,но това си е проблем на слабите ни актьори

SHEMKOV
09-15-2008, 11:38
Естествено че е нагласено...
Вие бихте ли искали да ви дадат по телевизията ако изпаднете в такава ситуация?!?!
Това са актьори,но определено добре им се е получило
макар на много места да си личи преиграването в голяма степен,но това си е проблем на слабите ни актьори

Има много вярно в думите ти.........

ImmortalForever
09-15-2008, 12:37
От подобни предавания докарахме поколенията до тази фаза на изпадналост!Гледах го веднъж...с майка ми..Няма да повторя...Гнусно и отвартително..Дори да не е нагласено..кой им дава право да показват такива извращяния...Смених програмата веднага след като видях кадър от онзи епизод..дето философа ходеше с продавачка и тя изплю спермата през прозореца на колата...докато cheat-ваше... :shock: Помислих си един ден аз какво бих казала на детето си ако го види... Препдочитам да е нагласено, но пак е зле направено! :x :x :x

cool_angel
09-15-2008, 13:19
ми на мен също ми харесва и не мисля,че е нагласено>но ако съдим по тази логика то тогава и биг брадър и сървайвър и т.н и т.н трябва да са нагласени... 8)mn qsno 4e sa naglaseni,za6to trqbav parite da gi spe4eli slu4aen 4ovek kato moje tqhna rodnina primerno...os6te v na4aloto na predavaneto big brother 2 i 3 se znae6e koi 6te spe4eli..ama ima mnogo naivni hora i te pe4elqt ot tova vse pak

NaskoKaulitz
09-17-2008, 12:23
Адски противен ми е тоя водещия.Седи и само гледа сеир, а като "се разобличат" постоянно налива масло в огъня.Те се карат а тоя тъпанар "тя седи и гледа децата ти" и тва 1000 пъти го повтаря на епизод.ОТВРАТИТЕЛЕН МИ Е-и гласа му е един такъв муден как да се изразя, просто ужасен....да не говорим, че предаването всеки ден се развива по АБСОЛЮТНО еднакъв сюжет и мисля, че е нагласено

PeopleAlwaysLeave
09-17-2008, 13:01
Адски противен ми е тоя водещия.Седи и само гледа сеир, а като "се разобличат" постоянно налива масло в огъня.Те се карат а тоя тъпанар "тя седи и гледа децата ти" и тва 1000 пъти го повтаря на епизод.ОТВРАТИТЕЛЕН МИ Е-и гласа му е един такъв муден как да се изразя, просто ужасен....да не говорим, че предаването всеки ден се развива по АБСОЛЮТНО еднакъв сюжет и мисля, че е нагласено

Да, и мен снощи много ме издразни с тва "тя седи и гледа децата ти, а ти какво правиш"...даже в един момент се чудех как този не го удари, защото наистина само наливаше масло в огъня. Иначе мацката се държа супер на ниво и няма значение дали е нагласено или не - в реална подобна ситуация всичките жени трябва да се държим така 8)

sarityy
09-17-2008, 16:57
Mn qsno, 4e e naglaseno tiq si4kite sa golemi le6nici i e tolko izkustveno si4ko

MDMA
09-17-2008, 17:16
всичко е изкуствено и много дразни

както ОКНА-пълен смЕх :razz: :razz: :razz:

shokolad_4eto
09-19-2008, 20:20
Защо секи трябва да пише едно и също нагласено е нагласено е :? много ясно че е нагласено ... гледайте им глупостите смейте се там и толкова ... то ако не е нагласено няма да го има това и много други предавания :D :lol: :lol: :lol:

gabi_94
09-20-2008, 07:04
еми нагласено е, има си и доказателства, в 168 часа, новия брой ги пише.

някой по долу спомена и "окна", но то поне е забавно :D

AceXe
09-22-2008, 07:41
Ама чакайте бе хора... Вие как очаквате да не е нагласено. Вие как го мислите този номер хората да стават известни по телевизията с личните си проблеми. Встествено, че никой няма да даде имената си, такива каквито са. Още по-малко адвокат. Та нали така кариерата му може да отиде на кино.

А колкото до това дали е нагласено... Какво ви пука. Правят го много оригинално и готино. Филмите какво са ? Да не би да всички са реално случващи се неща, дето ги заснемат. Всичко е театър. Но евала им правя на предаването. Кефят ме много. А колкото до ОКНА... Естествено, че и там е нагласено всичко... Вие какво очаквате от едно клюкарско предаване... Да ходят хората и сами да си признават за простотиите, които правят те и роднините им ?

Абе да не ви пука кое какво е. Кефете се, че е така старателно направено.

24white24
09-22-2008, 16:15
От както гледах пърния епизиод и се оказа, че се познавам с главното действащо лице и след разговор с него, спрях да го гледам, нагласените драми ми идват в повече :)